Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Skillet válasza Black_Raven (#450) üzenetére


Skillet
addikt

Mert folyamatosan méri a pulzust, a másik ezek szerint 7-9 percenként mérte. :DDD
A folyamatos, az folyamatos :B

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#452) Blac1 válasza Skillet (#451) üzenetére


Blac1
aktív tag

Igen így van. És ha jól emlékszem a korábbi hozzászólásokra akkor körülbelül 50 százalékkal csökkenti az üzemidőt.

(#453) pusszycat válasza Blac1 (#452) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Amúgy nem folyamatos, 2 percenként mér,sajnos nem állítható.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#454) Black_Raven válasza pusszycat (#453) üzenetére


Black_Raven
veterán

De a zöld lámpa folyamatosan villog..:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#455) pusszycat válasza Black_Raven (#454) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én éjszaka néztem mert ugye akkor jól látszik és kézen nem kézben,és ki be kapcsol. Meg olvastam is valahol.
Pl. itt:

" Continuous heart rate tracking is available on the Honor Band 4, and it can log your heart rate throughout the day at two-minute intervals. " :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#456) Black_Raven válasza pusszycat (#455) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tegnap néztem délután, picit megemeltem, és nem kapcsolt ki kb 2 órán keresztül. Viszont amikor levettem, azonnal kikapcsolt. Csuklóra vissza rakva, újra villog. Csináltam rajta resetet, de nem változott. Éjszaka nem tudom mit csinál mert alszom.:)Amúgy igen az lenne a normális ha kapcsolgatna, leggalábis a többi kütyű úgy csinálja.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#457) Black_Raven


Black_Raven
veterán

A pulzus mérés időpontját is lazán kezeli. A teló órájához viszomyitva.[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#458) beyruth82 válasza Black_Raven (#457) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem kezeli lazán.11:33-kor előre megmérte a 11:56-os értéket :))

(#459) Black_Raven válasza beyruth82 (#458) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, hogy mindig pontos naprakész infót adjon.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#460) Blac1 válasza Black_Raven (#459) üzenetére


Blac1
aktív tag

Nem értelek titeket. Hisz itt a bizonyíték az időutazásra. :)

(#461) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az értesítéseket hol lehet beállítani?
Melyik applikáció kel hozzá?

(#462) Gedeon31 válasza gyuri2008 (#461) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ez az alkalmazás kell hozzá és ezen belül betudod állítani miről jöjjön értesítés . [link]

(#463) Black_Raven válasza gyuri2008 (#461) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem kell hozzá külön app, elég a Health. Ebben mindent lehet állitani...elkéstem.:(

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#464) gyuri2008 válasza Black_Raven (#463) üzenetére


gyuri2008
veterán

Letöltöttem de gondolom addig amíg nem lesz csatlakoztatva a karpánt addig nem jelenik meg az a menü.

Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#465) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Erős napfényben mennyire látható a kijelző?
A Bip-órámat cserélem le erre,ott nagyon jól látható minden a napfényben.

(#466) Black_Raven válasza gyuri2008 (#465) üzenetére


Black_Raven
veterán

Látható, de ez amoled, nem transzflektív kijelző..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#467) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az alvást automatikusan monitorozza,vagy a karpánton kell elindítani?

(#468) beyruth82 válasza gyuri2008 (#467) üzenetére


beyruth82
veterán

Automatikusan csak a telefonon az alkslmazásban kell egyszer bekapcsolni az alvás figyelést.Aztán már méri is mindig.Jó kis statisztikákat állít fel egy idő utan arról hogy atlagosan mennyit alszol,milyen mélyen,hanyszor kelsz fel hanykor fekszel es kelsz átlagosan heti,havi és éves szinten.Nagyon jó :)

Ez a márciusi átlagom.

(#469) PociAti válasza gyuri2008 (#467) üzenetére


PociAti
senior tag

A karpánton kell az elalvás után pontosan 17 perccel elindítanod. Ha elalvás előtt indítod el, akkor nem mér.

