Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) col válasza Cyborg (#698) üzenetére


col
addikt

Telefon némítás? Nem a hívás elutasítással volt gondod? Mert csak azt tudja :)
Nálam Iphone-t használva tökéletesen működik a hívás elutasítás (telefon is elhallgat és a hívást elutasítja).

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#702) Cyborg válasza col (#701) üzenetére


Cyborg
őstag

A #688 hsz-ben a kérdésem így hangzott pontosan:

"Hívás némításra rájött már valaki, lehet egyáltalán ezen olyat?"

Erre írta (#689) V.Stryker hogy működik, de aztán nem fejtette ki teljesen.

Ha nem lehet, hát nem lehet, nem baj, csak tudjam:)
(Halkan jegyzem meg, h Mi bandek tudják)

(#703) col válasza Cyborg (#702) üzenetére


col
addikt

Ok, akkor figyelmetlen voltam. A hívás elutasítást próbáltam, megy. A leírásában is csak ezt írják, a némításról nincs infó(m) :)

UPDATE :)
Kipróbáltam, működik az is. Ha felfelé húzod az ikont a perecen, elutasítja a hívást. Ha rákoppintasz az ikonra, akkor csak elnémítja a hívást, a csengetést a telefonon is, de nem utasítja vissza. :D

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#704) Cyborg válasza col (#703) üzenetére


Cyborg
őstag

Na erre gondoltam, nálam nem megy Meizu telefonnal, csak a karperecet némítja, hívást nem.
Ezek szerint Huawei/Honor/Iphone telóval ez is megy, pár apróság mellett még(lásd kamera shutter, gps indítás karperecről)
Na mindegy, együtt élek vele :)

(#705) col válasza Cyborg (#704) üzenetére


col
addikt

A GPS (edzés) indítása nekem abban az esetben szintén megy, ha a háttérben meg van nyitva a Huawei Health program. Ekkor a perecen, ha indítom a tevékenységet (séta, futás), akkor elindul a programban is, GPS útvonal, távolság, pulzus, lépésszám, stb. rögzítésre kerül a programban.
(Ha van rá lehetőséged, ne zárd be a Huawei Health programot)
Fényképezni én sem tudok :) de nem is hiányzik :D

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#706) Cyborg válasza col (#705) üzenetére


Cyborg
őstag

Folyamatosan fut a háttérben, le is van lockolva, de nem megy így se Nekem, még akkor sem, ha épp bent vagyok az appban. Valahogy nem adja neki a flyme, vagy az android 7 kevés neki. Hozzáteszem a flyme os -t nem érdekli a jogosultságok, és lockolások, mindent bezár egy idő után, ha lockolva van, ha nem :(((

(#707) Jumbozorz válasza Cyborg (#704) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

HTC-n sem sikerül sajnos. karperecen némít a hívás, de a telón nem némítja.

(#708) col válasza Cyborg (#706) üzenetére


col
addikt

Érdekes. Pedig ilyen szempontból az IOS a "szigorúbb", macerásabb programozásilag és ez a 2 funkció (némítás, programindítás) mégis megy. :Y

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#709) Cyborg válasza col (#708) üzenetére


Cyborg
őstag

Vannak ilyen érdekes dolgok.

Kollega Mi band 3-asa Sokkal több mindent tudott iphonnal, mint androiddal! Sőt, xiaomival! nem írta ki a hívó nevét mi band 3 az istennek se, olyan gondjai voltak, amik iphonnal soha. Aztán kénytelen volt feltenni másik appot, mert a gyári mifit szar. Mi bandage-el használja, ami egy magyar srác fejlesztése, azzal tökéletes most.

(#710) col válasza Cyborg (#709) üzenetére


col
addikt

:C :R

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#711) Skillet válasza pusszycat (#697) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem bőven elég a rezgése, asszonynak is, de biztosan ember függő. Nagynénéméknél annó az az istentelen vinnyogó ébresztő volt BÍ-BÍ-BÍ-BÍ-BÍ-BÍ olyan hangosan, hogy a szomszédok is tuti felkeltek... De nagynéném meg a két unokatesóm vígan aludtak tovább... :C

