Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shifty!


shifty!
senior tag

Köszi a teszt! :R

Érdekes kütyü, ez az értesítéses mizéria mindenképpen méltatlan, tudnia kéne, ez egy alap képesség, ahogy az el is hangzott...

Nagy pozitívum nálam a kijelző technológia és a korrekt üzemidő, viszont a GPS hiánya fájó, mert azzal egy teljesen komplett, szép és megfelelően kicsi fitneszcucli lehetne.

A pulzusmérés mennyire pontos? Erről nem sokat lehetett olvasni, úgy érződik mintha a teszt elakadt volna ott hogy borzadály az értesítés kezelése, és ott sarokba is lett volna dobva a készülék.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#2) moleculez


moleculez
veterán

Nekem úgy tűnik, hogy a gyartó múzsája a Gear Fit 2 volt, csak messze nem sikerült olyan jól, de legalább olcsó.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) Ferrata1 válasza moleculez (#2) üzenetére


Ferrata1
lelkes újonc

Szia,
A pulzusmérés nagyon korrekt. Lehetőségem adódott nem csak otthoni hanem kórházi méréssel is tesztelni és azonos értékeket mutatott, ami azért megnyugtató. 👍😊
Szal összességében én nagyon elégedett vagyok vele, meg a lassabb üzenet kijelzés mellett is, mivel nem ez a fő funkciója a band 4-nek, es ahogy írtatok is, ez szoftveresen majd orvosolható lesz.
A lényeg a pulzusmérés és az alvás figyelés ami nagyon pontosan és automatikusan megy.

(#4) huberpe


huberpe
aktív tag

a huawei color band a2-nél, ha jött egy értesítés és nem néztem meg azonnal, a következő karlendítésnél egyből az értesítést mutatta az alap órás kijelző helyett. ez szerintem nagyon paraktikus.
ennél is így működik vagy bele kell mászni a menübe hogy megnézhessem?

(#5) Kroni1


Kroni1
veterán

Nem lett egy alapos cikk szerintem. Az alvást nagyon jól monitorozza az eszköz, és ha a hozzákapcsolt intelligens ébresztést használjuk, akkor minden reggel (a beállított legkésőbbi időpontig) akkor fog ébreszteni amikor a legkevésbé alszunk mélyen, igyekszik mindig a megfelelő fázisban. Reggeli vitalitásunkkal kapcsolatban nem az a legfőbb befolyásoló tényező, hogy hány órát aludtunk, hanem hogy milyen szakaszban ébredtünk. És ez nem mindennap van ugyanakkor. Na ez az amiért nagyon is érdemes használni ilyet, és nem az értesítések megnézése.. (szerintem)

A mi band-ek is tudták ezt a funkciót régebben, de fw frissítéssel kikerült, nem volt túl pontos, de a Huawei TrueSleep féle megoldását én személy szerint imádom!

[ Szerkesztve ]

(#6) Bog válasza huberpe (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az értesítések listáját mutatja, nem magát az értesítés tartalmát.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) pusszycat válasza Kroni1 (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Engem az okos égőm ébreszt reggel. Csak annyit csinál,h a beprogramozott időben narancs színben pompázik. Jobb mint ha hanggal ébresztgetne. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#8) kbyte1024 válasza pusszycat (#7) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát ez valami csodás :C tehát alszól(gondolom nem nyitott szemmel)és narancsfényben ébreszt a kütyüd amikor csukva a szemed. Mondom csodás :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) Banano


Banano
tag

Ferfiembör ilyet nem hord. :D

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#10) CzGöbe


CzGöbe
tag

Vérnyomás mérést akkor ez nem tud, ugye?

#Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

(#11) pusszycat válasza kbyte1024 (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Próbáld ki, nekem bevált. A telefon volt,h a frászt hozta rám. Most meg mintha a mennyekben ébrednél. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#12) kbyte1024 válasza pusszycat (#11) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát rohadjak meg ha nem veszek egy okoségőt na ;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) pusszycat válasza kbyte1024 (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha meg tovább akarok aludni csak szolok a google home mini-nek,h " Hey google turn off smart" és már alszom is. :D

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#14) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nagyon elégedett vagyok vele, Mi band 3-at váltottam le, az viszont egyértelműen hibás lépés volt, hogy a bepattintós módszert (honor Band 3), leváltotta a klasszikus óraszíj, mert így kényelmetlenebb a viselése.

