Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-02 12:58:01

LOGOUT.hu

Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25551) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Amit openmdiavault felajánlott ext4 a WD-n.
Az LG-n fat vagy exfat.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#25552) Celtis válasza HeavyToys (#25549) üzenetére


Celtis
veterán

Ha egyébként DHCPs a környezet, akkor jobb ha a fix IP-t a routerben rendeled hozzá a Pi MAC címéhez.

(#25553) envagyok válasza Sándor -P20- (#25551) üzenetére


envagyok
veterán

Próbáld átformázni a wdt

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#25554) s_e_n_k_i válasza ice9 (#25546) üzenetére


s_e_n_k_i
tag

Hááát, szerintem nem éri meg a fáradozást. Elméletileg fdisk-el lehet csökkenteni (shrink) a partíciót, majd aztán átvinni egy kisebb kártyára, de nem hiszem, hogy időben és fáradozásban megéri. Én akkor már inkább egy friss installt csinálnék egy 8GBs kártyára, valószínűleg sokkal gyorsabb és kisebb a hibázás lehetősége.

(#25555) HeavyToys válasza Celtis (#25552) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Közben megtörtént már. Sikerült beállítani. Sajnos nem DHCP-s a környezet.

További kérdés merült fel, van ezen a hálózaton 1 windows-os gép, aminek van egy megosztott mappája. A mappa tartalmát kellene lejátszania a raspberry-nek.

Van egy 1 IP címem, aminek van webes felülete, ezt el is érem. Innen is látom, hogy működik most a dolog, a fix ip beállítása előtt nem tudtam felcsatlakozni rá.

Azonban ezen IP cím alatt, található megosztva ez a fentebb említett mappa.

Az alábbi parancsokat használtam terminálban:

$sudo mkdir mountfoldername (általam kitalált név)

sudo mount -t cifs -o username=(saját username),password=(saját jelszó) //WindowsPC(PC ip címe)/share1(megosztott mappa neve) /mnt/mountfoldername (az 1. pontban megadott általam kitalált név)

Hibaüzenetet kapok, miszerint nem találja a hivatkozott mappát.

Hol hibáztam?

Továbbra is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#25556) Sándor -P20- válasza envagyok (#25553) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Mire formázzam?
Az ext4-et már a pi csinálta. Az eredeti ntfs-el hibát írt ki, nem csinált vele semmit.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#25557) envagyok válasza Sándor -P20- (#25556) üzenetére


envagyok
veterán

Ami az LG volt

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#25558) Pulsar válasza HeavyToys (#25555) üzenetére


Pulsar
veterán

Esetleg a password utan vesszővel elvalasztva még beirod hogy:
domain=workgroup
Természetesen a windowsos gép munkacsoportját beirva.
Illetve milyen winddows fut a megosztó gépen?

[ Szerkesztve ]

(#25559) HeavyToys válasza Pulsar (#25558) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Win7 fut azon a gépen amiről megy a megosztas.

(#25560) Pulsar válasza HeavyToys (#25559) üzenetére


Pulsar
veterán

Akkor a cifs-nek menni kéne.
Sudo nem kell az elejére.
Illetve a username=user után vessző, utána space és ugy password=jelszo. Ha igy probaltad akkor jó, csak ide forditva irtad (space es utána vessző)

[ Szerkesztve ]

(#25561) Sándor -P20- válasza envagyok (#25557) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Az LG-n NTFS van, azt nem eszi meg a WD-n a Pi, vagy az openmediavault.
Ezt a hibaüzit dobja.
----------------------------------------------------------
Hiba #0:
exception 'OMV\ExecException' with message 'Failed to execute command 'export PATH=/bin:/sbin:/usr/bin:/usr/sbin:/usr/local/bin:/usr/local/sbin; export LANG=C; blockdev --rereadpt '/dev/sda' 2>&1': BLKRRPART: Device or resource busy' in /usr/share/openmediavault/engined/rpc/diskmgmt.inc:265
Stack trace:
#0 /usr/share/php/openmediavault/rpc/serviceabstract.inc(528): OMVRpcServiceDiskMgmt->{closure}('/tmp/bgstatus1a...', '/tmp/bgoutput3L...')
#1 /usr/share/openmediavault/engined/rpc/diskmgmt.inc(267): OMV\Rpc\ServiceAbstract->execBgProc(Object(Closure))
#2 [internal function]: OMVRpcServiceDiskMgmt->wipe(Array, Array)
#3 /usr/share/php/openmediavault/rpc/serviceabstract.inc(124): call_user_func_array(Array, Array)
#4 /usr/share/php/openmediavault/rpc/rpc.inc(84): OMV\Rpc\ServiceAbstract->callMethod('wipe', Array, Array)
#5 /usr/sbin/omv-engined(516): OMV\Rpc\Rpc::call('DiskMgmt', 'wipe', Array, Array, 1)
#6 {main}

