Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) #41133696 válasza Aethel (#12741) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi szépen :R

Egyébként az is a cél, hogy minél többen lássanak olyan alkalmazásokat, melyek ugye hasznosak, de az embernek nem feltétlen jutna eszében, hogy rákeressen. Például én a Youtube-on is nézegetek videókat példának okáért legutóbb a HD Widget-el kapcsolatban néztem videt, és lestem ,hogy mik vannak neki felinstallálva, amikor látszik az asztala vagy az alkalmazásainak a listája :)

Az RTL alkalmazása nagyon jó, nekem a TV2- é is fent van, de igazából az RTL-ét nézem a legtöbbet, mert vannak fent RTL Most-os tartalmak, sőt igazából azok vannak csak fent, de nem hiánytalanul, mert a Szulejmánt sajnos a mobil applikációval nincs egyelőre mód megnézni, csak PC-ről - ott is csak egy hétig, de azon az időintervallumon belül bármikor, bármennyi alkalommal.

(#12752) Richard válasza csabám (#12749) üzenetére


Richard
őstag

A tapasztalat az, hogy minden topicra jut egy-két feltűnési viszketegségben szenvedő egyén szuperhős akinek a kelleténél több ideje van. Mondtam, nem kell a rizsa. :) Ami történt megtörtént, nyugtáztam/tuk. Jobb lett volna ide írnod elsőnek. Mostmár legalább tudom/juk merre hány méter.

#12753: Nem kéne minden postban kérdést feltenned amire illik válaszolni. Sőt, postolnod sem kéne de már leírtam ezzel együtt háromszor.

szerk2.: Hajajj :U :N :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12753) csabám válasza Richard (#12752) üzenetére


csabám
addikt

Ha nyugtáztad, akkor miért szólsz be állandóan?
És már megint általánosítasz... :U
És hivatalosan is én lettem a topik fekete báránya :DDD
Te meg a topik Megmondóemberkéje.
Elnézését kérem az úrnak!!!
Én is csak annyit tudok mondani :K

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12754) bzoley válasza #41133696 (#12735) üzenetére


bzoley
veterán

Engem sem zavar. Ha zavarna, te tudnád meg először.
Bár igaz, hogy nem feltétlenül szükséges minden alkalmazást képekkel illusztrálni, bárki megteheti az alkalmazás oldalán, talán előnyösebb is.
De ha elfogy az 1GiB a mobilnetről, a következőt te fizeted :D

[ Szerkesztve ]

(#12755) sto1911


sto1911
veterán

Ha a wakelock miatt merul gyorsabban a kutyu, hogyan tudom megnezni, hogy mi tartotta ebren a tablat? Otletem mar van, le is szedtem, de hatha van ra pontos mod.

(#12756) csabám válasza sto1911 (#12755) üzenetére


csabám
addikt

Ez lenne az az ötlet?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12757) #41133696


#41133696
törölt tag

No letöltöttem a SwiftKey Tablet Free-t, mert megakartam venni a SwiftKey Tablet Keyboard-ot.

Nézegettem a véleményeket, szinte a legtöbb csak szuperlatívuszokban fogalmazódott meg. Szóval majdnem megvettem látatlanban, de aztán mégis a próba mellett döntöttem.

Na most kemény 10 percig próbálgattam, de két dolog jött le:

Az oké, hogy van benne T9, de az észt, horvát, és szerb kiosztás mellett nincs magyar

1. nincs magyar kiosztás - nekem ez lett volna a programban a legfontosabb

2. az elmúlt csaknem egy hónapban az android-os billt annyira megszerettem, hogy ez valahogy nem vonz. Szokatlan. Oké lehet a T9-el gyorsabban írnék, de a T9 volt az amit a mobiloknál kapásból kapcsoltam ki, lehet rossz szokás, és használnom kellene.

Szóval vak vagyok, és nem látom a magyar kiosztást, vagy a próbaverzió nem tartalmazza? Mert egyébként abból adódóan, hogy fekvő nézetben ketté is osztja ha kell a billentyűzetet és középen van egy hatalmas fekete lyuk, az összes gomb mégis gond nélkül kifér, lenne hely az ékezetes betűknek.