[ Szerkesztve ]

(#15) subset


subset
senior tag

Pont 1 hónapja használom már a cuccot.
Nálam semmi gond az értesítésekkel, még ha több is van belőlük...
A gps-es tracking is működik de ahhoz huawei vagy honor telefon kell.
A band 3-nak kicsivel jobb volt az üzemideje, nyilván a kijelző miatt....
A truesleep a rosszul elalvóknál nem fogja fedni a valóságot - a forgolódást is alvásnak veheti és veszi is....de ez más alvásmonitorozó cuccoknál is így lesz.

A band 3-nál 1 év után a szíj adta meg magát, amit gariban cseréltek, aztán sajnos maga a szíj tartófül is letörött. Remélem ennél nem lesz ilyen, illetve tovább bírja majd.
Szvsz ár/értékarányban nincs most jobb, egy plecsni kijárt volna neki.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#16) huberpe válasza Bog (#6) üzenetére


huberpe
aktív tag

köszi, az is jó megoldásnak tűnik, ezt a tesztben említett lassulást meg remélhetőleg orvosolják szoftveresen, bár subset kolléga beszámolója szerint nincs is lassulás.

(#17) Csapoati válasza pusszycat (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Gyanítom, ez az idill az első elalvásig fog tartani. ;]

Ez a cucc meg kéne, akár a Mi Band 3 helyett is, ha kijavítanák az értesítési bakit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) Kroni1 válasza pusszycat (#7) üzenetére


Kroni1
veterán

Hangra én se szeretek ebredni, főleg hogy az felébreszti a feleségemet és a 1.5 éves gyereket is.. ez szépen rezeg a kezemen, és csendben tudok kisurranni a fürdőbe, úgy hogy a többiek tovabb alszanak. Az okosizzó nalunk nem oké, hisz felébresztené a többieket is. És mint irtam, ennek pont az a lényege, hogy nem pontos időben ébreszt hanem egy tól ig intervallumon belül akkor, amikor az neked a legmegfelelőbb...

(#19) haris válasza Kroni1 (#18) üzenetére


haris
őstag

Kb mekkora intervallium?
1/2- vagy 1óra? Mert gondolom én adom meg hogy kb mikor szeretnék kelni, de nem mindegy hogy az óra +- fél vagy negyed órát is eltolhatja ez ébredést.
Vagy félreértek vmit?

(#20) logitech1


logitech1
tag

Köszi a tesztet! :R :R

[ Szerkesztve ]

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#21) Kroni1 válasza haris (#19) üzenetére


Kroni1
veterán

30perc a max. Tehát ha beállitod, h 6kor kelned kell, akkor az adatok alapján 5:30 és 6h közt akkor ébreszt, amikor az a leginkább közel áll egy ciklus végéhez.

(#22) jocee777


jocee777
csendes tag

Üdv! Próbálok létrehozni ehhez a Band 4-hez a Huawei Mobile Services appal egy accountot és nem engedi, mert több napi próbálkozás után is ezt írja ki: ~ "Adatok lekérdezése sikertelen. Próbálkozzon újra később". Amíg nincs account, addig a karkötőhöz tartozó Huawei health progi sem hajlandó elindulni. Amíg nem indul ez a health vacak addig a karkötő sem csatlakozik a mobilhoz!!! :W Első indítás lenne! Hilfeeeeee!!! :O
Üdv Jocee

Eskü nagyon adja a sok meglepődő arc ahogy felszínre hatol a felismerés, hogy a villamossinen egy villamos jön!

(#23) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok! Énnekem viszont egyet kell értenem a teszt írójával. Sajnos az értesítések valóban nagyon lassú. Már két frissítés volt mióta nállam van. Nem oldotta meg ezt a problémát. De én akkor is szeretem a kütyüt.

(#24) sefan67 válasza jocee777 (#22) üzenetére


sefan67
aktív tag

Telepíts egy régebbi verziót apkmirror.com -ról .
Nekem a 2.6.0.312 van fent, páromnak a 2.6.1.319 , mindkettővel működik elvileg.
Sajnos a huawei appjai rommá vannak töltve bugokkal, párszor már mi is felb@sztuk magunkat rajta hogy hogyan lehet ilyen silány szoftveres környezete.

