Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13051) fatal` válasza puritan (#13043) üzenetére


fatal`
titán

Ez Android Auton is előjön, szerencsére ott egy váltás Google Mapsre, majd vissza megoldja.

Ha kijavították örömmel hallom. :)

Viszont jó lenne ha Csilla visszatérne. :) Miért került ki vajon, lehet tudni valamit?

(#13052) MunezXBK válasza fatal` (#13051) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kicsit olvass vissza, bemásoltam a miértjét.

(#13053) Faterkam válasza MunezXBK (#13052) üzenetére


Faterkam
addikt

Nekem a miértje nem egyértelmű. Lejárt azt ideje, kaptunk még plusz fél évet! A Dóri, Andris páros halk, és nehezen szokható :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13054) MunezXBK válasza Faterkam (#13053) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Dórit használom ~3 hónapja, nekem nem tűnik halknak. Sőt, szerintem a legjobban érthető.

(#13055) Faterkam válasza MunezXBK (#13054) üzenetére


Faterkam
addikt

másfél év Csilla után, hidd el, ég és föld...

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13056) lacentos válasza asdf_ (#13042) üzenetére


lacentos
aktív tag

A waze beállítások beszéd és hang-hangerőnél a csúszkát nézted hová van állitva? Autóban amikor kezd beszélni akkor lehet a hangerőt állítani.
(nálam redmi 4x/suzuki vitara)tökéletes a hangerő.

(#13057) Faterkam válasza lacentos (#13056) üzenetére


Faterkam
addikt

Szinté Redmi 4X, Dóri, Andris sokkal halkabb, mint Csilla volt!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13058) asdf_ válasza lacentos (#13056) üzenetére


asdf_
veterán

Csutkán van. Dórit és Andrást valami amatőr bagázs készítette.

(#13059) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Györ, Baross Gábor út.
Többször mentünk oda dolgozni, de a Waze mindig a Baross Gábor híd közepére ( :F ) visz.
Térképen jól mutatja pedig a célt (25. szám, Rossmann, mcdonalds, stb van ott).

#?*@&!

(#13060) Winner_hun válasza zeon.hu (#13059) üzenetére


Winner_hun
félisten

Állítottam rajta, de nem biztos hogy jó lesz. Megvárjuk a térképfrissítést (minimum 2 nap), ha nem javul akkor tekerek még rajta.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13061) zeon.hu válasza Winner_hun (#13060) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!

Ősszel is, idén is és tegnap is rossz helyre navigált.
Persze már tudjuk a jó irányt, de nem árt a javítás.

#?*@&!

(#13062) tyielow válasza Donki Hóte (#13037) üzenetére


tyielow
aktív tag

Angolul. "Hazard reported ahead...GET DOWN!!!"
Heavy traffic ahead... I see everything. :D

YouTube: toty1ka

(#13063) Watt25


Watt25
veterán

Csilla.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#13064) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Múltkor téma volt a hosszú útra tervezés. Nálam akkor hiba nélkül tervezett Stuttgartból akár Bukarestig is.

Most haza kell mennem, Stuttgartból Fehérvárig nem hajlandó tervezni.

Tudunk trükköt, hogy működjön?

(#13065) fatal` válasza Watt25 (#13063) üzenetére


fatal`
titán

:R :R

(#13066) apaszka válasza Watt25 (#13063) üzenetére


apaszka
veterán

Köszönöm🤗

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13067) eurolac válasza Watt25 (#13063) üzenetére


eurolac
senior tag

Köszönöm szépen! :)

Eurolac

(#13068) spiky03


spiky03
veterán

Nekem is feltűnt, hogy ma hazafelé Csilla nem mondta be, hogy piros lámpa figyelő kamera.
De nem néztem meg, hogy hova lett, de így már tudom.:D
Nekem is Csilla jött be, Dórit egyszer kipróbáltam, dr én azt vettem észre, hogy ő nem úgy mondja az irányokat mint Csilla.
Pl csak annyit mondott, hogy térj le jobbra. De, hogy mikor azt már nem.:D

Arnold nekem is volt, az akkor volt amikor kijött a Terminátor 5, akkor lehetett letölteni.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#13069) Faterkam válasza Watt25 (#13063) üzenetére


Faterkam
addikt

:R :R :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13070) MunezXBK válasza spiky03 (#13068) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Pedig Dóri is mondja.

