Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12651) Winner_hun válasza Faby (#12650) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bp belvárosban napközben elég időd van a pirosnál egy ilyenre. Egyszer kell megcsinálni, utána sokáig jó. Nekem hónapokkal ezelőtt volt egy ilyen, azóta szerencsére nem. Talán valamelyik frissítés után jött elő ez a hiba. De ha nem is állítasz át semmit, a navigáció ugyanúgy megy, nem érsz oda előbb ha látod, hogy mennyi dugó van előtted jelentve.

Ha egyszer csinálta akkor valami pillanatnyi elmezavar lehetett, ha rendszeres akkor egyszer állj ki oda és küldj onnan egy bejelentést. Amúgy visz rendesen a pályán?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12652) Faby válasza Winner_hun (#12651) üzenetére


Faby
senior tag

Lehet, hogy van időd, de ez akkor sem megoldás. Most ez, utána az, később meg egy harmadik variáció, vagy akár az, amit én is említettem, hogy nem talál hálózatot a hívás után.

Megnézem, minden hétfőn járok arra, de kiállni nem fogok, jelenteni meg nem tudom, hogy bejelentkezés nélkül lehet-e, nem úgy használom.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#12653) Winner_hun válasza Faby (#12652) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amíg nem javítják ezt a hibát addig nincs más megoldás. Jade, használj mást ha ez zavar / nem felel meg az elvárásaidnak.

Ha már használod akkor tudsz jelenteni is. Viszont ha kérdést kapsz (fogsz kapni) az jelenleg nem jelenik meg külön figyelmeztetésként az appon belül (ismert hiba). Ha ide megírod hogy hol / mikor jelentetted akkor ránézek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12654) Márton


Márton
nagyúr

Az akkukímélő mód hogy működik, bekapcsoltam, jön 30km egyenes, semmi letérő művelet, de nem kapcsol ki a képernyő. Úgy lenne jó, hogy ilyenkor kikapcs, vagy fényerő levesz, majd 2-3 km-rel a letérő előtt visszakapcs.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12655) canniball válasza Márton (#12654) üzenetére


canniball
nagyúr

Csak bizonyos (alacsony) akkuszint alatt aktiválódik.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12656) Winner_hun válasza Márton (#12654) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bekapcsolás erre az útra legyen bekapcsolva + Automatikus bekapcsolás legyen kiválasztva + Bekapcsolva mard töltés esetént is kapcsold be

Feltételek, amik közül mindnek kell teljesülnie:
- minimum 40 km/h-s sebesség
- ~500 méteren belül nincs előtted jelentés
- a következő manőverig legalább 1,4 km van még hátra

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12657) Márton válasza Winner_hun (#12656) üzenetére


Márton
nagyúr

köszi
+akkor még bizonyos akkuszint alatt kapcsol csak be?
Ez nem kéne, mivel pont az lenne a jó, hogy ne merüljön a teló a wireless töltőn, azért mert navit használok.
30% cpu-t eszik az S6-omon és pont merül közepes fényerőnél. Nem nagyon, kb. 10% / óra. De ha kilépek a főmenübe, úgy nem merül, hanem tölt. Tudom, használjak kábeles töltést, de egyrészt kíméleni akarom a csatit, másrészt egy mágneses Qi töltővel használom a kocsiban, ami irtó kényelmes és nagyon stabilan tartja.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12658) Digger


Digger
senior tag

Rövid időn belül kétszer is mennem kellett Gyuláról Debrecenbe, a 47-es úton. A Waze el volt tiltva az autópálya és a fizetős utak használatától, Derecske után mégis állandóan a 35-ös fizetős útra akart vinni! Odafelé még nem volt probléma, mert ismerem a régi út nyomvonalát és arra mentem, de visszafelé megszívatott, mert Debrecenből kijövet rábíztam magam és persze, hogy megint arra akart vinni!
A Debreceni kollégáim szerint az az út már fizetős.
Ezt vajon a Wazze is tudja?

(#12659) Braddock


Braddock
őstag

Szia.
Volt nem olyan régen egy frissítés amiben megvariálták (bonyolították?) a matrica rendszert. Nézz körbe a beállításokban.

Beállítások - Matricák/Engedélyek

[ Szerkesztve ]

(#12660) Tesztelo.hu válasza Digger (#12658) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

A 35-ös vagy az M35-ösről van szó? Az utóbbi valóban fizetős január 1. óta., ha a Waze nem tudja, akkor egy térképszerkesztőnek jelezni kell.

