Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Black_Raven válasza DeFranco (#500) üzenetére


Black_Raven
veterán

Már nem sokáig, így kiég a lámpa, vagy bezöldül a bőröm. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#502) Gedeon31 válasza DeFranco (#500) üzenetére


Gedeon31
addikt

Kezd kicsit unalmas lenni. Borzasztó világít. Eddig nem zavart, de most már igen :D

(#503) Cyborg válasza Gedeon31 (#502) üzenetére


Cyborg
őstag

Próbáld meg úgy hordani, hogy a kijelző kifelé van ;] :D
...úgy már nem olyan zavaró a zöld fény :))

(#504) Gedeon31 válasza Cyborg (#503) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :R ez eddig nem jutott eszembe :)

(#505) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Engem nem zavar ha világit,csak nem tudom mennyire bírja a strapát,ezért csak módjával használom. 😎

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#506) RBJ


RBJ
addikt

Ki milyen fóliát használ?
Nekem 1 hét után elég szörnyen néz ki. Az a baj szerintem, hogy kicsit puha a fólia. GOndolom az íves kijelző miatt. A mi band 2 nek kemény fóliái voltak többet bírt.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#507) Cancer


Cancer
senior tag

Sziasztok,

Egy HB4 és egy HB3Pro között vacillálok. A telefon úgyis nálam van aktivitás közben, ezért nem feltétlenül éri meg a dupla árat a beépített GPS.
A Huawei Health appban van kültéri kerékpár tracking, a két említett karpánt lényegében ezt vezérli nem? Ellenben mindkét leírásban csak szobabicikli van megjelölve.

Van már aki probalta/használta? Ilyenkor a telefonon kell indítani az aktivitást?

Előre is köszi.

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#508) PoNR válasza Cyborg (#498) üzenetére


PoNR
csendes tag

Hazaérve megnéztem, és 90%-on volt a töltés, szóval nem az akku a gond.
Mit lehet csinálni, amikor a karperec nem reagál az érintésre és a telefon se tud hozzá csatlakozni?
A töltőre rakás segít, de az nincs mindig kéznél.

(#509) Cyborg válasza Cancer (#507) üzenetére


Cyborg
őstag

Ami van az appban, azt használni is tudod, és, ha az appon indítod az edzést, akkor lesz GPS is :)
A HB3Pro szinte CSAK a GPs-ben különbözik, meg a fém házban, tehát ugyanaz a kijelző, ugyanakkora akksi.
A GPS miatt ott mindent el tudsz indítani óráról, és nem kell app hozzá. Ja meg azon van kültéri úszás is. Ennyi a diffi.

...ha viszel mindig telefont, nem feltétlenül éri meg a GPS 2-3x felára, csak a HB3PRO annyival jobb, hogy nem kell külön előkapni a telefont, meg baszakodni az appal, hanem elindítod az órán símán az edzést, és ugyanolyan pontos adatod lesz mindenről, mintha telefonról indítottad volna, meg esetleg annyi, hogy ilyenkor nem a telefon akksiját meríted edzés közben, hanem az óráét.

PoNR
Ha bekapcsol a perec, próbáld meg resetelni, töröld az appból, aztán próbáld meg újra párosítani, lefrissíteni, hátha az megoldja. Amennyiben nem sikerül, esetleg próbáld meg másik telefonnal összekötni, és ott frissíteni, meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#510) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Nekem napi 10% merül.
Nincs bekapcsolva a csukló felemelésre való bekapcsolás,azon kívül minden megy.
Alvásmonitorozás folyamatos pulzus,kb 10 app,értesítés edzés indítás a pántról.

(#511) Cancer válasza Cyborg (#509) üzenetére


Cancer
senior tag

HB4-nél nem indul el a telefon GPS-es követése, ha a pántról indítom az edzést?

Nem tudtok erről valami videót, ahol ezt bemutatják, mert review, unboxing meg deep review-ból Dunát lehet tube-on rekeszteni, viszont értelmes napi hasznos videók nincsenek fent. (Komolyan mondom, ha veszek egyet, csinálok pár ilyet) :D

Ha kültéri futás és kültéri bringa elindul HB4-ről a telefon GPS trackjével, akkor szerintem az lesz. Ha nem, akkor valszeg marad a drágább HB3Pro...

