Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6409) niof válasza GODx (#6405) üzenetére


niof
addikt

Ha komoly játékot szeretnék nézni, akkor a fentieket választom. Ha lehet, akkor yea-t. Az én játékstílusom nagyon hasonlít az övére, persze ő fényévekkel jobb, mint én, de ez nem baj. :DDD

Viszont, ha nincs kedvem játszani, vagy tanulás okán komoly streameket nézni, csak fun-ból keresek a többiektől PUBG videókat, és megy a háttérben, miközben valami mást csinálok. Ahogy Jani sokszor méltatlankodik, az eléggé vicces, mikor nem tudja megmagyarázni a matekot, hogy miért nem megy... Nessaj meg mint mondtam, tisztában van vele kb., hogy mire képes, és nem veszi túl komolyan magát sem. Benne ezt bírom. De ha jobban koncentrálna erre a játékra, szerintem lehetne jobb is. A taktikája nem olyan rossz, de látszik, hogy viszonylag keveset játszik vele. Sokszor vét olyan hibát pl., hogy elfelejti, hogy felvett egy 3-as táskát, és felvesz helyette egy 2-est, mert úgy emlékszik, hogy 1-es van. Meg felszed egy csomó haszontalan cuccot, aztán csodálkozik, hogy tele van, de olyat dob el, amit nem kellene, ami meg kéne, azt megtartja. És ha ezt megjegyzik neki a chaten, akkor valami önostorozó poénnal bevallja hogy béna volt és elk*rta. Szerintem ez tud vicces lenni, ha a helyén kezeli az ember.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.