Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) pusszycat válasza brucka (#1850) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet eddig nem aludtál csak buliztál. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1852) brucka válasza pusszycat (#1851) üzenetére


brucka
tag

:D
Á, szilveszterkor is alvás volt 1 körül..

Visszamenőleg át töltötte a kimaradt 3 nap alvás adatait..

(#1853) krisz727 válasza brucka (#1842) üzenetére


krisz727
tag

Nekem is volt ,másnapi szinkronizálásnál meglett a másodikai adat

(#1854) Cranberries


Cranberries
aktív tag

A segítségeteket szeretném kérni.
A telefonomon, ha bezárom az Egészség alkalmazást, akkor a karperec és a telefon (Redmi Note 8 Pro MIUI 11.0.3.0) között megszűnik a bluetooth kapcsolat. Ha újra megnyitom az Egészség alkalmazást, akkor újra lesz kapcsolat. Mit kell beállítanom, hogy megmaradjon a kapcsolat a két eszköz között?

(#1855) kmarci25 válasza Cranberries (#1854) üzenetére


kmarci25
veterán

A MIUI ram kezelése eléggé agresszív, ezért folyamatosan bezárja az alkalmazást. Engedélyek között adj meg neki kb. mindent, engedd az auto-indítást, az akku optimalizációnál tedd a kivételek közé, és a futó alkalmazások között "lakatold le", így nem fogja bezárni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1856) Cranberries válasza kmarci25 (#1855) üzenetére


Cranberries
aktív tag

..."futó alkalmazások között "lakatold le".
Ebben tudnál nekem segíteni?
Számomra teljesen ismeretlen a MIUI renszer.
Előre is köszönöm!

(#1857) kmarci25 válasza Cranberries (#1856) üzenetére


kmarci25
veterán

Alapbeállítás szerint ha jól emlékszem a menü gomb megnyomására feljönnek a futó alkalmazások (alkalmazáselőzményeknek hívja a miui). Ha ezek között hosszan nyomsz az egyikre, akkor felugrik egy menü (nálam Mi9 Lite-on egy fogaskerék - beállítások, két kis fekvő téglalap - osztott képernyő, és egy lakat - lezárás). Na itt válaszd a kis lakatot, így nem fogja a miui bezárni automatikusan, illetve ha manuálisan csuknád be az összes futó alkalmazást, akkor is kivételként fogja kezelni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1858) Cranberries válasza kmarci25 (#1857) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Nagyon köszönöm a segítségedet! Sikerült lelakatolnom az Egészség alkalmazást.

(#1859) Zso83


Zso83
tag

Sziasztok!
Új frissítés érhető el a HB4-hez, többek közt kapunk egy új face-t is, bár nekem elég gagyi... :DD

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#1860) pusszycat válasza Zso83 (#1859) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem csak az app frissült, a perec nem.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1861) zazira2


zazira2
tag

A fiamnak az órája egy régi Samsung S4 volt párosítva. A telefont újra kellett telepíteni, azóta az Egészség alkalmazás a megnyitás után azonnal kilép, így társítani sem tudom. A huawei mobile service telepítve van. Mi lehet a gond?

(#1862) pusszycat válasza pusszycat (#1860) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most már de 1.0.10.66 3.07 MB. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1863) guipapa válasza pusszycat (#1862) üzenetére


guipapa
csendes tag

Nekem csak a perec frissült (most 2020-01-21 20:26).
... és elkezdett az Éjszakai alvással újra szórakozni (mint a hónap elején)
a telefonon az Éjszakai alvásom 4 ó 59 p, a perecen: 5h 19m
...

[ Szerkesztve ]

(#1864) pusszycat válasza guipapa (#1863) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem az a pontos ami a telefonon van, a perecen nekem is több szokott lenni, lehet abba beleszámolja félig alvást is.
Nekem az app. is frissült meg a perec is. Az app. a huawei app galleryből.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1865) kmarci25 válasza guipapa (#1863) üzenetére


kmarci25
veterán

Mindkettő frissült, play-ről. (Mármint nyilván az app a playről, a band fw meg a health-ből.) Kaptunk egy új számlapot, a patkány éve tiszteletére (nem tetszik :( ) egyebet nem vettem észre.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1866) csendes válasza Zso83 (#1859) üzenetére


csendes
őstag

Melyik az új? Amiben piros "vércseppek" vannak? Próbált valaki rányomni a közepére? Mit akar olyankor csinálni?