(szerk.:)

"drágább"...végül is az 80e-es watch 2-től az 52e-es GT-n át jutottam el ezekig. :DD

Viszont eljutottam oda, hogy az igényeimre költök, nem az álmaimra. Nézd csak meg. Warren Buffet egy 8 éves Cadillac-kel jár, mert indokolatlannak tartaná az új autót ahhoz a vezetés mennyiséghez, amelyet ő évente megtesz. ;)

[ Szerkesztve ]

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#512) Cyborg válasza Cancer (#511) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem csinálok videót, lusta vagyok, inkább hidd el, itt van a kezemen a HB4!😀
Ha a perecen inditasz edzést, nem indul be az app hozzá, és nincs GPS, ha az appban inditasz, van GPS, és automatikusan indítja a perecen a pulzusmérést.

...ha én warren lennék, leszarnám, és Teslával járnék. Havonta cserélném a telefonjaimat, meg órámat, mert érdekel az összes, és megtehetem, hogy kipróbáljam mind:-)

(#513) Cancer válasza Cyborg (#512) üzenetére


Cancer
senior tag

:R elhiszem. :)

"...ha én warren lennék, leszarnám, és Teslával járnék. Havonta cserélném a telefonjaimat, meg órámat, mert érdekel az összes, és megtehetem, hogy kipróbáljam mind:-)"

Ha én (is) Warren lennék, lehet ugyanígy cselekednék. :DD

Bár az is lehet, ha 88 évesek lennénk és nem ebben nőttünk volna fel, mi is 8 éves Caddy-vel járnánk. :C

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#514) Cyborg válasza Cancer (#513) üzenetére


Cyborg
őstag

...vennék egy caddyt is, miután minden megvolt, mindent láttam, lenyugodtam, és felszívtam egy tonna kokót palvin barbi és kolleganői fenekéről, majd visszajöttem a világ körüli utamról, és túl vagyok egy tibeti rehabon is :DD :DD :DD :DD

...a tesla autopilot meg különösen ajánlott ilyen reflex nélküli öregeknek, ugyanis figyel helyettünk! :D

...de jelenleg egy HB4 tulaj vagyok, mert 8500Ft volt Aliról :))

[ Szerkesztve ]

(#515) gyuri2008 válasza Cyborg (#512) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én a pántrol indítottam az edzést és ugyan úgy mutatta az útvonalat.

(#516) Cancer válasza gyuri2008 (#515) üzenetére


Cancer
senior tag

:R

Zavarjatok már össze teljesen! :D Majdnem megvettem a HB3Pro-t. :-P

Köszi, akkor már csak a kerékpár a szabadban-ra kell valami megoldás és úgy tűnik, hogy a HB4 lesz a befutó. :)

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#517) Cyborg válasza gyuri2008 (#515) üzenetére


Cyborg
őstag

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Mi van????? Honor band 4-el????
Ez új, eddig nem ilyen volt.

(#518) gyuri2008 válasza Cyborg (#517) üzenetére


gyuri2008
veterán

honor 7c vel használom,eddig hibátlan :K

(#519) Cancer válasza gyuri2008 (#518) üzenetére


Cancer
senior tag

Én kipróbálom Huawei P10-zel, aztán kiderül.

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#520) Cyborg válasza gyuri2008 (#518) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem mondom, hogy nem így van, csak, hogy nem hiszem el :-)
Biztos Honor Band 4? ;]

...na mindegy, Nekem továbbra se ilyen, de én nem honorral használom.

(#521) Cancer válasza Cyborg (#520) üzenetére


Cancer
senior tag

A héten meg tudom erősíteni vagy megcáfolni, mert megrendeltem.
Neten, így max cserélem 2 héten belül. :)

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#522) tipuka


tipuka
addikt

Megjött a HB4-em, 2 hét volt csak, gyorsak voltak Ali-ék, mindjárt bontom is. :D

(#523) gyuri2008 válasza Cyborg (#520) üzenetére


gyuri2008
veterán

igen.

(#524) Cancer válasza gyuri2008 (#523) üzenetére


Cancer
senior tag

Szerintem azt nem hiszi el, hogy a Band4-ről indított workout indítja a telón a GPS-t és/vagy a Huawei Health appot.