(#13071) lacentos válasza Watt25 (#13063) üzenetére


lacentos
aktív tag

Mit kell tenni,hogy ismét legyen? Újra telepítettem de most sincs a Csilla.

(#13072) fatal` válasza lacentos (#13071) üzenetére


fatal`
titán

Telefonon megnyitod a linket, ráböksz az open in app-ra, megnyílik a waze, majd belép a hangbeállításokra. Legfelül a saját hangoknál ráböksz a letöltésre és kiválasztod.

(#13073) lacentos válasza fatal` (#13072) üzenetére


lacentos
aktív tag

Köszönöm sikerült,természetesen Watt25-nek is. :C

(#13074) noorbertt


noorbertt
őstag

Gmap-nal már a bejelentés és a sebesség jelzés is működik.

(#13075) miauut válasza Watt25 (#13063) üzenetére


miauut
tag

:) :R :R :R

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#13076) merqree válasza noorbertt (#13074) üzenetére


merqree
őstag

A bejelentés nekem nem működik gmaps-en, de más is van így...

(#13077) Grande Ale válasza merqree (#13076) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nálam is csak a sebesség mérés megy, ma vettem észre navigáció közben. Elvileg lesz sebességhatar és trafi figyelmeztetés is. Gondolom majd élesedik.

(#13078) MunezXBK válasza MunezXBK (#13064) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Erre nincs megoldás?

(#13079) noorbertt válasza merqree (#13076) üzenetére


noorbertt
őstag

Bétán vagyok nálam működik és trafi jelzés is megy, meg is lepődtünk hogy szólt róla:)
Innentől mi szól a waze javára?

(#13080) fant0mi válasza noorbertt (#13079) üzenetére


fant0mi
addikt

A friss térkép?

(#13081) Csabex válasza fant0mi (#13080) üzenetére


Csabex
őstag

Áhhh, ki fogják irtani a waze-t szerintem... Én bánni fogom, mert volt olyan, hogy gyalogos módban a gmaps akkor baromságot mutatott, hogy inkább a waze-t kapcsoltam be és annak ellenére, hogy autós mód, sikerült behatárolnom, hogy mi is van... Én személy szerint nem rajongok a gmapért, szerintem az ő ikonjai nem fognak beégni a kijelzőmbe ellentétben a wazeval... Nézzétek csak :D Kék háttéren látszik a legjobban, ezért a teló szerviz menüjébe léptem be és figyeljétek meg jobb alul, meg ugye fölül a tájékoztató sávot ahol az "m" égett be legjobban a távolság kijelzésnek köszönhetően ugyebár :D Egyébként egy S5 és kb 4 vagy 5 évem van a wazeval úgy, hogy napi szinten használtam munkától kezdve bármilyen címhez, mert ha ismertem is az útvonalat akkor is működött a jelentések miatt :)

Ezen jobb alul látszik az ikon

Ezen pedig a tájékoztató sáv :D

Élőben jobban látszik amúgy.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#13082) SZATA válasza MunezXBK (#13078) üzenetére


SZATA
senior tag

Sajnos nincs rá tippünk, vagy ráhatásunk. A szerver pillanatnyi terheltségétől és konfigurációjától függ az eredmény.

Az a fontos, hogy a megfelelő matricák be legyenek állítva, és ahol kell, engedélyezve legyen a fizetős utakon és az autópályákon tervezés.

(#13083) MunezXBK válasza SZATA (#13082) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mindegy mi van beállítva, mert azt írja, hogy nem talál arra útvonalat.

