Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) fant0mi válasza LostData (#1950) üzenetére


fant0mi
addikt

Estere ugyis lemerulne.

(#1952) pusszycat válasza fant0mi (#1951) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én úgy tudtam a folyamatos pulzusmérés a legnagyobb fogyasztó amivel elmegy 5 napot. Akkor lehet a kijelző.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1953) Cyborg válasza pusszycat (#1952) üzenetére


Cyborg
őstag

Abban biztos lehetsz, hogy a kijelző fogyasztja a legtöbbet, ez nem is kérdés.

... amúgy én is megkaptam a frissítést, ne aggódjatok :D

(#1954) Szpisti válasza pusszycat (#1952) üzenetére


Szpisti
addikt

Minden ilyen modern kütyüben a kijelző a legnagyobb fogyasztó... Ha folyamatosan menne a merülés mellett (valszeg egy napig se bírná) a beégéssel is számolni kellene...

(#1955) LostData


LostData
csendes tag

Egy másik kérdésem is lenne: csak nekem olyan rossz a "find phone" funckió? 10-ből 1x ha megtalálja a telefont, nem egyszer úgy is próbáltam hogy közvetlen az óra mellett van a telefon, de semmi..

(#1956) LostData válasza fant0mi (#1951) üzenetére


LostData
csendes tag

Ez is igaz, persze, de így viszont nem minden csuklómozdulatomra reagál, pl: metrón kapaszkodok és a kapaszkodót fogva csinálok egy fél csuklómozdulatot, hogy megnézzem mennyi az idő, de arra nem reagál, stb.. ezért lett volna kicsit kényelmesebb ha ez állítható.

(#1957) LostData


LostData
csendes tag

És más "hátteret", vagyis megjelenítési sémát sem lehet manuálisan rátenni? Vagy azt csak a band 5 tudja?

(#1958) col válasza LostData (#1957) üzenetére


col
addikt

Tudtommal erre nem lehet, csak abból lehet választani, ami a firmware-ben adott.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1959) fant0mi válasza LostData (#1957) üzenetére


fant0mi
addikt

Azokbol lehet valasztani, ami van. Hosszan nyomod a fokepernyot, aztan ettol kap egy szurke keretet, ilyenkor fel le mozdulatokkal lehet valogatni.
Egyedi temak keszitesenek lehetosegerol nem tudok, igaz nem is erdekel.

(#1960) LostData válasza col (#1958) üzenetére


LostData
csendes tag

kár.. köszi a választ!

(#1961) LostData válasza fant0mi (#1959) üzenetére


LostData
csendes tag

Igen igen ezt tudtam, onnan jutott eszembe a dolog, hogy épp az előbb nézegettem a háttereket, és a legutóbbi frissítéssel kaptunk +1 hátteret, amit ki lehet választani, de nem tetszik.

(#1962) col válasza LostData (#1961) üzenetére


col
addikt

Igen kevés jól látható, használható és ízléses van köztük sajnos. A zöme nagyon "kínai" :D

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1963) LostData válasza col (#1962) üzenetére


LostData
csendes tag

Igen, sajnos így van! :D Nekem is ez a bajom.. :)

(#1964) col válasza LostData (#1963) üzenetére


col
addikt

Nekem az jön be amin a percek száma sárga feliratú, az egész jól látható és használható.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1965) LostData válasza col (#1964) üzenetére


LostData
csendes tag

Sokáig azt használtam én is, az tényleg az egyik legjobb. Most azt használom amin az órák száma kék színű. Ez a kettő a legnormálisabb szerintem.. :)

(#1966) col válasza LostData (#1965) üzenetére


col
addikt

Igen teljesen egyetértek, sajnos nem nagyon foglalkoznak ezekkel a fejlesztők és gyaníthatóan már sajnos a fw frissítés sem lesz hozzá hosszú-életű. Inkább a HB 5 lesz a kiemelt, meg gondolom lesz nemsokára még annál is újabb. Bár ez a kis perec nagyon szimpatikus, 2 is van a családban már több, mint egy éve és semmi gond velük.
Egyedül a lépéshossz számítása horror, ha nem a telefonnal használod a távolságmérést :D

