Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12351) cellpeti válasza marsu. (#12348) üzenetére


cellpeti
veterán

köszönöm a gyors választ :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12352) simico válasza Szili17 (#12350) üzenetére


simico
aktív tag

Pedig a lányom pont karácsony környékén jegyezte meg, hogy milyen régen volt cukorka meg focilabda a térképen és mostanában miért nincs :D

(#12353) Szili17 válasza simico (#12352) üzenetére


Szili17
aktív tag

És milyen igaza van! Egyetértek vele egyébként.
Racionálisan nézve nincs értelme, mégis jópofa, ha az ember 1 nap átmehet 2-3 ilyenen. :D

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12354) fant0mi válasza Szili17 (#12353) üzenetére


fant0mi
addikt

En harom dolgot kapcsoltam ki a megjeleniteseknel. A tobbi wazert, a cukorkakat, valamint az idojarasi figyelmezteteseket. Kettonek nincs ertelme, a harmadikat meg a userek hasznaljak barom modon.

(#12355) csababarca


csababarca
őstag

ez a pontozás is egy kiforratlan verzió.

nekem nem naplózza el őket:
-első hét amikor 4 napot vezettél
- 500 mérföld egy héten

ez a kettő hiányzik, pedig ezek megvannak fixen, főleg amikor megyek Krakkóba Péntek oda-Vasárnap vissza, azzal már meg kellene lennie, plusz még ott is megyünk erre arra.

lényegtelen, de nem értem hogy számol.
lehet szombaton van a fordulója, így külön veszi. de akkor meg kövi héten kellene meglennie, szóval vasárnap-péntek elszámolásban.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#12356) fant0mi válasza csababarca (#12355) üzenetére


fant0mi
addikt

Szerintem nyugodtan engedd el. Nem jo semmire.

(#12357) csababarca válasza fant0mi (#12356) üzenetére


csababarca
őstag

tudom, nem is érdekel.
csak ha már van ilyen, működhetne normálisan, vagy vegyék ki mert felesleges.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#12358) Szili17 válasza csababarca (#12355) üzenetére


Szili17
aktív tag

Azért érdekes, mert nekem megvan minden, kivéve a heti legjobb felhasználó, ahhoz csilliárd pont kéne.
De ahogy Tomi írta, lényegtelen.

Mindkettőhöz kell azért hogy mindig online legyen. Illetve hogy látszódjanak pl az utazások között (szerkesztőben látszik). Meg érdemes megnézni a dashboardon is, hogy tényleg nőtt annyival az elszámolt utak hossza? Ha nem akkor megvan a megoldás. Persze az is lehet, hogy most rossz, amikor meg nekem meg lett (1 éve majdnem) akkor jól ment.

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12359) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Annyit beszéltek róla, megnéztem hogy mennyi pontom van függőben:D 500 mérföld/hét és az első 5 barát hiányzik, a többi pipa. Ez rengeteg hiányzó pont, hogy fogok így nyugodtan aludni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12360) csababarca válasza Szili17 (#12358) üzenetére


csababarca
őstag

mindig online vagyok.

az meg megint nem az én hibám, hogy a kilómétereket nem valósan számolja el.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#12361) radi8tor válasza Winner_hun (#12359) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én meg még csak nem is regisztráltam. :P
Már vagy 3x lenullázódott. Legutóbb éppen külföldön találta ki Waze, hogy ő most újként kezdi életét a telefonon. Ami nem lett volna akkora nagy baj, de Svájcban tette, ahol nagyon drága a roaming és csak free wifi mellett indítottam a navigációt. :D

⭐ Stella

(#12362) Braddock válasza radi8tor (#12361) üzenetére


Braddock
őstag

"Svájcban tette, ahol nagyon drága a roaming"

Pedig nem kellene annak lennie, mert ott is érvényes az EU roaming kedvező díja.
Vagy rosszul tudom?

(#12363) marsu. válasza Braddock (#12362) üzenetére


marsu.
senior tag

Rosszul. Svájc nem az "EU-s zónába" tartozik.

(#12364) radi8tor válasza Braddock (#12362) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vodafone-nál van csak így.

⭐ Stella

(#12365) Braddock válasza radi8tor (#12364) üzenetére


Braddock
őstag

Na ezt nem tudtam, köszi. (Vodás vagyok, nyílván ezért nem találkoztam a prolémával)

(#12366) keke69


keke69
őstag

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség, mert még ötletem sincs miért lehet!
Andris nem mondja ki a fordulj jobbra vagy fordulj balra utasításokat, viszont Csilla tökéletesen működik.Volt már Waze újratelepítés többször is, hangok változtatása pl: angolra majd vissza, régebbi verzió kipróbálása de sajnos nem oldotta meg egyik sem. Számomra érthetetlen miért csinálhatja. Még annyi, hogy androidos autómédia fejegységgel produkálja, de akkor sem érthető számomra hogy az egyik jó a másik nem.
Köszönök minden segítséget!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#12367) mufi


mufi
senior tag

Udvozlom a wazet, es azt is aki megirta a legujabb frissitest. Ha hozza kell adni minden xar matricat, akk miert van az az opcio, hogy fizetos utak elkerulese, ha nem mukodik?
Ez a retek miatt most fel orat csuszok,ert nem vitt le autopalyarol raadasul meg matricat is kell venni. Magyar roman hataratkelo Arad iranyaban...pfuj es en meg ezert akartam fizetni valakinek.... :W

Szerk: igazabol sajnalom hogy nem fizetos mert most beperelnem es a gatyajat is elvennem a kedves fejlesztoktol...elloptak fel orat az eletembol.

