Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) sideburns válasza DrBubo77 (#3449) üzenetére


sideburns
aktív tag

(#3452) Armahun válasza whitezo88 (#3448) üzenetére


Armahun
addikt

Kezdhette előbb is, mi is a magyarországi megjelenés előtt már játszottunk vele.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3453) whitezo88 válasza Armahun (#3452) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nyilvánvaló, hisz alig vannak csalók :U Occam borotvája.

(#3454) freezer922 válasza Armahun (#3452) üzenetére


freezer922
aktív tag

Azt írják Brazília "geo lock"-olva volt, tehát nem volt ott a release-ig sem pokéstop sem pokémon.
Egyedüli indok amit páran használnak, hogy az olimpiára látogató turista lehet. De ekkor meg jön az, hogy vannak infók olyanról aki pl. amcsiban első nap óta 10-12órában tolja, ráköltött 500$ és így is alig 32. És az ilyen 35-ösök pl. ezek szerint képesek voltak kétszer ilyen jól xp-zni :D

(#3455) Armahun válasza whitezo88 (#3453) üzenetére


Armahun
addikt

A kettő nem zárja ki egymást ;]

freezer922: "átjárt" amcsiba.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3456) torik válasza sideburns (#3451) üzenetére


torik
senior tag

Teszek egy próbát, küldtem egy reportot az itteni tagról akiről sejtem hogy csal, kiderül, bár sokat nem várok a dologtól.

All that and a bag of chips

(#3457) freezer922 válasza torik (#3456) üzenetére


freezer922
aktív tag

Én remélem, hogy lassan ha már képesek lelőni botokat (elvileg a radarok működése mellett azok se mennek), bannolva is lesznek a tagok.
Aztán idővel csak megunják. Most, hogy benn látok 1-1 nagyobb dögöt nem izgat, mert úgyis le lehet nyomni őket.
Illetve legalább is olyannal még nem találkoztam, hogy egy lvl 7+ gym lett volna tele 3000es dögökkel. Na az durva lenne :D

(#3458) tomazin válasza whitezo88 (#3448) üzenetére


tomazin
veterán

Ma relative sok redditet olvastam, csomo egyertelmu spooferrol szamoltak be. Szigeten van a gym, mobilnet nincs, wifirol erheto csak el az a gym. Meglepo modon turista nincs, de 2k+ vedo van. Attol, h a bot nem megy (még), a spoofer igen. Btw a botot fejlesztok is kicsit tokonszurjak magukat, mert azert nem rakjak be a gymet is a botba, h ne ronstak el mas jatekat, de ugye akkor berakja a csiter maga...

(#3459) Alg


Alg
veterán

Tweet

Talán ezután bent maradnak az 50es pidgey-k az első labdában, vagy azon nem javítanak?

Másik:

We have been working long hours to fix many other bugs and bring some exciting new features to Pokémon GO in the future. However, next up for us is the continued roll-out of Pokémon GO to more countries around the world.

Azaz továbbra is a több felhasználó a prioritás, bugfix majd utána. :(((

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3460) Viktor0610 válasza Alg (#3459) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen meglepő. :P
A több felhasználóból több pénz folyik be, a bugfixből nem. :D

Samsung Galaxy A54

(#3461) Aryon87


Aryon87
félisten

Egy kis izelito, amit vagy megcsinalnak, vagy csak elkepzeles marad.
Es igazandibol pont igy kepzelem el a jatekot, a kisvideo sztem meg baromi jol sikerult.

[link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3462) #75376384 válasza torik (#3456) üzenetére


#75376384
törölt tag

sejteeed? :D egyetlen tag van, de az is nyilvánvaló, hogy csal. pláne amikor arra verte a nyálát, hogy a bot fogott neki egy hatalmas pidzsit.

(#3463) petyus_ válasza Aryon87 (#3461) üzenetére


petyus_
senior tag

Ebben mi az újdonság? Mármint nem a játékhoz képest, de ez a hivatalos trailer, elég régóta elérhető (csak a zene lett alárakva)

(#3464) Aryon87 válasza petyus_ (#3463) üzenetére


Aryon87
félisten

Mivel most latom eloszor, igy ujdonsag. Bocs hogy belinkeltem...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3465) Aryon87


Aryon87
félisten

Most evolvaltam egy kb 470es Eevee-t :C
Legerosebb pokemonom jelenleg, utana jon Hypno a maga 978-as combat pointjaval..
17-es szinten vagyok.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3466) torik válasza Viktor0610 (#3460) üzenetére


torik
senior tag

DE legalább várható javítás és új fícsörök is a jövőben, azért ezt jó tudni :D én abban reménykedem hogy lesznek különböző szintek a gym-ben hogy mindenki tudjon érvényesülni, ezt korábban már beszéltük és nagyon jó ötletnek tartom. Persze csak miután megjavították a radart :))

All that and a bag of chips

(#3467) freezer922


freezer922
aktív tag

Az a gond, hogy a sok hiba ellenére is van annyi a játékban, hogy noha ki fogok futni a lucky eggből és pénzt nem akarok a játékra költeni (ilyen állapotban nem, vettem már inventory upgrade-et, de többet nem költök amíg leszarnak niantic-ék), de még így is el leszek 1-2hétig a gym-ekkel. Jövő héten bicikli vásárlás és mehet a futam naponta legalább 8-10gym gyors elfoglalásáért :D

(#3468) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Ma fogtam egy Charmandert Vulpix hajtás közben egy lure mellett :C
Most már ezzel együtt összesen kettő van... Sosem lesz kellő mennyiség belőle, hacsak nem derül ki merre található a nestje...