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#1867) 7Sony7 válasza csendes (#1866) üzenetére


7Sony7
addikt

Az egy patkány, mert a patkány éve lesz/van. Ha rányomsz, mutatja az akkut nagyban, meg hogy van Bluetooth kapcsolat.

-

(#1868) Zso83 válasza csendes (#1866) üzenetére


Zso83
tag

Egy új face van csak, azt a patkány éve miatt tették bele. :)

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#1869) csendes válasza 7Sony7 (#1867) üzenetére


csendes
őstag

Ok, én is ezt látom, de ennek mi értelme? :F

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#1870) kmarci25 válasza csendes (#1869) üzenetére


kmarci25
veterán

Minek mi értelme? :B Azokon a face-eken, amelyeknél a "főlapon" nem látszik az akku, a kapcsolat, illetve az üzenet buborék, ott mindegyiknél így működik: rányomsz középre, és megmutatja ezt a 3 ikont.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1871) col válasza kmarci25 (#1870) üzenetére


col
addikt

Jééé és tényleg. :) Eddig ez fel sem tűnt. Amúgy nem is használtam olyan face-kat, amelyek így működtek volna.

Emellett az IOS alatt szintén a legújabb Egészség appal és a perec legfrissebb fw-ével továbbra is gond és probléma nélkül megy nekünk. Se az alváselemzés, se egyéb funkciónál nincs hiba.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1872) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jó ez a patkányos face, hogy lehet törölni? :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1873) col válasza pusszycat (#1872) üzenetére


col
addikt

Szerintem "törölni" sehogy, mert a fw-be beégetett, része annak a programnak (Ahogy külső face-kat sem lehet hozzá feltenni, törölni sem lehet.). Max nem használod :D

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1874) RBJ


RBJ
addikt

Leszakadt a gyári bujtató fül. Feltettem még anno rendelt ali s pótszíjat.
Hát igaz volt, hogy elég kemény az ugyártott szíj.
Valaki jó minőségűt tud linkelni vagy csak a gyári a jó?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1875) pusszycat válasza col (#1873) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, jó, csak így akartam érzékeltetni mennyire megragadott az design. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1876) kmarci25 válasza RBJ (#1874) üzenetére


kmarci25
veterán

Se jó minőségűt se gyárit nem lehet kapni sehol. A Huawei hivatalos válasza szerint sem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1877) krisz727 válasza RBJ (#1874) üzenetére


krisz727
tag

Tavasszal ahogy megvettem rendeltem szíjakat.zöldet ,kéket,szürkét meg még egy sötétkéket.kétszerre rendeltem ,de nem egy helyről.egyik adag olyan volt mint a gyári a másik keményebb anyag,kényelmetlenebb hamarabb koszolódott amit kb le se lehetett szedni .róla

(#1878) guipapa válasza pusszycat (#1864) üzenetére


guipapa
csendes tag

Nem Huawei a telefonom, de az év elején felraktam a Huawei App Gallery-t.. Most frissítettem (a Galleryt) és azon belül a Huawei programokat és a Magic Earth Navi-t is javasolta frissíteni. Ő meg térkép frissítést adott. Más változást (a perec sárkányán kívül) nem látok.

(#1879) guipapa válasza guipapa (#1878) üzenetére


guipapa
csendes tag

Újratelepítettem az Egészség app-ot... visszajött az okos mérlegem is. :C
... a végén még (Huawei) telefont is fogok venni.

(#1880) pusszycat válasza guipapa (#1879) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Te is jókor vennél Huawei-t. Mikor senki más. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1881) guipapa válasza pusszycat (#1880) üzenetére


guipapa
csendes tag

Ha nem veszik, miért tartja az árát? (P30 200e.???)

(#1882) pusszycat válasza guipapa (#1881) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azon még van gapps. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1883) krisz727


krisz727
tag

Sziasztok
Mostanság sokszor előfordul az hogy este nézem a karperecet hogy pl.mennyit aludtam és 0 az adat.az alkalmazásban látom pontosan hogy mennyi volt.pulzusnál akkor látni 1-2órás hiányzó részeket
.mitől lehet ez?

