Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAID

Hozzászólások

(#1045) Freddy TNT válasza karib (#1044) üzenetére


Freddy TNT
őstag

A konfigom ki van töltve az információs részben. Nos igen, a szoftveres RAID-nek egyik nagy előnye, hogy RAID 0 és 1 is lehet rajta.

Én úgy tudtam, hogy az integrált vezérlők 66Mhz-s buszra vannak ültetve.(everest is ezt mondja) Ehhez képest nemrég azt mondtad, hogy csak 33 :U Na már most ha ez így van akkor mivel lenne gyorsabb, mint ha PCI buszon kommunikálna ? :F

Logikus amit mondasz,de én másfelől közelítem meg a dolgot:
Leszögezhetjük, hogy a raptor azért mégiscsak jobb mint bármely másik vincsi. (asztali kategóriában)
Pénzem ugyan jelenleg 10.000 Ft van erre a bulira,de nem is most azonnal tervezem....olyan nyár végére kb gondolkodhatok a raptorokon...... :( Ha minden jól megy persze :D
Na meg 5 év gari ? :U Ez nagyon megnyugtat. Az adataimnak meg van egy külső mobile rack-es vinyó amire mentek olykor mindent....igaz még marad így is az emberi tényező...

Van már egy PCI-x es karim és ettől nem egykönnyű megszabadulni...na meg miért is ? A PCI-E miatt úgy is kell alaplapot cseréljek. Igaz PCI-x es deszka jóval drágább :O
Én ezt néztem ki : [link] ha jobban megnézem akkor idegesítő, hogy ha valamilyen videókártyát rakok bele (állítólag van egy 8 Mb-s integrált) akkor gyakorlatilag a hűtő miatt használhatatlan az egyik PCI-x es foglalat.....azért luxus a 2-ből 1-et rögtön kilőni nem ? :(( :((( A másik pedig, hogy tisztázatlan, hogy 939-es vagy 940-es.....mindenhol mást írnak róla.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.