Valamelyik dél-szlávot kipróbáltam.

(#12754) bzoley : :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12758) barnam_ válasza #41133696 (#12735) üzenetére


barnam_
nagyúr

Megjegyzem, erre van külön topic is :)
Ott aztán tényleg mindent megtalálsz.

(#12759) #41133696 válasza barnam_ (#12758) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, és ott meg is van amit kerestem...:) AnySoftKeyboard.

(#12760) sideburns


sideburns
aktív tag

Engem is zavar a sok programajánló, van rá külön topik, akit érdekel az RTL klub app meg FoodPanda meg miarák, nézegesse ott.
Ez a Nexus 7 topik, ázzek.

(#12761) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani az Ebay- ról korrekt minőségű és áru tokot? :R

(#12762) Richard


Richard
őstag

Nektek mennyi volt eddig a max uptime? :DDD

(#12763) #41133696 válasza #41133696 (#12757) üzenetére


#41133696
törölt tag

No annyi fejlemény van, hogy csak adtam a dolognak egy esélyt...
- miután próbálkoztam ingyenes alternatívával is,hagytam magam rábeszélni - most is ezen írok...
szokom a T9-es szövegbevitelt, Figyelembe véve, hogy a Google áruházának ez a listavezető terméke sőt a szerkesztők ajánlata is a megbìzhatóságához gyakorlatilag nem fér kétség, és mivel a virtuális billentyűzetek választásánál a Nexus 7-en is felhívja az OS a figyelmet, hogy csak megbízható termékeknek engedjük át ezen funkció használatát, így nyilván vagy ezt választottam, vagy maradtam volna az android-os gyári mellett.

A Trial cuccokat nem nagyon szeretem sokáig használni, meg ugye egy 1044 Ft nem a világ, így megvettem, és most elsődlegesnek van beállítva. A T9 egyébként egészen szépen muzsikál. No csak ezt akartam hozzátenni a dologhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#12764) Subimp


Subimp
tag

Pár napja lettem Nexus7 tulajdonos. Nagyon tetszik, jól használható tablet. Egyelőre viszont nem tudom megoldani, hogy a két nem gmailes fiókom címlistáját behozzam. Egyik fióknál sincs címlista, illetve ha levelet írok és a címzettbe kezdek el írni, a gmailes fiókom címlistája jön elő. Lehet, hogy volt már szó róla, de még nem találtam meg a fórumon.
Kérem segítsetek.

(#12765) ackos válasza Subimp (#12764) üzenetére


ackos
csendes tag

Próbáld meg aktív netkapcsolat mellett kikapcsolni, aztán visszakapcsolni a szinkronizálást az érintett fiókoknál.

[ Szerkesztve ]

(#12766) #41133696 válasza ackos (#12765) üzenetére


#41133696
törölt tag

Most néztem, hogy 100%-on álló akkumulátor mellett egy kilenc órás alvást követően 95%-ról ébred. Szeretném ez így, rendben van.

(#12767) karesz59 válasza cselt (#12744) üzenetére


karesz59
csendes tag

Köszönöm a segítséged, másik USB-n ma lefutott a telepítés. Üdv: Karesz

(#12768) Subimp válasza ackos (#12765) üzenetére


Subimp
tag

Sajnos akkor se jönnek elő a címlisták:-(

(#12769) csabám válasza Subimp (#12768) üzenetére


csabám
addikt

Milyen az a két nem gmail-es címtár?
Szerintem jobban járnál, ha beraknád őket a gcímtárba és onnan már letudod húzni a táblára is...

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12770) Subimp válasza csabám (#12769) üzenetére


Subimp
tag

Az egyik a céges postafiók, a másik pedig a feleségem t-online-os fiókja, amiről nem tudom lebeszélni.
Ezt az áthúzást nem tudom hogyan kell csinálni:-(

(#12771) csabám válasza Subimp (#12770) üzenetére


csabám
addikt

A gmailos címtárba van lehetőség más címtárból való importálásra (címtár-egyebek-import), csak előtte ki kell menteni őket (ebben már nem tudok sajnos segítségedre lenni).

