Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30651) Kroni1 válasza Digitalis (#30649) üzenetére


Kroni1
veterán

Köszi az infót! A videón úgy láttam, hogy a falra van szerelve de akkor mégsem.
Amúgy ez a 8111 DTS hangnál mit csinál? Teljesen néma vagy PCM-el megy azért a hang?

(#30652) Digitalis válasza Kroni1 (#30651) üzenetére


Digitalis
senior tag

Már egyszer kérdezted :) Kiírja, hogy - not support. Süket. Ez egy nagy negatívum nála. Hogy rohadna meg. :D

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#30653) stefi68 válasza kacsyx (#30650) üzenetére


stefi68
addikt

Na, csak érdemes volt rájuk írni. Jött is a válasz egyből. Átadták a futárnak, küldték a számlát, remélem péntekig ideér. :U

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30654) Kroni1 válasza Digitalis (#30652) üzenetére


Kroni1
veterán

Ja lehet, csak a válaszra nem emlékeztem. :)

Nagyon pofás darab, úgyh ennek ellenére aki leginkább Netflixezik, vagy HBO, stb annak hibátlan lehet mert ott ugyis a dolby hangok dominálnak..

(#30655) Csabi1984 válasza rainman72 (#30645) üzenetére


Csabi1984
addikt

Ő a pontos típus :)

(#30656) Csabi1984 válasza kacsyx (#30650) üzenetére


Csabi1984
addikt

Ne is mondd meg a " nem gondolt készülék biztosításról" ? duma :D

[ Szerkesztve ]

(#30657) Kroni1 válasza Digitalis (#30652) üzenetére


Kroni1
veterán

Egy ötlet: Nálam a PLEX-en be lehet állítani a passthrough-nál, hogy AC3 és DTS közül melyiket eressze át. Ha ez CE-ben is megoldható akkor nem néma lesz DTS esetén nálad sem, hanem kiküldi PCM-el..

(#30658) Digitalis válasza Kroni1 (#30657) üzenetére


Digitalis
senior tag

Persze, úgy okés. Csak jobb, és kényelmesebb volna ha natív támogatná, nem kellene bemeteket váltogatni, és minden eszköz mehetne a tv-be, oszt csá.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#30659) Digitalis válasza Digitalis (#30658) üzenetére


Digitalis
senior tag

Még úgy is jó volna, ha maga a soundbar alakítaná át magának, és pcm-audióként lejátszaná, ha már nincs engedélyezve a dts. Nem pedig, not support felirattal boldogítana. Szerencse, hogy ritka a dts only film, rendszerint ott van az ac3 5.1 is mellette, ezzel, meg a truehd-vel, dd+, atmosokkal, flac stb. átengedésével, dekódolásával szerencsére nincs gondja a tcl-sb. -nak.

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#30660) gyugyo79 válasza Digitalis (#30659) üzenetére


gyugyo79
addikt

A TV át tudja alakítani csak vagy mindig kapcsolod ezt az opciót vagy mindent sztereóba küld. Bár lehet ez sem kell mert van még egy opció amit lehet érdemes lenne kipróbálnod (Itt lehet, hogy 5.1 PCM -et küld tovább).
A hang beállításoknál javított és ott a digitális kiment formátuma. Ott van 3 opció és ha nem a többcsatornás átkötés vagy hogy hívja van választva hanem csak a több csatornás az lehet , hogy jó lenne neked. A sztereónál ugye fixen egy sztereó PCM jelet küld tovább.

(#30661) Digitalis válasza gyugyo79 (#30660) üzenetére


Digitalis
senior tag

Igazad van, de akkor a dts pass bukó, meg elég körülményes oda navigálni. CE-n egyszerűbben is megoldható. Audió sávváltáskor a "hangtovábbítás engedélyezése" opciót kikapcsolom és hallható lesz a dts-sáv is a tlc sb-n.(persze pcm audioként) Ha meg pont kell a dts a 7.1 hw.dekóderes cucchoz, akkor a "hangtovábbítás engedélyezése" kapcsolót csak simán visszakapcsolom. Természetesen ha az sb nativ támogatná a dts-t, még ezt sem kéne csinálni... Másrészt, igencsak testre szabható a CE.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#30662) stefi68


stefi68
addikt

Megjött a TV (50PUS8505) az Euronicstól.
Nem felhőtlen az öröm :(
Ahogy 8 éve kifogtam a Samsunggal, úgy kifogtam ezzel is.
Pixelhiba a jobb felső sarokban, kb. 2,5 és 3 cm-re a széleitől.
Világos háttérnél elég jól látszik.

