Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12101) Nikaré


Nikaré
őstag

A mostani (Play -ról tölthető) frissítésben mi az újdonság?

(#12102) fant0mi válasza Nikaré (#12101) üzenetére


fant0mi
addikt

A Play aruhaz irja.
Android Autos javitas, meg aprosagok.

(#12103) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

furcsa kerülőt tett meg velem a progi a hétvégén. komlóról mentem volna szászvárra, de elsőre ez lett belőle, [itt] az útvonal, komló az indulási pont, elvitt mecsekpölöskére, majd ott [ezt] dobta fel nekem, vagyis teljes hátraarc, vissza az egész és lett a megtett [út]. sajnos csak ennyi infót tudok adni. lehet a környék tett be a telefonnak, mert utána el-el dobálta a hálózatot

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#12104) grabber


grabber
addikt

Valaki tud erre magyarázatot? :U

Másik. Hogy a f@szba lehet kitiltani azokat akik az M6-on 40x bejelentik a váratlan ködfoltot? Egész végig köd volt,de annyi veszély ikonom volt,hogy nem láttam a hátteret :(((

(#12105) fant0mi válasza grabber (#12104) üzenetére


fant0mi
addikt

Beallitasok
Terkep megjelenitese
Jelentes
Idojarasi veszelyek

(#12106) grabber válasza fant0mi (#12105) üzenetére


grabber
addikt

Köszi,kikapcsoltam.
Arra is van megoldás,hogy ne kelljen balesetet okozni hogy időt nyerjek? :D Furán írta ki.

(#12107) dedy70 válasza marsu. (#12073) üzenetére


dedy70
tag

Én egy régi (3.9.9) verziót használok, a változtatás óta nekem sem tervez autópályára, kivéve az M1/M7 Budapest határától az egérúti lehajtóig tartó rövid szakasz. A régi verziókban nem lehet matricát beállítani, így számomra használhatatlanná vált az alkalmazás.

(#12108) fant0mi válasza dedy70 (#12107) üzenetére


fant0mi
addikt

Es mi az az ok, ami miatt ahelyett, hogy frissitenel, hagyod a regi verziot, ami ebbol a fizetoutas szempontbol mar valoban hasznalhatatlan?

(#12109) marsu. válasza dedy70 (#12107) üzenetére


marsu.
senior tag

(#12110) dedy70 válasza fant0mi (#12108) üzenetére


dedy70
tag

Az autóm (Honda Civic) 7" kijelzője Androidos (4.0.4), erre a régi rendszerre csak a 3.9.9-es WAZE-t lehet feltelepíteni, hogy hiba nélkül működjön. Eddig működött is hiba nélkül, de a frissítés után hasznáélhatatlanná vált. A telefonomon fent van a legújabb, azzal működik is autópályára tervezés, de sokkal kényelmesebb a beépített kijelző használata.

(#12111) Szili17 válasza dedy70 (#12110) üzenetére


Szili17
aktív tag

A hármas főverzióssal egyáltalán nem működik?
Ha telefonon belépsz a felhasználóddal, beállítod a matricákat, majd a fejegységen is újra belépsz?
(Ha ezután telefonon is ki-be lépsz eltűnnek a matricák?)
Csak egy tipp, hátha meg tudod hekkelni picit a dolgot.

[ Szerkesztve ]

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12112) soldi3r


soldi3r
veterán

A recovery funkcionak van valami beallitasa, hogy normalisan mukodjon. Tegnap egy fagyas utan rakerdezett, hogy folytatnam e az utam. Gondoltam persze, aztan az eredeti celtol ugy 8km-rel arrebb meg is erkeztem. Kicsit volt csak bosszanto...
Illetve a figyelmeztetesek testre szabhatok valahol? Ertem ez alatt, hogy ma reggel a Balatontol Budapestig nagyjabol 2 helyen volt kisebb tavolsag, amig nem volt kod. Ettol fuggetlenul 5 percenkent kaptam a "varatlan kodfolt" figyelmeztetest. Mondjuk nem tudom kinek varatlan ez ugy december kozepen, de az mar mas kerdes. :)

E30 (oo=[][]=oo)

(#12113) fant0mi válasza soldi3r (#12112) üzenetére


fant0mi
addikt

#12105

(#12114) soldi3r válasza fant0mi (#12113) üzenetére


soldi3r
veterán

Akkor az egyikre meg is van a valasz! Koszonom! Mondjuk az elso lenne a nagyobb problema. Vagy szimplan csak ne higyjek a recoverynek?