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1967) LostData válasza col (#1966) üzenetére


LostData
csendes tag

Igen, háttérbe fog szorulni ez a HB 4 szerintem is, úgyhogy maradunk ezekkel a hátterekkel :D
Egyébként nagyrészt elégedett vagyok vele én is, az egyik legfontosabb szempont nekem a vízállósága volt, és abban teljesen jól teljesített.

A lépésszámlálót még meg sem figyeltem, hogy mennyire pontos, szinte egész nap ülök, de akkor nem annyira megbízható.. :D

(#1968) col válasza LostData (#1967) üzenetére


col
addikt

Ezzel a problémával már itt is több itteni fórumtárssal együtt írtunk a supportjuknak. A lényeg az, hogy hiába állítod be a megfelelő testmagasságot, nem ahhoz számolja, illetve nem veszi figyelembe a lépéshossz számításnál a perec önállóan. A perecben meg nincs GPS, így a kidolgozott algoritmus szerint számolja a lépésekhez a megtett út hosszát. Magyarul irreálisan nagy és hosszú lépésekkel számol (80-100 cm) és így ha nem a telefonnal használod a távolságmérést, amit megteszel, akkor teljesen irreális megtett úthossz jön ki. Szóval ezt nem lehet megbízhatónak elfogadni és ha fontos a megtett távolság, akkor a Huawei Egészség appnál található mozgásformákat kell használni, mert ott GPS alapon számolja a távolságot, ami viszont elég pontos.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1969) LostData válasza col (#1968) üzenetére


LostData
csendes tag

Ja értem :) Hát én mindig csak kíváncsiságból pillantottam rá a lépésszámlálóra, sosem volt igazán fontos hogy mit mutat :D Viszont ha jól emlékszem , akkor a HB 4-ből van egy running edition is, az talán mivel futóknak készült, pontosabb lehet ebből a szempontból :F

(#1970) col válasza LostData (#1969) üzenetére


col
addikt

Szerintem a hardver lényegében ugyanez és abban sincs GPS. Nem hiszem, hogy különösebben az jobb lenne a lépéshossz számolásban.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1971) LostData válasza col (#1970) üzenetére


LostData
csendes tag

Akkor ez nem jött be.. :DDD

(#1972) col válasza LostData (#1971) üzenetére


col
addikt

A Huawei Egészségprogrammal együtt viszont jól működik minden, többször teszteltük is. A távolság, és térképadatok, stb. korrektek. Ja és még egy, a perec önállóan nem képes "emeletet" számolni, tehát a magasságbeli eltéréseket önállóan nem tudja mérni.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1973) krisz727


krisz727
tag

Azt vettem észre hogy a telefon amikor bluetooth-szal keresek nem látja a karkötőmet.viszont össze vannak csatlakozva.de a samu telefon smart lock alkalmazása elmiatt nem müködik,nem tartja nyitva a telefont
Bekapcsoláskor mindig dobta az eszközt hogy csatlakozhatok bluetooth-on keresztül.Másnál rendben müködik ez?
Samu a70 em van.reseteltem már az órát,health alkalmazásból.is töröltem stb.de nem javul.pár napja mintha ez lenne.

(#1974) fant0mi válasza krisz727 (#1973) üzenetére


fant0mi
addikt

A honor, huawei karperecek direkt ugy vannak megcsinalva, hogy csak az appon keresztul erd el (nem a szabvanyos kommunikaciot hasznaljak), ezert nem mukodik a smart lock.

