Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Janaboy válasza pusszycat (#1650) üzenetére


Janaboy
veterán

Elég fura lett a kinézete :(

Janaboy

(#1652) Cyborg válasza Ladybird66 (#1645) üzenetére


Cyborg
őstag

Értelek, de ha az ébrenlét nem járul fizikai mozgással, egyéb tevékenységgel, szerinted miből tudná kitalálni a karperec, hogy Te ébren vagy-e éppen? Nincs rajta kamera, nem látja a szemed, hogy nyitva van-e. Nálam pl nem is megy a folyamatos pulzusmérés már jó ideje, de az alvásfigyelés megy tökéletesen, uh tuti nem használja a pulzusmérőt erre, csak a giroszkóp adatait elemzi, némi szoftveres hókusz-pókusszal.
Mint, ahogy krisz727 is írta, simán alvásnak néz egy filmnézést. Ez nem hiba, ez nem probléma, hanem ez egyszerűen csak ilyen, ilyen is volt.

(#1653) Szpisti válasza Ladybird66 (#1641) üzenetére


Szpisti
addikt

Az asszonyomnak van ilyen órája, de ő is panaszkodik, mióta csak megvan, hogy több perces ébrenléteket, (mellékhelyiség meglátogatása) többnyire nem észleli. Furi, nekem Huawei Watch GT-m van, azzal ilyen gond nincsen. Számít, hogy nincs túl szorosan a csuklóján? Sőt, lazán. De a pulzust tökéletesen mutatja...

(#1654) fant0mi válasza Szpisti (#1653) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem szamit. A giroszkopnak mindegy.
Nekem neha ejszaka azt is ebrenletnek vette, mikor intezivet forgolodtam, kidobtam az agybol a felesleges parnat. Amikor ki kellett setalni a mellekesbe, azt mindig jelezte. Legalabbis trusleep uzemmodban biztos.

Most kikapcsoltam a trusleepet, mert nem erdekel, kevesebbet is eszik a perec, most mar birja 2 hetig.

(#1655) Cyborg


Cyborg
őstag

Srácok,
A főoldalon ezt meg lehet változtatni, hogy az összes tevékenységet mutassa, ne csak a futást? Nem jöttem rá, hogy hol lehetne átállítani, ha egyáltalán lehetséges

Soha életemben nem futottam még ennyit, de mellé úszok is, meg tornázok is rendszeresen, de mivel a többit nem mutatja, ezért csesztet :)

(#1656) Dreimus válasza fant0mi (#1654) üzenetére


Dreimus
senior tag

A 2 hét sztem picit túlzó :) nálam kikapcsolt időjárás, értesítés és tru sleep után bír 5-6 napot max esetleg talán pulzus figyelés dobhat rajta még 1-2 napot.

(#1657) fant0mi válasza Dreimus (#1656) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem tulzok. Szeptember 2-an toltottem, majd utana 15-en. Csak az ertesitesek van bekapcsolva. Trusleep ki, pulzusmeres ki, ora mutatasa mozgasra ki, mi van meg? Szoval mindent kikapcsoltam.
Ertesites emailre, viberre, messengerre, ha zarolva a telefonkepernyo, ez van csak bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#1658) Dreimus válasza fant0mi (#1657) üzenetére


Dreimus
senior tag

Akkor a pulzusmérő lesz a legnagyobb fogyasztó, mert nekem az van csak bekapcsolva, minden más ki :) bár az 5-6 nap se rossz, amúgy is nap végén már a lakásban nem hordom, így a 3.-4. nap végén a kb harmadán álló aksival felrakom töltőre.

(#1659) Cyborg válasza Dreimus (#1658) üzenetére


Cyborg
őstag

A kijelző a legnagyobb fogyasztó.
Neki nem kapcsol be karlendítésre állandóan, csak, ha rányom, így alig használja a kijelzőt.
Nálam rengetegszer bekapcsol, azt veszem észre, meg szerintem másnál is, aki használja a kezét :)

Nekem minden be van kapcsolva, kivéve a pulzusmérést, így 5-6 napot, folyamatos pulzusméréssel 4 napot bírt kb.

(#1660) Janaboy válasza Dreimus (#1656) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem Truesleep és hívások (bár az nem sok) 10 nap kb.