(#12661) SZATA válasza Digger (#12658) üzenetére


SZATA
senior tag

Az M35 valóban fizetős, és ez be is van állítva a térképen.

Magyarországon nem kell a fizetőkapus utak és az autópályák engedélyezése kapcsolóhoz nyúlni, a lényeg a matricák hozzáadásán és elvételén (lejárt) van.

Bővebben: waze.hu cikk | fb.com/waze.hu poszt

(#12662) Winner_hun válasza Márton (#12657) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha az erre az útra opciót nem kapcsolod be akkor ~20% körül kapcsol be, ha engedélyezve van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12663) Márton válasza Winner_hun (#12662) üzenetére


Márton
nagyúr

pedig bekapcsoltam az erre az útra opciót, valamiért nem lövi le a képernyőt

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12664) Siriusb


Siriusb
veterán

Kicsit durva, magától berakott egy vignette HU nevű országos matricát. Szerencsére csak megyén belül mentem rá az autópályára (azt hiszem). Szerintem ellenőrizzétek a matrica beállításokat.

(#12665) Winner_hun válasza Márton (#12663) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lelőni (kikapcsolni) nem fogja, csak minimálisra veszi le a fényerőt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12666) Márton válasza Winner_hun (#12665) üzenetére


Márton
nagyúr

köszi
figyelem továbbra is, egyszer csak aktiválódik

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12667) tyielow válasza Braddock (#12659) üzenetére


tyielow
aktív tag

Egyik reggel - még december közepén - nekem is volt egy utam Budapest-Fehérvár a régi 6-oson. Mondom biztos látja, hogy a pályán dugó van, vagy valami hasonló. Nem zavart, pont időben érkeztem. Na de délután, Veszprémből hazafele már gyanúsan hosszú volt az út. Rácsekkoltam, mondom baaassszzuuusss :D

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#12668) Winner_hun válasza Márton (#12666) üzenetére


Winner_hun
félisten

Minden út előtt be kell kapcsolni a funkciót.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12669) Márton válasza Winner_hun (#12668) üzenetére


Márton
nagyúr

igen, ez világos

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12670) petir válasza csababarca (#12630) üzenetére


petir
senior tag

Sajnos már a Telekom változtatott ezen. Úgyhogy aki telekomos és adatkorlátos a csomagja az FIGYELJEN !

(#12671) csababarca válasza petir (#12670) üzenetére


csababarca
őstag

Köszi az infót, szerencsére csak a Vibert érinti egyelőre.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#12672) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Hali!
Biztos volt már kérdés, de én nem találom.
Lehet valahogy több úticélt megadni (6-7), aminél sorrendbe teszi magától az úticélokat?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#12673) Dr V válasza ArthurShelby (#12672) üzenetére


Dr V
őstag

Szia
Sajnos nem, csak 1 köztes cél adható meg.
Annál is először a végső uticélt adod még, majd a köztes célt.

[ Szerkesztve ]

(#12674) Krisz1000


Krisz1000
tag

Sziasztok! a wazeg mikor mondja azt hogy ehhez a jelentéshez már nem tudsz (többet) hozzászólni vagy valami ilyesmi. továbbra is fent van a jelentés, és mások közben hozzászóltak...

illetve az első alkalommal elmentem mellette, akkor figyelmeztetett. kb 10 perc múlva újra abba az irányba haladtam és semmiylen figyelmeztetést nem kaptam.

ez bug vagy feature? köszi.

(#12675) tyielow


tyielow
aktív tag


Kecskemét.
Záróvonal, illetve szembeoldalnak van pluszba kanyarodó sávja is. Itt miért akarja hogy beforduljak?!