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#12115) soldi3r válasza grabber (#12104) üzenetére


soldi3r
veterán

Latom nem vagyok egyedul. :) 1x meg elviseltem, de ma is ez volt..

E30 (oo=[][]=oo)

(#12116) Faterkam


Faterkam
addikt

Azt nem értem, hogy van ennek létjogosultsága a Waze (és mobilnet) mellett? Értem én, hogy megy a Hype, meg minden...

Index cikk

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12117) kmarci25 válasza Faterkam (#12116) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezt írtam én is. És akkor azt írja az index, hogy nem kell nyomkodni a telefont, és ez mennyire jó. Ahamm, az. Nem a telefont, hanem egy 55 eurós kütyüt nyomkodsz, ami ráadásul funkcionalitásában elég kevés.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12118) petir válasza kmarci25 (#12117) üzenetére


petir
senior tag

Egy detektorral jobban jár az ember ? - az a legális

A blokkoló meg illegális.

Esetleg előbbit használ valaki ?

Javitsatok ha hülyeséget írtam !

(#12119) soldi3r válasza petir (#12118) üzenetére


soldi3r
veterán

Ha ugyesek, akkor a deketorral azt fogod tudni, hogy bemertek.
A blokkolo megved, de csak lezeres meres eseten. A legalitas mas kerdes, itthon csak elvileg buntetendo. Rengeteg autoban van benn. Nekem is volt, de neha megfordulok Ausztriaban, ott pedig mar a birtoklasa is tilos, mindegy, hogy mukodik e vagy sem.

E30 (oo=[][]=oo)

(#12120) kmarci25 válasza petir (#12118) üzenetére


kmarci25
veterán

Bekapcsolod a waze-t. Ugyanazokat az adatokat fogod látni (meg még sokkal többet), mint ezen az eszközön. Amit elvileg azért találtak, mert biztonságosabb, mint a telefont nyomogatni vezetés közben.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12121) szőröscica


szőröscica
addikt

Hello!

A waze.com/livemap oldalon hogyan lehet beállítani, hogy tervezzen autópályán is? Mióta van ez a matrica mizéria, azóta nem tudtam vele böngészőből normális útvonalat tervezni.

(#12122) Jabby válasza kmarci25 (#12120) üzenetére


Jabby
őstag

"Bekapcsolod a waze-t. Ugyanazokat az adatokat fogod látni (meg még sokkal többet), mint ezen az eszközön."

Idézek:
"Alapból 30 másodperccel a helyszínre érkezés előtt riaszt az Ooono hang- és fényjelzésekkel, de ez az időpont megváltoztatható, szóval aki gyorsabban halad vagy esetleg aggódósabb, az hamarabb is kérhet riasztást. "

Nos, ez hiányzik nagy a Waze-ből! Három éve futottam a fejlesztőknél pár kört, hogy programozási szempontból szánjanak már rá 2 percet, hogy lehessen változtatni a riasztás távolságán, mert autópályán az az 500 méter édes kevés.
De említettem a térképen előre nem látható a mai nagy felbontású képernyőkön a bolha-kaka méretű riasztási ikonokat... Az is maradt...

2 percük azóta sincs ezekre, helyette több idegesítő hülyeségeket tettek bele az alkalmazásba.
A Traffi Hunter fejlesztői meghallgatják a felhasználót, látszik is milyen sokat fejlődött az utóbbi két évben.

(#12123) MM válasza Jabby (#12122) üzenetére


MM
őstag

Hasonló a véleményem!

A másik vesszőparipám, hogy minden útra külön be kell kapcsolni az akkumulátor kímélő módot. Miért nem lehet egy árva kapcsolót betenni állandóra is? ... (Nem csak az akku miatt, hanem az OLED kijelzők miatt is!)

[ Szerkesztve ]

(#12124) zharkanyi válasza MM (#12123) üzenetére


zharkanyi
tag

Igen. Állandó akkukímélő mód az nekem is nagyon jól jönne.

