Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40251) v!ct0y


v!ct0y
veterán

The Last of Us 2013. június 14 :W

(#40252) james001 válasza v!ct0y (#40251) üzenetére


james001
veterán

ND megerősítette?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#40253) Mister_X válasza v!ct0y (#40251) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nemár... :(((
Bár inkább később adják ki, mint sem rossz legyen.

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40254) szasanyi válasza Mister_X (#40253) üzenetére


szasanyi
félisten

Mint az új Alien ugye, ami jó sokáig készült cserébe jó sz@r lett. :U PC verzióról ne is beszéljünk.

(#40255) Ghard válasza DM-Fan (#40240) üzenetére


Ghard
őstag

A képminőségre mondjuk kíváncsi lennék,mégis miben jobb egy bd lejátszó.
Lemezen még nem néztem blurayt,de pcn és ps3on is néztem mkvt,különbség nem volt.
Inkább a megjelenítőn múlik ez,mint a lejátszón. Gondolom.

(#40256) james001 válasza szasanyi (#40254) üzenetére


james001
veterán

Ja de ez Naughty Dog játék,nem Gearbox :U
Lehet hogy ettől az eltolástól még szebb lesz a játék! ;)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#40257) Mister_X válasza szasanyi (#40254) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért ezt még is csak egy Naughty Dog készíti, nem egy Nevenincs Bt. (azért a Gearboxon belül sem egységes minden) és a The Last of Us ránézésre is jó, ezt a Colonial Marinesról nem lehetett elmondani.

@james001: na, azért csodára ők sem képesek. Szerintem most vannak abban fázisban, hogy nap 12 óra. Egy hónap alatt csak reszelni tudnak a kódon.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40258) szasanyi válasza Mister_X (#40257) üzenetére


szasanyi
félisten

Persze, de még fontosabb, hogy exclusive cím! Egyébként csak arra fel jegyeztem meg, hogy a jó cím, a fejlesztési idő és a reklám semmit nem jelent. És erre már több példa is van, nem csak az A: CM
Az meg kiváltképp bosszúság, hogy az ember beruház jó gamer PC-re, és egymás után jönnek a pofonok 720p-s konzolportok személyében. :((( No, talán a Crysis 3 hozza azt a vizuális élményt amire várok/várunk PC vonalon.

(#40259) james001 válasza szasanyi (#40258) üzenetére


james001
veterán

"És erre már több példa is van, nem csak az A: CM"
Pl. a Duke Nukem Forever? :DDD

Igazából én (se) keseredtem el mert hogy csúszik,az az 1 hónap nem nagy cucc. Én bízok a ND csapatában hogy ők nem szúrják el,pluszba abban is reménykedem hogy nem csak egy sablonos zombis játék lesz...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#40260) szasanyi válasza james001 (#40259) üzenetére


szasanyi
félisten

Ja, meg mint Rage (amiről Carmack azt mondta, a legszebb grafikájú PC játék lesz. Aha... :U ), de DS3 is felemás megítélést kapott. Bár konzol vonalon még csak-csak, de PC-re amit művelnek az vicc. Pölö a másik idióta aki legutóbb azt nyilatkozta, hogy a a DS3 azért nem kapott részletesebb textúrákat és úgy általában szebb grafikát, mert úgy rosszabb lenne a játékélmény. :W

(#40261) v!ct0y válasza james001 (#40252) üzenetére


v!ct0y
veterán

Meg. De nem baj legalább még jobb lesz :)

(#40262) DM-Fan válasza Ghard (#40255) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Rosszul gondolod! A lejátszón is nagyon sok múlik, ahogy a megjelenítőn is. Mindig a legszűkebb keresztmetszet határozza meg a végeredmény: hiába jó az egyik komponensed, ha gyenge a másik. Az átlag, 15 GB-os mkv eleve elmarad minőségben az érintetlen BD-től, nem is érdemes hasonlítani, de még az érintetlen BD-t sem mindegy, hogy mivel játszod le és hogy az az eszköz hogyan van beállítva, a TV-t ahhoz kalibráltad-e, stb.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40263) james001 válasza szasanyi (#40260) üzenetére


james001
veterán

Ja igen olvastam azt a hírt,de amit még művel a Visceral meg az EA azzal a játékkal... :( Mikrotranzakció meg egy csomó dlc már a megjelenéskor... Ezek csak a pénzre hajtanak.