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#712) pusszycat válasza Skillet (#711) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Engem az okos égőm költ,eddig mindig felkeltem,mellesleg szomszédbarát,egy pisszenés sincs. És csak 76 % van állítva a fényerő,mert 100W égőnek felel meg 10W fogyasztás mellett. Én narancsszínre állítottam,lehet nem minden színre kelnék fel. A rezgést a csuklómon csak nappal érzékelem,az is valami.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#713) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nézegetem itt a pulzusadatokat éjjel stabilan 50-60 közt mozog ,ahogy felkelek 70-80. Ez másnál is így van? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#714) beyruth82 válasza pusszycat (#713) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen és ez teljesen természetes.Alvás közben csökken a vérnyomás és a pulzus is.Ezt nem is tudtad eddig? :U
70-80 között pedig tökéletes az ébrenléti nyugalmi pulzusszám.Ezt sem tudtad eddig? :U

(#715) pusszycat válasza beyruth82 (#714) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig nem hagytam hosszabb időre bekapcsolva a pulzusmérést. Érdekes,h ennyire nyilvánvalóan látszik mikor alszom mikor vagyok fent.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#716) Cyborg válasza Jumbozorz (#681) üzenetére


Cyborg
őstag

Elkezdtem számolgatni picit, és azt vettem észre, hogy kb. olyan 90cm-nek számol egy lépést, valamelyik nap 8000 lépésre 8km-t számolt, ami 1m-es lépéseket ad, ami bődületes.
Nem vagyok én se kicsi a 185centis magasságommal, de még az én lépéseim is sokkal közelebb vannak a 70cm-hez, mint a 90-hez.
...persze tiszta sor, hogy GPS nélkül sose lesz pontos a lépésekből megtett távolság, és tudom, hogy ezt egy algoritmus saccolja meg a magasság adatokból, de szerintem akkor is erős a 90cm-es lépés.

(#717) beyruth82 válasza pusszycat (#715) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen látszik.A szervezeted takarék üzemmódba kapcsol.Egyébként a nyugalmi pulzus 100-ig normálisnak tekinthető.Pl amikor még dohányoztam akkor mindig 90-100 között volt nyugalmi helyzetben mióta leszoktam leesett és 60-70 között van mindig alvásnál meg 50-re is lemegy.

[ Szerkesztve ]

(#718) gyuri2008 válasza beyruth82 (#717) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nekem is az éjszakai max 55.
Az átlag 48-55 között van.

(#719) pusszycat válasza beyruth82 (#717) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én soha nem dohányoztam,ellenben ha diétázom rögtön lemegy a vérnyomásom és a pulzus is. Meg fordítva.

Cyborg@ Igaz,h nem állítható mennyit számoljon lépésnek de talán ha beírnád,h 150 cm vagy lehet pontosabban számolná. :D

gyuri2008@ Gondolom minél kisebb éjszaka (meg nappal) annál jobb állapotban van a szív.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#720) Cyborg válasza pusszycat (#719) üzenetére


Cyborg
őstag

Ja, de akkor meg Kövér disznónak fog beállítani, és azt nem bírnám elviselni! :O :O ;] :D

...így is sötét zöldben vagyok már az app szerint a magam 86 kilómmal:)

(#721) pusszycat válasza Cyborg (#720) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én kék vagyok,és valami 37.8 kg kellene fogyjak. :B (97.8 kg volnék)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#722) gyuri2008 válasza pusszycat (#719) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen.
Rendszeresen kardiózom.
Régebben aktív sportoló voltam.

(#723) pusszycat válasza gyuri2008 (#722) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nappal mennyi a max. nyugalmi? Azért kérdem mert én sokkalom az enyémet. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#724) gyuri2008 válasza pusszycat (#723) üzenetére


gyuri2008
veterán

60-70 között..
De ha kardiózom akkor sem megy fel max 120.

(#725) gyuri2008 válasza pusszycat (#723) üzenetére


gyuri2008
veterán

(#726) pusszycat válasza gyuri2008 (#724) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor jól éreztem. Nem tudom mit kardiozol, de nekem futás közben felment 180-190 tulajdonképpen maxra. Igaz első 2 nap (februárban) ,aztán sikerült úgy megfáznom hogy azóta sem voltam.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#727) gyuri2008 válasza pusszycat (#726) üzenetére


gyuri2008
veterán

Gyors gyaloglás 6-7 km/óra.
Van benne emelkedő is.

Neked a futásnál max 145-160 között lenne az ideális.

