Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) Aethel válasza cr4sh- (#12500) üzenetére


Aethel
aktív tag

Ha már tokok, jó minőségű bt-s billentyűvel szerelt tokot tud valaki ajánlani?
Illetve OTG-re dugott USB elosztó, arra pedig külön egy tároló illetve egy egér egyszerre képes működni?

(#12502) cr4sh- válasza Aethel (#12501) üzenetére


cr4sh-
tag

Bt-s billentyűk közt ezt találtam a legjobbnak: [link]
Igaz nem tok de összecsukva nagyon dizájnos, mint egy laptop.
OTG-t szerintem olyat érdemes venni, ami vesz fel áramot, és onnantól akármilyen usb-t rá tudsz dugni. Nem fogja leszívni az aksit.

(#12503) Gery15 válasza Gery15 (#12498) üzenetére


Gery15
addikt

Újrahúztam az egészet... :U

HyperX

(#12504) GRaul


GRaul
őstag

Köszi Srácok a gyors válaszokat.
Csak azért kérdem mert most jelenleg ilyenem van [link]

Olyat szeretnék amely érzékeli ha behajtom és lezár automatikusan a képernyő.
:R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#12505) BigBlackDog válasza GRaul (#12504) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Pl?

(#12506) sto1911


sto1911
veterán

Itt ulok az udvaron a napsutesben, loreszletet se latni max fenyeron :-)

(#12507) GRaul válasza BigBlackDog (#12505) üzenetére


GRaul
őstag

ez nagyon király. Magyarországon nem beszerezhető?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#12508) kovsol válasza GRaul (#12507) üzenetére


kovsol
titán

ingyen postázzák, miért nem jó innen ? :)

May the Force be with you!

(#12509) MurdR válasza cr4sh- (#12502) üzenetére


MurdR
veterán

Jó ötletnek tűnik maga a tok. Csak nem így nézne ki N7tel mert az ami benne van, valami 4:3as képarányú csoda lehet.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12510) GRaul válasza kovsol (#12508) üzenetére


GRaul
őstag

nem tudom. csak kérdeztem :)

De ah látom a Sony S-hez is árul az eladó tokot :Y

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#12511) fPApi válasza cr4sh- (#12502) üzenetére


fPApi
őstag

Ebbe állítva is be lehet helyezni a tabot stabilan?

(#12512) MurdR válasza fPApi (#12511) üzenetére


MurdR
veterán

Igen. Láttam már valahol ilyet.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12513) GRaul válasza BigBlackDog (#12505) üzenetére


GRaul
őstag

Akkor mar csak 1 kerdesem maradt. Honnan szoktatok Nilkink kijelzovedot vasarolni?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#12514) BigBlackDog válasza GRaul (#12513) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Hát konkrétan nem szoktam Nilkin kijelzővédőt (gondolom fóliára gondolsz) vásárolni. Jobban mondva nem nézem, hogy milyen fajta. :) Legutóbb innét rendeltem, mert gyorsan kellett, de ha ráér, én ebayről vennék.

(#12515) Stauffenberg válasza BigBlackDog (#12505) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szemeztem már korábban is ezekkel a tokokkal, de kérdésem: Hátra hajtva a fedelet az oda tapad a mágnessel vagy csak úgy lifeg?

(#12516) BigBlackDog válasza Stauffenberg (#12515) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Lifeg. Kicsit zavaró az elején, de meg lehet szokni. Én a tok hátoldalára hajtom rá a előlapot (kb. mint egy újságnál) és úgy fogom tokostól a tabletet, ha éppen nem tudom letenni valahová.

[ Szerkesztve ]

(#12517) GRaul válasza BigBlackDog (#12516) üzenetére


GRaul
őstag

és ha a kijelző beborítja a tok. akkor az odatapad? Van a szélén valami mágneses kütyü? Mert a Gyári Asus tok csak lifeg az elején és baromi idegesítő :D

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#12518) BigBlackDog válasza GRaul (#12517) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ez is csak "lifeg". Tárolni vízszintesen tárolom, szállítani meg valami mellé becsúsztatva. Így nem szoktam tapasztalni, hogy elválna.

(#12519) Lazsnak


Lazsnak
tag

sziasztok

biztos leragott csont, de felteszem azert a nagy kerdest. Tudom hogy otgn keresztul pendriveot csak rootolva lehet hasznalni es egyeb adathordozot, a nagy kerdesem viszont az lenne ha rootolom a keszuleket (csak emiatt, ez a funkcio kellene nekem nagyon) az befolyasol barmit is?

van egy galaxy s-em szanaszejjel haxolva cm11el meg akarmivel, de ott mar marhara nem erdekelt h mit befolyasol a kokanyolas arra gyari tamogatas mar ugysem erkezik :D de a rootolt keszulekre ugyanugy jonnek majd a gyari frissitesek? mert ilyen szempontbol nem szeretnem bantani a dragasagom, legyen gyari, azert vettem nexust.

