Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40601) trufa12


trufa12
addikt

Ki próbáltam ezt a dungeon huntert - hát mit ne mondjak nem fogott meg.

A raw nekem jobban bejön a szörnyek mozgása nem rossz meg jobban is nézki ráadás darkos.
Ez meg diablo 3 -.- wow feelingű fos.

Maradok a raw nál. meg ennyi erővel ott a sacred 2 az is ilyen csilli villi színes valami ha annyira ilyet szeretnék akkor azt venném meg. De egyelőre ebből R.A.W lesz . Mert diablo 2 feelinget sugároz igaz a karakter mozgása kissé ügyetlen de az ellenség elé jó ott is.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40602) trufa12


trufa12
addikt

Nem tudom ez most bug e v mi, de nincs benne a plus játék kínálatába de viszont ingyen tölthető teljes mortal kombat game .

Nem értem hogy . :D
át néztem mik vannak láttam free letöltöttem 9 gb telepítette és megy :)

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40603) ldave


ldave
félisten

Gondolatok PS4-ről:

- Playstation Mobile / Andriod integráció: ezzel nyitna a gép egy olyan közönség felé, amire a MS és a Nintendo nem nagyon tudna válaszolni, legalábbis gyorsan
- PS Vita, mint képernyő: Wii U koppintás, de ha minden PS4 játék támogatná, akkor megelőzné a N megoldását ilyen téren

Ti minek örülnétek?

A Slime draws near! Command?

(#40604) tDr1v3r válasza ldave (#40603) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Vitahoz hasonló érintőfelütes kontrollert ami banán vagy az Xbox irányítójára hasonlít kialakításílag.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#40605) dilipok válasza trufa12 (#40602) üzenetére


dilipok
veterán

? :F mar eleg regen ott van szerintem

[link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40606) kelzsoca válasza ldave (#40603) üzenetére


kelzsoca
félisten

Majd pont az a SONY lenne nyitott bármire, aki még a Linux-ot is kiirtotta a gépéről a saját védelme érdekében. :D

https://vertigostore.eu

(#40607) trufa12 válasza dilipok (#40605) üzenetére


trufa12
addikt

jó de a kínálatban már nincs bent, meg a bioshock sem, de a mortal kombat továbbra is ingyenes én ezt vettem észre csak nem értem miért.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40608) Konczi06


Konczi06
tag

Sziasztok! Tegnap sikerült arany áron beszereznem két játékot (Resistance 2, Naruto Shipudden Ultimate Ninja Generation) kemény 4.500 Ft-ért :) A Narutot aránylag ismerem, viszont a Resistance 2-t ennyi pénzért nem akartam ott hagyni. Főleg, hogy packba voltak :D Valakinek volt már szerencséje ehhez a két játékhoz? Jó vásárt csináltam velük?

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#40609) dilipok válasza Konczi06 (#40608) üzenetére


dilipok
veterán

csak a resistance-hez. Az szerintem jo kis fps.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40610) trufa12 válasza Konczi06 (#40608) üzenetére


trufa12
addikt

jó játék már ha szereted az FPS eket.
Lőni kell , azt elég jól megoldották :) izgalmas game.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40611) Konczi06 válasza trufa12 (#40610) üzenetére


Konczi06
tag

Köszönöm :) Van köze egymáshoz a részeknek? Mert ha igen, akkor lehet jobban járok, ha előbb valahonnan beszerzem az első részt is :D

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#40612) Prime110 válasza ldave (#40603) üzenetére


Prime110
aktív tag

Egy indok lenne a Vita felé, ha már levágták most az árát! :)
PSP-n is volt valami kezdeményezés, hogy a PSP is egyfajta másodlagos kontroller szerepét töltené be, de nem is tudom, hogy hány játék támogatta végül ezt a funkciót - emlékeim szerint nem sok. És a PSP talán nem is kontroller volt, hanem mini játékokat lehetett játszani - kivétel talán a GT, ahol pl. importálni lehetett a GT5-be a PSP-s GT-ben megszerzett kocsikat, ennél több funkciót ez - ahogy tudom - nem kapott.

(#40613) Mister_X válasza Konczi06 (#40611) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az első kettő rész szorosan összefügg ráadásul mibdkettő olyan cliffhangerrel ér véget, hogy az már fáj. Majd a harmadikat se hagyd ki.

