Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Kvelstadt válasza zolisx4 (#3644) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mit értesz csata alatt? Egymással? Pvp?

Andris.
2es tojást nem rakok 3use-os inkubátorba. Pidgey keltetésre olyat nem használok.
Azt meg értem hogy egyre többkell majd. De szabni kell egy határt és azt betartani.
Am a nagyobb bag vagy pokestock se lenne akkora hülyeség.
Minden hely számít mikor lapátolni kell a lasztit a retkes pidgey-re is.
A több pokè meg megint jó dolog mert én valamelyiknap kingstonba telefogtam magam jószágokkal.
Èn mindenből megtartok egyet mint pl pidgey és a két másik fejlődése és így tovább. Ezen felül ott vannak amiket lucky egg-re gyűjtök, és így meg lehet telni pokèkkal is míg el dem durrantom az egg-et.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3652) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3651) üzenetére


Sirandrish
legenda

A +50poké helyen már én is gondolkodtam, de a másiknak nem láttam értelmét. Persze 50 hely az szupi, de 2 kört mész..televered lasztikkal vagy potikkal és ugyan úgy tele lesz mindig. Meg dobálózni is 160-180 labda csak-csak elég...nálam kb annyi szokott lenni összesen :K

Inkubátorhoz meg...én már vettem vagy 3 alkalommal 3-4 darabot, de sajna még semmi világrengetőt nem sikerült keltetnem :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3653) Armahun válasza Sirandrish (#3652) üzenetére


Armahun
addikt

Helyből már vettem kétszer, meg egy tojást az elején tévedésből.
Azt hittem dög van benne.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3654) Sirandrish válasza Armahun (#3653) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah akkor nálad van cucc :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3655) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3652) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Majd meglátom.
Sok a málnám és kell is sok abból is mert kell a nagyokhoz nagy laszti mellé meg én dobálom a kicsiknek is ha olyan jön amiből még nem jött elég egy evolve-hoz.
Egyébkènt mikor már pár darab fog hiányozni csak 5 és 10es tojásból akkor már nem fog érdekelni az inkubátor de most még nagyon hasznos lenne.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3656) Armahun válasza Sirandrish (#3654) üzenetére


Armahun
addikt

Mikor már van 3 féle labdád és három véle táp a dögöken, valahogy fel sem tűnik és elfogy a helyed.

Viszont túl lehet pakolni a zsákot. Ha szintet lépsz és nincs egy szabad helyed sem, akkor is megkapod az cuccot.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3657) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3655) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vegyél is..hasznos..nagyon. Nekem is megérte. Csak lehetett volna azért jobb is :K

Arni Milyen 3 féle táp?
A túlpakolást tudom..
Olyan mint a stop pörgetés..ha egy helyed van de a stop 4 cuccot ad, azt is megkapod.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3658) MaciG válasza mike1334 (#3628) üzenetére


MaciG
addikt

Galaxy j5-öm van (2015-ös), és itt a ph-n azt írják a tesztben hogy van benne giroszenzor ha arra gondolsz.

BANZAII

(#3659) Armahun válasza Sirandrish (#3657) üzenetére


Armahun
addikt

Van lila ami 20 pontot gyógyít, azt kapod 5-ős szinttől.
10-es szinttől narancssárga, ez 50-et tölt vissza.
15 felett rózsaszín 200 ponttal.

25-ős szintnél lesz még egy, de ott még nem járok.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3660) mike1334 válasza MaciG (#3658) üzenetére


mike1334
veterán

Arra gondoltam, de a ph-s tesztnek ne hidd el, az én telómnál (A3 (2016)) is írták, hogy van, közben meg nincs :P

Szerk.: megnéztem és nincs a Tiédben sem giro..ezért nem megy az AR, meg a battery saver sem...

Arni
Szerintem a rasberry-t gondolta tápnak, én is arra asszociáltam elsőre :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3661) sideburns válasza sideburns (#3535) üzenetére


sideburns
aktív tag

Ezek szerint más nem tapasztalta ezt, hogy gym-be védőt helyezést követően nem azonnal, hanem csak 20 perc elteltével lehet igényelni a 10 pokécoint.
Akkor valami bug lehetett, azóta nem voltam gymezni, hogy újra kipróbáljam.

(#3662) zolisx4 válasza Kvelstadt (#3651) üzenetére


zolisx4
őstag

Ezt nem tudom meg mondani,nem mondta hogy pontosan szó szerint csak hogy csatáztak ,nem voltam mellette én a padon ültem ott ahol a 3 mat lehet forgatni egyszerre ha jó helyen ülsz .
Az hozzá tartozik hogy nem igazán értem én azt a csatát,meg én toronynak hívom ,azt elfoglalni,
Mint említettem én csak szedem a pokemonokat ,keltetek tojást,ja meg amiből sok van azt elküldöm a professzornak ,kb ennyiből áll a játék.ha valaki elárulja nekem hogy lehet a telefon kijelzőjéről hogy lehet prtscrent csinálni rakok képet hol tartok most.