Utóbbi időben volt 2 vagy 3 frissítés is, nincs hozzá köze?

(#13084) merqree válasza noorbertt (#13079) üzenetére


merqree
őstag

Betan voltam, nekem ott semmi sem volt, kiléptem, lett sebessegmeres :)

(#13085) WhiteWalker válasza merqree (#13084) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

( nem válasz akart lenni)

Hát srácok én nagyon pipa vagyok erre a Wazera.
Konkrétan pénteken délután a csúcsba jöttem Érdről a XIX. kerületbe .
Mondom megnézem , merre akar vinni a 6-n avagy a M0-n körbe...
Hát meglepődtem mikor a 0-ra írt 40 perces menet időt , a 6- ra pedig több mint egy órát. Fura is volt az M0 , pénteken csúcsba , de mondom menjünk arra.

Hát persze amint ráhajtottam Budafok után , a nagy félkör iven , bummm! Giga dugó ...
1-be araszoltam vagy 20 percet , közbe mutatja hogy késés 20 perc és áll az egész.
Csorgok csorgok ,majd egyszer jelzi , hogy félre állt autó előttem. Amint oda értem akkor rakták trélerre... Alig vártam , hogy lemenjek az első lehajtónál a 6-ra. Hosszú
kínos percek múlva értem oda , legurultam és hát persze a kutya se volt ott. Mint a villám lehetett hasitani egészen a Szerémi úton majdnem a Lágymányosi híd felhajtóig

Szóval elég gáz amit itt művelnek... Jah és ezt megfejelte azzal , hogy szombaton azt se tudta merre van arccal a program , szokásos GPS jelet nem találta , majd ha megvolt akkor a pozíciót nem észlelte ...

Érdekes , a Sygic villamként talált mindkettőt. Az utóbbi mint tudjuk fizetős...

[ Szerkesztve ]

(#13086) canniball válasza Watt25 (#13063) üzenetére


canniball
nagyúr

Múltkor nekem is volt alkalmam Dórit hallgatni, de mivel mélyebb hangszínnel rendelkezik mint Csilla (pont ezért használtam korábban őt és nem Andrist) közel sem volt olyan kényelmes vele navigálni.
Úgyhogy ez nekem is jól jött, köszönöm szépen! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13087) axioma válasza Watt25 (#13063) üzenetére


axioma
veterán

wow, koszi!

(#13088) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Újabb frissítés és tervez Fehérvár-Stuttgart útvonalon.

Nem tudom ki volt, de köszönöm neki!

(#13089) petir


petir
senior tag

Sziasztok

A barátkezelés funkciót és vele együtt az útmegosztás funkciót mikor rázzák már gatyába?
Annyira jó volt régen mikor a SIM kontaktokat lehetett használni...

Munkából adódóan egy címre járunk az ország különböző pontjairól nem kellett írogatni ki mikor , hogy ér oda...egyszerűen láttuk egymást... meg lesz ez valaha oldva úgy mint régen???

(#13090) zeon.hu válasza petir (#13089) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ugyanilyen okból (csak nem leltározol te is? :D ) kértem/kérdeztem már.
Sajnos hiába...

#?*@&!

(#13091) Szili17 válasza petir (#13089) üzenetére


Szili17
aktív tag

Szia,

A megosztás szerintem működik. Nem kell írogatni, lehet SIM kontaktokat használni. Nem értem a kérdést.

A barátok kezelésével van inkább "probléma", vagyis nem probléma, csak ez az only facebook barátok nem annyira jó. Ha ugyanoda tartotok, akkor nem mutatja automatikusan (a kis friends bar-on hogy ki hol tart), ha nem vagytok FB barátok (és nincs összekapcsolva stb. stb. stb.). Ezen is elvileg dolgoznak valamit. Majd valahogy lesz egyszercsak.
Bízom benne, mert az útvonalmegosztással is voltak gondok és sikerült rendbe tenniük (tapasztalatom szerint).