---------------------------------------------------------------------
Esetleg valaki felhomályosítana mi fáj neki? :F

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#25562) cigam válasza Sándor -P20- (#25561) üzenetére


cigam
félisten

Ezt lemezek nélkül is csinálja? Egyébként a smart státuszát rendbenlevőnek találja?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#25563) Sándor -P20- válasza cigam (#25562) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

A régi 0,5 terás LG -vel tökéletes.
Ezeket az új 2 terás USB 3-as WD-vel csinálja.
Az a gondom, hogy az LG-hez képest az új WD-vel lassú az adatátvitel.
Smart status? Kicsit bővebben pls.
Nagyon láma vagyok még (már). Win 95 időkben próbálkoztam suse linuxal. Az régen volt.

[ Szerkesztve ]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#25564) Gyula84


Gyula84
veterán

üdv valami nem stimmel update közben raspbian rendszer :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25565) Aryes válasza Gyula84 (#25564) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tárhelyed nem fogyott el? Fájlrendszer / sd kártya nem sérült?

(#25566) gabo89


gabo89
senior tag

Üdv!

Libreelec 7 alatt sikerült a LIRC-et beállítani, először egy fólia távírányítóval, majd egy TV távírányítójával. Nagyszerűen működik. Azt nem tudjátok, hogy PC billentyű betűeit rálehet rálehet programozni a távírányítóra? PL. az EPG-t szeretném beállítani, ahogy billentyűn az E-betűt megnyomva előjön. A KEY_EPG mást csinál, a KEY_E pedig nem helyes.

indul a sörös aludni

(#25567) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Tegnap megjött a ZeroW :)
Feltettem rá a legújabb LE-t 8.0.0.1
Bár a felülettel nem vagyok teljesen kibékülve, a pici zero nagyszerűen teljesített!
Tényleg viszi a fullhd filmeket, és a vu+enigma is megy vele. Talán egy kicsivel lassabban vált csatornát.
Amit tapasztaltam még, hogy időnként elmegy a kép és a hang kb 1mp-re. Emlékeztem rá, hogy talán a videó móddal van ez összefüggésben. Átállítottam 720-asra, utána nem volt ilyen. Nem bírná a fullhd-s felbontást?
A másik "nagy" problémám, hogy nem találom, hol kell beállítani a pontos időt :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#25568) GoZoL


GoZoL
senior tag

A Zero W-re rá tudtam varázsolni a rasplexet, ha esetleg valakit érdekel leírom.
Működik a wifi is a bluetooth-ot nem teszteltem.

(#25569) Laca0 válasza GoZoL (#25568) üzenetére


Laca0
addikt

Mivel másabb/jobb a rasplex, mint a LE lejátszója?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#25570) cigam válasza Sándor -P20- (#25563) üzenetére


cigam
félisten

A WD-nek saját tápja van, vagy közvetlen az USB-re van dugva, és a Pi táplálja?
A smart státuszt a böngésző felületen keresztül is megnézheted, a merevlemez állapotáról ad infót.

Hogyan készítettél rá fájlrendszert? (Hogyan, mivel partícionáltad, formáztad?)

