Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) col válasza kmarci25 (#1150) üzenetére


col
addikt

+1

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1152) Cyborg válasza kmarci25 (#1150) üzenetére


Cyborg
őstag

+1

Eddig se volt vmi jól átlátható, de most egyenesen "Fantasztikus" lett az új a Mifit.

(#1153) konzi válasza kmarci25 (#1150) üzenetére


konzi
aktív tag

Köszi a választ, így el is dőlt mi lesz.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#1154) RBJ válasza Black_Raven (#1110) üzenetére


RBJ
addikt

Úgy csinálsz te elmaradt, mintha sose jött volna fel itt más karperec esetleg összehasonlítás képen is.
De nyugodtan károgjál. :C De az egész hirtelen felángolásos tipp volt. De hát na, e van.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1155) Black_Raven válasza RBJ (#1154) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ja, ez van..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1156) DeliD


DeliD
csendes tag

Sziasztok!
Esetleg tudtok olyan helyet Budapesten, ahol van kiállítva és fel lehetne próbálni?
Köszi előre is!

(#1157) kmarci25 válasza DeliD (#1156) üzenetére


kmarci25
veterán

Extreme digitalnal, Media Marktnál próbálkoznék. Esetleg előtte odatelefonálni, hogy van-e kiálított darab.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1158) Varshi válasza kmarci25 (#1157) üzenetére


Varshi
aktív tag

Kiállított darabokkal óvatosan!

Mert sok esetben (pl. MediaMarkt) ez azt jelenti, hogy hónapokig kint van a pulton lemerült akksival.
Fitbit karkötőből gariba pont egy ilyet kaptam, mikor cserélték az elsőt, és fele annyi se volt az üzemideje, mint a leváltott 1 évesnek, majd még tovább romlott. Ma már csak 2 napot bír.

(#1159) kmarci25 válasza Varshi (#1158) üzenetére


kmarci25
veterán

A kollega írásából én azt vettem ki, hogy meg szeretné nézni, hogy mutat a csuklóján a karperec. Nyilván én sem venném meg a kiállított darabot teljes áron. Egyszer vettem, de akkor lealkudtam. ;)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1160) Kbali válasza DeliD (#1156) üzenetére


Kbali
nagyúr

Esetleg még speedshop-ot is megkérdezheted.

(#1161) brucka


brucka
tag

Sziasztok

Aliról rendeltem 2 karperecet és ma kaptan vmi sms-t a postától.
Létezik, hogy kell utána vámot vagy vmit fizetni?

(#1162) DeliD válasza kmarci25 (#1159) üzenetére


DeliD
csendes tag

Így van, csak felpróbálni szeretném, már megvan, hogy hol fogom megvenni, ha arra kerül a sor :)
Köszönöm mindenkinek a tippeket!

(#1163) kmarci25 válasza brucka (#1161) üzenetére


kmarci25
veterán

Mi van az sms-ben? Ha kell fizetned, akkor előbb kapsz felszólítást, hogy tölts ki vámáru nyilatzkozatot.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1164) Sungoo válasza brucka (#1161) üzenetére


Sungoo
addikt

Amennyiben meghaladja a kettő összege az értékhatárt, akkor igen.

(#1165) brucka válasza kmarci25 (#1163) üzenetére


brucka
tag

"T.Ügyfelünk! RB76305601xxx szàmù küldeménye vàmkezelésének megkezdéséhez, a www.posta.hu/vam oldalon ellenörizze ezzel kapcsolatos teendöit! Magyar Posta Zrt."
Ezt kapta az asszony

(#1166) kmarci25 válasza brucka (#1165) üzenetére


kmarci25
veterán

Sanszos, hogy fizetned kell. Ilyenkor érdemes egyébként 2 külön csomagban rendelni. Ebben a topikban sok mindent megtalálsz (az összefogalóban), de ha valami nem világos válaszolnak is.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1167) brucka válasza kmarci25 (#1166) üzenetére


brucka
tag

Köszi!

61 dollár körül volt összesen.
Kivételesen nem örülök neki, hogy igazam lesz, mondtam neku, hogy rendeljük külön..

(#1168) Sungoo válasza brucka (#1165) üzenetére


Sungoo
addikt

Igen, ez bukta. A linken le van pontosan írva, mit kell beküldeni. Minél hamarabb, nekem a múltkor 1 hét alatt átzavarták.

(#1169) C_hris


C_hris
tag

Mióta 9.1-es Androidra frissítettem azóta nem kapok értesítéseket, lehet a Health alkalmazás még nem kezeli megfelelően, vagy valami más probléma lehet?