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#525) tipuka


tipuka
addikt

Akinek szintén kínai nyelvű HB4 van (azóta ugye angol nektek), segítene légy szí mit merre hány méterre? Addig eljutottam, hogy 80% a töltődöttség, mert feldugtam tölteni, meg mivel P20 Pro -m van, az egészség app fel van rakva gyárilag és a bt-t bekapcsoltam a telón. :DDD
Párosítani meg fw frissíteni, stb. ezek egyike se megy.

(#526) gyuri2008 válasza Cancer (#524) üzenetére


gyuri2008
veterán

A pántrol indítottam el a sétát, csak tudom.
Mit nem lehet ezen elhinni?

(#527) Cancer válasza gyuri2008 (#526) üzenetére


Cancer
senior tag

Nem tudom. Én úgy elhittem izibe, hogy egyből rendeltem egyet! :D

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#528) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok! Gondolkodom egy ilyen cuccon. Az még mindig igaz, ami a tesztben szerepel, hogy az értesítések megjelenítése ennyire béna? Ez az, ami miatt leginkább vacillálok...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#529) tipuka válasza tipuka (#525) üzenetére


tipuka
addikt

Már megoldottam, mert yt-n néztem videót, hogy csak 2 kattolás a párosítás majd fw frissítés. :D

Eddig tetszik a cucc, azt hittem nagyobb lesz (hiába láttam a videókon sokat, élőben más), de örülök, hogy kisebb, illetve könnyebbre gondoltam, de ez nem zavaró persze, volt már Casio Edifice órám is. Ez a szíj rajta nagyon bejön, a Honoros rész rajta meg külön jó, hogy belesüllyed a lukba és ott fogja, hogy ne mozduljon el a szíj. :D A por viszont nagyon durván rátapad a szíjra.
Ez a bölcső kicsit lehetne puhább(pl gumisabb) anyagú azon a részen két oldalt, ami a testbe kapaszkodik úgy mond, hogy helyén tartsa és tudja tölteni, mert nagyon óvatosan kell bánni, hogy ne karistolja szét a luk körül, hogy húzom le a töltőről, de amúgy nagyon egyszerű és kicsi kis bölcső vagy mi, elfér bárhol, szóval egy rossz szavam nem lehet. Most így ennyi. Még barátkozok vele, látszik rajta már most mennyivel másabb a Mi band -nál, bár csak 2-esem volt. Már nézelődök is pótszíj után milyet kellene venni. :DDD

Kipróbáltam ezt a telefon megkeresős dolgot is, menő nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#530) gyuri2008 válasza kmarci25 (#528) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem béna,olvasható a teljes üzenet.

(#531) kmarci25 válasza gyuri2008 (#530) üzenetére


kmarci25
veterán

Konkrétan erre a részre gondoltam, amikor azt írtam, hogy béna. Szóval ez még mindig ilyen?

"Ott a lista, rábökök egy névre és tényleg 3-5 másodpercet kell várnom, amíg megkapom az értesítés tárgyát. ... a harmadik napon már állatira untam, hogy megrezzen a karperec, felemelem a kezem utána még matassak is egy csomót, hogy eljussak az értesítésig, miközben nem tudom, hogy csak nem érzékelte-e az érintésemet a felület, vagy de, csak annyira lassú, hogy még nem végezte el a feladatot, szóval megnyomom újra, aminek persze az lesz az eredménye, hogy akkor bufferből megcsinálja azt a parancsot is egyszercsak, én meg bosszankodom és már rég megoldhattam volna az egészet úgy, hogy a telefonomon csekkolom a történéseket. Bár a Band 4-re abban a pillanatban jött egy frissítés, ahogyan kivettem a dobozból, de sajnos ettől nem lett jobb. És direkt megkérdeztem más tesztelőket, hogy nálatok is wtf? És mondták, hogy náluk is."

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#532) Bilux válasza kmarci25 (#531) üzenetére


Bilux
veterán

millió frissítés jött azóta ez nincs :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#533) kmarci25 válasza Bilux (#532) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszi! :R Újabb érv a vásárlás mellett. (Már csak a mi band 2-öt kéne elpasszolnom, és akkor egész rendben lennék... :DDD )

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#534) Cyborg válasza gyuri2008 (#526) üzenetére


Cyborg
őstag

Elhiszem ám, csak vicceltem.

Nekem nem ad térképet, és soha nem is adott. Lehet, hogy a Huawei/Honor termékekkel vmi speciális kapcsolatban áll a HB4.