Janaboy

(#1661) Ladybird66 válasza Cyborg (#1652) üzenetére


Ladybird66
tag

Persze, én is értelek, nem is hibának gondoltam, egyszerűen csak kérdeztem más nem figyel-e fel rá. Ugyanis pár hónapja amikor megvettem még mutatta éjszakánként többet is, kb. ahogy emlékeztem is rá. Az utóbbi időben nem. Időben pontosan nem tudom hova tenni, de kb. az előző frissítés óta.
Viszont (#1653) Szpisti kérdésében lehet valami. :F Nekem is elég laza a csuklómon, de nem foglalkoztam vele, mert a pulzust meg mutatja. Kicsit mintha nyúlt volna az Alis pánt. Megpróbálom szorosabbra venni.

Amúgy én rakattam rá Clearplex fóliát és nem kell annyira vigyázni a kijelzőre. Épp rakattam a telómra a MM-ban és az órára 2 ezer forint volt 2 db. Egyet fel is raktak azonnal, a másikat megkaptam, ha gond van a mostanival, a másodikat ingyen felrakják. Nekem ennyit megért, mert nem voltam órához szokva és mindig nekisúroltam valaminek.

-- Kata --

(#1662) Kovi87 válasza Ladybird66 (#1645) üzenetére


Kovi87
csendes újonc

Iszonyat pontatlan az alvásfigyelés. Rendszeresen többet számol mint a valós. Én ki is kapcsoltam a francba, le is veszem estére a perecet..

(#1663) gabor2007 válasza Kovi87 (#1662) üzenetére


gabor2007
csendes tag

Akkor sajnos az órával van baj :(

(#1664) kmarci25 válasza Kovi87 (#1662) üzenetére


kmarci25
veterán

Én nem ezt tapasztalom. Általában ránézek az órára, mielőtt lekapcsolom a lámpát, és stimmel. Az ébredés is, mondjuk az egyszerűbb, mert a karperec rezgésére ébredek. Nálam azt is mutatja, ha pár perccel a rezgés előtt felébredek.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1665) Ladybird66


Ladybird66
tag

Jelentem a pontatlan alvás adatoknak lehet köze a laza órának. Alis szíj van rajta, picikét meg is nyúlt, de nem foglalkoztam vele, hogy laza. Lehet hogy kb. azóta nem jelzi az ébrenléteket.
Ma kétszer voltam fent, egyiknél ki is keltem, bezártam az ablakot. Mindkettőt jelezte. Stimmelt kb. az elalvás, stimmelt az intelligens ébresztés.

-- Kata --

(#1666) Kovi87 válasza kmarci25 (#1664) üzenetére


Kovi87
csendes újonc

Én elég rossz alvó vagyok, általában sokat forgolódok mire sikerül elaludni. Az esetek nagyrészében már ezt is alvásnak számolja.. Múltkor egyszer direkt figyeltem, fél 1kor még ébren voltam 3/4 5kor meg szólt az ébresztő. Ez nagyjából 4 óra alvás, az óra szerint meg aludtam majdnem 7et. Elég nagy eltérés ahhoz, hogy kikapcsoljam mert így fölösleges.
Ha már van benne pulzusmérés nem tudom azt miért nem veszi figyelembe az elemzéskor. Biztos pontosabb lenne..

[ Szerkesztve ]

(#1667) Janaboy válasza Kovi87 (#1666) üzenetére


Janaboy
veterán

Figyelembe veszi a TrueSleepel.

Janaboy

(#1668) fant0mi


fant0mi
addikt

Frissult a Health app. Megint redesign volt. De nem is ez az erdekes. Hanem hogy mar latja a telefon bluetooth menuje a karperecet (eddig csak a health app latta). Nem huawei/honor a keszulekem. Szoval most mar fel lehet venni trusted devicenak a smartlockban.

(#1669) hzsolee válasza fant0mi (#1668) üzenetére


hzsolee
őstag

Ez az 5-re is igaz, mármint, hogy látja, de nem tudom továbbra sem hozzáadni....