(#1170) col válasza C_hris (#1169) üzenetére


col
addikt

Próbáld átnézni a hozzáférési engedélyeket. Esetleg töröld a Health app-ot és telepítsd újra.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1171) Skillet válasza brucka (#1167) üzenetére


Skillet
addikt

Na az betyáros. Akkor még vagy 7-8e ft jön hozzá. :(
Annyiért talán már itthon is kaptatok volna, garival. Tanulópénz. :K

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1172) CB


CB
senior tag

Segítség!

A család egyik karperece újabban nem csatlakozott automatikusan a telefonhoz (Huawei).
Az órán csináltam egy resetet. Azóta az óra kínai nyelvű, és az a képernyő fogad, mint a legelső bekapcsolásakor.
A Healt appot már újratelepítettem a telefonon, de semmi nem történt.
A Healt app indítását követően az adatokat leszedi az óráról (lépés, futás, alvás, stb.), de az óra képernyője kínai, az óra számlap elő sem jön.
Mit tegyek? Valaki találkozott már ilyennel?

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#1173) Cyborg válasza CB (#1172) üzenetére


Cyborg
őstag

Frissitsd le a legújabb SW-re a karperecet.
Első csatlakozasnal felajánlja, ha nem akkor frissítsd le manuálisan.

(#1174) CB válasza Cyborg (#1173) üzenetére


CB
senior tag

O.K. De azt hol?
Az órán kínai minden.
Helyesbítek. Nem az óráról szedi az adatokat, hanem a fiókból az eddig elmentett adatokat szedte le.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#1175) Black_Raven válasza CB (#1174) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az appban kell a firmware-t frissiteni. Párositott pereccel kell. Én>Saját eszközök, Honor Band 4>Firmware frissités(utolsó előtti pont).[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1176) col


col
addikt

Az IOS alá ismét jött frissítés tegnap az Egészség appból (8.0.24.300). Szokásos "bőbeszédű" frissítési infóval :D "Fix some bugs" ...

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1177) CB válasza Black_Raven (#1175) üzenetére


CB
senior tag

Köszönöm szépen.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#1178) pusszycat válasza col (#1176) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem eddig 1.0.10.42 van mint legújabb. Mondhatom jól megváltozott.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1179) col válasza pusszycat (#1178) üzenetére


col
addikt

Nem a perec firmware frissült :( , az nekem is az általad írt verziószámú, hanem a Huawei Egészségprogram, a telefonon lévő applikáció. :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1180) Black_Raven válasza col (#1179) üzenetére


Black_Raven
veterán

Androidon is frissült..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1181) pusszycat válasza col (#1179) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az nekem tegnap frissült,mármint a Health app a 9.0.4.420 ver.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1182) col válasza pusszycat (#1181) üzenetére


col
addikt

Igen erről beszéltem :D

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1183) Skillet


Skillet
addikt

1.0.10.48 a legújabb. Ma reggel frissült.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1184) kmarci25 válasza Skillet (#1183) üzenetére


kmarci25
veterán

Igen, nekem is reggel szólt, épp most frissítem. Itt azért volt némi changelog (alvásfigyelés javításra emlékszem konkrétan.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1185) col válasza Skillet (#1183) üzenetére


col
addikt

Nekem egyelőre még nem jött frissítés...

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1186) beyruth82


beyruth82
veterán

(#1187) 7Sony7


7Sony7
addikt

Na, én most frissítettem, meg a health appot is, azóta a viber értesítés nem jön át. Ilyenkor mi a teendő?

-

(#1188) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Megkésve bár, de törve nem, a cikk végére megírtam, hogy lett frissítés, amivel már nem döglassú az egész.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#1189) Cyborg válasza Bog (#1188) üzenetére


Cyborg
őstag

:C :C :C :R :R :R

Köszönjük a topiklakók nevében is! :))

...még mindig heti szinten kérdezgetik ezt a belassulás dolgot.

(#1190) pusszycat válasza col (#1185) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig ír valami távolság pontosításról,gondolom rájöttek hogy hosszú az a lépés.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1191) Skillerz


Skillerz
tag

Mitől függhet az, hogy elérhető legyen a frissítés? Reggel óta nézegetem, de azt írja nincs új fw.