Ügyfélszolgálatuknak már többször is jeleztem ezt a problémát is, de a kedves "Richárd" munkatársuk érdemben semmit nem tesz az ügy érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#25) subset válasza Blac1 (#23) üzenetére


subset
senior tag

Milyen telefonnal használod ?
Nálam a Huawei P20 nincs gond az értesítésekkel.
Nem biztos, hogy ez befolyásoló tényező.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#26) Blac1 válasza subset (#25) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia!
LG G6.
De szerintem félre értettél. Az értesítések szépen átmennek a karperecre. Én arról írtam hogy a karperec Messages menüpontja valóban nagyon lassú ahogy az a tesztben is írva van.

(#27) beyruth82


beyruth82
veterán

Én aliexpresszről rendeltem 1 hete januárban ér majd ide 9 ezer forintért.Az előd honor band 3 volt pár hétig még régebben avval teljesen elégedett voltam.Ez lényegében véve ugyan az csak színes a kijelzője?Semmilyen hardveres vagy szoftveres előrelépés nem történt?Feltételezem hogy az aksija nem bírja addig mint az elődé hiszen a méret nem változott de színes lett a kijelző...
A band 3 nekem 18-20 napig is elment úgy emlékszem.Bár ha hetente kell tölteni még az is jó.

(#28) PociAti


PociAti
senior tag

Ezek az eszközök mennyire használhatók naplózára (loggernek)?
Napi pulzus és alvási tevékenység naplózására keresek valami eszközt, így nem lenne folyamatos összeköttetésben a telefonnal, csak mondjuk este az adatok átküldésekor.
Vagy ezek BT kapcsolat nélkül nem is tárolják az adatokat, hanem direktbe tolják át a telefonra, és ha a kapcsolat megszűnik, akkor haszontalanná válnak és kimarad mérés?

Vagy esetleg létezik a fenti feladatra jobb kütyü?

(#29) Blac1 válasza beyruth82 (#27) üzenetére


Blac1
aktív tag

Az enyém körülbelül 10-12 napig bírja folyamatos alvásfigyeléssel. Viszont a pulzusmérést csak néha kapcsolom be.

(#30) beyruth82 válasza Blac1 (#29) üzenetére


beyruth82
veterán

Az nagyon jó szerintem :)

(#31) #81733120


#81733120
törölt tag

Méretéről mit lehet tudni? :)

(#32) ruhk válasza PociAti (#28) üzenetére


ruhk
tag

Napi pulzust kapcsolat nélkül is naplózza, majd a az első kapcsolódáskor szinkronizál. Alvás figyelést még nem próbáltam.

(#33) Drbonci válasza PociAti (#28) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Én pont ezeket használom,pulzus figyelés és alvás monitorozás.
Nekem folyamatosra van állítva a pulzus figyelés,így 8 napot ment el az első töltéssel.
(Múlt héten jött meg az óra)

(#34) PociAti válasza ruhk (#32) üzenetére


PociAti
senior tag

Köszönöm a válaszokat!
Feltételezem alvás figyeléskor sem viselkedik másképp.
Persze elvárható ilyen eszköztől, hogy futáskor ne kelljen a telót adatkapcsolat miatt magunkkal vinni, de soha nem lehet tudni.

(#35) #81733120


#81733120
törölt tag

Mi Band 3-hoz képest nagyobb vagy kisebb?

(#36) jocee777 válasza sefan67 (#24) üzenetére


jocee777
csendes tag

Üdv Sefan!
Köszi, kipróbáltam! Sajnos a régebbi verziókkal sem működik, mer azoknál a emailos hitelesítési kódot nem kapom meg. :W Le van kakkantva, visszakérem az árát! :((

Eskü nagyon adja a sok meglepődő arc ahogy felszínre hatol a felismerés, hogy a villamossinen egy villamos jön!

(#37) mozo78


mozo78
csendes tag

Ti angol nyelven használjátok a telefont, vagy magyar nyelven? Nálam Honor Band3-ról 4-re váltva megmaradt az a működési mód, hogy ha angol a telefon, angol a karkötő, magyar a telefon, kínai a karkötő.