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#12676) Szili17 válasza tyielow (#12675) üzenetére


Szili17
aktív tag

(mert engedélyezve volt az a kanyarodás)
Viszont javítottam, köszi hogy szóltál! :) (x nap és jó lesz (x elme [1; ∞) halmaz) :D )

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12677) axioma válasza Szili17 (#12676) üzenetére


axioma
veterán

Tenyleg, olyat lehet hogy ne akarjon egy 50 meteren 4 sav valtasos kanyarkombinaciot tolem? Ha nagyon kell kikeresem hogy hol volt pontosan, a Szent Laszlo korhaz fele haladtam eszakrol es nem ismerem a terepet, ravitt kis utcabol a soksavosra ahol mar rogton balra kellett volna mennem. Kicsi kocsival biztonsagosnak itelve a kovetkezo balrakanyarnal, addigra mar atsoroltam, csinaltam egy megfordulast... de azert nem volt jo erzes, csak nem akartam fel ora dugozas utan meg tobbet kesni, ja es mellesleg az elhagyott balrakanyar utan ugyanonnan akarta volna hogy visszajojjek...

(#12678) Szili17 válasza axioma (#12677) üzenetére


Szili17
aktív tag

A rövid válasz az, hogy nem, nem lehet ilyet. Illetve adott esetben akár lehet is ilyet, hogy (fordulj jobbra, majd fordulj balra 4 sáv váltás 50 méteren) ne legyen. A hosszabb meg hogy ha van kedved leírni hogy hol van, akkor szívesen megnézem, de nem ígérek semmit. :)
Melyik település? Kezdjük itt. :)

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12679) trebrona válasza Szili17 (#12678) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ahogy elnézem az utcanevek sem stimmelnek.

Wéber Ede út már Korhánközi utca, Mező Imre utca már Könyves Kálmán krt.

Szerk: #12676-ra ment volna a válasz, Kecskemét.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12680) axioma válasza Szili17 (#12678) üzenetére


axioma
veterán

Budapest:) Szerintem (amennyire terkeprol meg tudom allapitani) a Delej utcabol a Vagohid utcaba, es mivel tulmentem rajta egyenesen, ugy akart javitani, hogy Orczy-Batsanyi-Delej utvonalon probaljam ujra.
A googlemaps-nel nem tunik annyira kozelinek, de tomegvolt nagyon, allo sor a balra kanyarodoknal aminek a vegeig nem volt eselyem kimenni, en meg nem vagyok eroszakos fajta hogy elalljam a harmadikat indexelve vagy bealljak a kanyarodok ele, igy nem mentem bele.

(#12681) Szili17 válasza trebrona (#12679) üzenetére


Szili17
aktív tag

Volt már Könyves Kálmán, ezek szerint nem lett végig lecserélve (vagy régen ilyen rövid szakaszon az volt a név?).
Viszont a Korhánközi már létezik szintén és a 2018 májusi utcakép szerint ami itt a képen a Könyvesről Balra nyílik az Wéber Ede, akkor ez ilyen új, hogy azóta olvadt az is át Korhánközire?

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12682) Szili17 válasza axioma (#12680) üzenetére


Szili17
aktív tag

Ááá, te jelentetted ott, hogy "nem lehet befordulni"? Hááát igen. Ugye ezzel az a baj, hogy akkor nem lehet, ha ott áll a sor, de amikor nem áll akkor ezt nem kéne nekik letiltani... Másfelől meg ez Budapest, oda kell állni és amíg be nem enged valaki, addig mindenki mögötted fog sz..ni :) Ilyen. Nem azért kerültél oda mert tolakodtál és megelőzted a sort, hanem ilyen az utcák összetétele. Én 10-ből 9-szer ilyenkor beengednélek magam elé, mert tudom hogy mi a helyzet. (Nem járok arra, de van hasonló helyzet máshol is pepitában.)

Azzal meg hogy még egy kört akart megtetetni veled ugye "nem lehet mit kezdeni". A másik alternatíva annyival lassabb, hogy még így is megéri. Szóval ilyenkor tessék szép lassan átkúszni a sávokon befelé, aki meg dudál az így járt. Ezt tudom hozzátenni

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12683) trebrona válasza Szili17 (#12681) üzenetére


trebrona
nagyúr

Könyves Kálmán körút, Mező Imre utca, Bajnok utca olvadt össze. [link]