Itt a többi kép: [link]

Nyilván 4 méterről már nem látszik, de hát akkor is a tudat...
Szerintetek hívjam őket? Mi a tapasztalat?
Olvastam, hogy volt aki már a 3.-at kapta amin már 3 pixelhiba volt és visszasírta az elsőt, amin csak egy.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30663) erdey_a válasza stefi68 (#30662) üzenetére


erdey_a
őstag

simán vissza a dobozba és állj el a vásárlástól. nyilván macera, de ennyi lóvéért az ember hibátlan terméket akar. futár ingyen visszaviszi
közben meg párhuzamosan rendeld meg emagtól.

Vérboci

(#30664) Digitalis válasza stefi68 (#30662) üzenetére


Digitalis
senior tag

Az a pont ott a jobb sarokban? Mert ha az, nagyon zavaró, legalább 5-10 deadpixel ha nem több. Szerintem küld vissza, csere. Nem kösz alatta véletlenül, kicsit megkopogtatod nem csúszik lejjebb?

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#30665) Rebelf válasza erdey_a (#30663) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Ez garanciás ügyintézés már, és szólni kell hogy hibás a termék. Ha ők veszik észre és nem szól a vásárló még rosszul is járhat. Lehet kicserélik neki simán, de akkor is szólni kell, sima elállás nem érvényes rá így.

[ Szerkesztve ]

(#30666) blakey válasza stefi68 (#30662) üzenetére


blakey
titán

Csomag vissza, kisérteni fog amíg nálad van és használod.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30667) erdey_a válasza Rebelf (#30665) üzenetére


erdey_a
őstag

az elállás, az elállás, a garancia meg garancia. hivatkozhat a hibára is az elállásnál, de indok nélkül is elállhat.mondjuk hogy be se kapcsolta a tévét...

Vérboci

(#30668) AxBattler válasza stefi68 (#30662) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát ez kibeb@xottul nem egy halott pixel, hanem vagy' egy tucat.
Csípőből elállás. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30669) stefi68


stefi68
addikt

Így néz ki közelről:

Nem maszat, nem sérülés, nem lehet "elsímogatni".
Minden színű háttérnél látszik, kivéve ugye a feketét.

Elállás jogát meddig gyakorolhatom? Régen 3 nap volt, azóta változott, talán 8 nap?

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30670) AxBattler válasza stefi68 (#30669) üzenetére


AxBattler
félisten

14 napig kell eljuttatnod a nyilatkozatod az eladóhoz, de inkább előbb, mint később.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30671) stefi68 válasza AxBattler (#30670) üzenetére


stefi68
addikt

Gondolom cserét is kérhetek?
Vagy egyszerűbb az elállás?
Mert igazából tetszik ez a típus a halott pixelkupacot kivéve.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30672) AxBattler válasza stefi68 (#30671) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, de az garanciális ügyintézés, és sokáig húzódhat.
Maradj az elállásnál szvsz!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30673) Rebelf válasza stefi68 (#30671) üzenetére


Rebelf
aktív tag

A lényege hogy jelezned kell hogy hibás a tv. Aztán kicserélik jó esetben vagy javítják. A pénzt is akkor szokták ilyenkor vissza utalni ha vissza küldted és a szervíz megállapítja hogy nem a te hibádból ment tönkre. Ha elkummantod és úgy küldöd vissza a tévét hogy nem jelzezted a hibát és ők jönnek rá kipróbálásnál simán megszivathatnak. Aztán lehet mondani dehát te vevő vagy még jogaid vannak. A valóság nem ilyen és borzasztó cégek vannak .