Alljatok le a frissitesitekkel mar. Elozo verzioval semmi baj nem volt miert kellett igy elkurni?

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12368) ezmivolt


ezmivolt
tag


Itt sajnos nem lehet balra kanyarodni

(#12369) Faterkam válasza mufi (#12367) üzenetére


Faterkam
addikt

A legújabb frissítés óta "fizetőkapus utak elkerülése", az már nem ugyan az, mint régen!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12370) Astery válasza mufi (#12367) üzenetére


Astery
senior tag

Azon lehet vitatkozni, hogy a módosítás kinek etedményezett könnyítést és kinek bonyolítást ... az viszont nem a program hibája ha nem tudod használni.

(#12371) Winner_hun válasza ezmivolt (#12368) üzenetére


Winner_hun
félisten

Január 13 hajnal óta ismét nem nem lehet, előtte pár napig volt egy térképhiba. Mikor csináltad ezt a képet?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12372) ezmivolt válasza Winner_hun (#12371) üzenetére


ezmivolt
tag

Hétfőn

(#12373) Zolee_70 válasza mufi (#12367) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Kemény vagy. Elvette a Waze a várható élettartamod 0,000079%-át. Szörnyű. Megértelek.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#12374) junkpod


junkpod
nagyúr

Valaki írta, hogy régi, nem matricás appon is megy a pálya tervezés.
Cáfolom!
Nálam nem megy.

Nincs tervben, hogy ezt a beállítást mondjuk webes kliensben lehessen aktiválni?

Box's don't touch!

(#12375) Szili17 válasza junkpod (#12374) üzenetére


Szili17
aktív tag

Hát olyan szakaszon megy, ami nem díjköteles, de amúgy szerintem ez Facebookos hoax (én legalábbis ott olvastam azt hiszem).
Logikusan végiggondolva sem mehet, ilyen a rendszer felépítése/működése.

Egyébként mennyire régi appon? Androidon most már 4.26-tól felfelé mennie kell és mintha ezt sikerült is volna többeknek lepróbálni.

Ahogy én látom ez kliens oldalról jön, ami tippem volt anno, hogy meg lehet-e trükközni hogy újabb kliensen beállítod és a régin is megy. Na az nem működőképes, szóval ezek alapján úgy gondolom nem tárolja el csak a kliensen.
Persze az lenne a tuti, akkor ugye neked a LiveMapen is úgy tervezhetne mint a kliensen csinálja. Nem zárnám ki, de 100% hogy a közeljövőben ez nem fog megvalósulni. :(

[ Szerkesztve ]

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12376) viktorhu válasza mufi (#12367) üzenetére


viktorhu
veterán

Hetek óta erről beszélünk. Miért vitt volna le a pályáról, ha beállítottad, hogy van matricád?

(#12377) zombikepzo válasza Szili17 (#12375) üzenetére


zombikepzo
csendes tag

Napi szinten járok a Herceghalom-Budapest (Bornemissza tér)-Herceghalom útvonalon az M1-M1/M7-Egér út szakaszon Honda Civic gyári 7"-os kijelzőjére telepített régi (4.28.0.1) Waze-val ([link]), ami január közepe óta újra tervezz autópályára. Hétvégén Tokajban voltunk és M1-M0-M3-M30-37 útvonalon tervezett.

[ Szerkesztve ]

(#12378) Márton válasza zombikepzo (#12377) üzenetére


Márton
nagyúr

de jó az a nagy óra!
valahogy az androidos telót is rá lehet venni, hogy a jobb felső sarokban 2x akkor legyen a mérete az órának? :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12379) Szili17 válasza zombikepzo (#12377) üzenetére


Szili17
aktív tag

Szuper! Köszi az infót, meg a képet! :) Örülök hogy működik már ezekkel a verziókkal is. :C

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12380) mufi válasza zombikepzo (#12377) üzenetére


mufi
senior tag

Ez android vagy ios telefnrol ment?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12381) mufi válasza Astery (#12370) üzenetére


mufi
senior tag

Se matrica, plusz a fizetos utak elkerulese. Megis visszavezetett autopalyara.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12382) mufi válasza mufi (#12381) üzenetére


mufi
senior tag

Lemaradt ugye mert hulye vagyok wazze....ja most ha valaki azt mondja hogy az autopalya elmeruleset is ki kell pipalni, akkor is.et csak azt tudom mondani, hogy moert van kulon opcio a fizetos utak elkerulesere? Lehet regimodi a parasztlogikam....

