Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39901) vaksi8 válasza ldave (#39900) üzenetére


vaksi8
senior tag

Az elfecsérelt 20 órát inkább az asszonyoddal töltötted volna Nu ni Kuki-s játékkal.. :R

[ Szerkesztve ]

(#39902) Mister_X válasza vaksi8 (#39901) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ennek aztán sok értelme volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39903) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hú, nem is tudtam, hogy az előfizetések is bekerültek az Instant game Collection-be :Y ;]
*so evil*

Érdemes lesz majd vásárolnom egy feltöltőkártyát, sok minden akciózva van.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39904) TazLeacher válasza Mister_X (#39903) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Innen láttam reggel... ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#39905) vaksi8 válasza Mister_X (#39902) üzenetére


vaksi8
senior tag

Pont amilyen magának a játéknak csúfolt valaminek van.

[ Szerkesztve ]

(#39906) dilipok válasza vaksi8 (#39905) üzenetére


dilipok
veterán

neked van valami bajod? :F vagy mi a francot kotekszel itt?

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39907) vaksi8 válasza dilipok (#39906) üzenetére


vaksi8
senior tag

Nem francot és nem kotekszem!!
Én elhiszem hogy nagyon várta ezt a játékot csak nem feltétlen kell az emberre erőszakosan rá tukmálni.
[link]

(#39908) ldave válasza dilipok (#39906) üzenetére


ldave
félisten

Nemtom, de néha úgy érzem itt magam mint az oviba, hogy "bibí, a te játékod egy szar, kislányoknak való szemét, az enyém sokkal jobb!" és társaik.. Tudom én, hogy rétegjáték meg minden, na de mindegy.

@vaksi8: nem hiszem, hogy erőszakosan kényszerítenék bárkit is, hogy vegye meg és játsszon vele, elnézésed kérem, hogy ha mégis úgy alakult volna, ha beletoltam a véleményem a személyes zónádba.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#39909) dilipok válasza vaksi8 (#39907) üzenetére


dilipok
veterán

es ki "tukmalta" rad? Esetleg valaki odaallt melled es azt mondta fegyverrel a kezeben, hogy marpedig neked jatszanod kell vele, mert masoknak tetszik? :F eskuszom nem ertem mi a baj

Arrol mar nem is beszelve, hogy egy ps3 exkluziv jatekrol irt, amit esetleg szivesen vesznek masok, akiknek tetszik ez az alatalad hulyesegnek titulalt jatek. Es akkor mivan? Ok is mind hulyek? Lehet, hogy nekik meg nem tetszik az altalad istenitett jatek. Legyunk szivesek tekintettel lenni masok velemenyere es nem beszolni, csak azert mert nem szereted azt a jatekot. Maradj csondbe inkabb.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39910) Mister_X válasza vaksi8 (#39905) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Te nem vagy normális. A tukmálásra: bő egy év alatt nyolc kemény hozzászólása volt a játékkal kapcsolatban, továbbá én kértem tőle egy egy röpke ismertetőt.

Mindegy, legalább tudjuk, hogy nem szereted a jRPG-ket és lehet PS3-ad sincs.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39911) erahurka


erahurka
félisten

Dualshock kontrollert lehet valahogy PC-vel használni?

(#39912) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PlayStation 4 - Gaikait használ, nem lesz drága
Már nagyon várom a 20.-ai showt. Egyre jobban b*ssza a fantáziám a nextgen. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#39913) Joseppe210


Joseppe210
tag

Szevasztok. Ha veszek egy gran turismo 5 -öt használtan akkor annak az online része is menni fog? Vagy úgy van mint pc-s játékoknál a serial-t egyszer használhatja a tulaj és kész.

JP210

(#39914) Mister_X válasza Joseppe210 (#39913) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Itt csak az EA-s játékokra jellemző az Online Pass, a Gran Turismo 5 mehet online másodkézből is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39915) erahurka válasza gyuromoj (#39912) üzenetére


erahurka
félisten

Örömteli, mert akkor a slim még olcsóbb lesz ;]

Gaiki érdekes lehet, talán ezzel oldják meg a visszafele kompatibilitást. Ha így lesz remélem valahogy dobozos játékokat is lehet aktiválni majd rajta.