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12772) leslieke válasza Richard (#12762) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1155 óra volt mikor ránéztem, azóta pár nap már eltelt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12773) MurdR válasza #41133696 (#12766) üzenetére


MurdR
veterán

Mostanában, hogy bootloader nyitva, root megvan, tűzfal - reklámblokkoló megy, én egy 30%os akkujavulást vettem észre.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12774) Richard válasza leslieke (#12772) üzenetére


Richard
őstag

1635-nél járok ;]

(#12775) assemble


assemble
addikt

Regi klasszikus learazva: Alien Breed

(#12776) Subimp válasza csabám (#12771) üzenetére


Subimp
tag

Az importálást feladtam, de újként sem tudok beírni kontaktokat, nem kínál fel címlistát. A már egy vmilyen címre elküldött e-mail címzettjét sem tudom megjegyeztetni.

(#12777) #41133696


#41133696
törölt tag

Nexus 7 kompatibilis.

Végre letölthető a Swype a Google Play áruházából (is)

Swype
Nuance Communications, Inc - Google Play

99 centes árával, és magyar szótárával érdekes alternatíva lehet a Swiftkey-el nem rendelkező, vagy a Swiftkey mellett ezt is kipróbálni vágyó felhasználóknak. Próbaváltozata is van:

Swype Trial
Nuance Communications, Inc

Viszont úgy látom, hogy nincs külön tabletre optimalizált változata, mint a Swiftkey-nek, így lehet Nexusron emiatt hátrányban van vele szemben.

(#12778) #41133696 válasza #41133696 (#12777) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hoppá...

Az összehasonlítás kedvéért, hogy mindenki megtudja tekinteni a különbséget:

A Swiftkey féle elrendezés...

és a Swype féle:

Nem csak magyar szótára van, de magyar kiosztása is. Ha két éjszakával előbb jön tuti ezt veszem meg :) Nem baj megvan a másik is. Még csak pár perce vásároltam meg, és csak fotóztam, de eddig minden arra mutat, hogy kevesebb mint negyed áron nyújt többet mint a Swype Google Play-en való megjelenéséig legjobbnak számító androidos alternatíva.

Nagyon ajánlott!

[ Szerkesztve ]

(#12779) bzoley válasza #41133696 (#12778) üzenetére


bzoley
veterán

Köszi, ezt kipróbálom.

(#12780) TOZ


TOZ
addikt

Nekem a Swiftkey jobban bejon.

(#12781) assemble válasza #41133696 (#12778) üzenetére


assemble
addikt

Baromi jo cucc, en is behuztam.
A beepitett Dragon Dictation is amugy egesz jol megerti a magyar nyelvet is.

Nincs kulon tablet valtozat, de tabletre is optimalizalt, ez igy sztem sokkal inkabb elony, eleg egyszer megvenned es mindenen tudod hasznalni. SwiftKey is megvan amugy, es az is elegge jo telefonra, de tablan az a verzio tenyleg baromi optimalizalatlan (pl elnyujtott gombok landscape modban), gondolom direkt.
Ezt irjak Swype-nal:
"• Unique Tablet Keyboards: Don’t pay double, a single keyboard for both phones & tablets. Swype includes three tablet modes to choose from, including: the original Swype keyboard, a small and moveable keyboard, and a split keyboard for easy tablet input."
Es tenyleg tablan a jobb also sarokban lehet ilyen split modra is valtani, stb.

A magyar kiosztas eleg jo hogy van, viszont amit en meg nem talaltam meg, hogy olyat lehet-e benne csinalni, hogy a kiosztas angol marad viszont a szotar magyar lesz, ugy latom a ket dolog egymastol sajnos nem elvalaszthato, pedig elegge angol billentyuzetre vagyok raszokva.

