Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) kmarci25 válasza pusszycat (#2000) üzenetére


kmarci25
veterán

Szerintem azt a ráncfelvarrást mi már hónapokkal ezelőtt megkaptuk. Arra emlékszem, hogy volt egy frissítés, amivel valóban új lett a GUI.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2002) col válasza pusszycat (#2000) üzenetére


col
addikt

:DD

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2003) col válasza kmarci25 (#2001) üzenetére


col
addikt

Akkor ide most érkezett meg. Egymás mellett vannak az aktuális adatok és kördiagram szerűek lettek. Ezen felül más változást, újdonságot nem láttam, csak a kinézete lett kicsit csicsásabb :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2004) Skynet258 válasza pusszycat (#2000) üzenetére


Skynet258
veterán

Tulajdonképpen de, kiderült, hogy az iOS és az Android verziók számozása nem mutat egyezést. :D

https://geekpulse.hu

(#2005) pgemil válasza pusszycat (#2000) üzenetére


pgemil
aktív tag

Jó lesz az 10.1.0.311-nek is /2020 06 09/
(10 percet görcsöltem :W , mire rájöttem , hogy elnéztétek a számot :DD )

Honor 8 a vas.

[ Szerkesztve ]

(#2006) pusszycat válasza pgemil (#2005) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Még gondolkozz egy kicsit, mert itt ez ennyi. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2007) RBJ


RBJ
addikt

Most átköltöztem egy új telefonra samuról xiaomi ra.
A huawei health egyáltalán nem látja a band ot. Sőt még a xiaomi maga simán a bluetotth al se.
Tipp.?
ui. Le lett választva előtte a másik telefonról az app ban.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#2008) Cyborg válasza RBJ (#2007) üzenetére


Cyborg
őstag

Mindkét app fent van?

(#2009) pgemil válasza pusszycat (#2006) üzenetére


pgemil
aktív tag

[kép] Én akkor sem találtam frissebbet a Playen! Nem kötekedni akarok, de mivel több a 311nél? [kép]

[ Szerkesztve ]

(#2010) pusszycat válasza pgemil (#2009) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet mert van h felajánlja az app galery én meg hagyom neki a frissítést. Szóval lehet innen a különbség.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2011) pusszycat válasza pusszycat (#2010) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, megnéztem az app galeryben 511 a vége. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2012) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Frissült a health app 312 re.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2013) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Véletlenül beléptem a pulzusszám beállításokba a health appban, és azt vettem észre, hogy a maximális pulzusszám 190en van, holott ugye 220-az életkor alapján nekem kevesebbnek kellene lennie.
Én meg voltam győződve, hogy ezt a health app kiszámolja alapból, hiszen nem nagy matek, és az életkor adatok meg vannak adva a profilban.

Esetleg erre érdemes figyelni, hiszen így ugye módosultak a pulzus tartományok is (az aerob, a aerob, meg ilyenek), nem mintha számítana, hiszen úgyis a mozgás a lényeg, csak mint érdekesség, ma fedeztem fel.

(#2014) pusszycat válasza Cyborg (#2013) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az állítható nem? Én 180 fölött futottam és folyton rezget. Kicsit sétáltam lement pillanatok alatt futás tovább. Arra jó, h ne nyírd ki magad rögtön az első nap. :)
A max pulzusszámot többféle képlettel is ki lehet számítani a legegyszerűbb a 220-életkor. De ez is csak ajánlott. Ha fölé mész még nem kell mentőt hívni.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2015) Cyborg válasza pusszycat (#2014) üzenetére


Cyborg
őstag

Persze, állítható, csak én azt hittem ezt beállítja az app alapból. De nem. Most beállítottam 178ra, mert 42 éves vagyok.

Amúgy futáshoz pl én egy lyukkal szorosabbra teszem a csatot, mert úgy sokkal pontosabban mér, vagy 10zel kevesebbet. A szokásos módon hordva futás közben sokat mozgott a band 4 a kezemen, és többet mért.

(#2016) col válasza Cyborg (#2013) üzenetére


col
addikt

Nálam is az alapérték a 190 volt. Mikor beállítottam a perecet, akkor olvastam el a leírást a pulzusnál és állítottam be a megfelelő felső határértéket.
Amúgy ez a megadott alapadatokból való számítás bukik máshol is. hiszen hiába állítod be a testmagasságot, nemedet, a lépésszámlálónál a lépéshossz nem változik, pedig az is magasságfüggő. :(

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2017) Cyborg válasza col (#2016) üzenetére


Cyborg
őstag

Hát igen, a tavolsagot nem is nézem, mennyit mentem, csak a 8000 lépés meglegyen minden nap. Tájékoztató adat, valami alapnak jó, de másra nem, gps nélkül megtett távot mérni baromság.