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12383) junkpod


junkpod
nagyúr

Nem minden trafi működik, a régi típusúak ki vannak kapcsolva.
http://m.origo.hu/auto/20190125-meglepo-dolog-derult-ki-a-sztradakon-levo-regi-traffipaxokrol.html

Box's don't touch!

(#12384) fant0mi válasza mufi (#12382) üzenetére


fant0mi
addikt

Tessek jol elolvasni. FizetoKAPUs utakrol szol az a kapcsolo. Hazai viszonylatban ilyen nincs.

(#12385) Astery válasza mufi (#12381) üzenetére


Astery
senior tag

Továbbra is azt mondom, hogy még ismerkedjél vele ... ne a logikádra hagyatkozz hanem olvass utanána dolgoknak.

(#12386) viktorhu válasza mufi (#12382) üzenetére


viktorhu
veterán

Ezek szerint Romániában vitt autópályára. Merre akarsz ott menni matrica nélkül? Ahogy én emlékszem, ott minden útra kell a matrica, szóval semerre sem mehetnél nélküle, valamerre meg mégis mutatnia kell az utat a waze-nek.

(#12387) mufi válasza viktorhu (#12386) üzenetére


mufi
senior tag

Van ez a hataratkelo elott egy masik es as nem fizetos utakon vezet. Nadlac fele ha jol tudom.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12388) mufi válasza Astery (#12385) üzenetére


mufi
senior tag

Tovabbra is azt mondom, hogy a waze csak ravitt autopalyara mikor mar lementem fizetos utrol...
Amugy, ahogy elnezem volt itt olyan is, hogy rossz fele kanyarodott volna...de lehet a te szemszogedbol nezni - mindenki tudatlan, csak te mwg a waze nem...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12389) Márton


Márton
nagyúr

Vettem egy 6" spéci, kínai telót, amit lehet waze-re is használnék, ám nem tudja a B20-at.
Ez mennyire gond itthon ha csak a navigációt nézzük? Gondolom ide nem létszükség a 4G sebessége.
Vagy lesznek fehér foltok az országban ahol nem megy majd a navigálás rendesen? :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12390) Winner_hun válasza mufi (#12381) üzenetére


Winner_hun
félisten

Romániában nincs semmilyen korlátozás ezzel kapcsolatban beállítva. Se fizetős út, se matrica - így ezeket hiába kapcsolgatod, ott semmit se állítasz át vele.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12391) fant0mi válasza Márton (#12389) üzenetére


fant0mi
addikt

Mikor csak 3G-m volt, akkor is ment.

(#12392) dionaea


dionaea
őstag

rádásul romaniaban kell matrica még az alsóbb rendű útra is.
a draga magyar törvények hogy hol kell matrica hol nem dolog miatt persze hog, az applikáció sem tudja mi a helyzet. azt a marhát aki ezt így tálalta ki.

(#12393) Winner_hun válasza dionaea (#12392) üzenetére


Winner_hun
félisten

A waze nagyon is tudja hogy Mo-n hol kell és hol nem kell matrica.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12394) mufi válasza Winner_hun (#12390) üzenetére


mufi
senior tag

Miaz hogy nincs...akkor miért kell matrica? Havert múlt héten, valahol kertek alatt akarta szombathelyre vinni nem az aútóúton, az meg csak még nem is fizetős...komolyan.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12395) Winner_hun válasza mufi (#12394) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha az értő olvasás nem megy...
Nem azt írtam hogy matrica nem kell, hanem azt, hogy a Waze térképén, Romániában, SEMMILYEN korlátozás nincs beállítva. Nem tudja a térkép, hogy ott kellene fizetni az úthasználatért - vagyis úgy veszi, hogy minden úton ingyen, korlátozás nélkül lehet haladni. Capisce?

És egyébként igen, azért vitt fel autópályára mert az autópályák / autóutak elkerülését nem állítottad be, vagyis engedélyezted neki, hogy rávigyen = user error. A romániai térképszerkesztőknél érdeklődj, hogy mikor fogják beállítani a fizetős útszakaszokat.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12396) apaszka


apaszka
veterán

Tudom nem teljesen ide való!
Szerintetek miképen lenne a tervezés ide egyszerű? [link]Ugye egyben nem tervezhető ?!
Mennyi részletben ideális,és jó?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#12397) Márton


Márton
nagyúr

Olyat tud a Waze, hogy csak akkor figyelmeztessen és jelenítse meg a sebességmérőt, ha túllépem a határt 10%-kal? Megvan a menüpont, de vagy állandóan kinnt van az aktuális sebességem (nem kérem), vagy ha ezt kikapcsolom, akkor nem is figyelmeztet. :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12398) fant0mi válasza Márton (#12397) üzenetére


fant0mi
addikt

Igy pont nem tudod. Ha kikapcsolod a sebessegmerot, akkor az egesz figyelmeztetosdi inaktiv lesz.

(#12399) Márton válasza fant0mi (#12398) üzenetére


Márton
nagyúr

Hát épp ez az :(

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12400) Dr V válasza mufi (#12394) üzenetére


Dr V
őstag

M86 fizetős...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.