[ Szerkesztve ]

(#3469) oneal1


oneal1
senior tag

Ha dupla stophoz teszek 2 lure t akkor erdemes incenset is?

(#3470) Jumbozorz válasza oneal1 (#3469) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Én már próbáltam. Szerintem gyakrabban jöttek, de hivatalos leírást nem találtam erről. (Placebo)

(#3471) Soybex válasza oneal1 (#3469) üzenetére


Soybex
őstag

Szerintem felesleges incenst gyaloglás közben érdemes használni

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#3472) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem sokára tolok egy lucky egget, és a szokásos trión kívül lesz kerek 10 olyan evolvem-m ami újdonság lesz, szóval adok a Pokedexnek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3473) Jumbozorz válasza Sirandrish (#3472) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Ha ki szeretnéd maximalizálni a Lucky Egg-et, akkor nem érdemes olyat pokemon-t evolve-ni amit még nem ismer a Pokedex, mert az evolve animáció el fog húzódni, inkább érdemes 10 piggy-t vagy a többi sutyerákot evolve-ni ami már regisztrálva van a pokedexedben. De mondom, ez csak a lucky egg hatásának maximalizálása céljából.

(#3474) petyus_ válasza Jumbozorz (#3473) üzenetére


petyus_
senior tag

A pokédex animáció kb 10 másodperc, és +1000XP-t kapsz érte (Evolve miatt 2x500, új pokémon 2x500), egy sima evolve meg 25mp 1000 XPért, tehát ezzel még növeled is a lucky egg hatását.

Legyen egy új pokémon evolveja 40mp (nincs annyi), ha csinálsz 30 ilyet, az 20 perc alatt 60K XP, sima evolveból ehhez 60 kell, ami meg inkább 30 perc. (nyilván nem nagyon lesz olyan, hogy lesz 30 evolveolható pokéd, ami még nem volt, csak a szemléltetés miatt írtam, tehát ha van olyanod, aminek nincs még meg az evolveja, akkor azt érdemes lucky eggre tartogatni)

[ Szerkesztve ]

(#3475) szebe válasza Sirandrish (#3472) üzenetére


szebe
őstag

Hajrá! Engem tegnap 8 Rattata, 17 Pidgey, tizenx Weedle, meg pár újdonság (Starmie, Vaporeon, Flareon, Weepinbell, Kingler, Gloom, Poliwhirl) lvl19 közepéről lvl20 legvégére (~1500xp kell a szinthez) repített. Bónuszként a végén rámspawnolt egy Ponyta :D

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#3476) Sirandrish válasza Jumbozorz (#3473) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ugyan nem számoltam ki, de szerintem az míg bemutatja a Pokedexben az új Pokét az kevesebb idő mint egy full evolve animáció.

petyus_ Látom, te kiszámoltad :D

Szerk: Kész..72K EXP lett :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3477) Jumbozorz válasza petyus_ (#3474) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Áhá! Köszönöm szépen a felvilágosítást. :R

(#3478) Kvelstadt válasza petyus_ (#3474) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor jól csináltam. Bár az vezérelt hogy legyen már meg annyi hogy tolhassam a lucky-t.
Ezután is ez lesz. Mindegy miből csak legyen meg a létszám.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3479) spanglee001 válasza petyus_ (#3474) üzenetére


spanglee001
addikt

igen szerintem is éredemes az újakat evolvolni a lucky eggel, én is így csinálom. az incense meg gyaloglás közben hatásos bár eléggé csalódás :O feleségemmel szoktok együtt nyomni, 2 egybeérő stopot belure olva és én még incense-t is használtam, jött vagy 2-3 drowze meg 2-3 rata pluszba ami az asszonynak nem. viszont séta közben már más a helyzet, de nem özönlenek akkor sem az állatkák.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3480) sideburns


sideburns
aktív tag

Tud valaki jelenleg is működő sétabotról?

(#3481) Sirandrish válasza sideburns (#3480) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogyne tudnék..ezt nagyon dícsérik, de itt is van néhány jóféle.