(#2018) col válasza Cyborg (#2017) üzenetére


col
addikt

Igen, főleg, ha alapvetően csak rövid távokat teszel meg egyszerre.
Nekem úgy tűnik amúgy, hogy ha kellően hosszú távon használod folyamatosan, akkor mintha javulna a távolságmérés. De természetesen a GPS-t használó Egészség program a legjobb módszer a pontos távolság mérésére.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2019) pusszycat válasza col (#2016) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A pálya amin futok 400 méter de a 2 kör vége felett már kiírta az 1 km-t pedig csak 800 méternél voltam. Még én is tudok szökkenni is ha kell meg csoszogni. Mindenki be tudná állítani magának manuálisan a futási stílusa után. Csak nem lehet.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2020) col válasza pusszycat (#2019) üzenetére


col
addikt

Sajnos így van. :( Ebben a lépéshossz ügyben már többen is futottunk több kört a supportnál. Kedvesek voltak, de azt mondták, ezen nem fognak javítani, változtatni. Ez van...

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2021) LostData


LostData
csendes tag

Sziasztok!

Nektek rendesen működik a huawei health app-ban az érmék gyűjtése :F

Van egy olyan megszerezhető érem, hogy 7 egymást követő napon megteszek legalább 10000 lépést, és én már biztos hogy legalább egy hete minden nap elérem a 10000 lépést, mégsem kaptam meg eddig az érmet.

Zavarni nem zavar, nem nagy probléma szerencsére, csak nem tudom hová tenni a dolgot :)

(#2022) col válasza LostData (#2021) üzenetére


col
addikt

Van, amikor később érkeznek meg ezek az érmék. De nézd át az adatvédelmi beállításokat is, mert ha nem engedélyezed a dolgokat ott, akkor nem számolja és nem tartja nyilván.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2023) LostData válasza col (#2022) üzenetére


LostData
csendes tag

Köszi a gyors választ!

Megnéztem, és az adatvédelmi beállításoknál egyedül a "testsúly automatikus frissítése" és az "alkalmazáshasználati adatok megosztása" nincs engedélyezve. Szerintem nem ezek miatt maradhattam érem nélkül, úgyhogy akkor egyelőre várok tovább :D

De jó kis motiváció egyébként. Korábban csak rápillantottam a lépésszámlálóra érdekességképp, hogy hány lépést tettem meg aznap, de sosem volt célom elérni a 10000-t, így viszont már egy ideje mindig a napi cél elérni ezt az értéket. :)

[ Szerkesztve ]

(#2024) col válasza LostData (#2023) üzenetére


col
addikt

Egyéb érméket már kaptál amúgy? Mert ebből is látszik, hogy jók-e a beállítások.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2025) LostData válasza col (#2024) üzenetére


LostData
csendes tag

Igen kaptam, eddig 4 érmem van. :)

(#2026) col válasza LostData (#2025) üzenetére


col
addikt

Ok :C
Azt viszont biztos olvastad, hogy csak a lépésszámláló alapján mért és így a perec által mutatott távolság csal (jelentősen nagyobb távolságot ad meg, mint a valós). Nincs a perecben GPS, így rosszul számolja a távolságot. Csak akkor megbízható, ha telefonnal, ill. GPS-es programmal, pl. az Egészség programban indított séta, futás esetén pontos. Ennek hiányában max te tudod lemérni a lépéseid hosszát és azt beszorozni a megtett lépésekkel, amiből valósabb távolságadatokat kaphatsz. :)

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2027) LostData válasza col (#2026) üzenetére


LostData
csendes tag

Igen ezt tudtam, mert ezt ha jól emlékszem, akkor pár blokkal korábban épp Te mondtad ezt nekem :DD

(#2028) col válasza LostData (#2027) üzenetére


col
addikt

:U ok.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2029) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én minden nap elérem a 10000 lépést már 12/13 óra fele. Van 5 medálom. De ezek nem egyformák.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2030) LostData válasza pusszycat (#2029) üzenetére


LostData
csendes tag

Nekem így néz ki, kicsit más, mint a Tiéd : O

[ Szerkesztve ]

(#2031) col válasza LostData (#2030) üzenetére


col
addikt

Ha nem tévedek ez IOS/Iphone felület :) Az enyém ugyanilyen és az érmeim is ezek.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2032) LostData válasza col (#2031) üzenetére


LostData
csendes tag

igen igen, IOS :)

(#2033) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Folyamatos SPO2 (véroxigén) szint mérést vkinek sikerült bekapcsolnia?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2034) col válasza Dare2Live (#2033) üzenetére


col
addikt

Tudtommal azt csak a Band5 tudja, a 4-es széria még nem.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2035) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,
Ma úgy jártam, hogy reggel elindultam kocsival, 60%-on volt a band, vezettem kb másfél órát és azt vettem észre, hogy kikapcsolt és semmire nem reagált, vissza sem tudtam kapcsolni.
Most hazajöttem, feltettem töltőre és simán bekapcsolt, 50%-on volt.
Vezetés közben nagyon meleg volt, kb. végig tűzött a nap a bal oldalamra, lehet hogy ez tett be neki? Vagy mi miatt csinálhat ilyet?