Csak vicceltem. Mégis mire számítottál?
Logolja a tevékenységeket, és előre maghatározott paraméterek alapján próbálja megtippelni milyen tevékenységet végez a karpánt viselője. (Ébrenlét, alvás, szundítás.) Nálam elég pontosan számolja az éjjeli ébrenlétet is.
De a Healt applikációban engedélyezni kell az éjjeli monitorozást.

(#470) DamianB válasza beyruth82 (#468) üzenetére


DamianB
őstag

Nekem is a mély alvással van baj melotonin kapszula kicsit segít.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#471) C_hris válasza DamianB (#470) üzenetére


C_hris
tag

Nekem a mélyalvás folytonosság sosem volt zöld. Az összesített pontszám 80-85 között szokott lenni.

(#472) Cyborg válasza DamianB (#470) üzenetére


Cyborg
őstag

A mélyalvás folytonosság Nekem is gond állandóan. Esti torna, vagy egy sör szokott segíteni rajta némiképp 😂

(#473) beyruth82 válasza DamianB (#470) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszi. Nekem az is nagy baj hogy nagyon koran kelek.Szabadnapomon is.4-kor legkésőbb felébredek.Ma pl 3:40-kor ébredtem pedig csak éjszakára megyek dolgozni tehát aludhatnék nyugodtan.Kb 5-5,5 órát alszok éjjel és ez is nagyon kevés,igaz én napközben szoktam 1,-1,5 órát aludni még pluszban talán így kijön napi szinten a 6 óra alvás.Az elalvással nincsen gondom az megy csak a korai ébredés a baj.Arra kene valami hogy ne ébredjek fel ilyen korán.Arra tudsz valamit?

[ Szerkesztve ]

(#474) gyuri2008 válasza beyruth82 (#473) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nálam is ez a gond,korán fekszem,ellenben 4 óra körül már fent vagyok .

(#475) beyruth82 válasza gyuri2008 (#474) üzenetére


beyruth82
veterán

Én is.Napközbem alszol valamennyit a korai kelés miatt?

(#476) V.Stryker válasza beyruth82 (#475) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem is ez a gond... korán kelők vagyunk. Reggel 5-re van ébresztő, hogy mire a gyerekek kelnek (6), addig kényelmes kávézás, esetleg egy kis szobabiciklizés beleférjen, mert estére már nincs energia rá. Ennek ellenére ma is kicsivel 4 után már keltem. És folyamatosan ez van mostanság. Este 9kor meg csuklom össze, mivel napközben nincs lehetőség aludni.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#477) pasztoha válasza Cyborg (#432) üzenetére


pasztoha
tag

Üdv!

Most nekem is azt játszotta el, hogy egy hosszt 3 részre bontott, így összességében 2-vel többet úsztam "bandika" szerint, mint a valóságban. Számoltam is, illetve 3 hosszra irreális időket írt 17 sec/33 m, mellúszásban :Y . De legalább már a gyorsúszást nem keverte össze a mellúszással.

(#478) gyuri2008 válasza PociAti (#469) üzenetére


gyuri2008
veterán

Megvettem a pántot.
Ezt ( Healt applikációban engedélyezni kell az éjjeli monitorozást.)hol kell engedélyezni az applikációban?

[ Szerkesztve ]

(#479) Cyborg válasza gyuri2008 (#478) üzenetére


Cyborg
őstag

Ha bent vagy az appbam, és csatlakozott, akkor a jobb felső sarokban a karperec "ikon", ott a true sleepet kell engedélyezni.