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#25571) Sándor -P20- válasza cigam (#25570) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

HDD Közvetlenül a Pi-n van, (AZ LG is csak simán rá volt dugva) nincs segédtáp, sem aktív tápos hub. Ezt kipróbáltam, nem volt változás... :U
Egyébként a HDD-n kívül nincs más fogyasztó a Pi-re dugva. HDD, lan kábel, táp van csatlakoztatva.
Első alkalommal úgy dugtam fel a HDD-t ahogy a boltban kaptam. (miután a rajta levő kacatokat letöröltem)
miután ez nem jött össze, próbáltam a Pi-vel formázni, de úgy sem lett jó. Közben mivel egy öreg tabletről próbálkoztam, éjszaka, sikeresen töröltem egy partíciót az SD kártyáról... :Y
Ekkor felraktam a 3.0.63-as OMV-t, és azzal próbálkoztam tovább. Nagy nehezen elindult a WD, de nem igazán tetszett. Ma próbából visszarakam az LG-t amivel mielőtt hozzányúltam jó volt, de hibaüzi... :Y
A WD saját progijával lett visszarakva az NTFS, az egész vinyó egyben van, nincs megosztva.
Smart infót köszi, megnéztem, és ha már itt is téma volt ide is bemásolom amit az OMV topicba írtam.
-------------------------------------------------------------
Hibaüzenet témakörben amire jutottam.
A hibaüzenetet az új 3.0.63 OMV csinálja. Ennek a verziónak a régi LG HDD sem tetszik. :F Ha azt dugom a Pi-re akkor is hibaüzi a jutalom...
Próbából visszaraktam az előző 3.0.59 -es OMV-t és nincs hibaüzenet. Ami érdekes, hogy a friss telepítésre rá tudtam dugni a WD-t (WesterDigital) is, amit tenap előtt nem fogadott el az OMV. Mindkét HDD NTFS filerendszert kapott. (Az LG tele van adattal...) Az ext4-re formázott WD HDD-t még csak törölni sem tudtam az öreg asztali gépemen. A problémát a WD oldaláról leszedett saját formatálló progi oldotta meg, az nem lacafacázott... :DDD

A sebesség anomália tovább gyűrűzik, az érthetetlenség irányában...
Arra rájöttem hogy nem HDD függő a dolog. Most már az LG-vel is csak 3,5 mega körül fogadja az adatokat a PI. Viszont pár pillanatra volt hogy felugrott 6 mega körülire a feltöltési sebesség, ami mielőtt hozzányúltam volna a cuccoshoz 10 - 11 mega körül volt stabilan... :F
Lehet hogy valami frissítés hiányzik ami még nem került fel a Pi-re? :F
Nem értem. Esetleg valakinek valami ötlete?
Minden adat UTP kábelen megy, a ruteren sem változtattam semmit.
Egészen addig 10 - 11 mega körüli volt a feltöltés amíg hozzá nem nyúltam a HDD-khez..

[ Szerkesztve ]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#25572) toth_janika válasza Sándor -P20- (#25571) üzenetére


toth_janika
őstag

Nekem a PI-n egy Samsung usb3-as vinyó van, de nekem sem megy sehogy 3-4 MBps felé... (Igaz én LAN (pi) és N-es wifi (gép) között másolgatok, de már "megszoktam", hogy pár órát el kell töltenem vele, bár azért nem gyengén zavar a dolog :W )

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#25573) GoZoL válasza Laca0 (#25569) üzenetére


GoZoL
senior tag

Rasplex szerverem van és kényelmesebb csak egy kóddal párosítom és működik is. Le alatt mit értesz?

(#25574) Sándor -P20- válasza toth_janika (#25572) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Igazából az zavar, hogy két nappal ezelőtt még 10 Mega fölött teljesített.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#25575) cigam válasza Sándor -P20- (#25571) üzenetére


cigam
félisten

Elég nehéz követni, hogy éppen mit csinálsz, hol akadt meg a dolog, mert ide-oda kapkodsz, nem várod meg hogy 1-1 problémán úrrá legyél. A "miután ez nem jött össze" nagyon kevés infó. Pontosan hol akadt el a dolog, mi nem működött, milyen hibaüzenet(ek)et kaptál.
Az NTFS rendszer is okozhatja a lassúságot, de lehet hw-es gond is. Pl. az USB kábel cseréje is okozhat változást a sebességben, ill. az, hogy nem tudja megfelelően táplálni a merevlemezt a tápegység. Magára a Pi-re van kötve bill/monitor, vagy a böngészőn keresztül éred csak el? (Látszik a kis szivárványos labda a sarokban?) Meg kéne állapodnod egy konkrét felállásban, és azon töviről hegyire végigmenni, nem pedig lóugrásokban ide-oda cikázni. Nem ismerem az openmediavaultot, annak használatában nem sokat tudok segíteni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#25576) Laca0 válasza GoZoL (#25573) üzenetére


Laca0
addikt

LE=LibreElec
Ennek a gyári média kereső, lejátszó részével hasonlítanám hozzá.
Gondoltam amúgy, hogy Plex szerverhez könnyebb vele csatlakozni.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#25577) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Pi3-as gépen Libreelec van, a teszt verzió, frissítve mindig az újabbra.
Az alábbi hibába futottam bele.