Amúgy egy ON kérdés: A "minis" játékok azok trófeáznak?

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#40264) ldave válasza james001 (#40263) üzenetére


ldave
félisten

Saját trófeáik lehetnek, de a PSN-es nagy trophy listára nem kerülnek fel. Mondjuk csak 2 mini játékom van, nem nagy minta, de gondolom ezt a többire is igaz.

A Slime draws near! Command?

(#40265) james001 válasza ldave (#40264) üzenetére


james001
veterán

Köszi. Csak azért kérdeztem mert itt írta vki nemrég hogy a Jetpack Joyride-hoz is vannak,de ugye az egy mini játék,gondoltam hogy akkor a többihez is van.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#40266) Ghard válasza Mister_X (#40257) üzenetére


Ghard
őstag

A gearboxról nekem a véleményem csak annyi,hogy nem kiemelkedőek,de az alient csak a marketingbullshit köti a nevükhöz valószínűleg. Mert hogy nem ők végezték a fejlesztést :)
infó

(#40267) DM-Fan válasza james001 (#40263) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én most fejeztem be a Dead Space 3 single kampányát. Szerintem igencsak kellemes volt, az opcionális küldetésekkel együtt (úgy, hogy egyébként jópárat meg sem csináltam közülük) bizony tizenpárórás játékidő volt benne és a végigjátszás után a new game+ menüpontban számos egyéb játékmód is unlock-olódott, nem beszélve arról, hogy co-op-ban is végigtolható a sztori, ami megintcsak más színezetet ad neki. Nem azt mondom, hogy ez volt a három rész közül a legjobb, mert nem, de ettől függetlenül szerintem korrekt iparosmunka ez, aki kedveli a szériát, az ne hagyja ki, mert hozza a megszokott minőséget!

A DLC-kről meg annyit, hogy csomó olyan van köztük, ami igazából már a játék elején megad valamilyen fegyvert, szkafandert, vagy egyéb más dolgot, szóval nem valós kiegészítő, inkább csak gyorsító a türelmetleneknek. Halkan jegyzem meg, hogy a bolttól grátiszba kaptam két DLC-kódot a játékhoz utólag, e-mail-ben, az Aliens-hez meg már a vásárláskor adtak egyet a Limited kód mellé.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40268) Mister_X válasza szasanyi (#40260) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Dead Space 3 + Sweet FX [link], [link], [link], bővebben: link. Egy szavuk nem lehet a PC-seknek...

@Ghard: elvieg közös kasszán vannak és van átjárás a két cég között. Bár a lényegen nem változtat, a játék nem lett jó.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40269) xpsyx válasza james001 (#40265) üzenetére


xpsyx
tag

Akartam is irni, hogy a Jetpack Joyride-hoz van, viszont nem tudtam, hogy az Minis (mivel a storeon nem a minis alól töltöttem le.)..De ha az, akkor megerősitem, hogy vannak trófeák :)

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#40270) szasanyi válasza Mister_X (#40268) üzenetére


szasanyi
félisten

Na, ezt kipróbálom köszi! Néha 300FPS is van, miközben a grafikai részletesség lehetne sokkal jobb. Alien esetén még ráadásul fix 60FPS van annak ellenére, hogy az sem a brutál grafika miatt van csak a fejlesztők limitálták. :U

(#40271) Edgeri válasza DM-Fan (#40267) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hát én beletoltam 4-5 órát múlthéten, azóta sem sikerült visszaülnöm elé. De összességében nekem is tetszik :K

Üdv, Edgeri

(#40272) szasanyi válasza Mister_X (#40268) üzenetére


szasanyi
félisten

No, ki is próbáltam. Csodát nem tett, és a PC-t sem zsigereli ki de az összkép egyértelműen jobb, szebb lett. Köszi a linket, eddig ezt nem láttam. :R

Van vki aki előrendelte az új Tomb Raidert? Én arra pályázok PS3 vonalon, de ennyi sz@rság után már nem mertem előrendelni hanem megvárom az első tapasztalatokat. :B

(#40273) erahurka válasza xpsyx (#40269) üzenetére


erahurka
félisten

Jetpack Joyride szerintem nem minis, a mentés is a rendes játékokkal egy mappában van.

