Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) sto1911 válasza ottar (#12448) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor meg Chipman-nak megjobban megerne 16-ost venni, en nem foglalkoznek 8assal.

(#12452) Hegasus válasza Stauffenberg (#12450) üzenetére


Hegasus
senior tag

akkor irány az ebay! :D

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#12453) Drachoo válasza Stauffenberg (#12446) üzenetére


Drachoo
senior tag

Az a venti nagyon komoly! Must have! :DD

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#12454) ottar válasza sto1911 (#12451) üzenetére


ottar
tag

Szerintem is... Én is agyaltam a nyolcason, de gondolom megéri ez a pár ezer Ft különbség. (Igaz, gondolkodásban egy huszonikszezer Forintos ócó tabletben kezdtem el gondolkodni, és végül egy nexus lett belőle (csak párezer difi a kétmagos, az IPS, stb...... :)) Mondjuk a döntő lökést az adta meg, mikor megtaperoltam egynéhányat, és ez tetszett a legjobban. (az iPad mini volt végül versenyben, de annak a mérete valahogy nem állt kézre...)

(#12455) #41133696 válasza Edge (#12440) üzenetére


#41133696
törölt tag

Á nálam nem igazán jó szájban a csontozat. Parodontax fogkrémet használok, Listerine szájvizet, minőségi fogkefét, és fogselymet, és magán fogorvoshoz járok. Mondjuk tíz évig jártam államihoz, mert a Nagyapám tanította a főorvos asszonyt anno és hátszelem volt, rögtön behívtak, olcsóbb is volt :D Csak hát ugye az állami az nálunk a kórházban is úgy van írva, hogy alapszintű... fúrnak, tömnek meg húznak. A tömés is amalgám, ék kimarad, panoráma rtg helyben nincs is, így nem derül ki ameddig nem fáj, hogy szuvasodik a tömés alatt. Aztán nyugdíjba ment a főorvosnő én meg átmentem megint magán praxisba. Államin egy tömés 20-30 percből megvolt. Itt 1 óra is simán megvan, meg ugye esztétikai fogászat. Persze már 2-t ki kellett húzni, ebből egy bölcső volt. Egy tömés 5-8k egy húzás 5k, egy gyökérkezelés meg 20-40 k. Persze azon elmerengtem, hogy ugye honnan tudja a beteg, hogy pontosan addig fúrnak ameddig indokolt? Sehonnan... az üzleti érdek pedig az, hogy nyíljon meg a fog, mert akkor azt vagy húzni kell - ez ugye rossz a fogorovosnak is mert csak 5k - vagy gyökér kezelni, viszont ha ezt választja az ember akkor már mindjárt jó kis haszon. Csak a gyökér kezelt fog mindig rizikós, vagy sikerül vagy nem. Állandó góc pont, plusz a már nem élő fog kiszárad, és hajlamos letörni, tehát indokolt koronát pakolni rá, az is 20-30k. Na picit elkalandoztam.

Az adatlapomon lévő erősebbik első géppel összemértem a nexus 7 -et, melyik bootool be gyorsabban... csakúgy kíváncsiságból. Egy hajszállal, de a Windows 8 jutott el gyorsabban a login-ig :)

(#12446) Stauffenberg: Ez jó cucc, de idehaza nem nagyon lehet kapni egy villámkeresésből legalábbis ezt szűrtem le :)

(#12456) Stauffenberg válasza #41133696 (#12455) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Akkor egy villám keresést az eBay is megér. Én találtam egy vízzel tölthető kézi légkondicionálót, megy elemről és USB-ről is. Amiről én beszéltem nem pont ilyen, de pár perc kereséssel ezt köpte ki. 3000 HUF + posta.

De van olcsóbban kézi pumpás permetezős verzió is. :D

(#12457) Aethel válasza MurdR (#12379) üzenetére


Aethel
aktív tag

Hm, köszi a tippet de ha gyárilag tegrás az eszközöm rendkívül idegesítő hogy nem annak észleli a Play. Bosszant hogy pár napja még a Tegrás játékokat lehetett telepíteni, ma meg már nem és nem jövök rá hogy mi lehet az oka. :S
A Chainfire 3D-re gondoltál? Szükséges nekem ez az alkalmazás egy gyárilag Tegra 3-as géphez?