(#1975) krisz727 válasza fant0mi (#1974) üzenetére


krisz727
tag

Eddig működött,pár napja nem látja a telefon blútusza a karperecet.valószínű hogy a frissítés zavart bele valamit. .070 és
Azért kérdem hogy másnak látja e a telefonja blutusz kapcsolatként a karperecet.

[ Szerkesztve ]

(#1976) col válasza krisz727 (#1975) üzenetére


col
addikt

Igen látja BT eszközként, de ott nem lehet kezelni, max törölni a kapcsolatot. A Huawei Egészség programból kell BT eszközként telepíteni, párosítani stb. (Ios rendszert használok.)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1977) fant0mi válasza krisz727 (#1975) üzenetére


fant0mi
addikt

Jaa. Nekem ott csak megjeleniti, hogy letezik. De semmit nem lehet csinalni vele. A Health app tudja csak kezelni.

(#1978) krisz727 válasza col (#1976) üzenetére


krisz727
tag

Megbízható eszközként feloldva tartja a telefont ,nem kell pin kód, arcfelismerés ,ujjlenyomat stb.A karperecet Bluetooth segítségével kell bejelölni,viszont nem lehet valamiért.Healthban működik,jelez mindent amit eddig is.
Huawei ügyfélszolgálattal beszélgettem kitartóan,reset,párosítas,huawei app galeri -ből letöltött egészség alkalmazás stb minden kört megcsináltunk de nem lett jó.Technikai csapat?segítségét kérte,visszahívott azok a körök sem segítettek,huawei telefonnal sem sikerült meglátni a Bluetooth keresésben a karperecet.Tabletem sem látja.
Samsung telefont is emlegette az elején hogy lehet a frissítés belekavar valamibe,de huawei sem volt jó hozzá.
Vagy várják a frissítésre hátha jólesz vagy vigyem be a szervízbe,ott legyalulják 0ra.Talán megkérdezem őket mit mondanak rá,de elengedem ezt a történetet garancia híján.párezres készülékre nem szeretnék párezret ráfizetni.marad így,az utód már képbe került,igaz samu belengette az új órát jövő hónapban,talán megvárom ,ha nem akkor Huawei watch Gt2 lesz belőle,
Köszönöm mindenkinek a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#1979) Skynet258 válasza krisz727 (#1975) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálam nincs gond, alapból nem kapcsolom be ezt a lehetőséget de most kipróbáltam és működik a smart lock minden probléma nélkül.

Az első képen lévő lépésnél is látszódik csak akkor pont hozzá volt adva azért nem hozta fel... :B

https://geekpulse.hu

(#1980) DamianB


DamianB
őstag

Két hónap várakozás után megjött az új szíj . Nos volt egy fórum társ aki szidta ezeket a stíjakat vagy velem van a baj vagy nem de semmi problémám nincs a szíjjal igaz még csak egy napja van a kezemen. Pluszban rendeltem mellé kijelzővédőt.
Szíj plusz kettő foila 600 ft volt :)

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1981) kmarci25 válasza DamianB (#1980) üzenetére


kmarci25
veterán

Majd írd meg, mikor 2 hónapos lesz...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1982) DamianB válasza kmarci25 (#1981) üzenetére


DamianB
őstag

Ja te voltál az Marci oksa meg írom ha nem felejtem el ha meg eltörik egyből írok azért bízok benne hogy bírni fogja legalább a 6 sig még ki nem jön nincs kedvem vissza váltani Mi Bandre .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1983) kmarci25 válasza DamianB (#1982) üzenetére


kmarci25
veterán

Igen, én voltam. Nekem továbbra sem tetszenek az utángyártott szíjak. Lehet, hogy neked bejön, akkor szerencsés vagy.:) Viszont a törés nem szubjektív, 2-ből 2 eltört pár hónap után.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1984) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pár perce frissült a Health app. egy laza 80 MB-al. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1985) fant0mi válasza pusszycat (#1984) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem csak 31 volt. :)