Külső vinyóról több .mka kiterjesztésű audió fájlt (lemezt) játszottam le. Amikor léptetni akartam a számokat, újraindult a Pi. Több ilyennel belefutottam ebbe a hibába, és minden egyes alkalommal amikor a számok között szeretnék lépkedni.
Illetve a médiatárba sem bírom berakni.

Valami user error lehet?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#25578) doberman válasza embe (#25577) üzenetére


doberman
senior tag

készíts egy stable verziójú kártyát, máris lesz összehasonlítási alapod.

8lnu

(#25579) Sándor -P20- válasza cigam (#25575) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

A Pi-re csak a HDD van csatlakoztatva.
Jelenleg a 3.0.59 -es OMV van a pi-n. Ezzel az OMV-vel ugyanaz a jelenség mindkét HDD-vel.
Tápfesz ok. Nem szór villámokat a Pi. (Nem jelelzi az elégtelen feszültséget) bár a gömböcskét még sosem láttam.
Most annyi a nyűgöm, hogy alacsonynak tartom a feltöltési sebességet, ami a régi LG-nél is visszaesett.
Nem értem mitől esett vissza. :F
Valami ötlet nézek meg?

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#25580) embe válasza doberman (#25578) üzenetére


embe
nagyúr

Openeleccel is néztem, azzal meg el sem indul az mka kiterjesztésű fájl.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#25581) Gyula84 válasza Aryes (#25565) üzenetére


Gyula84
veterán

kártya lehet, meg tudom nézni raspbian alatt?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25582) vargalex válasza Sándor -P20- (#25579) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Mik a mount opciók? Érdemes lehet a noatime-t betenni, ha nem lenne.

Alex

(#25583) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok.

Autóban hasznalom Pi3at libreelecel. Néha használom Yatset telefonrol tudjak zenet hallgatni ha netan nics az autoban meg az a zene. Viszont eleg kenyelmetlen ki-be kapcsolgatni tether modot pi-n.

Mivel yatse nem kepes ugy menni ha telefon van tether módban, nincs ra valami egyszeru trukk a ki be kapcsolasra?

Elore is köszönöm :-)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#25584) Aryes válasza erikke17 (#25583) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért nem megy a yatse tethering módban? Nem próbáltam még, de nehezen hiszem el...
A kore-t próbáltad?

(#25585) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Bajban vagyok, segítség kellene!

RPI 2-öm van már jó ideje, kizárólag KODI-val csak médialejátszásra használjuk és tökéletes. Azonban most volt két frissítés is, amit engedélyeztem neki. Azóta bár szebb a felület, de valamiért a NAS-on lévő fényképeket nem játssza le...a miniatűr ikonok látszanak, azokat betölti, de kattintva a képre csak feketeség van. Már újraindítottam, de ugyanez. Mi lehet a gond? Mit állítsak be?
Filmlejátszással nincs gond (remélem a megvásárolt mpeg kodekek is maradtak, azt még nem próbáltam)
Vezetékes hálózatban van kötve NAS és lejátszó is.

F.K.T.

(#25586) sesshou


sesshou
senior tag

Egy kérdés.

Mit ajánlotok jobban ha raspberry 3 on csak lejátszani szeretnék
openelec-et vagy osmc-t? melyik erőforrás barátabb/stabilabb?
osmc-n tudtommal könnyeb bizonyos dolgokat megcsninálni de semmi hasonló nem izgat viszont anno az openelec-el sokat szívtam gyakran kellet ujra indítani meg telepítgetni. viszont most úgy tűnik hogy az osmc tobb erőforrást eszik.