Egyébként a Chainfire 3D-re is ezt írja a Play:
"Ez az alkalmazás nem kompatibilis a(z) Asus Nexus 7 eszközzel."

Mint az összes többi játéknál

[ Szerkesztve ]

(#12458) csabám válasza Aethel (#12457) üzenetére


csabám
addikt

Az csak a nem tegrás gépekre kell szvsz (mint pl. S2)...
TegraZone-ből próbáltad esetleg?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12459) barnam_ válasza Aethel (#12457) üzenetére


barnam_
nagyúr

Chanfire 3D nem működik ICS/JB alatt.

(#12460) Aethel válasza csabám (#12458) üzenetére


Aethel
aktív tag

Igen, próbáltam de onnan sem engedi feltenni.

Aggregátor : Elképzelhető egyébként hogy a játékok sem támogatják a 4.2.2-es droidot és ezért jelzi nem kompatibilisnek őket? Valaki lenne oly szíves 4.2.2-es androidos N7-el megnézni nekem EZT a játékot hogy kompatibilisnek jelzi-e?

(#12461) csabám válasza Aethel (#12460) üzenetére


csabám
addikt

Nálam kompatibilis :K
Webes felületről esetleg próbáld még meg!
Vagy töröld a táblán a gplay adatait és a gyorsítótárat.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12462) havri1 válasza Aethel (#12460) üzenetére


havri1
félisten

N7 kompatibilis, S2 nem.

havri

(#12463) Aethel válasza havri1 (#12462) üzenetére


Aethel
aktív tag

Köszönöm nektek hogy megnéztétek, akkor valamit igen elszúrhattam mikor frissítettem/root-oltam.
Vissza kéne raknom mindent gyári alapbeállításba. Erre nincs valami gyors és egyszerű módszer? :D Valami hivatalos reset? :U

(#12464) ribery22 válasza Aethel (#12460) üzenetére


ribery22
tag

Nálam is kompatibilis, ha számítógépről nézem. Megnyitottam a táblán is Opera Minivel és ott azt mondta, hogy Magyarországon nem elérhető :F

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#12465) Meridius11 válasza Aethel (#12463) üzenetére


Meridius11
aktív tag

Nálatok is melegszik nagyon a N7? Alapjáraton nem vészes, de hardverigényes (3D) játékoknál érezhetően forrósodik a készülék bal alsó sarkában, gondolom a proci. Lemértem, volt hogy a 60 fokot is elérte, bár google szerint még bőven a tűréshatár alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#12466) csabám válasza Aethel (#12463) üzenetére


csabám
addikt

Van persze:
Nyissa meg a Beállítások > Biztonsági mentés és visszaállítás menüt
Érintse meg a Gyári adatok visszaállítása gombot
Érintse meg a Táblagép visszaállítása parancsot
Ha táblagépe jelszóval védett, a rendszer felkéri a minta, a PIN kód vagy a jelszó megadására
A megerősítéshez érintse meg a Minden törlése gombot

De előbb próbáld meg amit az előbb javasoltam (hátha összejön)!

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12467) Aethel válasza csabám (#12466) üzenetére


Aethel
aktív tag

Próbáltam de sajnos nem segített.
Minden visszaállítottam a gyári beállításra ahogy írtad, de még mindig azt írja hogy : "Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval"
A helyinformációkat is letiltottam, hátha Magyarország miatt szívat de hiba :S
Nagyon érdekelni kezdett hogy vajon miért van ez. Ráadásul egész sok alkalmazásnál dobja ezt és nem tudom felrakni őket :(

(#12468) csabám válasza Aethel (#12467) üzenetére


csabám
addikt

Hmmm...
Semmi módosítás, semmi dpi hack?
Milyen verziójú played van?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12469) Aethel válasza csabám (#12468) üzenetére


Aethel
aktív tag

Megjött a tablet, Unlock, root, Lock vissza és ennyi. Az összefoglalóban leírtakat követtek mindegyiknél.
Most gyári visszaálíltáskor ezek úgyis elvesznek, nem igaz?
A play verziószáma: 3.10.14

(#12470) Hegasus válasza Aethel (#12467) üzenetére


Hegasus
senior tag

Próbáld ki a dead triggert mert az csak telepítésnél dönti el tegra vagy sem és annak megfelelő verziót tölt le. És nézd meg megvannak-e az extra effektek.