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#1670) kmarci25


kmarci25
veterán

Nem tudom, hogy összefügg-e a frissített app-pal, de a BT lecsatlakozás utáni automatikus visszacsatlakozás nagyon gyors lett. Korábban is viszonylag hamar és beavatkozás nélkül visszacsatlakozott, de néha (kb. 10 esetből 2szer) manuálisan kellett újracsatlakoztatni. Persze még hosszabb ideje nem tudom próbálgatni, de az eddigi tapasztalatok alapján, ahogy a telefon BT hatókörébe visszaérek, mér csatlakozik is.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1671) moordavid válasza kmarci25 (#1670) üzenetére


moordavid
aktív tag

Ezt vettem észre én is, az automatikus vissza kapcsolódás nálam eddig nem is ment anélkül, hogy a gps-t be ne kapcsoltam volna a reconnect idejére. Most meg gps nélkül, automatikusan és gyorsan visszacsatlakozik a perec.
Ráadásul a truesleep bekapcsolása nélkül észleli a délutáni szundit.

"Like tears in rain."

(#1672) brucka


brucka
tag

Sokat beszéltetek most az alvás figyelésről, az nálam elég pontosan működik..
Viszont arra lennék kíváncsi, hogy mi a tapasztalatotok az intelligens ébresztéssel?

(#1673) Jumbozorz válasza brucka (#1672) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Lehet placebo, de nálam működik vagy legalábbis úgy érzem. 30 perces intervallum van beállítva, hogy eldöntheti mikor ébresszen.

(#1674) brucka válasza Jumbozorz (#1673) üzenetére


brucka
tag

Majdnem 3 hónapja van meg és nekem is 30 perc van beállítva, de eddig mindig pontosan abban a percben ébresztett ami be volt állítva. Lehet rosszul értelmezem ezt a funkciót, de nem kellett volna azért legalább néhányszor pár perccel korábban keltenie?
Sokszor volt, hogy az app szerint a mély alvás közepén keltett.

(#1675) fant0mi válasza brucka (#1674) üzenetére


fant0mi
addikt

Melyalvas kozepen keltett: figyelt, mikor leszel nem melyen, de nem nem akartal, a beallitott idopont a vegso, igy feltetlen felebresztett.
Valoban, az eleg valoszerutlen, hogy az idpont elott fel oran belul meg soha nem tudott volna jobb idoben felkelteni.

(#1676) Skillerz válasza brucka (#1674) üzenetére


Skillerz
tag

Dettó ugyanez, 4 hónapja van meg a készülék, ha korán kell kelnem mindig beállítom az intelligens ébresztést is. Próbáltam már mindegyik idő lehetőséget, sosem ébresztett előbb csak a megadott időpontban.
Más: 10 napig voltam a tengeren, rengeteg fürdőzés volt, a karperecnek semmi baja, szóval bírja a sós vizet.

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#1677) pusszycat válasza Skillerz (#1676) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Merész. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1678) Black_Raven válasza Skillerz (#1676) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mi annak jobban örülünk, hogy a cápák nem voltak éhesek..a perec másodlagos.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1679) csendes


csendes
őstag

Új Honor Band 4, legfrissebb firmware, csak a lépésszámláló adatai mennek át a telefonra, a pulzusmérés nem. Samsung A6, android 9, 10.0.0.533 Health. Akkor ez most szervíz? Amióta a Fahrenheit-et celsius-ra váltottam, a hőmérséklet sem frissül. :F

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#1680) Janaboy válasza csendes (#1679) üzenetére


Janaboy
veterán

A kézi mérés sajnos sose ment át a telóra, nem értem miért nem, de nem. Csak ha folyamatosan mér.

Janaboy

(#1681) col válasza csendes (#1679) üzenetére


col
addikt

Próbáld meg teljesen újraindítani a perecet, ha még nem tetted volna.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1682) csendes válasza Janaboy (#1680) üzenetére


csendes
őstag

:Y ? Egyszer egyébként valami elindult pár percig, de akkor lehet, hogy éppen folyamatosra állítottam. A folyamatos pulzusmérés miatt korábban írtam a Huawei támogatásnak, mert akkor be sem lehetett kapcsolni, azt ígérték, hogy javítják. Most már be lehet kapcsolni, de nem látszik semmi. :F

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#1683) csendes válasza csendes (#1682) üzenetére


csendes
őstag

Most bekapcsoltam a folyamatos pulzusmérést és pár perc után átment a telefonra. Akkor végülis minden működik, amennyire másoknál. :CKöszönöm az infót :R

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#1684) csendes válasza Janaboy (#1680) üzenetére


csendes
őstag

A Huawei ügyfélszolgálat megerősítette: A pulzusmérés manuális beállítása esetén a szinkronizáció nem történik meg az Egészség alkalmazásban. Észrevételét azonban visszajeleztem fejlesztőink felé, annak érdekében, hogy felhasználó-barátabbá tegyük szolgáltatásunkat.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#1685) ati05


ati05
aktív tag

Sziasztok!