[ Szerkesztve ]

(#728) pusszycat válasza gyuri2008 (#727) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gyanítom,h a túlsúly meg h akkor kezdtem el. Régebben lefutottam magam 75 kg. és 1.5-2 órát futottam majd minden nap. Csak akkor nem volt még mivel megmérjem a pulzust.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#729) beyruth82 válasza pusszycat (#723) üzenetére


beyruth82
veterán

70-80 közöttit sokallod?Az tankönyvbe illően tökeletes ne viccelj már!100-ig normalisnak tekinthető de a 70-80 közötti a tökeletes.
[link]

(#730) gyuri2008 válasza pusszycat (#728) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szerintem folytasd a kardiózást fokozatosan és újra beáll a normális szintre, ne add fel.

(#731) pusszycat válasza beyruth82 (#729) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

70-80 közt van de néha csak úgy felmegy 90-95 re rövid ideig,szóval elégé ingázik. Ez nyugalmi pulzus. Ha meg dolgozom és kifáradok a 100 döngeti.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#732) krisz727


krisz727
tag

Sziasztok

Mostanság nem szinkronizálja magától az adatokat, pl az alvás meg a pulzus adatait. Csak ha rámegyek a szinkronizálás rá. Másnál is ilyen?
Meg jöttek a szíjak Aliról. Egész jók kicsit erősebb anyaguk van
Fóliát is rendeltem, sajna olyasmi mint a gyári de stabilabb viszont ujjal törölgetve karcolódott. Kuka

[ Szerkesztve ]

(#733) beyruth82 válasza pusszycat (#731) üzenetére


beyruth82
veterán

100-ig teljesen normálisnak tekinthető.Ha 70-ről felmegy 90-re az nem ingadozás.Az semmi.A pulzus az percről percre változhat.Testmozgásnál pedig 100 fölé is megy.Intenzív mozgásnál a 160-180-as pulzus is teljesen természetes.Semmi bajod teljesen egészséges vagy.

(#734) pusszycat válasza beyruth82 (#733) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem nem szoktál tévedni,és azt is,h titokban kardiológus vagy. Vagy orvosi egyetemre jársz. Lehet túllihegem a dolgokat,amíg nem méricskéltem nem volt semmi bajom. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#735) beyruth82 válasza pusszycat (#734) üzenetére


beyruth82
veterán

Ápoló vagyok. :)

(#736) beyruth82 válasza pusszycat (#734) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem ma 49 és 121 között ingadozott.

(#737) Skillerz válasza pusszycat (#734) üzenetére


Skillerz
tag

Teljesen normális számok ezek. Arról nem beszélve, hogy nyugalmi állapotban is vannak környezeti és pszichés tényezők.

"A nyugalmi pulzusszám átlagértéke 70/perc, ám a napi gyakorlatban az 50-60/perc és a 100-120/perc közötti értéket normálisnak tekintjük. Amennyiben a nyugalmi pulzus ezen értékek közé esik, megfelelő.

Részletek: https://www.webbeteg.hu/cikkek/magasvernyomas/5457/mit-mutat-meg-a-pulzus"

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#738) MiJu


MiJu
újonc

Sziasztok. Kérlek, segítsetek. A lányomnak vettem egy ilyen honor band 4 - et. Huawei Y II telefonja van (talán, 2016-os). Sajnos, mindhiába próbálkozik, már Bluetooth sem találja meg. Lehet, hogy nem kompatibilisek egymással? Telón 4.1 EMUI, 6.O ANDROID van, és v4, x BLUETOOTH. Lehet, hogy régi a telefonja, és az a baj?

(#739) Black_Raven válasza MiJu (#738) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, vegyél neki új telefont is.:D
Csak vicceltem! Az Egészség appból kell párositani, jobbra fennt a + jelre kattintasz és a többit ő intézi. A Bluetooth-t kapcsold ki, majd az app bekapcsolja magának, csak majd okézd le. Fontos! Amíg párosodnak, kapcsold be a Helymeghatározást!(utána kikapcsolhatod)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#740) MiJu válasza Black_Raven (#739) üzenetére


MiJu
újonc

Black_Raven: Köszönöm szépen, megmondom neki. Ha, mégsem sikerül, akkor jelentkezek. Attól fél, hogy nem jó hozzá a telója.