amúgy szerintem az egész androidot újra kéne raknod valamelyik ruu-val.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#12471) Aethel válasza Hegasus (#12470) üzenetére


Aethel
aktív tag

Már a legelején ezt írja: "Ez az alkalmazás nem kompatibilis a(z) Asus Nexus 7 eszközzel." És nem is engedi telepíteni.
Utánaolvastam mi ez a RUU, de azt nem találtam honnan szerezhetnék nekem jót. Sajnos nem túl jó az angolom :B

(#12472) Aethel válasza Aethel (#12471) üzenetére


Aethel
aktív tag

Nexus 7 ToolKit-ben a 9-es opció nem jó erre? :
9. Download, Extract + Flash Google Factory Stock Rom

(#12473) Hegasus válasza Aethel (#12471) üzenetére


Hegasus
senior tag

Az durva, hogy már alapból se kompatibilis vele :Y az pedig majdnem mindennel kompatibilis.

húúú azt sajnos én sem tudom honnan lehet leszedni, de biztos van itt olyan aki tudja hogyan kell újra rakni az egész rendszert.

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#12474) spike70


spike70
tag

Sziasztok. Elég láma kérdés: Ha összekötöm ezt usb kábellal az asztali gépemmel, mit kell tennem hogy külső meghajtóként lássa?
Köszi!

(#12475) csabám válasza Aethel (#12472) üzenetére


csabám
addikt

Ez kell neked :K

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12476) assemble válasza Meridius11 (#12465) üzenetére


assemble
addikt

Hosszabb tavon 3d-s jatekoknal erezhetoen szokott ott melegedni (ott van a Tegra3 chip), de olyan igazan zavaroan meleg nekem meg nem volt, de lehet hogy csak mas a turokepessegem :)

(#12477) Aethel válasza csabám (#12475) üzenetére


Aethel
aktív tag

A ToolKit-ben felajánlott JOP40D vagy az ITT található JDQ39-est használjam?

Nem szeretném hazavágni az alig 2 napos kis kütyümet :D

(#12478) csabám válasza Aethel (#12477) üzenetére


csabám
addikt

Mindegy.
Az első az 4.2.1, a második 4.2.2.
Ha az elsőt rakod, akkor úgyis felfogja ajánlani a frissítést ota-n.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12479) Hegasus válasza spike70 (#12474) üzenetére


Hegasus
senior tag

Jelly bean(4.1) óta mtp-vel kapcsolódik az android, nem lesz külön "betűje" (mass storage) ha rádugod a gépre a belső sd kártyának, csak ha lenne benne kivehető sd kártya az kapcsolódna betűjeles meghajtóként.
Ez részben jó, mert egyszerre látja a két gép az sd kártyát, és nyugodtan használhatod rákötött állapotban is. Egyedüli hátrányát eddig csak ott tapasztaltam, hogy egyszer telefonon próbáltam visszaállítani a véletlenül letörölt képeket, ehhez találtam is csomó visszaállító programot, de egyik se látta az mtp-s sd kártyát, csak a betűjeles meghajtókat látták.

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#12480) spike70 válasza Hegasus (#12479) üzenetére


spike70
tag

Köszi a gyors választ, de még mindig nem megy. Összedugom, bim-bam-ol, de nem írja ki hogy új hardver meg semmi ilyesmi.Mit kell ehhez letöltenem hogy működjön?

(#12481) Hegasus válasza spike70 (#12480) üzenetére


Hegasus
senior tag

A téma összefoglalóban leírt toolkit-et és abból a drivereket.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#12482) Aethel válasza csabám (#12478) üzenetére


Aethel
aktív tag

Köszönöm a segítséget, most hogy végzett a Flash-el, már remekül települ minden játék. De most komolyan nem merem felrakni a frissítéseket nehogy megint megszivasson.

(#12483) Ace owner


Ace owner
addikt

Üdv az uraknak! Megtudnátok mondani mi a napi Nexus 7 árfolyam? 8GB elég nekem, gari legyen csak.