(#39916) Sonic* válasza Mister_X (#39914) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Valkit nem érdekelne egy Ps move After Hour Athletes?

Vagy valakinek nincs meg a Sonic All Stars Racing Transformed? NAGYON KÉNE.

Majd kiderül..vagy beborul!

(#39917) supercow válasza erahurka (#39911) üzenetére


supercow
őstag

igen lehet, kell hozzá DS3 Tool / MotioninJoy driver. http://www.motioninjoy.com/
akármilyen istenkáromlás :DDD célszerű az Xboz profilt használni hogy a gép Xbox kontrollerként lássa, mert a legtöbb játék azt támogatja alapból.

maga a program elég összevissza van, tele reklámmal de ha egyszer belőtted akkor megy szépen.

kb telepítés menete, wiki.
illetve: http://www.motioninjoy.com/wiki/en/help

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#39918) Ghard válasza Mister_X (#39914) üzenetére


Ghard
őstag

Kivéve ha az academy editionről van szó,mert abban van 2 letölthető tartalom.

#39916) Sonic*
de megvan pcre,jóféle kis versenyzős cucc,nem a legjobb de sajnos mostanában nem jött ki más. az f1 race stars egy vicc,szerintem a változatos fegyverek fontosak egy ilyennél,ennél meg van a lufi annak pár fajtája szinte és kifúj szó szerint.

#39917) supercow
Mivel arról a retek boxról megy portolás címszó alatt a többi platformra a játék,így nyilván a pcsbe benne hagyják a boxkontrollert,így ezzel tudsz csak rendesen játszani.

(#39919) MdewC


MdewC
nagyúr

Sziasztok,

Tudna vki segíteni abban, hogyan tudok Fifa 13 FUT-ban pontokat vásárolni? 1. playstation network card megoldást nem szeretném, a 2. hogy bank kariról nem tudom mi a folyamat? Tudna vki ötletet hogy miket kell megadni, hogy működjön??

KÖSZI! :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#39920) erahurka válasza supercow (#39917) üzenetére


erahurka
félisten

Köszi, majd lehet megpróbálom. :R
Az a baj hogy 64 bites rendszerem van, ahhoz meg írja hogy mindne bootolásnál kell állítani valamit hogy jó legyen. Mikor bekapcsolom a gépet nem tudom előre fogok-e aznap játszani :(

(#39921) Left4L0L


Left4L0L
csendes tag

Crysis 2-vel játszanak még multin? Lehet megveszem az a 2-3ezer nem számít... :)

PSN: GOD_is_AFK__

(#39922) Mister_X válasza Left4L0L (#39921) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Játszani játszanak, majd a Crysis 3-mal fog megcsappanni a tábor.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39923) MasterMark válasza Ghard (#39918) üzenetére


MasterMark
titán

lol

Switch Tax

(#39924) SektorFlop válasza Left4L0L (#39921) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

plusz most csak 3 ezer, és tiéd ingyen és még rajta kívül 6-7 játék :) szerintem érdemes megfontolni :U

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#39925) Mister_X válasza MasterMark (#39923) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mit vársz, PS3-as társaság :N retekikszboksz ;] Majd veszek magamnak egyet nyáron, aztán lesz Locust nemulass.

@SektorFlop: Crysis 2 már nem jár Plusosoknak.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39926) SektorFlop válasza Mister_X (#39925) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Mikor vették le? :F

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#39927) Mister_X válasza SektorFlop (#39926) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már a januáriban sem volt benne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39928) Ghard válasza erahurka (#39920) üzenetére


Ghard
őstag

Már több mint egy éve hivatalos aláírást szereztek win alá,én is 64biten használom,semmit nem kell állítgatni már.

#39925) Mister_X
A többséggel ellentétben nekem okom is van,amiért szarozom a boxot,nem azért mert psem van(volt boxom is a ps3 mellett,forza 3 is ugye) és attól a másik csak szar lehet.