(#12125) Maarki


Maarki
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Remélem van rá megoldás.
Van olyan funkció a wazeben telefonon vagy weben amivel meg tudom nézni ,hogy egy adott út szakaszon volt -e trafipax ? :) Mert mikkor arra mentem nem volt bejelölve és lehet ,hogy bele futottam. Esetleg később valaki bejelölte akkor tudnák számítani a csekkre.

(#12126) fant0mi válasza Maarki (#12125) üzenetére


fant0mi
addikt

Nincs ilyen.

(#12127) Jabby válasza MM (#12123) üzenetére


Jabby
őstag

+1!

(#12128) Szili17 válasza MM (#12123) üzenetére


Szili17
aktív tag

De nem kell bekapcsolni külön minden útra.
Beállítod hogy automatikus bekapcsolás és bekapcsolás töltés esetén is. Done.
Ugyan megmaradt az a bekapcsolás erre az útra kapcsoló (for some reason), de szerintem tök felesleges amúgy.

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12129) Szili17 válasza Jabby (#12122) üzenetére


Szili17
aktív tag

És mit válaszoltak a fejlesztők? Kivel beszéltél? :)
Egyébként ne izgulj, nagyjából minden alkalommal felmerül ez és nem csak magyar részről. Nagyjából mindenkit zavar, hogy ezt miért nem lehet állítani, vagy miért egyforma a távolság mindenféle környezetben.

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#12130) Winner_hun válasza Szili17 (#12128) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen, 20% körül bekapcsol. Nekem 100%-os is kapcsolojon be és ne kelljen minden egyes indulás előtt vacakolni vele. Jelenleg kell. Androidon biztosan.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12131) Siriusb


Siriusb
veterán

Mostani verziónál tapasztalja más is, hogy amennyiben induláskor wifi van, s később átvált mobilnetre a telefon, csak azt szajkózza, hogy hálózat keresése, s nem tud kapcsolódni? Újraindítás után jó.

(#12132) viktorhu válasza Szili17 (#12128) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem nem működik, ha tele van az akku, minden alkalommal kézzel kell bekapcsolnom :(

De most nem ez a legnagyobb baj, igaziból egy szigorú design freeze kellene az új funkciók helyett az appnak egy időre, mert egyre használhatatlanabb, szerencsére általában két telefon van nálam, és ha az egyik elkezdi az ajjajt, akkor nem kell vezetés közben háromszor kilőni a memóriából meg telefont újraindítani, csak átmegyek a másik telefonra.

(#12133) Hoorus válasza viktorhu (#12132) üzenetére


Hoorus
őstag

Ez az ''ajjajj'' üzenet amúgy nagyon idegesítő... :DD

(#12134) modd3r


modd3r
őstag

Hali!
A webes élő térképen ki lehet valahogy kapcsolni a wazzerek megjelenítését?
Engem nagyon zavar, sokszor kitakarják a jelentéseket, stb.

(#12135) atirag


atirag
őstag

Egy ideje nem tudom rávenni a Waze-t ,hogy pályán is tervezzen. Miért lehet ez? Több telefonnal próbáltam már.
Beállításokban nincs kikapcsolva a fizetős rész.

Tárgytalan. Most értettem meg ,hogy hozza kell adni a pálya matricákat .

[ Szerkesztve ]

(#12136) Winner_hun válasza Siriusb (#12131) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen, nálam is ilyen. Van hogy itthon el se indítom, csak ha már a wifitől messze vagyok..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12137) Siriusb válasza Winner_hun (#12136) üzenetére


Siriusb
veterán

Jó tudni, köszi.

(#12138) Winner_hun válasza Siriusb (#12137) üzenetére


Winner_hun
félisten

Telefonhívás után is van hogy nem tér észhez, csak újraindítás után.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12139) viktorhu válasza Winner_hun (#12136) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem a héten egyik nap egész úton hálózatot keresett, miközben a másik telefonnal navigáltam. Egy évig nem kéne új funkciót bevezetni, hanem felhozni legalább egy publikus béta szintre a programot.

(#12140) Zolee_70 válasza Siriusb (#12131) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Nálam az van, ha be van kapcsolva a WIFI, akkor nem hajlandó 4G-ről működni, nincs hálózat. Ha kikapcsolom a WIFI-t, OK. Samsung Galaxy S9+

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#12141) junkpod válasza Maarki (#12125) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hogy számítasz csekkre, félre rakod a pénzt? ;)

Box's don't touch!