[ Szerkesztve ]

(#3663) szebe válasza sideburns (#3661) üzenetére


szebe
őstag

Nekem egyből engedni szokta.

Más:
Haverék rámentek az Ingressre, hátha találnak valami logikát, kapcsolatot a nestek/stopok/gymek elhelyezkedésében :D

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#3664) spanglee001 válasza szebe (#3663) üzenetére


spanglee001
addikt

mert egyből engedi is :F neki a 21órás limitből volt vissza 20 perc, de már válaszoltak is neki ha jól emlékszem

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3665) Imy


Imy
veterán

Nem kellene folyamatosan bővíteni a téma összefoglalót? Mert elég kevés infó van benne, és így kevesebb olyan kérés lenne, ami többször előfordul. :R

(#3666) Gotland


Gotland
csendes tag

Sziasztok!
Valakinek van már Golem pokémonja? - Vagy látott már Gymben? :)

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#3667) Armahun válasza Gotland (#3666) üzenetére


Armahun
addikt

Nekem van egy 130 cp-s Geodude-m.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3668) tomazin


tomazin
veterán

Ma elso pokem elkapasakor kaptam 100xpt a pokiert, 10et a curveballert es 100bonus xpt. Ezmiez?

(#3669) Gotland válasza Armahun (#3667) üzenetére


Gotland
csendes tag

Geodude-m nekem is van 423-s CP-vel, csak nem tudom, hogy Golem-ig lehet-e majd fejleszteni, mert még csak 22 Candym van. :))

Eladó bojler, naposcsibe, féldisznó

(#3670) mike1334 válasza tomazin (#3668) üzenetére


mike1334
veterán

Nem 500-at? Mert ha első pokemon volt, akkor bekerült a pokédexbe is, amiért jár +500xp..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3671) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Eevee jött a 10es tojásból. 606cp-s. Ezt meg is tartom valami jó kis jolteon vagy flareon. Tudom hogy vaporeon a tuti de pont azért sem kell mer melóba menet minden gym-be amit látok az van berakva.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3672) tomazin válasza mike1334 (#3670) üzenetére


tomazin
veterán

Pidgey volt. Ötletem sincs mi volt, hulye modon nem keszitettem screenshot. Egg sem ment, mert akkor nem 210xp jart volna.

(#3673) Kvelstadt válasza tomazin (#3672) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én csak egyenesen dobok labdát mert bamba vagyok a csavarthoz de néha ad 150exp-t pedig ki se írja hogy great vagy ilyesmi.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3674) draco31


draco31
veterán

Alig vártam, hogy kikeljen az 5k-s tojás, jön is hogy kész, erre lefagy a játék. Visszalépek, a tojás eltűnt, kikelt állat sehol :(

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3675) Imy válasza draco31 (#3674) üzenetére


Imy
veterán

A fagyás jellemző. Tegnap Szombathelyen fura, volt, hogy sehol egy pokéstop se. Játék restart, és megjelent elég sok.... :U

(#3676) Armahun válasza draco31 (#3674) üzenetére


Armahun
addikt

Rendezd a pokékat időrendbe, ott lesz az első.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3677) draco31 válasza Armahun (#3676) üzenetére


draco31
veterán

Nincs ott, már 2x is újraindítottam a játékot. Az előtte átalakított Arcanine-om időrendben az első amit berak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3678) joergie válasza tomazin (#3668) üzenetére


joergie
őstag

Azt hiszem ha a 100adikat kapod el adott fajból, akkor ad 100xp-t vagy ilyesmi. vagy 100adik szárnyas, ilyesmi. nem tudom pontosan. nem oszt nem szoroz szerintem :R

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#3679) thiclyoon


thiclyoon
aktív tag

Pokemon Desktop Map: Version 0.2.1
Fixing issues with Mac and Windows distributions not running correctly.
(0.2.0: Fixes compatibility with new Pokemon GO API changes.)

[link]

megnéztem, de nekem nem mutat túl sok pokemont sajnos :F

[ Szerkesztve ]

(#3680) SpongyaBob válasza thiclyoon (#3679) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nálam tökéletesen működik! :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#3681) Sirandrish válasza thiclyoon (#3679) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem működik...üres a hely mint mindig :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3682) tomazin válasza joergie (#3678) üzenetére


tomazin
veterán

100on mar boven tulvagyok. Eddig 3 evolveot toltam, ami evolveonkent min 40galamb.
ill az achievementekert nem ad xpt.

(#3683) toturi
az ok, hogy adhatna, de jelenleg nem ad.