Ha mar billentyuzeteket teszteltem, felraktam a SlideIT-et is amugy egy proba erejeig (korabbrol meg van veve, de reg hasznaltam mar), es az is egesz kellemesen hasznalhato, van benne uj Holo-s tema, teljesen kulturaltan nez ki, gyorsan es jol mukodik, es ott pl kulon le lehet szedni qwerty es qwetz kiosztasu magyar billentyuzetet is. Szoval kezd kicsit a boseg zavara szindroma lenni nalam. Igazabol a gyari Android billentyuzet is tudna minden lenyegesebbet (4.2 ota), ha a swype mod mukodne magyar nyelvnel is :)

(#12782) #41133696 válasza bzoley (#12779) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ennyi pénzért ez a cucc tényleg ajándék :) Nem tudom, a Google Play-nél mi a szokás, ha valami nagyon kapós emelhetik e drasztikusan az árat, de ugye most még a Swiftkey jelenti számára a legnagyobb konkurenciát, hiszen az már régen előkelő helyen van, ők meg még újak android platformon, tehát lehet ezért is ilyen olcsó most, szóval én gyorsan megvettem, mielőtt ez is ezres magasságokba emelkedne Ft-ban értendően. Gyanítom, hogy nagyon hamar nagy népszerűségre fog szert tenni, már önmagában azért is mert sokaknak ismerős a neve más mobil OS-ekről, és nyilván aki ezt használta iOS-en és van androidos eszköze az alig várta ezt a pillanatot... és ebben benne vannak a Swiftkey felhasználók is. Nálam egyébként mind a kettő be van jelenleg kapcsolva, de az újdonság az alapértelmezett.

Az előző hozzászólásomat pontosítom is :) Szóval nincs belőle külön tablet edition... de nem is kell, mert magában tartalmazza.

A Wiftkey egyik specialitása volt a ketté szakított billentyűzet... ez is tudja, sőt még egy mutatvánnyal meg is toldja:

Swype

Témák terén is többet nyújt:

(#12781) assemble: A SlideIT-t is néztem, de nem töltöttem le, csak kíváncsi voltam rá, hogy mégis milyen. Pont azért nem töltöttem le, mert emlékeim szerint nem volt magyar kiosztása, és a Swiftkey-t már akkor vagy megvettem, vagy eldöntöttem, hogy azt veszem meg, mert ugye TOP listás, agyondicsért cucc és kevesebb mint 100 Ft-al volt drágább.

PC-n én is angol kiosztású billt használok, de ugye ott csak fizikailag angol a kiosztás, magyar kódlap van szoftveresen alatta :)

Szerk: Amúgy aktiválni kell :) Több képet már nem teszek be róla, csak ennyi fontos volt a külsőségek bemutatásához. A belsőségekhez pedig mindenki letöltheti a próbaverziót :)

[ Szerkesztve ]

(#12783) bzoley válasza #41133696 (#12782) üzenetére


bzoley
veterán

Egyelőre a próbaverziót gyűröm. Nem maradéktalan az öröm, túl sok a hiba, lassít. Pont a swype részét kéne kikapcsolni, t9 mindig idegesített, gyorsabban tudnék gépelni. Főleg, ha meglenne minden hosszúékezetes betű. Szóval még ez sem az igazi. Valaki barkácsolt valamelyik keyboardhoz több magyar kiosztást, de nem találom.
Plusz hiányolom a nagyarányú nyilat. szerintem ez mind elférhetne egy lapon.

(#12784) bzoley válasza #41133696 (#12782) üzenetére


bzoley
veterán

Közben megtaláltam. Az Anysoft-hoz van több letölthető kiosztás. Most minden karakter látható, plusz számok. De variálható. A zavaró dolgok nincsenek benne, és mivel perpill több, mint a fél képernyőt elfoglalja fekve, egész jó lehet gépelni vele, csak még szokni kell.

(#12785) Cyrin válasza assemble (#12781) üzenetére


Cyrin
addikt

A SlideIT-on anno én is megvettem, amikor még a Market-en nem is lehetett vásárolni.
Viszont a szótára az nem volt valami jó, a swype sokkal jobb volt, így arra váltottam és azt használom defy-n és nexus7-en is, azóta változott jó irányba?
A swype jobban bejön mint a swiftkey, ami viszont sokkal jobban eltalálja a következő szavakat.
A swype-ban viszont idegesítően lassú a visszafelé való törlés egy kész szóban.

(#12786) #41133696 válasza bzoley (#12784) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja igen elsőnek erre gondoltam, amikor olvastam, csak azt gondoltam mégsem ez, mert pont ez említettem pár napja.