(#40274) ldave válasza szasanyi (#40272) üzenetére


ldave
félisten

Tomb Raiderrel kapcsolatban kivárok, érdekel a játék, de sose voltam annyira nagy rajongója a sorozatnak, hogy első nap megvegyem. Azért remélem jó lesz, szerencsére a Square-Enix most elég jó szériában van, Deus Ex, Hitman, Sleeping Dogs mind jó játékok lettek.

A Slime draws near! Command?

(#40275) Mister_X válasza ldave (#40274) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pont ezen gondolkodtam, hogy mennyire feljött a Square Enix. Régen csak Final Fantasy, majd az egysülés után Dragon Quest volt, most meg olyasmik is a birtokaikban vannak, amik nyomokban sem tartalaznak jRPG-t. És eddig mind jó lett!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40276) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kérdés: a játékok által feltelepített adatot hogyan törlöm? (lemez már nincs)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40277) trufa12 válasza szasanyi (#40270) üzenetére


trufa12
addikt

fps limit nem tudom hova van belőve, de régebben lehetett buherálni az ilyen dolgokat. a játék c re telepített registris mapájában . ami rejtve van , a felhasználói mappán belül valahol :D

így most nem tudom teljes mértékben.

nem tudom most van e még ilyen? mert ott akkor át lehetne írni hogy ne álljon meg 60-nál.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40278) trufa12 válasza Mister_X (#40276) üzenetére


trufa12
addikt

hát ott a játék menü pont alatt, rá mész háromszög
és delete !

v milyen adatokra gondolsz?

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40279) ldave válasza Mister_X (#40275) üzenetére


ldave
félisten

Mivel megvették 2009-ben az Eidos-t, így elég sok nyugati IP-hez jutottak :) Szerintem az a szégyenletes, hogy ami jó jött az utóbbi időben az SE-től, az mind az Eidos miatt van... legalábbis itt nálunk.

A Slime draws near! Command?

(#40280) trufa12 válasza ldave (#40279) üzenetére


trufa12
addikt

de nosztalgikus ezt látni (Eidos)
nekem most így a commandos jutott eszembe:D
Yes Sir :D

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40281) Zigur válasza szasanyi (#40272) üzenetére


Zigur
senior tag

Szeretem a Tomb Raider sorozatot, pont emiatt tuti nem rendelem elő az új részt, a videók alapján nem sok köze van az eredeti TR-hez, hanem ez is csak valami interaktív movie lesz, az meg nem érdekel.

(#40282) MasterMark válasza Mister_X (#40276) üzenetére


MasterMark
titán

Jó az avatárod. :D

Switch Tax

(#40283) trufa12 válasza Mister_X (#40276) üzenetére


trufa12
addikt

nahát belőled meg hirtelen hogy lett gamepodder,?:D

gratula.

kemény helghast lettél :C

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40284) Lancelot07


Lancelot07
csendes tag

Én előrendeltem a Tomb Raidert,mert a videók és leírások alapján nekem tetszik..Viszont a Dead Space 3-at most tolom másodjára végig,utánna még kétszer legalább,mert kiváncsi vagyok a cuccokra amiket majd adni fog..trófeákkal némelyikkel meg kell szenvedni,de nagyon jó!Főleg az a szörny a kedvencem ami elpusztithatatlan :D :W

(#40285) Mister_X válasza trufa12 (#40278) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs lemez -> nincs ablaka -> nem tudom letörölni így az első indításkor kötelezően felpakolt adatokat.

@ldave: tudom, szerintem ez csak jótt tettek, nálam már előrébb van kiadóként, mint bármi más.

@MasterMark: thx, de most nézem, hogy milyen hamar le lett tudva, tegnap este kértem képből :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40286) dilipok válasza Mister_X (#40285) üzenetére


dilipok
veterán

De a game data-nal fenn kell lennie. Ha nincs, nem is installalt semmit. (bar szerintem par kilobyte-ot minden installal)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40287) ldave


ldave
félisten

Ha valaki tervezi PS3-on a Skyrim beszerzését, akkor most előre célszerű megvenni hozzá a DLC-ket, mert most az első héten féláron vannak.