Korhánközi a régi név, ott helyes a Wéber Ede, azt benéztem.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12684) axioma válasza Szili17 (#12682) üzenetére


axioma
veterán

Nem, az a jelentes nem en voltam! Orultem hogy vegre odaertem. OK, megertem hogy nem lehet altalaban tiltani, es ramenosebbnek kell lenni, en ezt az elvileg nem engedelyezett megfordulassal oldottam meg...
A korbemenessel persze hogy nem lehet mit kezdeni, azt csak azert irtam hogy az volt az oka a megfordulasnak, mert ha at tudta volna tervezni egyenesen vagy balra kanyarodassal, akkor tok jo mert egyszeruen kovetem. De mivel nem vagyok ott ismeros es a waze se mondott jo alternativat, akkor jott a megfordulas.
Amugy kezdem szokni a budapesti kozlekedest, mar majdnem egy eve, de az me'g nem ugyanaz ha ismeretlen helyen ezzel is nehezitve van. Kene "bena sofor" uzemmod:)
[Masreszt meg mindig zavar hogy benzinkutat, benzinarakat akar tukmalni. Hol lehetne kerni hogy legyen elektromos auto mint opcio? Nincs ilyen enhancement lista?]

(#12685) Szili17 válasza axioma (#12684) üzenetére


Szili17
aktív tag

Ja, hogy ez ennyire friss. Mert tavaly valaki jelentette itt kb ugyanezt, hogy ott nem lehet átsorolni. Nos persze kell a többiek segítsége (vagy hogy ne legyenek ott), de amúgy sajna szabályos. Ez kb olyan mint a főútra balra kikanyarodás, hogy a csúcsforgalomban nehéz, a többiekre vagy utalva hogy megsajnáljanak. Itt picit jobb, mert ha nem enged senki, akkor betartasz a többieknek. :(

Utána meg ugye a Waze arra visz, amerre gyorsabb, nem amerre "én gondolom". Az még lehet egyébként, hogy bepöttyözi a másik utat alkalomadtán (nem tudom ilyet láttál-e már). Mert itt én látnék rá reális esélyt, hogy adhat alternatívát, hogy és a Nagyvárad térnél balra is lehet, csak +5 perc.

Hú de király! Arra kicsit irigykedem, nekem hagyományos robbanómotorosom van. :( (Elmondod milyen autód van? Lényegtelen a Waze szempontjából, csak kíváncsiság.)
Volt régen rá opció a kliensben, de most én sem találom, hogy dobálja az üzemanyagárak frissítését. Egyébként már felvetődött több ízben (mióta jobban terjednek a tisztán elektromos autók, nálunk fejlettebb országokban is), de ne állj addig fél lábon. Annyi, hogy vannak fent töltők "Elektromos töltőállomás" néven, leírásban a töltők típusa és száma. Budapest szerintem jól lefedett, vidékről nem tudok nyilatkozni. De egyáltalán nincs supportálva, egyelőre szerintem jobban jársz másik, specifikus appal, ha töltőt keresel (aztán max Waze-zel odanavigálsz).

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12686) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok

Ezek a lámpák még mindig fixen a kontroll és térfigyelő meg a matricát ellenőrző lámpákat jelöli?

(#12687) kmarci25 válasza Roland861010 (#12686) üzenetére


kmarci25
veterán

Én azt gondoltam/gondolom, hogy ezek HU-GO kamerák.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12688) Szili17 válasza Roland861010 (#12686) üzenetére


Szili17
aktív tag

Szia,
Ezek nem lámpák, hanem egy kamera ikon egy piros X-szel. Ezek "kontroll" kamerák, olyan fixen telepített eszközök, melyek sebességet nem mérnek (kötekedők kedvéért: hozzávéve azokat is, melyek képesek sebességet mérni, azonban nincs meg a jogszabályi háttere a törvényes használatához).
Ezek legtöbbje Hu-Go kamera és más forgalomfigyelő kamerák (mint pl Budapesten a BKK kamerái).

Térfigyelő kamerák nincsenek felvéve, mert minek? Nem nagyon téveszted össze semmivel, gyakorlati haszna nincs és sokszor észre sem veszed az utcán sem, hogy ott van.

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12689) kmarci25 válasza Szili17 (#12688) üzenetére


kmarci25
veterán

Mikor kirakták őket, és még nem szokták meg, akkor mindenki lassított, mint az ökör. :DDD 110-re a pályán. :W