(#39929) jaroslav


jaroslav
aktív tag

A hozzáértő fórumtársak segítségét kérném.

Mennyit ér (hozzávetőlegesen mennyiért lehetne eladni), egy Playstaton 3 320 GB-os gép.

A haverokkal vettük még az egyetem elején, de nem is volt használva egyáltalán. Reméltük, hogy jókat fogunk majd játszani, de kicsit húzósabb volt a Műszaki Egyetem, mint vártuk, így elő sem lett véve.
3.55 előtti fw van rajta, de nem emlékszem pontosan melyik.

CECH-2504B

A gép ahogy mondtam nem volt használva egyáltalán, így arról nincs értelme beszélni, hogy milyen állapotban van, hisz teljesen új.

A garancia már lejárt.

Van hozzá extrában egy eredeti Sony szintén új vezeték nélküli Dualshock 3 Sixaxis kar.

Szerintem mindent leírtam, ami fontos.

Erre a készülékre kérnék egy beárazást a hozzáértőktől.

Előre is köszönöm a segítséget.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#39930) MasterMark válasza Ghard (#39928) üzenetére


MasterMark
titán

És mi az ok ha szabad tudni? Az oké, hogy neked nem tetszik, de mitől "szar"?

Privátba is jöhet.

Switch Tax

(#39931) supercow válasza jaroslav (#39929) üzenetére


supercow
őstag

A nagyon korai FW miatt többet ér, mint egy frissített. Itt ugyan nem engedélyezett az ilyesmi, ha feltöltöd a vaterán jó árat kapsz érte. Szerintem 50 körül simán.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#39932) Mister_X válasza Ghard (#39928) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az okra én is kíváncsi vagyok, mert egyelőre még ott tartunk, hogy azért retekezed, mert az okod meg van rá.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39933) perge666 válasza jaroslav (#39929) üzenetére


perge666
veterán

Van egy fórum itt PH-n ahol beárazzák neked,szerintem keress rá!

(#39934) Mister_X válasza perge666 (#39933) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Konzoloknak? Én arról nem tudok, PC-nek meg nehezen felelne meg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39935) jaroslav válasza supercow (#39931) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszönöm az információt és a segítséget!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#39936) Ghard válasza jaroslav (#39929) üzenetére


Ghard
őstag

ment privát

#39930) MasterMark, #39932) Mister_X
---> offtopic

[ Szerkesztve ]

(#39937) perge666 válasza Mister_X (#39934) üzenetére


perge666
veterán

Pedig van,én is beáraztattam k.b. 1 hete.

(#39938) trufa12 válasza vaksi8 (#39907) üzenetére


trufa12
addikt

Én is befogok szerezni egy Ni no Kuni példányt ;]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#39939) jaroslav válasza Ghard (#39936) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszi az információt!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#39940) Schweex


Schweex
csendes tag

Hali!

Lenne egy olyan kérdésem, vagyis inkább gondom, hogy nem rég vettem egy PS3 500GB-os Super Slimet (amihez járt a GT5 és az Uncharted3) és a probléma az, hogy kivétel nélkül minden játék akad rajta, kivéve a GT5, ami szépen megy... De az Uncharted3 például játszhatatlan, minden új helyszínnél erőteljesen tölt legalább 1 percig a hdd, és addig nem tudok csinálni semmit, mert tényleg esélytelen úgy és kegyetlen idegesítő, de amint vége a töltésnek, utána szépen megy, de rá 4-5 perc múlva mikor már előrébb járok jön a következő hullám és ismét várhatok 1-2 percet míg simán megy :W Killzone2-3, Batman:Arkham City, Infamous1 is akad... és ami még furcsa, sokszor a hang is késik, torzít és be akad, így sokszor 3x-4x ismétlődik egy adott hang... De a Blu-Ray filmeknél pedig minden tökéletes, hang és a kép is... Valakinek van valami ötlete, hogy mi is lehet a gond?? Soha nem volt még konzolom, és így elég tanácstalan vagyok... és ez már a második Super Slim, mert az előzőnél is ez volt a gondom, csak annál még erőteljes daráló, kattogó hang is volt, és szeretett fagyogatni :(( Egyébként pedig offline módban használom, nem tudom számít e valamit...