Ingyenes is. A telepítés közben, amikor feljött a Google biztonsági figyelmeztetése, akkor nem mertem neki megadni a jogot, szóval ennyiben merült ki a dolog :)

Azért nem, mert egy virtuális billentyűzet nem megbízható forrásból, veszélyes lehet, pl működhet billentyűzetleütés naplózóként is...

Így is volt már egy érdekesség Google Play-ről. A Chrome -os bakit már, csak halkan említem.

A Siftkey és a Swype esetében nem egy magánszemély áll mögöttük, hanem egy cég. Persze ez önmagában nem garancia, cég is lehet kókler, de az előbbinél ott van a Google féle legjobb fejlesztő minősítés, és az igen előkelő top listás fizetős programok között elért helyezés, na meg ugye a rengeteg pozitív vélemény... az utóbbinál pedig az a tény, hogy egy olyan cég terméke, mely más platformokon bizonyított elismert fejlesztő vállalat:

http://www.swype.com/category/get-swype/

Tehát összesen eddig négyet láttam vendégül a készülékemen a gyári alapértelmezettel együtt, de ebből csak három ment élesben.

(#12787) bzoley válasza #41133696 (#12786) üzenetére


bzoley
veterán

A figyelmeztetés eddig minden keyboard-nál megkaptam. Mondjuk nagyon noname-eket nem próbáltam. Amikor írtad, egyből megkerestem, és felraktam, de akkor még csak egy másik magyar kiosztást találtam meg, így hanyagoltam. Most rákerestem arra, amivel régen találkoztam, és meglett. Még szokjuk egymást, de egyelőre bejön. Aztán majd ha lesz időm, és kedvem, szétnézek más is tud-e ennyit, vagy "csak" mindenféle extrát.

(#12788) assemble válasza #41133696 (#12782) üzenetére


assemble
addikt

Teljes magyar kiosztas nem is tudom hogy ott elerheto-e, de QWERTZ-s verzio ott is volt sztem. A Swiftkey amugy nepszerubb nala valamivel, de azert a SlideIT-et is viszonylag sokan toltottek mar le.

Egyebkent se iOS-en, se WP-n nincs Swype, mert egyikuk sem kepes semmilyen 3rd party billentyuzet tamogatasara, ezeken csak a beepitettet hasznalhatod akar tetszik akar nem, ami persze legalabb sikhulye mindket platformon, nem tud pl swype-hoz hasonlo cuccokat egyik sem mint amiket az Android 4.2 beepitett billentyuzete is tud. :)

Cyrin: Jo kerdes, mivel huzamosabb ideig nem hasznaltam igy errol komolyabban nem tudok nyilatkozni, de a rovid ideig amig probaltam nem tunt fel hogy nagyobb gond lenne a szotaraval.

(#12789) #41133696 válasza bzoley (#12787) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, az mindegyiknél jár, mindegy milyen népszerű, meg a felelősség a mienk bla bla :) Jaj meg Google Play-nél a jelszó megjegyzésnél is ott van, ha bekapcsoljuk, felelősség megint a mienk.

No elérkezett az idő, amikor vásárolgatni kellene nem csak szoftveresen.

Ezt az SSD-t ha sikerül rákötnöm OTG kábellel, akkor névlegesen lesz 80 GB... :)

Szóval. Most nincs időm visszaolvasni és keresni a több ezer hozzászólást.

Kellene a következő:

- Tok és/vagy állvány : ami nem nagyon érdekel, hogy eredeti bőr legyen, csak az számít, hogy jól védje a készüléket.

egyelőre ezeket néztem:

Tok, Asus Nexus 7, műanyag hátlap, állvánnyal, fehér, BRANDO - 5390 Ft

Ez az állvány nem lenne rossz, mert felfogható dokkolónak is :D

Tok, szilikon, Asus Nexus 7, TPU hátlap, fekete - 1990 Ft

Tok, Asus Nexus 7, X-Shaped, műanyag hátlap, átlátszó, BRANDO -2690 Ft

Van 10 k-ért is, de 5 felett nem nagyon akarok rá költeni

- megbízható OTG kábel - ebből elvileg mind jó
- jól árasított fólia.

eBay- nem igazán játszik nálam, hazai webshop lenne az igazi, mert például sokkal gyorsabb, és megbízhatóbb is.