[ Szerkesztve ]

(#3683) Kvelstadt válasza tomazin (#3682) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Pedig adhatna valamennyit a szerint hogy mennyire nehéz teljesíteni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3684) MaciG válasza thiclyoon (#3679) üzenetére


MaciG
addikt

Ezek a nestek nem folyamatosan változnak? Mert én itthon hiába nézem meg hogy van valami egy adott helyen, mire odaérek eltűnik :D

BANZAII

(#3685) torik


torik
senior tag

Én úgy érzem most vagyok azon a ponton (15ös szint) hogy kicsit kezdi értelmét veszteni a dolog. Gym-ekben nem tudok érvényesülni, és nem csak a lehetséges csalók miatt, hanem egyébként is, akinek lehetősége van minden nap tolni az elég komoly előnyre tesz szert. El lehet szórakozni a gyűjtögetéssel de hogy nem tudok érvényesülni a gym-ben eléggé idegesít, márpedig perpillanat itt teljesedik ki a játék.

Remélem hogy hamar kitalálnak valamit, egyre szélesebb a szakadék a top mezőny és a..a többiek között. Ez így hosszútávon sokaknak nem lesz pálya szvsz.

All that and a bag of chips

(#3686) spanglee001 válasza torik (#3685) üzenetére


spanglee001
addikt

keresed a gymet ahol harc van épp, és mikor kiütötték hiretelen berakod a sajátod :DDD kiveszed a dollárt és ennyi más értelme nem nagyon van a gymnek egyelőre :N

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3687) torik válasza spanglee001 (#3686) üzenetére


torik
senior tag

Nem akarok idegenekre hagyatkozni, arra nem lehet építeni hogy mindig jó időben jó helyen legyen az ember. Volt szó többször is a gym-ek szintekre bontásáról. tökéletes megoldás lenne.

All that and a bag of chips

(#3688) Alg válasza thiclyoon (#3679) üzenetére


Alg
veterán

Azért óvatosan a használatával, ugyanis ha jól gondolom ez valójában egy bot, annyi különbséggel hogy ez nem csinál semmit csak sétál és scannel.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3689) mike1334 válasza torik (#3687) üzenetére


mike1334
veterán

PvP kellene, de azt már tuti nem bírnák a szerverek :(
Vagy a "hagyományos" pokémon fogás, ahol nem a labdával kell szórakozni, hanem a meglévő pokemonoddal kell lenyomni, amit el akarsz kapni és ha sikerül, akkor a tiéd...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3690) torik válasza mike1334 (#3689) üzenetére


torik
senior tag

Na igen, az se lenne rossz, de alapjaiban esélytelen a dolog. Eredetileg 4 skill-el operál egy mon, itt van fele annyi. Nem lenne valami izgalmas ebben a formában ha be is kerülne.

All that and a bag of chips

(#3691) MaciG válasza torik (#3685) üzenetére


MaciG
addikt

Vannak facebook oldalak, keresd meg a saját csapatodét, és menjetek egyszerre többen gym-et foglalni. :) Mostanában én is így szoktam és sokkal szórakoztatóbb, mint egyedül mászkálni.

BANZAII

(#3692) thiclyoon válasza Alg (#3688) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

érdekes, amíg működött mindenki ezt használta itt :D vagy valamelyik másik mapot
m1 lehet bot is, kamu emaillel botolhat felőlem

(#3693) MaciG


MaciG
addikt

Gymeknél mik a ponthatárok aminél ugrik egy lvl-t? illetve az mitől függ, hogy egy battle után mennyivel csökken a presztizse, vagy mennyivel nő ha sajátot edzek?

BANZAII

(#3694) DrBubo77 válasza MaciG (#3693) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Gym levels

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3695) Alg válasza thiclyoon (#3692) üzenetére


Alg
veterán

Én nem :P Csak most néztem rá ezért csak most írtam.

Múltkor hogy le lett szólva aki "sétabotot" keresett mikor ez is az ;]
Amíg valaki nem keltet vele tojást (azaz nem main accal használja) engem sem zavar túlságosan, meg tudom érteni.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3696) mike1334 válasza torik (#3690) üzenetére


mike1334
veterán

De a kitérés valós időben lenne mindkét oldalon. Talán az izgalmasabbá tenné....vagy ha el lehetne nyerni pokemont...bár abból hiszti lenne :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3697) freezer922


freezer922
aktív tag

Most akkor van működő map? Tököm ki van, hogy nem lehet megtalálni semmit csak ha a lábad alá spawnol vagy szerencséd van...

(#3698) Sirandrish válasza mike1334 (#3696) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaaaahj...minden vesztes játékos "laggolna" ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3699) SpongyaBob válasza freezer922 (#3697) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Van igen és egyáltalán nem gondolom csalásnak ha már az appban ezt nem tudták megoldani rendesen..

[link]

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#3700) mike1334 válasza Sirandrish (#3698) üzenetére


mike1334
veterán

Meg tuti lenne egy jó pár verekedés ebből..."add vissza pikacsut, csaltál...." ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.