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#1192) pusszycat válasza Skillerz (#1191) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehetséges a szerver terheltségétől. Most olvastam itt,h van és már jött is lefelé.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1193) Cyborg válasza pusszycat (#1190) üzenetére


Cyborg
őstag

Képzeljük azt, hogy azt mi értük el, a rengeteg mennyiségű e-maillel a hazai honor support felé! :)) :))
Remélem beválik a frissítés, mert fél évig vártunk rá ,és nem biztos, hogy lesz több, lassan jönnie kell a Honor Band 5-nek már :)
Amúgy azt hittem , hogy már sose tölti át a perecre(majd egy órán át tartott, már megőrültem) ,másnak is nyögve-nyelős volt?
Én titkon azért vmi előrelépést várok úszásban is, bár sajnos a visszaszámlálás ideje nem változott(Nekem az a 3 másodperc kevés, mielőtt elindul a számláló, jobb lenne 5-10 másodperc), de, ha már a lépéstávok javulnak, már elégedett leszek.

...még továbbra is imádom a HB4-et, és továbbra se látok (jobb) alternatívát, mindent tud, ami kell nekem, és nem sajnálom, van már rajta jópár karc, véletlen ütődés, de nem zavar, mert, ha akarok, veszek egy másikat, de, ha egy watch GT-m lenne, már sírnék, és a nagyobb kijelző/gps kivételével kb majdnem ugyanazt az élményt nyújtja mindkettő, kivéve, hogy nem hiszem, hogy tudnék aludni egy watch GT-vel a kezemen.

Most is ezt venném, vagy a huawei band 3 pro-t.

(#1194) kmarci25 válasza pusszycat (#1190) üzenetére


kmarci25
veterán

Én abban nem bízok, hogy az általános lépéshosszt korrigálták volna. Optimize the accuracy of distance in single exercise. Az a baj, hogy azt nem tudom, mit takar a single exercise. Ha a pl. a szabdtéri futást, amit a karperecen indítok, akkor haladás, mert az is erősen túl van lőve. Legutóbb 99 cm-t írt, ami tuti rossz adat, akkorákat nem szökellek. :DDD Ha gps-szel futottam, akkor olyan 83-85 cm-es lépshosszt számolt, ami már jobbnak tűnik. Ez pl. eléggé zavaró, mert ha nem viszek telefont (márpedig nem szeretnék vinni), akkor a perec tök jó, hogy pl. 4 km-t mutat, miközben csak 3,5 volt... :(((

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1195) col válasza Cyborg (#1193) üzenetére


col
addikt

Nem bízom benne, hogy javították volna a lépés hossz problémát. A support azt írta lényegében végül “jó ez így”.
Nekem amúgy még mindig nem dobja fel a frissítést 😥

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1196) gyuri2008 válasza col (#1195) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem sem frissít.
Nem értem milyen alapon frissít.

(#1197) col válasza gyuri2008 (#1196) üzenetére


col
addikt

Lehet telefon op rendszer függő is, nekem ios.
Mármint az Egészség app frissítési módszere más esetleg ios alatt.
De gondolom majd reagálnak rá a kollégák 😁

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1198) Cyborg


Cyborg
őstag

Nézzétek meg légyszi , hogy nálatok megy-e.

Azt írja a health, hogy a nyelvi fájlt nem tudja letölteni, ezért angol marad, ami nem baj, de az alvás elemzésnél nem jönnek be azok a leírások, amik csak angol nyelvű telefonon jönnek be.

...ja, Nekem jönnek a viber értesítések meizu telefonon, legfrissebb health mellett is.

(#1199) fant0mi válasza col (#1197) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem droid. Nincs frissites. Majd jon par napon belul. Elosztjak a terhelest, nem egyszerre engedik mindenkinek.

(#1200) PociAti


PociAti
senior tag

A szokottnál lassabbnak tűnik a frissítés (a méretével lehet összefüggésben).
Jó tanács: firmware frissítés előtt a telefon és HB4 is legyen feltöltött állapotban!

Akár 1 hét eltérés is lehet készülékek között, melyiket mikor frissíti. Korábban beszéltünk róla, legalább 2 fizikailag is eltérő modell létezik: NFC-s és nélküli, de ázsiai / globális piacra szánt készülékek mellet elég sok paraméter van, ami alapján csoportokat lehet kialakítani. Gépjárműveket is fel lehet osztani páros / páratlan rendszámúakra. (Nincs jelentősége, rövid időn belül mindenki megkapja az új verziót. Jobb később frissíteni, vagy inkább soha, mint nem tetsző firmware miatt szívni a hátralévő időben, ha nem lehet visszacsinálni.)

Én a lépéshossz változtatásnak nem örülnék! Hálás lennék, ha ahhoz nem nyúlnának. Még nem írtam nekik, de ha ezen múlik, akkor írok nekik, hogy ne változtassanak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.