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12690) axioma válasza Szili17 (#12685) üzenetére


axioma
veterán

Nekem egy Peugeot Ion van. 2011-es, varosi rohangalos, nem is tudok messzebbre menni vele tkp. (max. 80 km), de meloba jarok vele, hazaerek "feltankkal". Nyilvan van toltoallomas app-om de eddig kivancsisagon kivul nem hasznaltam.
A ferjeme egy plugin hibrid, Opel Ampera, es neki is csak akkor kerul benzin az autojaba, ha videkre megyunk, mint pl. tegnap. Maskor a tank aljan lotyogo 2-3 liter benzinnel szaladgal. Azt mar toltottuk nyilvanos allomason pl. tegnap Debrecenben, hogy bent a varosban ne pofekeljunk, csak mikor kiertunk, akkor tartasba ment es Bp kozeleben vissza villanyra (reggel ugyanez volt forditva ertelemszeruen).
Nem az a bajom, hogy nem talalja a toltopontokat, hanem hogy benzinkutba leterest meg uzemanyag-arakat ajanlgat. Ha beallithatnank hogy elektromos az autonk, akkor latszodhatna, hogy nem vagyunk a celkozonseguk (ami azert fontos info a reklamozonak is, nincs ketsegem hogy azert/azokat dobja fel).

(#12691) zeon.hu válasza kmarci25 (#12689) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Még most is...

#?*@&!

(#12692) Szili17 válasza axioma (#12690) üzenetére


Szili17
aktív tag

Hú, szuper! Mármint az autók. Én eddig csak VW eUP-ot vezettem, de baromi jók. Használjátok egészséggel meg balesetmentesen! :C

Sejtettem, hogy az üzemanyagár frissítésekre gondolsz, a töltős dolgot csak azért említettem meg, hogy ha esetleg kéne és nem találkoztál még vele akkor segíthet.

Régen volt erre opció, hogy dobja-e fel az árfrissítést vagy sem, de most vagy kikerült vagy csak én nem találom. :/
Önmagában a reklám része pedig nem rossz, hiszen van olyan MOL kút már ahol lehet elektromos autót is tölteni, plusz bemész eszel-iszol a shopban, tehát releváns lehet elektromos autósoknak is. Csak az árfrissítés kevésbé, de tényleg nem tudom hová került sajnos, bocsi! :(

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12693) kmarci25 válasza Szili17 (#12692) üzenetére


kmarci25
veterán

elektromos autót is tölteni, plusz bemész eszel-iszol a shopban,

Akkor ilyen esetben a kávé, szendvics árak frissítését is feldobhatná. :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12694) Dr V válasza kmarci25 (#12693) üzenetére


Dr V
őstag

Minek? H megadd, h rohadt drága vagy ez kész rablás? :( :N :DDD

(#12695) Faby válasza Szili17 (#12692) üzenetére


Faby
senior tag

És azt hol lehet kikapcsolni, hogy EGYÁLTALÁN NE dobja fel ezeket az ablakokat? Nem vagyok bejelentkezve, soha nem használtam, használom az árfrissítés funkciót, nem az ár alapján választok kutat sem, nekem abszolút nem releváns, és nagyon zavaró, hogy mindig bedobálja ezeket, vagy akár régebben a Shell ajánlatait.
És amúgy meg de, rossz a reklám, nem érdekel, ne tolja az arcomba. Lehetne egy reklám mentes, fizetős változat, esküszöm megvenném, mint annyi minden mást.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#12696) MunezXBK válasza Faby (#12695) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez beállítástól vagy régiótól függ?

Németországban használom, ilyeneket nem mutogat. Viszont Esso kutakat igen, semmi mást. Ez mitől van?

(#12697) fant0mi válasza Szili17 (#12692) üzenetére


fant0mi
addikt

Nincs mar ra opcio, hogy kikapcsold az arfrissitot.

(#12698) Komi28 válasza MunezXBK (#12696) üzenetére


Komi28
senior tag

Szerintem régiótól függ, aki fizet a reklámért azét dobja fel és valszeg ott az Esso itt a Shell fizetett érte. Én sem találtam meg, hogy hol lehet kikapcsolni :(

(#12699) merqree válasza Faby (#12695) üzenetére


merqree
őstag

Ha fizetős lenne, akkor joggal várnál egy tökéletesebb és stabilabb működést.
Vélelmezhetően így marad a win-win...

(#12700) Faby válasza merqree (#12699) üzenetére


Faby
senior tag

Egy stabil működést azért így is elvárok. Illetve miért baj az, ha fizetek és cserébe várok is valamit a pénzemért? Nekem megérné, hogy ne lássak reklámokat egyáltalán.
Nekem az nem win-win, hogy szar nem olyan jó, mint lehetne, de legalább ingyenes...

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.