(#535) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Iphone-ra melyik applikációt kell letölteni,hogy működjön vele a pánt?

(#536) RBJ


RBJ
addikt

Nem is tudtam, hogy külön lehet állítani a fényerőt. Eddig azt hittem csak éjszakait lehet.
Másik kérdés a lépésszámolásnál a karperecen a az idő konkrétan és a piros emberke az milyen értéket takar?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#537) CB válasza gyuri2008 (#535) üzenetére


CB
senior tag

+1
Pont ezt akartam én is kérdezni. Van iphone telóhoz is applikáció?

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#538) Black_Raven válasza Cyborg (#534) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi! A True Sleep-pel már ugyanúgy viselkedik, mint a Tied. :R Én is végig zongoráztam mindent, és kikapcsol már rendesen. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#539) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Azt nem is tudtam hogy lehet fotózni a pereccel, ha megnyitom a Kamera appot, a perecen megjelenik a kamera ikon, és rábökve már exponál is a teló, és kész a kép. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#540) RBJ válasza Black_Raven (#539) üzenetére


RBJ
addikt

Na ez nekem új.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#541) Cyborg válasza gyuri2008 (#526) üzenetére


Cyborg
őstag

Azt nem lehetett elhinni, hogy a karkötőről indított tevékenység használni tudja a telefon GPS-ét. Neked ez fel sem tűnt, mert Huawai/Honor telefonod van, én meg azon döbbentem le, hogy tud ilyet, mert Nekem Meizu telefonom van.

De most elővettem a huawei telefonomat a fiokból, felraktam rá a health appot, és elmentem sétálni, és valóban működik. Elinditom a sétát a HB4-en, és tényleg működik, kiírja, hogy menjek szabadba, keresi a GPS -t, és mikor megtalálja, elindul a számláló. A telefonon is megjelenik a hely meghatározó ikonja az értesítési sávban, hogy vmi használja a gps-t.

Nekem csak simán elindult Meizun az edzés, nem csinált egyebet.

Szóval Cancer! Huawei P10-zel menni fog! :)

RBJ
Elvileg az az un. Standing time, az én tippem szerint ez azt jelenti, hogy legalább 12 órában óránként fel kell állni, és sétálni kicsit.

Tudtommal IOS -re is van Huawei Health, uh az app storban is azt kell keresni. Vagy félreértettem a kérdést?

Black Raven

Milyen telefonnal használod a karkötőt? Nekem még huawei-jel se jön be a kamera shutter a karkötőre.

[ Szerkesztve ]

(#542) tipuka válasza Cyborg (#541) üzenetére


tipuka
addikt

Nekem P20 Pro-nál szintén működik, az, amit Black Raven írt.

[ Szerkesztve ]

(#543) Black_Raven válasza Cyborg (#541) üzenetére


Black_Raven
veterán

A telefonom neve: Honor Play(Emui/android 9)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#544) Black_Raven válasza Cyborg (#541) üzenetére


Black_Raven
veterán

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#545) Cyborg válasza Black_Raven (#544) üzenetére


Cyborg
őstag

Hm...

Király, y6 2018-on nem tudtam behozni.
Mindegy, azért jó tudni, hogy mennyi mindent tud a kicsike :-)

(#546) Black_Raven válasza Cyborg (#545) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ne játék telefonnal próbáld. Igazi gamerrel menni fog. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#547) Cyborg válasza Black_Raven (#546) üzenetére


Cyborg
őstag

Az lenne a céges telefonom, 1Ft volt, de annyira szar, hogy a fiókban van :-)

(#548) Black_Raven válasza Cyborg (#547) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sztem, Kirin 970-980 procisok tudják tuti, de lehet a 710-659 is.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#549) tipuka


tipuka
addikt

srácok, adatot szerkeszteni lehet valahogy az egészség alkalmazásban?
meghunytam kicsit, fél órára,de míg fel nem álltam és nem mentem ki szobából, úgy érzékelte, hogy még mindig alszok, utólag megszerkeszteném az időtartományt, mert nem akarok rossz adatokat tárolni. :D

(#550) Cyborg válasza tipuka (#549) üzenetére


Cyborg
őstag

Szerintem nem lehet sehogy.
Próbáltam törölni én is az úszásból, mert többet mért, de nem tudtam.

...btw tegnap pontosan mérte az úszásomat, először, mióta megvan :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.