(#741) Black_Raven válasza MiJu (#740) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mindkettő Huawei gyártmány, biztos hogy működnie kell! Mondjuk mással is műxik, én pl.Samsunggal használom jelenleg..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#742) col válasza MiJu (#738) üzenetére


col
addikt

Szerintem is működniük kell együtt. A technikai specifikáció alapján az EMUI verzió is bőven elég.
Mi itthon a családban 2 Iphone-val használjuk és gond nélkül megy velük.
Ahogy az előttem szóló kollega is írta, ez inkább "user" error lesz, szóval az általa leírtak alapján csatlakoznia kell. Sok sikert és örömet a lányodnak hozzá :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#743) col


col
addikt

Újabb helyzetjelentés :)
(Sokat gondolkoztam, hogy a topic kicsit szarkasztikus címe már azért idejétmúlt a többszörös fw frissítés következtében. Az igaz, hogy a színe élénk és szerencsére más egyéb komoly probléma sincs vele. :) )

Kettő darabot rendeltünk és mindkét eszközt Iphone-on használjuk. (Ez csak azért fontos, mert az IOS tapasztalatokat tudom leírni, nyilván ez eltérő lehet az Androidos telefonoknál.) A Huawei Health program gond nélkül települt, a telefonhoz gyorsan csatlakozott és azonnal le is töltötte a legfrissebb fw-t a karperechez. A beállítások és különböző szolgáltatások, opciók megadása szintén minden probléma nélkül ment. Az értesítések rendben, ékezethelyesen megjönnek és nemcsak az értesítés, hanem az üzenet, tartalma is olvasható.
(Bár nem lehet egyenként beállítani a programokat - legalábbis Iphone-on -, miről küldjön értesítést, hanem a telefonban beállított értesítéseket tükrözi, Láttam képernyőképeket, feltehetőleg Androidos eszközről, ahol lehet az értesítéseket is módosítani, hogy miről küldjön a perec felé.)
A hívást jelzi a karperecen és azt akár némítani lehet (rákoppintva az ikonra a karperecen - és ez nem is szerepel a leírásban :) ) vagy a hívást a karperecen az ikon felfelé húzásával elutasítani. Egyelőre az üzemidővel is elégedettek vagyunk, bár az kevesebb, mint a specifikációban megadott, de sok értesítés és az "újdonsággal" való játszadozás miatt most többet dolgozik :) A pulzusfigyelés és alváselemzés is korrekten működik (bár nyilván ez is fogyasztja az aksit). 5 napos intenzív és pár éjjelen bekapcsolt pulzusfigyelés és alváselemzés használata után 30% volt még a töltöttség az ötödik napon, tehát átlag így napi kb. 15%-ot fogyasztott. A töltéshez bő másfél óra elegendő egy normál töltővel. Töltés közben a kijelzőre koppintva ki is jelzi az aktuális töltöttségi szintet.
Az aktivitást indítani lehet a karperecről, vagy a Huawei Health programból. Ha a program a telefon memóriájában van, a háttérben fut (Iphone-on), akkor a GPS-es térképes követés működik még akkor is, ha a karperecről indítjuk az aktivitást.
Egy érdekesség, hogy a lépésszámláló kicsit "lomha" és valóban kb. 80-90 cm-es lépéshosszal számolja a távot, ami azért kicsit túlzás. Nos amennyiben nem tesz meg az ember elegendő számú lépést (csak tyotyog össze-vissza jó pár lépést pl.), akkor nem mindig számolja, illetve a karperecben feltehetőleg a pufferben tárolva nem mindig jelzi ki, illetve adja hozzá. Ha elegendően sok lépést teszünk meg, akkor azért ezeket is nagyrészt még egy idő után hozzáadja, de tapasztalatom alapján a lépésszámokból hajlamos egy jelentéktelen részt elfelejteni. (Persze nyilván a huzamosabb mozgásra lett tervezve, mert GPS nincs benne, így a mozgásérzékelőre van hagyatkozva. Hosszabb, illetve tartós séta esetén korrektül jelzi és számolja a lépéseket és ilyenkor még a pulzusmérést is automatikusan bekapcsolja, ha aktivitásként lesz indítva.
Az is érdekesség, hogy bizonyos okok miatt most többet kell fekve pihennem, így heverészve olvasok és használom a laptopot is. Ezeket az időszakokat hajlamos szundikálásnak, vagy néha alvásnak számolni és jelezni, de nem csoda ez sem lényegében, hiszen jóval kevesebb mozgás és aktivitás van emiatt (ráadásul fekve :DD ).
Úgy gondolom, még az itthoni tizenpárezres árat is megéri, aki főleg amatőr, illetve hobbi sportoló és ilyen célra használja. A vízállósága meg külön érdem és erény.
Külön meglepő, hogy a zártabb, szigorúbb rendszerű IOS-al mennyire jól működik és használható (pedig tartottam tőle, hogy lesznek korlátok és funkciók, amik nem lesznek elérhetőek, látva sok más okos-eszköz esetében ezt :C
Akinek esetleg kérdése van, szívesen segítek, mert úgy tűnik sikerült kiismerni a lelkivilágát ennyi idő alatt az eszköznek. Tehát a bátran tudom mindenkinek ajánlani az eszközt, aki egy relatív olcsó, de kellemes és jól használható, ráadásul még tetszetős eszközt szeretne.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#744) Black_Raven válasza col (#743) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az Egészség appban, alul az Én-re kattintva, és a perec képére bökve jön ki az Értesitések, és ott tudod állitani, hogy mi küldhet és mi nem értesitést.