[ Szerkesztve ]

(#30674) stefi68 válasza Rebelf (#30673) üzenetére


stefi68
addikt

Én is úgy gondolom, hogy jelzem a hibát, úgy korrekt. Főleg, ha másnak újra eladják, ne szívjon ugyanúgy mint én.
Viszont azt nem tudom, hogy hibás termék esetén is elállhatok-e a vásárlástól?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30675) Rebelf válasza stefi68 (#30674) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Vedd fel velük a kapcsolatot mond el mivan, aztán lesz megoldás. Csak ha korrekt vagy ők is azok lesznek. Ha meg nem megtudnak szivatni ha akarnak. Én is jártam már úgy, pedig sima garis ügyintézésem volt. Sz@rták le a jogszabályt konkrétan.. és már válaszolni sem méltattak a végén.. tudod van egy mondás hogy a szabály akkor jó ha betartják. :)

[ Szerkesztve ]

(#30676) erdey_a válasza Rebelf (#30673) üzenetére


erdey_a
őstag

azért ennyi sületlenséget nem kellene összehordani.
folyamatosan garanciát, meg javítást emlegetsz (pixelhiba javítás LOL).
14 napon belül - az euronics saját vállalása alapján 30 napon belül - indok nélkül elállhatsz.
akkor is elállás a jogi forma, ha hibás a termék. mert pont a hiba az elállás oka.
a webshopok nem cserélnek semmit.
elállás és, új rendelés kell.

a helyes eljárás jelen esetben, hogy a pixelhibára hivatkozva a vásárlástól írásban el kell állni (erre általában a webshop felületén vagy emailben van mód)
jön a futár, elviszi és 14 napon belül jön a lóvé.
közben meg kell rendelni ugyaninnen, vagy inkább máshonnan.

szóval nem, nem garancia, nem javíttatunk, nem cseréltetünk, hanem !!elállunk!!
az évszám 2021, szomorú hogy ezeket még mindig el kell mondani

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#30677) chris-v válasza erdey_a (#30676) üzenetére


chris-v
senior tag

Így van! :K

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#30678) Kbali válasza erdey_a (#30676) üzenetére


Kbali
nagyúr

+ ha hibát jelzel, akkor azonnal az arra vonatkozó feltételek fognak életbe lépni: 3 napon belül csere, ha nem javítható. Jelen esetben a gyártó vállalása a mérvadó, hogy hány db pixelhiba számít valós hibának.

(#30679) Kroni1 válasza erdey_a (#30676) üzenetére


Kroni1
veterán

Egyetértek én is! És elég lúzer dolog az amit Rebelf fórumtárs említett..
"Ha ők veszik észre és nem szól a vásárló még rosszul is járhat." - Ez nettó baromság, ha hibás a termék, az semmilyen módon nem csorbíthatja a 14 napos elállási jogot.

(#30680) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Megérkezett az 50PUS8505, eddig úgy tűnik semmilyen hibája nincs. :)

(#30681) stefi68 válasza kacsyx (#30680) üzenetére


stefi68
addikt

Akkor te szerencsésebb vagy :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30682) kacsyx válasza stefi68 (#30681) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Remélem.
A hangja tényleg nem kiemelkedő, édesanyám Sony 43WF665-e ebben jobb. De ez nem akkora gond, reménykedem idén is egy emagos edifier hangfal akcióban. (Tavaly valós féláron adták, csak nem éreztem akkora szükségét... :W )

(#30683) stefi68 válasza kacsyx (#30682) üzenetére


stefi68
addikt

Kicsit a mélyeket rányomva egész tűrhető...
Melyik Edifiert?
A hanfal topikban a sztereo aktív Edifier szetteket nem ajánlották TV-hez, mert kevés bennük a közép tartomány és nem jól hallani a beszédhangot.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30684) Rebelf válasza erdey_a (#30676) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Persze elállhat, de mint mondtam a hibát jelezni kell, mert amit leírtál csak papírforma , a valóság kicsit más , attól függ honnan lett véve és milyen kedvükbe vannak. Szabályokat ,jogokat se veszik sok helyen figyelembe ám, aztán nem tudsz mit csinálni , csak várni .. békéltető testület se csinál semmit jóformán a fogyasztóvédelemnél.. mire azok lépnek valamit, már rég lezajlott az ügyfél és eladó között a probléma.akinek nem voltak élesben ilyen problémái úgy is csak a papirformára tud hagyatkozni mint te is amit írtál regimentet. Csak a valóságban ez sokszor elüt tőle .A lényeg , korrektnek kell lenni, jelezni a hibát , annál korrektebben kezelik az ügyet . Ennyit javasoltam a “károsultnak”. Nyilván meg lesz oldva a gond bármilyen formában is, de nem ez volt a lényeg eddig se, hanem a megközelítése.