(#480) gyuri2008 válasza Cyborg (#479) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ.
Most teszteltem a pántot,kardióztam 50 percet egész jól mért mindent.
Egyedül a pulzus mutatása az applikáción belül nem nagyon tetszik,
Van egy tol-tolig érték,átlagot mutat,de majd megszokom :K

(#481) pusszycat válasza gyuri2008 (#480) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igaz,h átlagot mutat,de ha húzogatod a csuszkát visszafele akkor már a pontos értékek jelennek meg az adott :) t időre.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#482) Black_Raven válasza pusszycat (#481) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Éjszaka megnéztem a pulzus mérést. Az enyém nem kapcsol ki soha. Szted hibás lehet?mert akkor ki kéne cserélni.
A többiektől kérdezném: Nézzétek már meg légyszi, hogy Nektek ki/be kapcsol e, a folyamatos pulzus mérés közben. Előre is köszi a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#483) Cyborg válasza Black_Raven (#482) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia, én azt javaslom, hogy ne görcsölj ezen annyit! :))

Órán, és appban indított bármilyen edzés indítása után folyamatosan világít, minden egyéb esetben elég nagy frenciával villog, de néha elkapok én is pillanatokat, amikor egyáltalán nem világít. Nem jöttem rá,hogy mikor nem világít, de biztos, hogy nem két percenként kapcsol ki-be, ahogy a mintavételt írja a gyártó.

Ha úgy vetted észre, hogy soha nem kapcsol ki, akkor nem voltál elég figyelmes, szerintem nézd alaposabban egész éjjel :)) ;]

[ Szerkesztve ]

(#484) Black_Raven válasza Cyborg (#483) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem görcsölök rajta, csak jó lenne tudni hogy ez ilyen, vagy esetleg gyári hibás, mert 3 napon belűl ki tudom cseréltetni.:) a xart meg nem kéne megtartanom. Arról nem is beszélve hogy 10%ot merül naponta legalább, és az alvás nincs is bekapcsolva. :W
Igen erre én is gondoltam, de nincs időm, esetleg ha megkérnélek néznéd egész éjszaka hogy mit csinál a perec? ;]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#485) pusszycat válasza Black_Raven (#484) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is 10 % merül alvásfigyeléssel,és pulzusméréssel,nem csak neked.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#486) Black_Raven válasza pusszycat (#485) üzenetére


Black_Raven
veterán

De nekem nincs az alvásfigyelés bekapcsolva, mint írtam is.:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#487) Cyborg válasza Black_Raven (#484) üzenetére


Cyborg
őstag

Hidd el, hogy nem szar. Én is akárhányszor ránézek, mindig villog, csak nagyon-nagyon-nagyon ritkán tudom elcsípni, hogy épp nem megy.
Nekem 20% felett merül naponta úgy, hogy minden be van kapcsolva, szerintem nem rossz az a 10%.
Én meg vagyok elégedve az üzemidővel, még sose próbáltam kikapcsolt pulzusméréssel, de szerintem úgy tuti elmenne több, mint egy hétig, az meg teljesen jó. Én a jelenlegi 4 napos üzemidő alatt is találok alkalmat a törlésre.

...a kedvedért most jobban fogom figyelni ezt :)

(#488) RBJ


RBJ
addikt

Értesítés és ébresztés bekapcsolva csak 7 napot bírt. Bíztam a 10 be.
mi band után elég gyengus. ;]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#489) krisz727


krisz727
tag

Na ma sikeresen leteszteltem meddig bírja az akksija. Hajnal 4től 7ig 0%on volt.,igaz blutuszt nem kapott.
A másik ami tetszett délután az a bicajozás. Nagyon részletesen mutatta hogy merre hogy milyen sebesség, pulzus stb. Nagyon elégedett vagyok vele. Igaz szűk 4 napot ment el az első töltéssel, de ment rajta minden is, rengeteg üzenet, hívás, ezek miatt rezgések.
Ha valaki tudná akkor segíthetne:bicajozásnál ha megállok akkor az idő folyamatosan megy pedig az automatikus megállítása be van kapcsolva. Hogy lehetne ezen változtatni?