(#1884) Zso83 válasza krisz727 (#1883) üzenetére


Zso83
tag

Szia!
Újraindítottad az órát esetleg?

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#1885) pusszycat válasza krisz727 (#1883) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én reggel szoktam nézni, h mennyit aludtam este (éjjel) és olyankor nem nulla. Pl. ha laza a csuklódon nem mér pulzust.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1886) kmarci25


kmarci25
veterán

Nekem a napokban többször szórakozott, reggelenként nem volt alvás adat, nullát mutatott a karperec. Reseteltem, azóta újra működik. (Egy sima újraindítás nem volt elég.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1887) krisz727 válasza Zso83 (#1884) üzenetére


krisz727
tag

Napközben nem volt ilyen.ritka hogy ujraindítsam

(#1888) kmarci25


kmarci25
veterán

Mindenkinek működik minden? Nekem teljesen random módon, de kb. 2-3 naponta nem rögzíti az alvásadatot. Ilyenkor egy újraindítás vagy reset segít csak. Nem változott semmi, telefon, Health app, karperec firmware ugyanaz. Lehet, hogy szűk egy év alatt (tavaly áprilisban rendeltem) elfáradt?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1889) Zso83 válasza kmarci25 (#1888) üzenetére


Zso83
tag

Nekem működik eddig minden. Az én személyes véleményem az, hogy nincs olyan, hogy elfáradt volna, bár ha valaki szereti az összeesküvés elméleteket, akkor azt mondom, hogy fogyasztói társadalom van, vedd meg szépen az új verziót. :DDD

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#1890) kmarci25 válasza Zso83 (#1889) üzenetére


kmarci25
veterán

Oké, de akkor mi történik? Annyira fura hiba... Egy funkció nem működik rendesen, aminek látszólag semmi értelmes indoka nincs.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1891) Zso83 válasza kmarci25 (#1890) üzenetére


Zso83
tag

Passzolom a kérdést, nem tudom mi lehet nálad... :(

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#1892) C_hris válasza kmarci25 (#1888) üzenetére


C_hris
tag

Szintén, nálam is ugyanez a probléma.

(#1893) kmarci25 válasza C_hris (#1892) üzenetére


kmarci25
veterán

Sajnálom, de akkor legalább nem vagyok egyedül. ;] Már azon is gondolkodtam, hogy valahogy nem lehet-e visszatenni a régi fw-t. Lehet, hogy írok a supportnak a gondomról.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1894) krisz727


krisz727
tag

Reggel mászkáltam kicsit, ránéztem az karperecre,12 lépés,0,alvasadat.most fekszek délután itthon 0 lépés 0 alvás igaz azóta sem aludtam.8:30tól 10:34 ig semmi pulzust nem mutatott.bosszant már engem is eléggé.tervben van valami komolyabb csere,de nem sietném el
7ből.5 napnál van egy két órás kihagyás,mondjuk abból valamelyik nap töltés volt.sűrű a hiba mostanság

(#1895) kmarci25 válasza krisz727 (#1894) üzenetére


kmarci25
veterán

Csak elcsesztek valamit a firmware-rel... :(((

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1896) guipapa válasza kmarci25 (#1888) üzenetére


guipapa
csendes tag

Az én percem májusi, de ez is elfáradt, vagy megunta a telefon párját. A perecen van alvásadat, de a telefonon nincs.
A múlt évben minden jól működöt. Az év elején jött rá ez a "Nincs alvás adat." Már harmadszor ebben az évben. Most a reset, újratelepítés sem segít.
Kell cserélnünk Band 5-re?

(#1897) kmarci25 válasza guipapa (#1896) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem most napi egy újraindítással működik. :DDD Ha váltok, akkor az már óra lesz. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1898) col válasza kmarci25 (#1897) üzenetére


col
addikt

Iphone-on, IOS op rendszernél ilyen problémát eddig nem tapasztaltunk. (2 perecet is használunk és eddig semmilyen gond nem volt vele szerencsére). Elképzelhető, hogy telefon, vagy op rendszer specifikus a probléma. :(

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1899) kmarci25 válasza col (#1898) üzenetére


kmarci25
veterán

Egyik napról a másikra történt. Semmi nem változott. Se telefon, se oprendszer, se app, semmi.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1900) Jumbozorz válasza kmarci25 (#1897) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Én is egy Withings-re váltok Q2-be

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.