@ldave: Wii U szerű kompaktabb kontroller ÉS emellett a Vita is lehetne teljes értékű kontroller.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40614) Konczi06 válasza Mister_X (#40613) üzenetére


Konczi06
tag

Köszönöm szépen! Valaki tud esetleg egy eladó Resistance 1-t? :D :D :D

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#40615) dilipok válasza Konczi06 (#40614) üzenetére


dilipok
veterán

az uj 15 font, hasznaltan pedig van mar 7 fontert is.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40616) Konczi06 válasza dilipok (#40615) üzenetére


Konczi06
tag

Köszönöm! Azt hiszem be rendelem akkor azt is :D De előtte azért ki probálom ezt, meglátjuk mennyire nyeri el a tetszésem! :)

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#40617) Nayrobi válasza Konczi06 (#40614) üzenetére


Nayrobi
őstag

Rendelj amazonról, ahogy látom 3 fontért már van, a posta 4 font körüli összegre jön ki, én az elmúlt egy hónapban csak innen rendeltem 1-2 fontért játékokat és eddig minden megjött pár nap alatt.

(#40618) Mister_X válasza Konczi06 (#40616) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Személy szerint nekem az első rész jobban bejött, a második mainstreamesebb lett. A Fall of Manban kétszer is meggondoltad magasabb szinten, hogy rambózól-e, mert ott még tölteni kellett az életerőd, a másodikban meg fedezékről fedezékre haladtál, maximum vártál három másodpercet. És az első posztapokaliptikusabb volt, szerintem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40619) ldave válasza Mister_X (#40618) üzenetére


ldave
félisten

"posztapokaliptikusabb", de szép szó :)

A Slime draws near! Command?

(#40620) Mister_X válasza ldave (#40619) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csitt, örülök, hogy le tudtam írni telefonról :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40621) Konczi06 válasza Mister_X (#40618) üzenetére


Konczi06
tag

Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat :) Azt hiszem bele vágok, már meg is rendeltem az Amazonról kemény 2,80 fontért :D Ennyit csak megér :)

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#40622) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Hol tudom megnézni, hogy hány napig él a + tagságom?

Most sürgős volt (ha valami kell akkor nem tudok várni), megvettem a nemnagyon használt magyar acountomhoz.Viszont az azzal letöltött játékokat simán használom az angolllal is.

(#40623) Mister_X válasza Konczi06 (#40621) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Melyik Amazonon nézitek ezeket? :F Én még be is nyomom az ár szerinti rendezést, de akkor is 5 fontos címeket dobál be.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40624) Nayrobi válasza Mister_X (#40623) üzenetére


Nayrobi
őstag

Angol amazon, viszont a used részt nézd, tehát a használtakat.

(#40625) #79125504


#79125504
törölt tag

Aki játszik az NFS:HP-val kérem vegyen fel ismerősnek. Nagyon jó móka egymás rekordját döntögetni a karrierben

karakpecze21

Játéknál ha rámész az information-ra akkor valahol alul ott lesz a dátum hogy meddig érvényes a dolog :)

(#40626) xpsyx válasza Ghard (#40598) üzenetére


xpsyx
tag

Most akkor melyiken vetted? az mmoga.co.uk-n vagy az electronicfirst.com-on? Mert sose csináltam ilyen, UKs accountom van, és megvenném a Dragonbornt, amig még féláron van? Nincs vele gond? Küldik tutira a kódot? Illetve melyiket csináltad már?

Köszi a válaszokat

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#40627) karakpecze21 válasza #79125504 (#40625) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Aham, köszönöm.Tegnap én néztem ott, de ott csak a kezdetét láttam, azaz a telepítés dátumát.

Apropó, megjött a GT5.Bakker nem semmi, kb. fél nap volt mire minden frissítést felpakolt.
Az hagyján, de mondom végre kész, játszhatok.Maga a játékon belül is ha rámentem pl. a gtlife-ra elkezd installálni valamit ami 20 perc kb.
Remélem nem fog fél órát minden egyes menünél telepítgetni, mert akkor megy a kocsimba dísznek komolyan mondom. :)

(#40628) #79125504 válasza karakpecze21 (#40627) üzenetére


#79125504
törölt tag

Én is átmentem GT5 esetében azon a kínszenvedésen, mire leszedet mindent megőszültem :DDD
De megérte várakozni.

(#40629) supercow válasza #79125504 (#40625) üzenetére


supercow
őstag

Nekem megvan az NFS HP de még nem vettem elő, legközelebbi alkalomra lesz ajándék nekem vagy gyereknek :U ;]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#40630) Tegla80 válasza xpsyx (#40626) üzenetére


Tegla80
addikt

nem értelek titeket.(téged)
PSN kártya innen [link],utalás után kb 5perc és emilben nálam volt a kód (otp-s az ellen oldali számla is,így rögtön látszik az utalásom és küldi is a kódot.)
kompletten 15perc alatt megoldható utalással 1üt. chat-en közben folyamat kommunikálhatsz vele magyarul,mit kell ettől több? :U

karakpecze21
a GT5 az ilyen,de ha 1 szer a végére érsz a folyamatos "install"-nak akkor sokkal gyorsabb lesz.
(ilyenkor is előnyösebb a 7200rpm vagy az SSD,de senki nem hallgat rám ;] ,)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#40631) xpsyx válasza karakpecze21 (#40627) üzenetére


xpsyx
tag

Hidd el, a játék kárpótolni fog!

