Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) fanofmanu válasza Scoobyka (#3299) üzenetére


fanofmanu
tag

én is sokat gondolkoztam ezen... és azt hiszem jól döntöttem :K :DD

(#3302) bwoay válasza fanofmanu (#3301) üzenetére


bwoay
nagyúr

mihez képest...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3303) he7edik. válasza fanofmanu (#3301) üzenetére


he7edik.
addikt

jól döntöttél :K

Égő szöveg a flém vázon

(#3304) malcolm007


malcolm007
csendes tag

Game.co.uk-n nagy leárazás van. Most rendeltem díszdobozos Assassin's Creedet Altair szoborral ~6600Ft-ért

(#3305) N4r4ncs válasza malcolm007 (#3304) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Nem bánod meg,oltári nagy játék azzal az élethű világgal. :)

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#3306) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Játszottam Siren: Blood course demojával ami asszem egy a Sony berkeiben készült túlélő horror.
Szerintem baromi jóra sikerült,mondjuk én eleve élek halok ezért a műfajért(szeretek félni)
A grafika egyszerűen odavág,fullhd tv-n 720p nincs mit rajta ragozni. leginkább a Gothic3-hoz hasonlítanám a motort persze maxon. A fény-árnyék effektek eddig a legjobbak amit láttam az oblivion óta,főleg ahogy a sötétben a zseblámpa fényére csillog a nedves sűrű növényzet.

[ Szerkesztve ]

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#3307) fanofmanu válasza N4r4ncs (#3306) üzenetére


fanofmanu
tag

ez ugyan az a siren demo ami már talán 1hónapja is fent volt japán store-on?

(#3308) bwoay válasza fanofmanu (#3307) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem fent volt az már 2 hónapja is,
ha az idétlen röhögős demora gondolsz,
amiben az elején a fűben lapulva nézed végig,
ahogy az öregasszony szétkaszabol valami csókát.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3309) nosferatue válasza N4r4ncs (#3306) üzenetére


nosferatue
tag

Nekem is tetszett, kár hogy olyan rövid a demo. Szeretem a japánok ilyen "idétlen" termékeit :) . A grafika mellett a zene is és a voice act is nagyon jó lett.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#3310) nosferatue


nosferatue
tag

Ha játékot vásárolok store-ról, akkor a license-t veszem meg, tehát bármikor újra letölthető pl. egy vinyó formatálás után?

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#3311) fanofmanu válasza nosferatue (#3310) üzenetére


fanofmanu
tag

tudtátok hogy kilehet fujatni a port a ventikkel?
lehet h ismeritek nekm új :DDD

(#3312) N4r4ncs válasza fanofmanu (#3311) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

mond

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#3313) fanofmanu válasza N4r4ncs (#3312) üzenetére


fanofmanu
tag

kikapcsolod hátul a géped majd nyomva tartod a lemez kiadó gombot közben újra bekapcsolod hátul aztán magától elkezdi fujni kifelé a levegőt kb 20mp-ig de mint az állat :DDD aztán ha leáll kikapcs megin hátul majd be és kész

(#3314) fanofmanu


fanofmanu
tag

most olvastam egy másik forumon hogy nem biztos hogy jót tesz neki... de nem tom, mi baja lehet attól ha felpörögnek a ventik... mind1 azért csak saját felelősségre kipróbálni :K

[ Szerkesztve ]

(#3315) bwoay válasza fanofmanu (#3314) üzenetére


bwoay
nagyúr

az enyémnek biztos nem árt, mert nem is történik semmi, ha végigcsinálom.
különben eleve úgy is indul a gép, hogy felpörgeti a ventilátorokat pár mp-re,
meglehet, hogy emiatt.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3316) fanofmanu válasza bwoay (#3315) üzenetére


fanofmanu
tag

nem nem ez sokkal erősebb és hangosabb( kb olyan mint egy porszívó :D ) mint amikor normális bekapcs. csinálja, [ilyennek] kell lennie

[ Szerkesztve ]

(#3317) bwoay válasza fanofmanu (#3316) üzenetére


bwoay
nagyúr

értem én, de nem működik, többször is próbáltam.
de a video szerint én vagyok a gyökér, mert működnie kellene.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3318) Uzmany válasza bwoay (#3317) üzenetére


Uzmany
őstag

nekem működik.
a videon vettem észre, hogy el lehet forditani a szines PS gombot... mire is jó ez?