Másik helyen is nézegetek:

Nexus 7 tok, forgatható kivitel - de itt csak bordó van jelenleg :(

[Teszt] Nexus 7 tok

Szóval várom a véleményeket, ki mit használ.

(#12788) assemble: Igen, a link az nagy mellényúlás volt az oldaláról, mert csak az emblémákra néztem rá :DDD

(#12790) bzoley válasza #41133696 (#12789) üzenetére


bzoley
veterán

A ki mit használhoz: [link]
Tudom, nálad nem játszik. Tokot még szereztem.

(#12791) dagoniat


dagoniat
tag

sziasztok, én az A.I. tablet keyboardot vettem meg. Nagyon jól használható, kikapcsolható a K9, középen kiegészítő gombok. :)

(#12792) edward2 válasza #41133696 (#12782) üzenetére


edward2
addikt

Minek ékezetes karakter ha a billentyűzet úgyis kijavítja?

(#12793) bzoley válasza edward2 (#12792) üzenetére


bzoley
veterán

Ilyennel én még nem találkoztam. Hülyeségeket ajánlgatott, de hogy valamit megpróbált volna kijavítani jól...
Meg van, aki hozzá van szokva, hogy megpróbál úgy írni, ahogy illik.

[ Szerkesztve ]

(#12794) Hegasus


Hegasus
senior tag

a tokokról jut eszembe: nem tudja valaki, van-e és ha igen hol ehhez hasonló ps3 kontroller és nexus 7 tartó?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#12795) barnam_ válasza bzoley (#12793) üzenetére


barnam_
nagyúr

Swype beta nálam tökéletesen javítja az ékezet nélküli szavakat.

(#12796) #41133696 válasza edward2 (#12792) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pontosan azért, amit bzoley kolléga is írt. Meg ugye itt nem lehet előadni azt a figurát, mint a fizikai valóságban létező egyébkén US nemzetközi angol G15-nél, hogy betoszok alá egy magyar kódlapot.

assemble: egyébként igen, az androidos alapértelmezett bill. is tartalmazza a T9-et. Az iOS-el meg ugye roppant zárt, cserébe biztonságosabb.

(#12797) assemble válasza #41133696 (#12796) üzenetére


assemble
addikt

Sztem semmivel nem biztonsagosabb :)
Sot, valoszinuleg pont ellenkezoleg: pl. mivel ott nincsenek permission-ok, fogalmad sincs hogy milyen adaidhoz fer hozza melyik program es mit kezd vele, stb. Ez a zartsag nem a biztonsagot szolgalja, es plane nem a felhasznalokat, hanem leginkabb csak a nagy almas ceg penztarcajat. :U

(#12798) Hegasus válasza #41133696 (#12796) üzenetére


Hegasus
senior tag

pont hogy az android biztonságosabb (ha alkalmazásokat használsz, ha meg nem akkor mind a kettő teljesen biztonságos)

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#12799) Skynet258 válasza #41133696 (#12789) üzenetére


Skynet258
veterán

Utsó két link az ugye én lennék (Androshop + Andro-ID), abból a tokból nálam már csak egy bordó van, és nem is lesz más színben, mert ami volt fekete, ott az elején jókat kaptam, aztán beesett egy minőségileg nem teljesen ok adag, így nem foglalkozom vele a jövőben - szart nem akarok árulni. :B

Én a slim tokot szeretem egyébként, de mostanság pl. egy sima fehér szilikontokot nyúzok. OTG kábel meg fólia szintén van a shopban, nagyjából az itthon fellelhető legjobb áron. ;)

https://geekpulse.hu

(#12800) |AP|


|AP|
veterán

Refurbished tulajoktól kérdezném:
-érdemes belevágni? Semmi probléma nem volt az újracsomagolt készülékekkel? Első szériás gondok, összeszerelési minőség, semmi probléma? Kell-e valamire figyelni ilyen készülék vásárlásakor, vagy teljesen rendben vannak?

(Az emberben azért csak benne van a tudat, hogy ezt a cuccot annak idején valamiért visszavitték...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.