Ericsson GA318-Panasonic GD50-Ericsson R320-Ericsson R310-Ericsson R520-Siemens M65-SonyEricsson K750-SonyEricsson W810-SonyEricsson G502- SonyEricsson K800-SonyEricsson Xperia X1- Motorola Defy-Sony Xperia Z

(#38) Blac1 válasza mozo78 (#37) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia! Mindenkinek ilyen aki kinai verzióst vett, és nem globált vagy magyar hivatalos forgalmazótol.

(#39) beyruth82 válasza mozo78 (#37) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen ez nálam is így volt honor band 3-nál de azt a kb 3 szót(run,swim meg a hónapot) amit angol helyett kínaiul ír egyáltalán nem találtam zavarónak hiszem úgyis minden lényeges adatot, értéket a magyar nyelvű alkalmazással nézel,jegyzel és mérsz nem?Csodálkozom hogy van akit ez zavar....

(#40) #81733120 válasza beyruth82 (#39) üzenetére


#81733120
törölt tag

Engem zavarna, mert ha már megveszem, akkor legyen valami normálisabb szoftver hozzá, ne csak félig ilyen, félig olyan. Persze kinek mi.:B

(#41) beyruth82 válasza #81733120 (#40) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem félig ilyen félig olyan. Teljesen magyar nyelvű az alkalmazás és az értesítések is magyarul jellenek meg a karkötőn. Komolyan mondom hogy kb 3 szó amit kínaiul ír.A magyarországon forgalmazott ugyan ezt a pár szót angolul írja (tehát nem magyarul).Szerintem az a 3 db angol szó nem éri meg a dupla árat de hát nem vagyunk egyformák nyílván :)

(#42) mozo78


mozo78
csendes tag

Köszönöm mindenkinek, nekem NFC verziós van, abból nem tudom van-e egyáltalán global verzió. :) Nem érte meg várni rá, csak alipay-jel használható.

Ericsson GA318-Panasonic GD50-Ericsson R320-Ericsson R310-Ericsson R520-Siemens M65-SonyEricsson K750-SonyEricsson W810-SonyEricsson G502- SonyEricsson K800-SonyEricsson Xperia X1- Motorola Defy-Sony Xperia Z

(#43) Blac1 válasza beyruth82 (#41) üzenetére


Blac1
aktív tag

Őszintén szólva engem is zavarna. És nem három szóról van szó, hanem a teljes menürendszeről is. De valóban nem vagyunk egyformák.

(#44) Skillet válasza mozo78 (#37) üzenetére


Skillet
addikt

A telefon nyelvét kell angolra állítani, vagy a régiót?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#45) beyruth82 válasza Skillet (#44) üzenetére


beyruth82
veterán

Telefon nyelvét.

(#46) Skillet válasza beyruth82 (#45) üzenetére


Skillet
addikt

És egyelőre nincsen rá frissítés, okosság, hogy angol nyelven tolja akkor is, ha a telefon magyarra van lőve?
Ez az óra ajánlottabb, mint a konkurens amazfit cor?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#47) beyruth82 válasza Skillet (#46) üzenetére


beyruth82
veterán

Nincsen.Visszavált kínaira ha a telefon nyelvét magyarra állítjuk.Kínai verziósra nem is lesz frissítés hiszen azt nem magyar piacra szánták.Ha angol nyelvű karkötő kell(illetve hogy azt a pár szót amit kínaiul ír a karkötön angolul írja mert tenyleg csak pár szóról van szó) akkor a global verzióst kell megvenni ami itthon dupla annyiba kerül.Nem ismerem az amazfit core-t sajnos

(#48) Skillet válasza beyruth82 (#47) üzenetére


Skillet
addikt

Jelenleg egy mi band 3-at használok. Gondolkodom egy honor 4-en... Szerintem első körben kintről rendelném. Tudtok ajánlani legjobb áras helyet?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#49) huberpe


huberpe
aktív tag

két hét használat után sajna egyet kell értenem a tesztben jelzett lassulással, ami az üzenetek kezelését illeti. :( azóta volt már rá 2 update, remélem javítani fogják.

(#50) pusszycat válasza huberpe (#49) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Klasszikus eset. Kinéztem magamnak,pont ezt,vártam rá,h ideérjen,problémás. :(

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.