Szívesen!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3482) SpongyaBob válasza Sirandrish (#3481) üzenetére


SpongyaBob
veterán

:DDD :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#3483) spanglee001 válasza Sirandrish (#3481) üzenetére


spanglee001
addikt

igen ez sem rossz, bár én ezt a botot ajánlanám inkább ;]

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3484) sideburns válasza sideburns (#3480) üzenetére


sideburns
aktív tag

Egy bot mind felett:

(#3485) zoli.22


zoli.22
tag

Botoktól annyit, hogy kicsit megmosolyogtat engem is mikor meglátom a 2500 körüli snorlexet vagy executort, mert én még nem is láttam egyiket sem.
Ettől függetlenül nem esek nagyon kétségbe mert én még a hivatalos megjelenés előtt kezdtem, és így hogy nincs minden nap időm vele játszani is 26-os vagyok, meg vannak azért szép Gym verő pokeim is, így beütöm a botos dögök nagy részét aztán ha collekteltem már tőlem ütheti le újra.
Mivel ilyen magas szinten vagyok csalás nélkül is csak az az egy dolog frusztrál, hogy a kedvenceimből meg mindig nem tudtam összeszedni a legtöbbet (pl Likitunk)
Ja meg mondjuk a radar hiánya az elég fájó.

(#3486) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Aki spórolni szeretne a Pokémon Go adatfelhasználásán, mert kicsi a netcsomagja: Opera Max

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#3487) tomazin válasza csasaKKP (#3486) üzenetére


tomazin
veterán

Csak én gondolom, hogy ez mindent csinál, de semmit nem segít a go-nak az adatzabálásán?
Kb. minden mást letilt, amit ugyanúgy meg tudsz tenni...

(#3488) Kvelstadt válasza csasaKKP (#3486) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Juli 27.én rendeltem 2giga netet és eddig 113megát evett meg úgy hogy napi 3órát megy kb, ha meg szabadnapos vagyok akkor többet. Mellette fórumozok meg fészbukra felnézegetek. Sokkal kevesebbet fogyaszt mint amire számítottam. Ha nem érem el 27.éig az egy gigát akkor lehet legközelebb azt veszek mert ez a 2giga el se fog fogyni az tuti.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3489) #75376384 válasza ¤Envy¤ (#3468) üzenetére


#75376384
törölt tag

vulpixet én viszonylag rendszeresen láttam/fogtam a margit híd budai hídfőnél levő parkból. szerencsére a hévről is be lehet őket fogni, így nem kellett addig elsétálni és feleslegesen leszállni. :D

(#3490) Kvelstadt válasza #75376384 (#3489) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A lányom keze és fele királyságom egy vulpix-ért! :)
Kinézek kövi szabadnapra valami nagyon új helyet mert ilyeneket annyira nem láttam még hogy meg is kérdőjelezem hogy benne vannak e a játékba? :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3491) SLYM


SLYM
veterán

megvan a level 20 az evolveokkal. jött is az egyik eve-ből egy 1283-as flareon. ez most a legerősebb pokém. még nem használtam eddig stardustot, hogy ha lőnék párat valamire, akkor azért kapnék XP-t?

(#3492) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3488) üzenetére


Sirandrish
legenda

He aztán nekem fedezzed felfele a környéket, ha esetleg nyáron meglátogatlak, nekem nem kell üresjárat..minden méteren ritkaságokat akarok :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3493) #75376384 válasza Kvelstadt (#3490) üzenetére


#75376384
törölt tag

nem garantálom, hogy ott is lesz. csak azt mondtam, hogy én viszonylag rendszeresen látom ott. lényegében az egyetlen hely ahol láttam vulpixet. :D

(#3494) Sirandrish válasza #75376384 (#3493) üzenetére


Sirandrish
legenda

A srác Londonban melózik, szóval garantáld bátran..úgy sem tudja megnézni ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3495) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

a Móriczon Nidorina- Nidoking rajzás van. Nemtudom mennyi maradt a spawn idejükből.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#3496) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#3495) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nidoking? Bakker...nekem fél év múlva se lesz annyi Nidoranom hogy legyen egy belőle, ott meg több spwanol?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3497) sideburns


sideburns
aktív tag

Ma egy számtech bolt mellett találtam egy Eevee-t.
Evolve-oltam és Radeon lett belőle! :Y

(#3498) tomazin válasza SLYM (#3491) üzenetére


tomazin
veterán

Power up-ért nem jár xp. Ill. szerintem nem éri meg feldustolni, de ez a Te egyéni döntésed.
Sőt mióta van már egy normálisabb (1200-1000 intervallum) gymverő csapatom már ritkább lényeket nem is evolveolok, majd ha fogok valami tényleg nagyot, akkor azt, hogy ne menjen el a candy.

[ Szerkesztve ]

(#3499) becenevem


becenevem
aktív tag

Augusztus 22-től Budapesten dolgozom. Békéscsabán elég kevés ritka a különlegesség. Evolvval hozom ki a maximumot a gyermekeimből.

Köszönöm a sok infót, amit írtok, hogy hol mi gyakori. Ezt ne hagyjátok abba. Legalább magányomban róni fogom a várost. Kell az edzés.

Dupla izgalom. Új munkahely és különleges lények. :DD :C

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#3500) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah kezdek alakulni...egyedül levertem egy Gymet a kis városomban :))
6 Poké volt benne...viszont hogy kell elfoglalni?
Levertem mindent benne aztán?

Hja...jönnek a sárgák ! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.