(#12142) cdfrank válasza simico (#10106) üzenetére


cdfrank
csendes tag

Sziasztok! Az utóbbi időben velem is előfordult, hogy arra akart vinni. Nincs arra mód, hogy ezt az átjárót ne vegye figyelembe és hagyja meg a kalandvágyóknak? :-) Köszi!

(#12143) MM válasza Szili17 (#12128) üzenetére


MM
őstag

Ahogy előttem már többen jelezték, amit leírtál csak akkor működik, ha 20% alatt van az akku töltöttsége. Igény pedig arra lenne, hogy mindig menjen, ehhez viszont jelenleg minden útnál külön be kell kapcsolni.

(#12144) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Szeretném leírni a rossz tapasztalatomat a Waze-el! :(((

Életemben először próbáltam ki, de én nagyot csalódtam benne!

Kb ezt az útvonalat szerettem volna megtenni, de a waze-el nem jutottam el az úti célomig!
Be volt állítva, hogy fizetős utak + föld utak stb elkerülése.
Ausztriában (pontosan már nem emlékszem hol) nagyon alacsony rendű utakra terelt, már ekkor kezdtem kételkedni, de a végső csapás akkor jött, amikor megpróbált bevinni egy erdőbe, mert szerinte arra kell menni ... na itt lett elegem és azzal a lendülettel töröltem a telefonról! :(((
Ott az erdő szélén átléptem a Here-be és hamarosan már a helyes útvonalon haladtunk!

Nem szidni akarom, biztosan egy remek program, de nekem nem volt szerencsém vele!

:F

(^)(>.<)(^)

(#12145) junkpod válasza vacs (#12144) üzenetére


junkpod
nagyúr

Javaslom legközelebb rövidebb, itthoni utakon próbálj ki egY számodra új navi appot.
Elsőre így ismeretlenül kozckaztattal és a valószínű hibás beállítások (matrica...) hozták ezt az eredményt.
(Azt nem tudtuk meg, hogy az erdei út valóban rossz volt-e, lehet, hogy kihagytal egy nagy élményt az erdőben :D

Box's don't touch!

(#12146) Hoorus válasza junkpod (#12145) üzenetére


Hoorus
őstag

Ez a matrica variálás már csak ezért sem volt jó ötlet. Aki először próválja ki, az biztos hogy nem megfelelő útvonalon fog menni.. :(

(#12147) szőröscica válasza Hoorus (#12146) üzenetére


szőröscica
addikt

De mindig a user a hibas, veletlenul sem a gane app vagy az idiota fejlesztok.

(#12148) vacs válasza junkpod (#12145) üzenetére


vacs
veterán

Nem tudom milyen matrica beállításra gondolsz (gondoltok), írtam, hogy minden fizetős szakasz, autópálya, földút stb ki volt kapcsolva.
Pár nappal korábban egyszer teszteltem egy Zala megyei utazás közben, akkor nem volt semmi gond!

Az erdei élmény valóban kimaradt ... ennek köszönhető, hogy nem kellett traktorral kihúzni a sárból az autót! :))

A páromat próbáltam nyugtatni, hogy jó felé megyünk az alsóbb rendű utakon, de belül én is paráztam és hát sajnos nem jó felé navigált.

A Here egy kb negyed órás kerülő után vissza navigált a megfelelő útra.

Szomorú vagyok, hogy így jártunk, de hát van ez így!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#12149) csababarca


csababarca
őstag

mondjuk az igaz, hogy ez a matricás dolog nem lett kidolgozva rendesen, és kellő figyelemmel, ha ennyi probléma van vele.
(állandó promózgatás meg agyzsibbasztó, akkor érteném meg, ha nem használná az ember, de így hogy be van kapcsolva a matrica, totál felesleges, hogy random időközönként felugrik.)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#12150) junkpod válasza vacs (#12148) üzenetére


junkpod
nagyúr

Volt neted útközben? (Roaming be volt kapcsolva?) Biztos jó célt adtál meg? (Néha a Google javaslatok elég rosszak.)
Ha most megtervezése mit mutat?
Amúgy nem kell a fizetős utat kikapcsolni csak a matricát kell ki/be kapcsolni)

Box's don't touch!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.