Igen, elolvastam az elso hozzaszolast, sot a belinkelt cikkeket is, de ha meg is valaszoltak atsiklottam felette :(

(#12520) Lazsnak


Lazsnak
tag

de ha mar irtam belekontarkodom a tokos eszmecserebe is, en ilyet rendeltem hozza kinabol, es nagyon franko kis szerkezet, mukodik teszi a dolgat, egy honapban ketszer kell tolteni a klavit napi 5-6 ora nyuzassal.

egyetlen hibaja h a billentyuzeten a piktogrammok nagyon kopnak, nalam mar alig van rajta, de a 15 dollaros arnak megbocsatom majd matricazom :)

(#12521) csabám válasza Lazsnak (#12520) üzenetére


csabám
addikt

Ezt azért nem nevezném toknak :DDD
Használod összepattintva is (mint egy összecsukott notebookot)?
Ha igen, akkor milyen a tábla króm kerete?
Köszi előre is.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12522) havri1 válasza Lazsnak (#12520) üzenetére


havri1
félisten

Ez rohadt jól néz ki!
És ilyenkor a kijelző is aktív, tehát ha böksz, akkor oda teszi a kurzort? Vagy egérrel használod?

havri

(#12523) cr4sh- válasza havri1 (#12522) üzenetére


cr4sh-
tag

Nem bántja a keretet gumi a csatlakozási pont, nem műanyag.
(#12522) havri1 persze hogy aktív a kijelző, de egérrel az igazi használni.
(#12511) fPApi állítva is belelehet rakni, ugyanolyan stabil.
(#12504) GRau a nillkin tokok kihasználják a mágneses érzékelést
(#12509) MurdR nem jót linkeltem, szar képek vannak hozzá, de nexusra van megalkotva.

(#12524) MurdR válasza cr4sh- (#12523) üzenetére


MurdR
veterán

Igen sejtettem, mert láttam már máshol és szépen állt benne a nexus :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12525) brumi1024 válasza BigBlackDog (#12518) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem volt olyan Nilkin tok, ami mágnesesen lefogta zárt állapotban az előlapot? Mintha láttam volna. Nekem Poetic-em van, ez zárt állapotban tart.

(#12526) voros89


voros89
tag

Sziasztok szeretném rootolni a nexusomat jelenleg 4.2.2 van rajta láttam a neten mindenféle tolkitet de ott mindegyiket 4.1.1-hez ajánlották. Tudnátok egy linket adni ahol le van írva minden és driverektől kezdve minden fent van a művelethez?

(#12527) havri1 válasza voros89 (#12526) üzenetére


havri1
félisten

Hali!

Ami az összefoglalóban van, azzal lehet rootolni, én is onnan szedtem össze a dolgokat.

(#12523) cr4sh : köszi az infót

[ Szerkesztve ]

havri

(#12528) GRaul válasza cr4sh- (#12523) üzenetére


GRaul
őstag

De nekem az volt a kerdesem, h amikor belerakom a tokba akkor a kijelzot vedo resze az magnesesen odatapad. Vagy ha pl fejjel lefele forditom akkor csak lifeg? Es nem marad a kijelzo elott. Remelem igy mar irtheto voltam :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#12529) sto1911


sto1911
veterán

Ismer vki vmi jo kis Tv streamelo appot, amivel a magyar szennyet (rtl, tv2) lehet nezni? Nem hatrany, ha mas magyar adot is ismer, neadjisten sportot. :-)

(#12530) MurdR válasza sto1911 (#12529) üzenetére


MurdR
veterán

M1 M2 Duna meg ilyen gyengébb adókat tudsz nézni pl az SPB TVvel, de az RTL Most c. alkalmazásban van fókusz, barátok közt, házon kívül meg gálvölgyi... archívum, ahonnan lehet csemegézni.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12531) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Hány amperes a N7 gyári töltője?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#12532) BigBlackDog válasza CHIPman (#12531) üzenetére


BigBlackDog
veterán

2

(#12533) Stauffenberg válasza MurdR (#12530) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"M1 M2 Duna meg ilyen gyengébb adókat"

Utálom az egész MTVA csoportosulást, mert mint szakmabelit engem felháborít a közmédia ilyen jellegű korcsosítása, de meg kell védenem őket: Igen is nagyon jó filmeket lehet rajtuk nézni, csak el kell csípni. Pár napja volt az egyik kedvenc Jirí Menzel filmem a Szigorúan ellenőrzött vonatok. Páratlanul jó Cseh film 1966-ból.

Ha meg a Barátok Közt színvonalú primitív szarkupac hiányzik, akkor azt is meg lehet találni rajtuk.

A kereskedelmi csatornák színvonalát ez is képes hozni ha gagyiról és butításról van szó, de ezek mellé ide legalább becsúszik elég sűrűn egy-egy jobb film is. :)

(#12534) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Melyik a legjobb usb mountoló? StickMount van most fent, de eddig nem néz ki a legjobbnak. Másik meg... Rootolás után a bootloadert vissza kell zárni? 2 napja rootoltam és ezt elfelejtettem. Vagy ez nem is fontos?