(#490) Black_Raven válasza Cyborg (#487) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sztem a 4 nap elég karcsú. Nekem Huawei Band 2 Pro volt perecem, és ugyanígy automata pulzus figyeléssel 2 hétig ment simán. Azért adtam el, mert a vibra motor sztem nagyon gyenge volt, és itt jön a meglepi, aztán vettem egy Huawei Watch 2 eSimet, és az is ment 2-3 napig, automata pulzussal. Ezért gondoltam hogy a Band 4 elmegy kb 10 napig a régi beállitással. De nem. :O

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#491) DamianB


DamianB
őstag

Nekem is négy nap az üzemidő.
Wow bocsi hogy most nézek be nem is gondoltam volna ennyi mindenkinek probléma ez . Nos az alap tanácsom amit írtam is minimum 3mg melatonin kapszula lefekvés előtt fél órával. Az egyik kollégám is szed egy gyógynövény alapút majd megkérdezem tőle . Vicces hogy írtad a sört mert az egyik legjobban altató ital nem .
A korai kelés érdekes dolog mert ebből is volt bajom őszinte leszek erre még nagyon nincs meg oldasom vissza szoktam feküdni és erőltetem az alvást hülyén hangzik de működik általában. Melotoninhoz vissza térve csodát nem fog okozni de mintha valahogy tényleg jobbat aludnek utána és a karkötő szerint is így van azért merem ennyire ajánlani . Alapvető alvás előtti tippekbe nem megyek bele mert sztem ezeket mind tudjátok lehet róla találni sok infót.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#492) Cyborg válasza Black_Raven (#490) üzenetére


Cyborg
őstag

Ugye most viccelsz?
Csak számolj utána kérlek.
0,95 kijelző 100mAh akksi a HB4. A watch 2, meg a hasonlók ~1,3 inches kijelző 400mAh akksi.
Ne haragudj, hogy most nem nézek utána pontosan az adatoknak, de a vak is látja, hogy cirka 30%-al nagyobb kijelző mellé 4x!! akkora akksit raktak az órákba, és így bírnak 2-3 napot. Szerintem ez csak Neked volt meglepi. Ha így nézzük, már nem is olyan rossz az a HB4 üzemidő.

A band 2 pronak meg szintén 100mAh-es akksija van,
de olyan bohóc a kijelzője, mint a Mi Band 3-nak, amit alig lehet látni. A sokkal jobb kijelzőnek pedig ez az ára. Én ezt vállaltam, amikor megvettem.

Kis utána olvasással rájöttél volna Te is, hogy az akkuidő miatt kár lecserélni a Band 2 Pro-dat.

(#493) Black_Raven válasza Cyborg (#492) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Watch2 kijelzője simán kétszer ekkora volt, és azon futott ám egy android Oreo op.rendszer, beállitott Gmail fiókokkal, négymagos processzorral, szóval még kevés is volt a 420mah akksi egy telefon tudásához ami egy órába van gyömöszölve. A Band2Pro kijelzője gyönyörüen látszik, csak napsütésben nulla. Sajnos nem olvastad el a HSZemet rendesen, a gyengusz vibra motor miatt váltottam a Proról. Viszont hogy a HB4 a kijelző miatt eszik majd ennyit, azt nem hinném. Pedig többször beleolvastam a fórumba is, és a tesztjét is, de 1 hét üzemidő jött le kb. De sztem az itt írtak alapján, nem a kijelző a ludas, hanem a pulzus és alvás figyelés csipeget.:) Mindenesetre marad, mert szükségem van rá, és a Honor Playemnek is bejön. :DDD

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#494) Cyborg válasza Black_Raven (#493) üzenetére


Cyborg
őstag

Igazad van, míg írtam a hsz-t, elfelejtettem, hogy a vibra miatt váltottál :-) A HB4-ben szerintem elég erős a vibra, főleg az új frissítés óta.
1,2 collt írnak a watch 2 kijelzőre a neten.
A Band2Pro kijelzője gyönyörüen látszik, csak napsütésben nulla - pont erre gondoltam, és, hát valljuk be, a napon nyújtott teljesítmény számít, sötétben bármelyik gagyi karperec jó.
A HB4-ben, és HB2 Proban ugyanaz a pulzusmérő, és ugyanaz a trusleep technológia van.