® visions created with passion

(#3319) GaBBoR válasza fanofmanu (#3314) üzenetére


GaBBoR
tag

Szintén utána olvastam, s olyasmit vettem ki a szavakból, hogy ez egy önteszt. Ilyenkor nyom a gép egy cpu burn-t, és ezért pörög maxon a venti, nem azért hogy kipucolja a bordákat. Szóval, ha így kéne a gépet tisztítani, akkor gondolom a leírásában is benne lenne. :U

(#3320) fanofmanu válasza Uzmany (#3318) üzenetére


fanofmanu
tag

haha énis ezt kérdeztem és azt a választ kaptam hogy csak esztétikai szerepe van tehát ahogy fordítjuk magát a gépet ugy tudjuk forgatni a ps gombot is :DDD

(#3321) Uzmany válasza fanofmanu (#3320) üzenetére


Uzmany
őstag

:DDD
köszönöm :)

® visions created with passion

(#3322) bwoay válasza Uzmany (#3318) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát én meg már megint kipróbáltam, de még mindig nem mén.
milyen géped van?
megtennéd, hogy leírod pontosan, hogyan jött össze,
mert én most még szentül hiszem, hogy nem én vagyok béna...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3323) fanofmanu válasza bwoay (#3322) üzenetére


fanofmanu
tag

hm az is lehet probléma ha 60gb géped van azokon nem biztos h müxik.

(#3324) Uzmany válasza bwoay (#3322) üzenetére


Uzmany
őstag

40GB-s version.
kikapcsoltam hátul a főkapcsolót. utána rátettem az ujjam a lemezkiadó gombra, lenyomva tartva visszakapcsoltam a főkapcsolót.

[ Szerkesztve ]

® visions created with passion

(#3325) fanofmanu


fanofmanu
tag

hmm... FFXIII xbox360-ra pfuuu... ez az egyik cím amiről azt hittem ps exkluzív lesz amíg világ a világ

[ Szerkesztve ]

(#3326) bwoay válasza Uzmany (#3324) üzenetére


bwoay
nagyúr

thx, hát nálam ez nem működik

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3327) kzsolti007


kzsolti007
csendes tag

Na! Az én gépemnek ilyen hangja volt folyamatosan amikor szar volt a termosztát benne, amikor írtam, h olyan hangja volt, mint egy hajszárító....

Szerencsére azóta megcsinálták, mégha 2 hónapig volt a szervízben, akkor is...

(#3328) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Üdv mindenkinek!

A közeljövőben tervezem egy PS3 beszerzését, amit a 42PV80-as Pana plazmámra kötnék HDMI-n keresztül. Olyan kérdéssel fordulnék a hozzáértőkhöz, hogy meg tudom-e azt oldani valahogy, hogy a PS3 a HDMI csatlakozón kívül analóg formában is kiadja az audio-jelet egyidőben, vagy akár csak külön is? Ugyanis nincs még házimozi erősítőm, egy Genius Home Theater hangfalszett van rákötve jelenleg a Pio DVD-lejátszóm analóg 5.1-es kimenetéhez. Azonban ezen hangfalszett csak egy 5.1-es analóg jelet képes fogadni 6 darab RCA-n kereszül, optikai bemenete nincs. Van viszont még további két stereo audio-csatornája. A kérdésem abból állna, hogy ha jól láttam a PS3 rendelkezik egy Multi AV Out kimenettel, ami gondolom analóg audio és video jelet takar. Namost, ha én a TV-re rákötöm a PS3-at HDMI-n keresztül, akkor ugyebár a képet és a hangot is átküldi a TV-nek, ez idáig rendben van. Azonban, ha én azt szeretném, hogy a PS3 szóljon a Geniusból is, akkor az megoldható-e, hogy a HDMI csatlakozás mellett a Multi AV out kimenetről valahogy kivarázsoljak egy stereo jelet a Geniusba? Nem tudom, hogy az lehet-e megoldás, hogy a TV audio-out stereo RCA-ját (asszem van ilyenje) átkötöm a Geniusra. Megmondom őszintén, hogy ez a megoldás annyira nem tetszene, hisz ilyenkor az megy ki a Genius-ra, ami épp a TV-ből szól és ha pl. átkapcsolok máshova, akkor nem azt hallom, ami a PS3-ból szól.
Egyáltalán tud a PS3 csak stereo jelet kiküldeni, vagy csak többcsatornást? Ez beállítható a menüjében? A végleges megoldás nyilván majd egy HDMI-s házimozi erősítő beszerzése lesz, de addig is szeretném legalább stereo-ban élvezni a PS3-at a Genius-on és nem pedig csak a TV kis pötyi hangszóróiból. Szóval lehetséges az, hogy a HDMI kimenet és az AV Multi Out egyszerre aktív? Esetleg egyéb megoldás is lehetséges, amire nem gondoltam?