Galaxy Fold 4

(#12484) kreten67 válasza Ace owner (#12483) üzenetére


kreten67
senior tag

Hello.
Előre utalom hogy androidból nem vagyok képbe,de lenne egy kérdésem.
Vásároltam egy Asus nexus7 32gb-os gépet Olaszországban és olasz nyelvű a készülék.
Hogyan tudom magyarra változtatni?
Egyszerű átállítás vagy van valamilyen magyarító progi?
Előre is köszönöm a segítséget! :F

(#12485) XZoli válasza kreten67 (#12484) üzenetére


XZoli
aktív tag

beállítások/nyelv és bevitel/nyelv/ vagy is impostazioni/lingua e immissione/lingua/ és itt kiválasztod a magyart és kész

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#12486) spike70 válasza Hegasus (#12481) üzenetére


spike70
tag

Telepítettem ezt a toolkit-et, de még mindig nem csinál semmit.

(#12487) Hegasus válasza spike70 (#12486) üzenetére


Hegasus
senior tag

ez érdekes...
nekem win7 (64 bit)-re rádugtam azonnal telepítette magától amit kellett és utána már kérdezte is mit csináljak vele. (toolkit nélkül is)
ha xp-d van akkor valamit még telepíteni kell előtte, azt hiszem volt itt korábban róla szó vissza tudod keresni.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#12488) spike70 válasza Hegasus (#12487) üzenetére


spike70
tag

Köszi a választ, XP-m van valóban. Holnap nekifutok még egyszer, ez a 12000 hozzászólás egy picit sok lesz. Esetleg ha valaki tud egy linket ahol le van ez írva annak örülnék.

(#12489) Stauffenberg válasza spike70 (#12488) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Van kereső a jobb felső sarokban. Nem kell az egész topikot átolvasni miatta.

(#12490) spike70 válasza Stauffenberg (#12489) üzenetére


spike70
tag

Azt tudom, csak mit írjak be? Toolkit XP, vagy mit?

[ Szerkesztve ]

(#12491) Stauffenberg válasza spike70 (#12490) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha megpróbáltad a keresőbe beírni ezeket a címszavakat, akkor eljutottál tvamos kérdéséhez, amire már nem nehéz meglesni a válaszokat, például ezt.

[ Szerkesztve ]

(#12492) spike70 válasza Stauffenberg (#12491) üzenetére


spike70
tag

Köszi!

(#12493) kreten67 válasza XZoli (#12485) üzenetére


kreten67
senior tag

Köszönöm ez nagyon franko segítség ,mert ugyan még mindig Olaszországban vagyok de nem vágom a nyelvet és elvesztem a beállitások között!

(#12494) XZoli válasza spike70 (#12490) üzenetére


XZoli
aktív tag

videózzál egy kicsit

[link]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#12495) MurdR válasza spike70 (#12488) üzenetére


MurdR
veterán

XP alatt nekem sem ment sehogy sem.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12496) csabám válasza Aethel (#12482) üzenetére


csabám
addikt

Örülök neki, hogy sikerült :K
Szerintem nyugodtan rakd fel a frissítést, ez valami ritka kivétel volt csak :U

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12497) GRaul


GRaul
őstag

ezzel a tokkal kapcsolatban van vkinek tapasztalata?
[link]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#12498) Gery15


Gery15
addikt

Elég érdekes dolog történt ma... reggel csak annyira nyúltam hozzá, hogy otg-n egy pendrive-ról megnéztem egy pdf-et, majd lehúztam és elmentem itthonról. Amikor haza jöttem és félre akartam volna tenni a tab-ot akkor éreztem, hogy nagyon meleg a tokjában volt, kivettem belőle és már nem kapcsolt be... le volt merülve teljesen. Okés. Feltettem töltőre, ezután jönne a bekapcsolás, de csak bootloop fogad. :W Kérdésem mitől merülhetett le? És mitől kaptam bootloop-ot. Megoldás csak a wipe / factory reset? Adataimat nem tudom megmenteni sehogy sem?

HyperX

(#12499) MurdR válasza GRaul (#12497) üzenetére


MurdR
veterán

Az hogy Brando az jól hangzik, én javarészt olcsó kínaiakat néztem, jófélének tűnik..

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12500) cr4sh- válasza GRaul (#12497) üzenetére


cr4sh-
tag

Kicsivel több mint a feléért rendeltem nillkin tokot. Képekről nem tűnik jobb minőségűnek az általad linkelt tok.
Csak pozitívat tudok mondani a nillkinről, eszméletlen jó minőségű.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.