(#12535) Lazsnak válasza csabám (#12521) üzenetére


Lazsnak
tag

persze h hasznalom, osszepattintva tok jol fest, es a texturaja a toknak nagyon hasonlo a nexus hatoldalehoz, osszerakva jol fest, tapintasra is hasonlo es frankon vedi a kijelzot

valoban annyi baja van a sima tokokkal ellentetben h csak a kepernyot vedi a hatoldala karcolodhat de van egy zipzaros hardcaseem is ha utazok, de altalaban csak osszerakva hasznalom

a billentyuzet szele is nagyon hasonlo a nexusehoz ugyanolyan szurke, a napi szinten valo osszepattintgatas nalam meg nem eredmenyezett kopast a nexuson, ha erre vonatkozott a kerdes

(#12536) Lazsnak válasza havri1 (#12522) üzenetére


Lazsnak
tag

ne haragudj de nem egeszen ertem a kerdest :))

egy sima bluetoothos billentyuzetkent mukodik a mutatvany nincs kurzor, kurzor csak akkor jelenik meg ha radugsz egy egeret. tavoli asztal eleresnel nagyon jo szolgalatot tesz a bill eger kombo :)

de apropo, valaki valaszt esetleg a feltett kerdesemre? ha lehetne? sokat segitenetek vele :R

(#12537) belavagyokbp válasza Trevize1987 (#12534) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Nem szükséges visszazárni a BL-t, csak akkor, ha gariztatni akarod. Ha nyitva van, tudsz kernelt is cserélni, nem csak romot (elég sokat dob a rendszeren a gyári kernelhez képest), viszont ha visszacsukod, minden felhasználói adatot töröl.

(#12538) Meridius11 válasza Lazsnak (#12535) üzenetére


Meridius11
aktív tag

Case Logic tokod van? Ha igen és belefér a billentyűzettel együtt, rendelek is egyet. :D

(#12539) MurdR válasza Stauffenberg (#12533) üzenetére


MurdR
veterán

Én nem tudom őket védeni, azt a rengeteg f0stalicskát meg főleg nem, aki ott dolgozik, mintha a spanyol viaszt szrták volna, na de ebbe ne menjünk bele, volt szerencsém hozzájuk tavaly év végén, amikor borult a Navarro :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12540) fPApi


fPApi
őstag

Emlékeztetőül: Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

(#12541) sto1911 válasza fPApi (#12540) üzenetére


sto1911
veterán

?

(#12542) MurdR válasza sto1911 (#12541) üzenetére


MurdR
veterán

Nekünk szánta :R

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12543) Drachoo válasza fPApi (#12540) üzenetére


Drachoo
senior tag

Nem mondod?! Én azt hittem valami mosógépes fórumban vagyok... :DD

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#12544) Mtomasz81


Mtomasz81
tag

Sziasztok! Nem tud valaki egy olyan programot, ami kezeli az ntfs fájlrendszert is pendrive-ról, mert a nexus media center erre nem hajlandó sajnos.

(#12545) csabám válasza Lazsnak (#12535) üzenetére


csabám
addikt

Köszi a visszajelzést.
De engem speciel az N7 keretének állapota érdekel? Hogy összepattintva mennyire használódik, kopik?
Mert szerintem a sűrű ki-bepakolászástól biztos, hogy elkezd kopni...

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12546) sideburns válasza Drachoo (#12543) üzenetére


sideburns
aktív tag

Egyébként nem egyértelmű a dolog, a topik címe "Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon", nekem pl. a Google Nexus 7 - Android 4.2.2. alapon van.
:DDD

(#12547) bandy13


bandy13
aktív tag

Hali
Lenne egy kérdésem. Betört a tabon az "üveg", de az lcd-nek nincsen semmi baja, akkor magát az üveget lehet cserélni ? (vagy csak lcd-vel lehet cserélni ) találtam ebayon külön üveget..
Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv! András

(#12548) brumi1024 válasza bandy13 (#12547) üzenetére


brumi1024
veterán

Ragasztva van az üveghez az lcd. A szervizben is egybe cserélik az előlapot, az lcd-t és a fémszinű keretet körülötte. Szóval szerintem nem.

(#12549) bandy13 válasza brumi1024 (#12548) üzenetére


bandy13
aktív tag

Értem. Akkor ezt házilag nem nagyon lehet megoldani :/ lcd károsodás nélkül :((
40k körül van egyben az előlap az lcd-vel de annyiért meg veszek már egy komplett tabot ...

(#12550) Lazsnak válasza csabám (#12545) üzenetére


Lazsnak
tag

en is a nexus 7 keretere mondtam, hogy par honapnyi hasznalat utan meg nem latok semmifele kopast a nexus 7 kereten a tok pattintos mivolta reven.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.