Előre is köszi.

Get Moded!

(#3329) Forrest Gump válasza DM-Fan (#3328) üzenetére


Forrest Gump
tag

Be lehet állítani a menüjében, hogy min menjen ki a kép illetve a hang.
Jelen esetben a képet HDMI-re, a hangot AV-re állítod.

(#3330) Makaveli válasza bwoay (#3326) üzenetére


Makaveli
senior tag

Miközben nyomod az Eject gombot kapcsold be a főkapcsolót...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#3331) Bakessz válasza DM-Fan (#3328) üzenetére


Bakessz
csendes tag

Üdv!

A DVD lejátszót miért akarod PS3 mellett használni?
Ha veszel egy távirányítot akkor tudja mindazt amit a DVD lejátszó + Blu-Ray filmek lejátszása.

(#3332) DM-Fan válasza Forrest Gump (#3329) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Köszönöm a gyors választ!

Alapból benne van a csomagban a Multi AV csatlakozó, vagy külön kell megvenni hozzá? Gondolom a Sony ezt kispórolja a dobozból.

Stereo kimeneti hangformátum is beállítható az audionak, vagy mindenképpen multichannel-t kell beállítani?

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#3333) DM-Fan válasza Bakessz (#3331) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Üdv!

Azért szeretném megtartani a DVD-lejátszót, mert nem hinném, hogy a PS3-ban jobb kvalitású upscale-chip lenne, mint a Pio DV696-ban. Szerintem szebb képet produkál a DVD-kből a Pio, mint a PS3.

Emellett van jópár SACD-m is, és ugyebár a 40GB-os PS3 nem játssza le az SACD-ket. Meg különben is megszoktam már a Pio lejátszót, sőt, szeretem is, nagyon logikus a kezelése. A kérdést egyébként majd nyilván a HDMI-s házimozi erősítő fogja megoldani, mert akkor abban majd optikai bemeneten kötöm be a Pio-t, meg lehet, hogy a PS3-at is, esetleg utóbbit HDMI-n.

Get Moded!

(#3334) sucre


sucre
csendes tag

Ha amcsiban veszek egy 80 Gb-s verziot akkor az fog mukodni europaban? Mert a PS3 tablazatban ahol fel vannak sorolva a verziok ott a 80 Gbos verzional csak a NTSC van ami ugye az amerikai szabvany. Vagy ez csak akkor szamit ha a regi fajta TV-n akarom hasznalni?

(#3335) N4r4ncs válasza Uzmany (#3318) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

mert a gépet lehet használni állva is,és hogy arra úgy álljon a logo :)

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#3336) N4r4ncs válasza kzsolti007 (#3327) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

milyen termosztától beszélsz? :DD én úgy tudtam termosztát csak az autokba van ami a hűtőfolyadékot keringeti a motorban.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#3337) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

UP #3332!

Plusz még egy kérdés:

Mennyire jellemző az PS3 játékoknál, hogy a HUD-ot ki lehet kapcsolni menüből? Pl. Gran Turismo 5 és az Orange Box esetében érdekelne. Plazma TV-m van ugyanis és nem szeretnék tartós beégést produkálni.

Get Moded!

(#3338) Makaveli válasza DM-Fan (#3337) üzenetére


Makaveli
senior tag

3332-re: Nincs benne semmi féle kábel csak: PS3-mat összekötő kábel TV-vel. Alapból Euroscart csatlakozó van a dobozban, HDMI kábelt külön kell venni, és egy 220-as kábel van hozzá, ezen kívül még egy USB-Mini USB a joy összekötéséhez.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#3339) fanofmanu


fanofmanu
tag

Mindjárt kezdődik az E3mas sony konferencia [itt] lehet előben nézni :C

(#3340) bordi10 válasza DM-Fan (#3337) üzenetére


bordi10
senior tag

játéka válogatja a HUD "on-off"-ot.
én több órát öltem már pl: COD4-be+GTA4-be, mindkettőnél jelen van a HUD, de eddig semmi hibát nem tapasztaltam, 2007 dec. óta van ps3-am és Pana TH-42PV70-en tolom :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#3341) FishAir válasza fanofmanu (#3339) üzenetére


FishAir
senior tag

Én ezt az időzónát, már kezdem rohadtul nem érteni. Meg azt, hogy miért írkálják ki össze-vissza, hogy mikor kezdődik. Van, ahol 11am-re írják, van ahol 11:30am-re. Az általad linkelt oldal szerint most fog kezdődni azaz 23-kor. Hogy a viharban van Los Angeles-ben 12 órával kevesebb mint nálunk? :F

iDontcare

(#3342) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Helló mnidenkinek!