A Slime draws near! Command?

(#40288) Mister_X válasza dilipok (#40286) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most nem vagyok PS közelében, de akkor a Game oszlopban a fenti mappák egyikébe rakta bele és onnan törölhetem?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40289) trufa12 válasza Mister_X (#40288) üzenetére


trufa12
addikt

igen, ha pedig ott nincs semmi ,akkor nincs mit törölni.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40290) Mister_X válasza trufa12 (#40289) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Biztos ott van, mert a játék (DmC) azzal kezdte, hogy felrakott a doboz szerint két és fél gigát. Cirka egy héten belül aktiválom a Plust és akkor elkél majd minden szabad bájt amíg le nem cserélemy a vinyót.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40291) leslieke válasza ldave (#40287) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Skyrim játszható és érthető az előzmények nélkül is?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40292) trufa12 válasza Mister_X (#40290) üzenetére


trufa12
addikt

:R
nekem késik a plusz, most vettem 320 as hdd t .)
remélem berakom a gépbe és teszi a dolgát nem kell majd szenvedni vele.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40293) trufa12 válasza leslieke (#40291) üzenetére


trufa12
addikt

igen
legalábbis szerintem .) max a világ tök idegen , a story meg úgyis más. szóval 1 élmény.
ráadás a varázslások nagyon jól meg vannak csinálva . akár 2 kézből is lehet szórni az áldást :)
ilyen más játékba nagyon nincs. :D
ez tetszik benne. bár azt sajnálom nem adták ki csak butított változatba még pc re sem jött ki az amit ígértek nah de majd most az új cím amit majd valamikor csinálnak már olyan lesz..

a skyrim 1 feltupírozott oblivion, más történettel de jól sikerült :)

nah meg mire az előzményeket végig játszanád:D igen lenne még 2 rész ebből a szériából, nem rövid játékok.
nah meg az oblivionon kívül a többi nagyon ronda már mai rálátással .

ha nagyon érdekel a világ szerintem van ahol utána lehet olvasni az egész storynak :)
Úgyhogy hajrá uzsgyi skyrimezni :R

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40294) dilipok válasza leslieke (#40291) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem nyugodtan nekiallhatsz. 200 evvel kesobb jatszodik, mint az elozo.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40295) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Köszönöm a válaszokat! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40296) trufa12 válasza leslieke (#40295) üzenetére


trufa12
addikt

am mennyi most 1 skyrim?
én azért nem állok neki mert nekem a dragon age is hosszú , nemhogy 1 skyrim :D

mármint nem bánom hogy sokáig tart , csak hát 1 skyrim szerintem nyárig eltartana

és a végén elkezdeném kaszabolni :D a szomszédokat, sárkánynak nézve mind.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40297) trufa12


trufa12
addikt

előfizettem a plusra, tényleg remek dolog , ráadás csak 3 k ba került

remélem a sleeping dogs elérhető lesz , még ebben a hónapban végig . mert köv hét elején jön a hdd és kapom is le :)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40298) ldave válasza trufa12 (#40297) üzenetére


ldave
félisten

Tedd be a download list-re a Sleeping Dogs-t, nem kötelező egyből letölteni és ott megmarad abban az esetben is, ha már kikerült az aktuális kínálatból (ez persze minden PS+-os cuccra igaz). Később belépve a Store-be el tudod így indítani a letöltést.

A Slime draws near! Command?

(#40299) leslieke válasza trufa12 (#40296) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

8.390 Ft az új ára, amit nagy hirtelen találtam: [link]

Nekem egy évig is eltartana a skyrim, idén még be se volt kapcsolva a ps3.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40300) perge666


perge666
veterán

Pont azon vagyok énis,hogy beszerezzem a Skyrimet PS3-ra.
Elődökkel soha nem játszottam,de teszt alapján tetszik.
Debrecenbe ha van valakinek eladó,akkor jelezzen,megbeszéljük,akár ma is át tudom venni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.