(#495) Black_Raven válasza Cyborg (#494) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, csak ennek az átlója, nem teljes kör. Látod azt nem tudtam, hogy ugyanaz a technológia(alvás/pulzus), de mégis többen azt írták, hogy drasztikusan nő az üzemidő, ha ez a két fogyasztó ki van kapcsolva. A vibra motor pont jó, kb mint a Huawei A2-ben volt.(mert ez is volt).A kijelző a HB4-ben tényleg szép, jó lenne még Watchface. Szerintem barátok leszünk a pereccel. Mintha Veled is találkoztunk volna már régebben, talán Xiaomi topikban. :K Csak azóta picit megváltoztam, minden értelemben. :D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#496) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Honor Band 4 szíj át vennék feketét, ha lenne valakinek írjon nekem.

(#497) PoNR


PoNR
csendes tag

Sziasztok,
Vettem egy HB4-et még az edigital-os akcióban (március 7.) és eddig a szekrényben pihent (asszonynak szántam ajándéknak, de végül nálam kötött ki :-)), viszont tegnap este beizzítottam.
60%-ról feltöltöttem 100%-ra, eszközöltem egy firmware upgrade-t aztán minden értesítést kikapcsoltam rajta, viszont az alvásfigyelést és a folyamatos pulzusmérést bekapcsoltam.
Működött is, de legnagyobb meglepetésemre ma 8:15-kor kikapcsolt. Nem tudom, hogy lemerült e vagy egyéb okok miatt, de ez a 12 óra üzemidő enyhén szólva is alulmúlta a várakozásaimat.
Kérdés: küldjem szervízbe most (mivel egy hónapja vettem , ezért csak úgy vissza nem adhatom) vagy próbáljak még néhány töltést?
Előre is kösz a segítséget.

(#498) Cyborg válasza Black_Raven (#495) üzenetére


Cyborg
őstag

Jó reggelt,
az természetes, hogy csökken az üzemidő, ha bármilyen plusz mérést kapcsolsz be, azzal folyamatosan pörgeted a procit is.
Unokatesóm most vett Band 3 Pro-t, kicsit nagyobb, gps van benne, meg fém házas, gondoltam az lesz a következő, de a kijelzője, és akksija ugyanaz, mint a HB4-nek, uh most nem tudom, mi lesz a következő, de gyelőre elég a HB4:)

Na megnéztem a pulzusmérést.
Elég keveset aludtam emiatt, sokszor ránéztem, amikor nem akartam kinyitni a szemem akkor is:), és éjjel nálam kikapcsol a led. Nem tudom, mi van, lehet, hogy a nyugalmi pulzushoz nem kell led, vagy a fene tudja, de pulzus adat akkor is van, sőt rányomtam az órán külön a pulzusmérésre, és akkor se kapcsolta be a ledeket,de muatatott értéket, utána valamikor elkzedett villogni gyorsan, mintha nappal lenne, de miután visszafedütem egy órára, megint elaludt a led. Ezek szerint éjszaka nem világít. Kerestem róla infót, eddig semmi érdemlegeset nem találtam a Trusleep, Truseen technológiáról.
Nézz rá Te is éjjel, hogy villog-e, és, ha akkor is villog folyamatosan, akkor Indítsd újra az órát, nyomj neki egy resetet, meg párosítsd újra, hátha ez megoldja a gondodat.

Pár újabb watchfacenek én is örülnék, de nem panaszkodom

Lehet, hogy találkoztunk már, kb. 15 éve itt vagyoka ph-n, bár inkább, csak read onlyban :)

PoNR
Szerintem várj vele pár napot, például nekem első nem mérte az alvásomat, de a következő nap már minden rendben volt.

[ Szerkesztve ]

(#499) Black_Raven válasza Cyborg (#498) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Köszi szépen a részletes beszámolót. Éjjel 00.50ig ránézegettem, addig folyamatosan világitott, aztán kikapcsoltam a pulzust. A true sleep sincs bekapcsolva, azóta nem merült 90%on áll. Az alvást monitorozza így is, csak nem olyan részletesen. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#500) DeFranco válasza Black_Raven (#499) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Elárulok egy titkot:

Csak akkor világít ha nézed ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.