(#2036) col válasza fausto (#2035) üzenetére


col
addikt

Lehet, hogy túlmelegedett és védekezésként kikapcsolt. Ha máskor ezután nem tesz majd ilyet normál körülmények között, akkor biztos ez volt az oka.
(Nekem még nem csinálta ezt, igaz nem is sütötte a nap ennyi ideig.)

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2037) Dare2Live válasza col (#2034) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Az sem. Nekem band 4 pro van és úgy néz ki ott se megy.
Most elég jól jött volna... nem értem mért nem engedélyezik...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2038) fausto válasza col (#2036) üzenetére


fausto
addikt

Értem, csak az a furcsa, hogy órákkal később sem tudtam visszakapcsolni, csak amikor töltőre tettem

(#2039) pusszycat válasza fausto (#2038) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

úgy tudom visszakapcsolni csak úgy lehet ha töltőre teszed, vagy hogy kapcsolnád be másképpen?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2040) Szpisti válasza pusszycat (#2039) üzenetére


Szpisti
addikt

Jól tudod, csak a töltővel lehet bekapcsolni:

(#2041) col válasza Dare2Live (#2037) üzenetére


col
addikt

Nem tudom, akkor mi lehet a baj. Talán nem lehet folyamatosan mérni, hanem csak alkalomszerűen, de emellett Op rendszer és régiófüggő.
Ezt írja megjegyzésként erről:
"Ez a funkció nem orvostechnikai eszköz, és nem célja betegségek diagnosztizálása, kezelése, gyógyítása vagy megelőzése. Minden adatot és mérést csak személyes referenciaként szabad felhasználni. Ezt a szolgáltatást az iOS nem támogatja. A rendelkezésre állás régiónként változhat."

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2042) Dare2Live válasza col (#2041) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Régiófüggő? Ez honnan? Telón tudok állítani régiót, band meg tudtommal kínából jött.

Azt hittem csak szokásos vásárló lehúzás, hogy majd a köv modell tudni fogja.... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2043) col válasza Dare2Live (#2042) üzenetére


col
addikt

Ez nem állítható, a perec "típusától" függ.
A Band 5-ös tudja - amit itthon árulnak - a felhasználói visszajelzések alapján.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2044) fausto válasza Szpisti (#2040) üzenetére


fausto
addikt

Így már értem, én meg egész nap nyomogattam, meg nyomva tartottam a középső gombot :D
Akkor ez lehet, túlmelegedett, töltő hiányában meg nem tudtam nap közben visszakapcsolni
Köszi mindenkinek!

(#2045) csendes válasza LostData (#1950) üzenetére


csendes
őstag

De azt be lehet állítani, hogy ne mutassa az időt, ha forgatod a csuklód. Csak gombnyomásra.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#2046) col válasza csendes (#2045) üzenetére


col
addikt

Igen a programban több dolgot lehet állítani, hogy "karemelésre" mit tegyen, vagy ne tegyen. Képernyő ébresztése, oldalak váltása pl.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2047) pusszycat válasza col (#2046) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jó lenne ha lenne hely rajta mp3-nak. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2048) col válasza pusszycat (#2047) üzenetére


col
addikt

Mármint a perecen?
Sokra nem mennél vele szerintem, mert nincs ilyen lehetőség, hogy le is játszhasd.
Ez alapvetően fitness célokat szolgál és nem szórakoztató elektronika :) Nejem úgy használja, hogy gyaloglás közben a BT fülessel hallgat zenét a telefonról és a pereccel méri az aktivitást

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2049) pusszycat válasza col (#2048) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Futásnál útban van a telefon. Bluetooth van benne, nem lenne nagy dolog megcsinálni. Valamit kell hagyni a köv. szériákra is.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2050) Skynet258 válasza pusszycat (#2049) üzenetére


Skynet258
veterán

Igazából megcsinálták, okosórának hívják. A kettő között meg már nincs akkora árrés, hogy bővítsék az okoskarkötő tudását. Ha elég ez, akkor veszed ezt, ha nem akkor veszel drágábban okosórát. :)

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.