Én is erősen gondolkodom a pc-m lecserélésében, méghozzá egy playstation 3-ra :R. Látom, hogy itt egyesek már jobban belefolytak a témába, így hát tancácsot szeretnék kérni:
Hol tudok olcsón hozzájutni egy géphez? A legjobban azt szeretném, ha egy 60 gigás verziót kaparinthatnék meg, hogy tudjak ps2-es játékokkal is játszani, de azt olvastam, hogy az nagyon melegszik.
Továbbá rákukkantottam erre a game.co.uk honlapra és ott a gép is olcsóbb jóval, nemcsak a játék. Szóval onnan olcsóbb lenne beszereznem a masinát? Ha garanciát kellene érvényesítenem, akkor bajaim lennének belőle? A mai dollár - forint állása szerint ez csak oylan 43k körül lenne: http://www.game.co.uk/PS3/Hardware/~r332728/Sony-PlayStation-3-Console-40GB/

Hát egyelőre ennyit akartam kérdezni :) Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3343) fanofmanu válasza FishAir (#3341) üzenetére


fanofmanu
tag

már volt.... akkor kezdődött amikor írtam hogy mindjárt kezdődik :K

...pontosan 20:30kor kezdődött...

[ Szerkesztve ]

(#3344) sucre válasza Inv1sus (#3342) üzenetére


sucre
csendes tag

Hat szerintem ezt nagyon elnezted mert ez nem amcsi honlap hanem egyesult kiralysag beli szoval az nem 43k hanem a rendes ar amit otthon is barmelyik uzletben kapsz sajna. EU-n kivuli rendelesrol meg nem tudok semmit mert amerikaban olcsobb a PS3 nem is kevessel. En most ott vagyok es venni is akarok csak meg nem dontottem hogy melyik verziot vegyem meg (valaki valaszolhatna is az elozo kerdesemre :) #3334 ). Itt annyival olcsobb hogy a megmaradt penzbol megveszem hozza a szukseges jatekokat. Es a legjobb hogy neztem a jatekokat van ami csak 30 dolcsi...pl Assasins Creed.

(#3345) bwoay válasza Inv1sus (#3342) üzenetére


bwoay
nagyúr

"de azt olvastam, hogy az nagyon melegszik."

na és? :F

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#3346) kzsolti007 válasza N4r4ncs (#3336) üzenetére


kzsolti007
csendes tag

Hát ven benne egy "termosztát" ami érzékeli a gép hőmérsékletét és az alapján szabályozza a venillátorok fordlatszámát... pont úgy, mint az autóban :K
A szervízben mondták...

(#3347) Inv1sus válasza sucre (#3344) üzenetére


Inv1sus
addikt

Naja, tegnap késő este jöttem én is rá :DDD De szép lett volna annyiért.

A melegedés nem gond? Nem lehet hiba forrása? Mondjuk nem sokat számít, mert Magyarországon nem láttam 60gb-os playstation-t áruló webshopot -.-'

UI: Ha font szerint számítjuk az árakat, akkor a játékok se túl olcsóak így -.-'

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#3348) Gebriel


Gebriel
veterán

(#3349) nosferatue válasza Inv1sus (#3347) üzenetére


nosferatue
tag

A melegedés nem vészes, nem fog leégni vagy szétolvadni csak jobban izzad majd mint egy 40 gigás kb. ennyi, nem igazán számottevő. Nekem 40 gigás van, mostanság vettem, lenne néhány ps2 cím amivel szívesen játszanék pl. GoW sorozat, de mivel nekem nem volt ps2-esem ez tökéletesen megfelelt.

Az amerikai ps3-hoz itthon majd kell venni egy átalakítót a 110V miatt. Csak NTSC ps2 játékokat fog lejátszani, európai régiókóddal rendelkező DVD-ket, blu rayeket nem fogja vinni, a ps3 játékoknál ilyen probléma nem lesz.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#3350) Inv1sus válasza nosferatue (#3349) üzenetére


Inv1sus
addikt

Tehát ez azt jelenti, hogy csak Amcsiba lehet nem 40gb-os ps3-at szerválni -.-. Ha csak a ntsc játékokkal dolgozik, akkor meg nem igazán éri már meg annyit szenvedni vele :( Köszi a választ! :R

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.