[ Szerkesztve ]

(#25587) Flowtation válasza sesshou (#25586) üzenetére


Flowtation
őstag

openelec helyett már libreelec van, az OE leállt. Én azt használom, minden okés vele, az osmc-t nem igazán ismerem, talán még a kezdetekben (amikor meglett a pi) használtam, de azóta sem. Ha alap médialejátszás a cél, akkor szerintem libreelec.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#25588) sesshou válasza Flowtation (#25587) üzenetére


sesshou
senior tag

Most OSMC-van rajta és stabilnak tűnik de gondolkodom egy clean install ban mert annor sokat hekkelgettem addonokkal és lehet van rajta szemét bőven.

(#25589) Flowtation válasza sesshou (#25588) üzenetére


Flowtation
őstag

Ha van egy tartalék sd kártyád, akkor egy próbát simán megér. :K Nekem kodi fut rajta, semmi extra (mivel pi1-em van) csak ha jól emlékszem a keymap addon (tv távirányítójának konfigjához), meg egy külsős kiegészítő, amivel lehet a kodin keresztül szerkeszteni a config filet. Ez kell az órajel emeléshez, usb áramtöbblethez, stb. Nagyon régen megy így, nfs megosztásokat használok a házi nasról, visz mindent.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#25590) cigam válasza psg5 (#25585) üzenetére


cigam
félisten

Ha letöltöd helyi meghajtóra, akkor is ugyanúgy viselkedik?
Próbáld meg downgrade-elni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#25591) erikke17 válasza Aryes (#25584) üzenetére


erikke17
őstag

Kore-ban úgy tudom nincs benne az AriPlay.

Yatseval tökéletesen megy csak Pi-t kell tether módba tenni, telefon nem jó neki -.- :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#25592) MaCS_70 válasza sesshou (#25586) üzenetére


MaCS_70
félisten

Voltaképpen mindegy -- amelyik szimpatikusabb. A LE és az OSMC is stabil rendszer, folyamatos fejlesztés alatt.
Nekem az OSMC teljesen szubjektív alapon jobban bejön, de ennek a gyakorlatban semmi jelentősége.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#25593) wassermann válasza sesshou (#25586) üzenetére


wassermann
Topikgazda

Mindkettőn jól működik a KODI, de ahogy írtad az OSMC annyival jobb, hogy teljesebb a Linux, amit a KODI alá tesz. Simán belefuthatsz olyan helyzetbe, hogy pl. kellene valamihez parancssor. Ez a minimalizált Linuxra építtett Librelec-nél (Openeklec) nehéz, az OSMC-vel viszont sima ügy.

(#25594) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Van itt egy RPI Zero Wifi.

Kérdés, hogy én csinálok valamit rosszul, vagy a készülék.

Az OSMC Pi1/Zero img-jét írtam ki a betett kártyára, a szélső mUSB-re adtam tápot, a vele jövő adapterrel csatlakoztattam a tévé HDMI-portjára -- és nem történt semmi.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#25595) psg5 válasza cigam (#25590) üzenetére


psg5
veterán

Ennyire nagy lehet a gáz?
Mi az a downgrade?
Ennyire mélyen nem mennék bele...márha ez mély...

F.K.T.

(#25596) psg5


psg5
veterán

Na most az van, hogy csak a nemrég feltett képeket nem jeleníti meg a régieket szépen mutatja...ez miez?
PC-n nézve tökéletes, csak az RPi Kodin nem mutatja.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#25597) szasanyi válasza psg5 (#25596) üzenetére


szasanyi
félisten

Pendrájvról miért nem próbálod ki? Csak, hogy tudd a RPi2 / KODI a hibás vagy beállítási oka van.

(#25598) embe válasza psg5 (#25596) üzenetére


embe
nagyúr

Ha médiatárból nézed lehet frissíteni kellene azt? ( lehet hülyeségeket írok, mert én is küzdök most a beállítással )

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#25599) cigam válasza psg5 (#25595) üzenetére


cigam
félisten

A downgrade azt jelenti, hogy tedd vissza a régi, de működő verziót.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#25600) psg5 válasza szasanyi (#25597) üzenetére


psg5
veterán

Megpróbálom.
Ha ezekre az új képekre megyek, újraindul az RPI2...

F.K.T.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.