.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#745) col válasza Black_Raven (#744) üzenetére


col
addikt

Köszi szépen. Ahogy olvastam, te Samu-t használsz, tehát Androidos az Egészség programod.
Az enyém Iphone, IOS app. Kicsit más :D


Az IOS program így néz ki nálam, ez kicsit kevesebb, mint az Androidos.. :(
Feltehetőleg itt szól közbe az IOS szigora, mert az értesítések kezelése az IOS-nál az egyik legmacerásabb dolog, szóval itt csak tényleg "tükrözi" a telefonon beállított értesítéseket és ebben a programban nem lehet szabályozni, csak a telefonon.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#746) Black_Raven válasza col (#745) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez azt jelenti, az összes be van kapcsolva. Nekem is be volt alapból, csak én kikapcsoltam, ami fölösleges nekem.Az iOS nem engedi, nem baj, csak egy funkció vesztés. Én Honorral használtam előszór, de ahhoz képest, már a Samuval is buktam pár funkciót.:( (Kamera&hívásoknál)Hiába android, a saját márkát szereti a legjobban.:D Hát istenem, de akkor sem váltok vissza egyelőre.:)
Látom az iPhone merül mint a balta.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#747) col válasza col (#743) üzenetére


col
addikt

Amit a tapasztalatok közül kifelejtettem. :)

1., Ha jól tudom 6 irányú gíró van benne. De nyilván van a programban, készülékben egy "energiatakarékos" üzemmód is, pont a kis kapacitású aksi miatt. Amit ezzel kapcsolatban észrevettem, az az, hogy pl. a már említett hosszabb fekvés alkalmával bekapcsol ez a funkció és nem ébred a telefon kézfelemelésre sem. Ha felkelek és mozgok, akkor egy idő után, ahogy a gírók érzékelik a mozgást feléled :) Ekkor van szerintem szintén "tehetetlensége" (lépésszámlálás, amit írtam).
2., Nálam az üzeneteket automatikusan törli a perecről, ha a telefonon megnyitom, vagy törlöm, de lehet törölni a perecen is, ám a telefonon ettől még ottmarad.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#748) col válasza Black_Raven (#746) üzenetére


col
addikt

Épp egy %-os ugrásnál fényképeztem. :)
Amúgy nem merül, nekem 2 is van. A régebbi Iphone 6 plus 4 éves elmúlt és még mindig bír kb bő másfél napot, az újabb a 2 évesnél idősebb Iphone 7 plus simán elvan 2 napig :) (Amit a fotón látsz az a 7plus és tegnap reggel vettem le a töltőről :C )

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#749) Black_Raven válasza col (#748) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha nem használom, az enyém is megy 2 napot. De én tolom neki. Most járok 5 óra SoTnál és 61% az akksiban.:Ddual sim+BT+wifi, végig netezve+3óra BTzene. Azért ez sem rossz.;)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#750) col válasza Black_Raven (#749) üzenetére


col
addikt

:R
Én nem vagyok ekkora "power user" és tény, hogy a péklapát méretű Iphone gyorsabban merül. :DDD

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.