(#39941) dilipok válasza Schweex (#39940) üzenetére


dilipok
veterán

nem hinnem h az gond, h offline modban hasznalod, de az is biztos, hogy igy a peccseket nem toltotted le. Viszont nem szabadna ennyire akadnia sem, az is biztos. En tuti visszavinnem, hogy csereljek ki.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39942) Ghard válasza Schweex (#39940) üzenetére


Ghard
őstag

Az offline nem számít. Nekem is SS van, GT5 és a Batman se akad. Már a második? Érdekes.Boltban ahol vetted nem tudod kipróbálni? Tudom,nem bontják ki csak úgy,de ha biztosan megveszed és látják a problémát érdemes megkérdezni.

(#39943) erahurka válasza Ghard (#39928) üzenetére


erahurka
félisten

Most csináltam meg a cuccot, elég egyszerű program a leírást amit korábban supercow kolléga linkelt hozzá nem is kellett használnom. Mindkettőtöknek köszi a segítséget :R

3 év ps után annyira elszoktam a wasd+egér kombótól hogy nem tudtam elképzelni hogy így kitoljam az Alan Wake-et :DDD

(#39944) Schweex


Schweex
csendes tag

Patch-et azért nem töltöttem le, mert már az előzőnél sem segített semmit... így feleslegesnek találtam a dolgot... De egyébként pedig tényleg rohadt idegesítő, bár azt se tudom el hinni, hogy rögtön egymás után ki fogtam 2 "selejtet"...

(#39945) trufa12 válasza Schweex (#39940) üzenetére


trufa12
addikt

ilyenek ezek a super slimek... a god of war 3 szépen megy :)
de a többi akad, hosszú töltési idő... szóval van ez így , csalódtam én is kissé .:(

de akkor azt mondjátok érdemes nekem is konzolt gariztatni? cseréltetni?

mert a dragon age is fagyogat.. pacthel együtt... elég szánalmas ez azért

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#39946) Mister_X válasza Schweex (#39944) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig a gépekkel lesz baj. Vidd be, mutasd meg, ha meg foglalkoznak használt játékokkal, nézessd meg más játékokkal is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39947) dilipok válasza Mister_X (#39946) üzenetére


dilipok
veterán

jaja, ha beviszed es megmutatod, el kell fogadniuk :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39948) Schweex válasza trufa12 (#39945) üzenetére


Schweex
csendes tag

GoW3 nekem is szépen megy, viszont pont annál torzít, késik a legjobban a hang... Esküszöm kezdem megbánni, hogy végül csak meg vettem, pont az ilyenekért nem mertem előtte konzolt venni... De az UC3 és a GT5 miatt csábultam, meg sok emberkével ellentétben nekem bejön a SS, de ezek szerint jobb lett volna ha tényleg nem veszek semmit, vagy inkább a sima Slim mellett teszem le a voksom :W

(#39949) nokia párti válasza Schweex (#39948) üzenetére


nokia párti
őstag

A Super-Slim tényleg egy nagy fosadék, nem tudom, hogy a Sony komolyan gondolta-e ezt a gépet? :U
Szerintem vidd vissza oda, ahol megvetted és ha garis csinálják meg! Aztán meg add el a francba, és vegyél egy 320-as Slimet. Semmi gond nincs vele kussban van, nem fagy/nem akadozik, ezt tanusíthatom!
Ugyan már nincs annyi anyag benne, mint amennyi a FAT gépek-ben, de így is megfelel és nincsenek vele gondok.

[ Szerkesztve ]

(#39950) dilipok válasza nokia párti (#39949) üzenetére


dilipok
veterán

azt azert erosen ketlem, hogy minden gep ilyen lenne. Szegeny rosszat fogott ki (kettot :B ) Tuti, hogy ki kell csereljek, ha latjak, hogy mivan. Ha meg a harmadik is ilyen akkor el lehet allni a vasarlastol, es johet a te verziod ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.