(#1986) pusszycat válasza fant0mi (#1985) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet én a múltkor elmaradtam a frissítéssel. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1987) bigdady


bigdady
nagyúr

Sziasztok
Hasznalja valaki iphoneal? Telegram ertesitesek nem jönnek meg egyszerűen. E-mail igen. Tegnap parositottam és lefutott már minden frissítés is se semmi. E-mail és hívás jön.
Gondok vannak az ertesitesekkel? Androidon oké volt :F

[ Szerkesztve ]

(#1988) col válasza bigdady (#1987) üzenetére


col
addikt

Szia mi a családban ketten is Iphone-al használjuk, semmi gond nincs az értesítésekkel. Igaz, az IOS-nál nem lehet egyedileg beállítani milyen programokról kérsz értesítést, mint Androidnál, hanem a telefonban beállított értesítéseket "tükrözi". Nem lehet, hogy magában a kérdéses programban kellene valami beállítást csinálnod, vagy engedélyezned?
A telegram programot nem használjuk (bevallom nem is ismerem :D ).

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1989) Kbali válasza bigdady (#1987) üzenetére


Kbali
nagyúr

Telegram-mal valszeg az lesz, mint amit col írt: ha nincs "összes alkalmazás" beállítva,akkor nem fog küldeni, mert külön nem állítható csak egy-két app (nem úgy, mint droidon)

(#1990) bigdady


bigdady
nagyúr

Koszi úgy néz ki oké. Kellett egy újra párosítás és és restart :R

(#1991) col válasza Kbali (#1989) üzenetére


col
addikt

Alkalmazásonként is lehet az IOS-nál állítani az értesítéseket. Nem kell az "összeset" engedélyezni a telefonon. A Huawei Egészségprogramban ha engedélyezve vannak az értesítések, akkor a telefonon beállított értesítések alapján jelzi a perec is. Én azért gondoltam arra, hogy a Telegram programnál kéne megnézni a telefonon, hogy ott nincs-e valami "tiltva", vagy korlátozva. Bár ahogy megnéztem ez egy üzenetküldő program, ami elég szigorú szabályok szerint működik és a privát szférát is "védi". Lehet ezért nem küld értesítést, hogy ez ne sérüljön. Bár ennek némiképp ellentmond talán ,hogy a Vibernél viszont nincs ilyen gond értesítés terén, pedig ott is vannak titkosítási fokozatok.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1992) col válasza bigdady (#1990) üzenetére


col
addikt

:C

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1993) Kbali válasza col (#1991) üzenetére


Kbali
nagyúr

Lehet keverem a másik órámmal, mert ott biza az ios app-ban kb 3-4 dolgot lehet állítani, azután már csak az "összes" opció van és akkor boldog-boldogtalan szoftver küldözgeti az üzijeit az órára is.

(#1994) col válasza Kbali (#1993) üzenetére


col
addikt

Nekem elég sok program van a telefonon és jó párnak ki van kapcsolva az értesítése is. Ezek nem is jelennek meg a perecen sem és a telefonon sem jelez. De amit engedélyezel a telefonon, az a perecen is jelez.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1995) col


col
addikt

Nemrég érkezett IOS alá egy új verziójú Huawei Egészség program. Alapos ráncfelvarráson esett át :D

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1996) pusszycat válasza col (#1995) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem még a 70 végű van. Lehet nem ért még el hozzám.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1997) col válasza pusszycat (#1996) üzenetére


col
addikt

Nem a perec szoftvere frissült, hanem a telefonon lévő alkalmazás, ami kezeli a perecet. A Huawei Egészség. (Health)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1998) pusszycat válasza col (#1997) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ja igen, az nekem 511 végű.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1999) col válasza pusszycat (#1998) üzenetére


col
addikt

Az IOS-on 8.0.34.304

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2000) pusszycat válasza col (#1999) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Android-on 10.1.0.511 (nem lettünk okosabbak :D )

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.