Néhány hónapja van egy ilyen "órám". A probléma az vele hogy mostanában sokszor úgy véli mintha nem lenne a kezemen, ilyenkor nem rezeg ha hívásom, vagy üzenetem jön és a folyamatos pulzusfigyelés zöld ledjei sem villognak. És mióta új az egészség progi este szerintem nem megy a pulzusfigyelés.
Van valami ötletek, hogy mit tudok tenni?

Üdv

(#1686) kmarci25 válasza ati05 (#1685) üzenetére


kmarci25
veterán

Elég szorosan van a karodon? Esetleg egy újraindítás is segítene... (More->restart)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1687) ati05 válasza kmarci25 (#1686) üzenetére


ati05
aktív tag

Próbáltam úgy is hogy szorosan van rajtam, úgy is hogy egy lyukkal arrébb rakom. Újraindítást sokszor próbáltam, resetet is.
Nekem az a legfurcsább hogy este egyáltalán nem mér, az egészség appban pedig vannak értékek. Mikor nem villogot a zöld led akkor próbáltam egy manuális mérést menüből, mérni mért a kijelző szerint, de a mérő ledek nem világítottak.
Este számít hogy ne zavarj módban van bár régebben emlékszem hogy akkor is villogtak a mérő ledek.

[ Szerkesztve ]

(#1688) RBJ


RBJ
addikt

Valaki észrevette már, hogy pl nincs bekapcsolva soha nálam pulzus mérés. MÉgis néha észreveszem este, hogy néha fellvillan a szenzor. LEhet alváshoz használja?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1689) Janaboy válasza RBJ (#1688) üzenetére


Janaboy
veterán

Ha TrueSleep aktív, akkor igen.

Janaboy

(#1690) krisz727


krisz727
tag

Sziasztok

Telefoncsere utàn az eddigi adataim (bicajozàs,érmek stb amit àprilistòl gyűjtögettem )nem jelentkeznek az alkalmazàsban.lehet ezeket szinkronizàlni?
Huawei volt most samsung lett

(#1691) hzsolee válasza krisz727 (#1690) üzenetére


hzsolee
őstag

Érdekes, én is most cseréltem telefont, de megvannak az érmek. Appot törlöd, újra telepíted esetleg?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#1692) csendes válasza krisz727 (#1690) üzenetére


csendes
őstag

Ha a Huawei Cloud szinkronizálást engedélyezted az előző telefonon, akkor természetesen. [link], csak be kell lépned az új telefonon is.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#1693) krisz727 válasza csendes (#1692) üzenetére


krisz727
tag

Valahogy màsik emaillal regisztràlódtak a dolgok az zavart bele.időm ha lesz megpróbálkozok még vele.de köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1694) ati05 válasza ati05 (#1685) üzenetére


ati05
aktív tag

Erre valakinek ötlet? Vagy adjam be gariba?

(#1695) Janaboy


Janaboy
veterán

Gyári szíjat lehet vhol kapni?

@ati05: sztem marad a gari.

Janaboy

(#1696) kmarci25 válasza Janaboy (#1695) üzenetére


kmarci25
veterán

Én nem találtam...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1697) col válasza kmarci25 (#1696) üzenetére


col
addikt

Teljes restart és reset megvolt már?

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1698) kmarci25 válasza col (#1697) üzenetére


kmarci25
veterán

Öööö... :F Ez szerintem eltévedt... :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1699) col válasza kmarci25 (#1698) üzenetére


col
addikt

Ajajj, bocs :) Igen erre ment volna, de rossz linkre írtam Sorry.


ati05
Sziasztok!
Néhány hónapja van egy ilyen "órám". A probléma az vele hogy mostanában sokszor úgy véli mintha nem lenne a kezemen, ilyenkor nem rezeg ha hívásom, vagy üzenetem jön és a folyamatos pulzusfigyelés zöld ledjei sem villognak. És mióta új az egészség progi este szerintem nem megy a pulzusfigyelés.
Van valami ötletek, hogy mit tudok tenni?

Teljes restart és reset megvolt már?

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1700) Janaboy válasza col (#1699) üzenetére


Janaboy
veterán

Ebben írta hogy igen, többször is: [link]

Janaboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.