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#40632) Goldwin válasza Mister_X (#40618) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Abszolút egyetértek! A hangulatos helyszíneknek és a kissé old school játékmenetnek köszönhetően az első rész sokkalta élvezetesebb. A második résznek szebb a grafikája, viszont a kevésbé "darkos" látványvilága és a jelen kor követelményeihez igazított játékmenete miatt számomra kevésbé volt élvezetes.

[ Módosította: CoolMan ]

(#40633) Ghard válasza xpsyx (#40626) üzenetére


Ghard
őstag

Mindkettőn vásároltam már, az mmoga drágább,de 10 perc és megkapod a kódot, electronicfirst olcsóbb de 10 perctől 1-2 óra is lehet amíg emailezik a kódot a paypalos emailedre.

(#40627) karakpecze21
Az academy edition tartalmazza a patcheket 2.07ig annál nem kell a letöltésre fél napot várni :)

(#40630) Tegla80
Az utalás munkaidőben megy és nem 5 perc alatt ha más banknál vagy.

(#40634) Sonic*


Sonic*
aktív tag

PS3-on hogy lehet videót felvenni? Mármint va-e ilyen program.

Majd kiderül..vagy beborul!

(#40635) tDr1v3r válasza Sonic* (#40634) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Alapba sehogy, amúgy külső felvevővel. (Avermedia, és társai...)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#40636) szilchi válasza szilchi (#40424) üzenetére


szilchi
őstag

Ma jött az email,hogy fel is adták a csomagot.Talán jövő hétre ide is ér.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#40637) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Hát mindegy, most már nagyjából túlvagyok rajta, de mindjárt mehetek is dolgozni. :(((
Na majd holnap valamikor már játszhatok is kicsit.
Baromira elszoktam a GT5-től, nem mintha anno star lettem volna, na de most.... :)Meg kell tanulnom újra vezetni.Este munkába menet neki is látok. :DDD

Store-ból szedtem le pár +-os játékot.Ott már rutinosabb voltam.Csak bele akartam nézni, hogy mégis milyen.Kikapcsoltam a wifi-m, na most akarj frissíteni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#40638) Sanyi.mTs válasza trufa12 (#40596) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

jelszó emlékeztetőhöz a születési dátumot is tudni kell a mail cím mellé. ;)

(#40639) trufa12 válasza Nayrobi (#40617) üzenetére


trufa12
addikt

Elnézéseteket kérem, de hogy kell rendelni amazonról? mert most írok neki levelet hogy

hy bla bla
törökszentmiklósra küld már a csomagot ....................-.-- ----- igen azt sem fogja tudni hogy melyik bolygón van az a város...... v mi az.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40640) MasterMark válasza trufa12 (#40639) üzenetére


MasterMark
titán

Hát talán mert külföldre nemzetközi címet kéne megadj...

Switch Tax

(#40641) trufa12 válasza MasterMark (#40640) üzenetére


trufa12
addikt

??:S nem igazán értem hogy miként működik. kaphatnék segítséget ,?:S

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40642) MasterMark válasza trufa12 (#40641) üzenetére


MasterMark
titán

Példa Péter
Kassai u. 24/B.
H-1043, Budapest
Hungary

Switch Tax

(#40643) Mister_X válasza MasterMark (#40640) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ráadásul hülyebiztosak ezek a megrendelőlapok. Postal code-hoz irányító szám, Addres line 1-be mehet a teljes utca+hsz., City-hez a város, névhez a név... Nem is értem, hogy hogy merülhet fel valakiben egy "törökszentmiklósra küld már" a XXI. században :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40644) karakpecze21 válasza Mister_X (#40643) üzenetére


karakpecze21
senior tag

:DDD :C

(#40645) zzola


zzola
félisten

Sok szó esett arról, hogy milyen gagyi az új PS3 Super Slim. Akit érdekel, egy francia manusz darabokra szed egyet...
Szerintem nem olyan gagyi.
1, 2, 3,

[ Szerkesztve ]

(#40646) zzola


zzola
félisten

Egy kérdés, a HDD beépítő keret az slim és super slim esetében ugyanaz?

(#40647) #79125504


#79125504
törölt tag

Csak hogy senki ne maradjon le róla :DDD

PlayStation Meeting 2013

(#40648) karakpecze21 válasza zzola (#40645) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Én is rosszabbra számítottam, igazából hasonló mint a slim.

(#40649) Ghard


Ghard
őstag

Na, még 25 óra aztán vagy lesz valami vagy nem :)
King of Gaming

(#40650) Mister_X válasza Ghard (#40649) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na, mikor lesz? 2013.02.20 23:59-re legyek gépnél?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.