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#13092) axioma válasza Szili17 (#13091) üzenetére


axioma
veterán

face only szamomra egyenlo hogy nincs... a ferjemnek nem tudom atkuldeni mert nem vagyok hajlando ott elni az eletem meg az adataimat, kapcsolataimat atadni...

[ Szerkesztve ]

(#13093) MunezXBK válasza axioma (#13092) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ha mindenáron osztogatni szeretnéd, Gmaps.

Hétfőn jöttem haza, mindenki írkált, hogy merre vagyok? Ott megosztottam liveban és nyugi lett.

(#13094) axioma válasza MunezXBK (#13093) üzenetére


axioma
veterán

Csak idonkent merul fel, hogy nalam van meg az uticel, mar elindultunk mert azert nagysagrendileg csak tudjuk pl. delpest, es en addig raerek a pontos cimet kikeresni anyosulesen, ezt kuldenem at az o telojara. Altalaban ekkor jon az a megoldas, hogy - bal kezenel levo - tartobol kiveszi, odaadja, beallitom, visszarakja. De regen siman kuldtem neki ha en mar egyszer kikerestem, es egy megnyitas egy OK-val siman be is allitotta neki. Ami azert valljuk be, sokkal inkabb XXI. szazadi megoldas.
Gmaps-nek nagyon utalatos dolga, amiert nem vagyok hajlando atszokni, hogy nem emlekszik a korabbi uticelokra (se ugy hogy kikapcsoltam / megallt es indulnek tovabb, se ugy hogy kikerestem, megsaccolta az idot, es amikor tenyleg indulnek akkor kezdhetem elolrol.

(#13095) Szili17 válasza MunezXBK (#13093) üzenetére


Szili17
aktív tag

De hát meg lehet osztani. Leírom másképp.
Van az útvonal megosztás meg a helyszín küldése. Ez most is megy, bárhogy megoszthatod. SMS-ben, e-mailben. Bármilyen chat alkalmazásban is. A másik meg tudja nyitni a nevezett alkalmazásban és megnyitja a Waze-ben. Akár a megosztást, akár a helyet.

Ami nem megy FB nélkül: ha ugyanoda tartotok, akkor automatikusan látjátok a másik mikor érkezik.

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#13096) MunezXBK válasza Szili17 (#13095) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez oké, de mint írtam, nem volt hajlandó megrervezni a hazautat.

Tegnap jött frissítés, azóta újra tervez.

(#13097) Faby válasza Szili17 (#13095) üzenetére


Faby
senior tag

Szia, és mindez működik waze bejelentkezés nélkül is?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#13098) petir válasza zeon.hu (#13090) üzenetére


petir
senior tag

Nem leltár , szervíz :) de hiányzik a funkció :(

(#13091) Szili17
Szili a nem értem kérdést megválaszoltad :
" Ami nem megy FB nélkül: ha ugyanoda tartotok, akkor automatikusan látjátok a másik mikor érkezik. "
Pont ez lenne a lényeg - régen teljesen jól ment ez !
Ezért lobbizom - meg ugy látom más is :D és persze FB nélkül mert mint írták előttem nem élek ott :) aki a SIM kontaktomba van azok a fontosak !

Érthetetlen amúgy számomra, hogy egy google termék az fb kontaktjait használja.
Miért nem építik be a google contact használatát? Sokkal logikusabb lenne - ez csak ilyen morgás a részemről... :)) bocsi

[ Szerkesztve ]

(#13099) iguana válasza petir (#13098) üzenetére


iguana
őstag

átérzem én is, és nem értem.
[link]

ahogy fentebb is írták, megosztani sms-ben, mail-ben, chat alkalmazásban lehet (én telegram-ban szoktam megosztani), de mennyivel jobb volt a "sima" telefonkönyv alapján megosztani. kár érte.
facebook: no way.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#13100) zeon.hu válasza iguana (#13099) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Általában értem, nem a Waze-ra kihegyezve:

A ...... tele, hogy lassan mindennek az alfája és omegája a k... fb.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.