[ Szerkesztve ]

(#30685) stefi68


stefi68
addikt

Azért ne vesszetek össze ezen... :N

Köszönök minden segítőkész hozzászólást. :R
Beszéltem velük, segítőkészek voltak, lebeszéltük, vettek fel jegyzőkönyvet telefonon.
Azt ígérték intézkednek.
Elvileg csere lesz. Futárok viszik, hozzák. Majd kiderül ha már lezajlott.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30686) Rebelf válasza stefi68 (#30685) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Ennyi, és nem szivattad meg őket ,tudnak a problémáról, vissza tudják adni a forgalmazónak,aztán kicserélik nekik újra ,amit eladhatnak utána . Hol vetted egyébként ?

[ Szerkesztve ]

(#30687) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

sziasztok !

Van nekem egy "Chromecast with Google TV / Chromecast 2020" eszközöm + egy PUS7805 TV-m (Saphi-s oprendszer, ezért vettem hozzá Chromecastot HBO, Plex stb.)

Chromecaston eddig tökéletesen működött a Dolby Vision alapértelmezetten, a Netflix kezelte és a beállításokban is "állandóra volt kapcsolva", szóval ha a TV-n (Philips PUS7805) a színbeállításokra kattintottam a nem standard opciók jöttek ki hanem Dolby Vision / HDR félék (bright/dark stb.) ha csak a Chromecast főmenüben jártam akkor is. Más appokban pl. az Amazon Prime ha érzékelte hogy HDR+ van, akkor arra váltott a videó erejéig. Láttam itt megoszlanak a vélemények, de nálam a Dolby Vision Bright alatt volt a legnézhetőbb bármi ami Netflix.

A mai nap történt hogy a Dolby Vision teljesen eltűnt a Chromecaston, és nem értem miért. Ha a TV beépített Netflix appjából indítok bármit tökéletesen megy és érzékeli a Dolby Vision. Viszont a Chromecaston egy az átlagnál is jobban kifakult, rossz minőségű kép van és TV színbeállítása sem látja a Dolby Visiont a csak TV alapértelmezett szín módjait (standard, natural stb.) de valahogy a defaultnál és rosszabb minőségben

Hiába nyomtam gyári visszaállítást a Chromecaston, hiába állítottam be a beállításokban hogy Dolby Vision legyen, semmi. Azt is megpróbáltam hogy mikor olyan tartalom indul el csak akkor váltson Dolby Visionre, de akkor pedig az a kifakult rossz minőségű képre vált át pl. a Netflix alatt.
Áramtalanítás és másik HDMI port sem segített. A TV-n / Chromecaston semmi beállítást nem változtattam fél éve. A TV-n az "input settings"-nél a HDMI beállításokat ellenőriztem és "optimal"-ra van állítva minden HDMI port, ha "standard"-ra visszaállítom akkor nem is támogatott a Dolby Vision, de ehhez sem nyúltam előtte sosem így volt alapból.

Nem láttam hogy jött volna update a Chromecastra, utolsó frissítés júniusban jött és manuálisan sem talál frissítést. Most néztem a TV-n egy 2021/09/08-i frissítés van, nem tudom mi ki / mi lehet a ludas

Esetleg valaki találkozott már hasonlóval ?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#30688) blakey válasza Riccsiz_h (#30687) üzenetére


blakey
titán

A TV-n lévő Plex app-al is kipróbálhatod, hátha ott jó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30689) Riccsiz_h válasza blakey (#30688) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

Köszi az ötletet, megpróbáltam vele. Huh nagyon döcösgős a beépített Plex app a Chromecastoshoz képest :D Sajnos ugyanúgy nem hozza a Dolby Visiont pedig olyan fájlt indítottam el

Üdv. Riccsiz

(#30690) stefi68 válasza Rebelf (#30686) üzenetére


stefi68
addikt

Euronics
Már be van rendelve az érkező darab, látom a vásárlói fiókomban...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30691) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Tudtok esetleg boltot Budapesten, ahol meg lehetne nézni a 806-os szériát élőben? Párom addig nem akar új tv-t míg nem látja a saját szemével. :B

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#30692) Rebelf válasza Tsebacsi (#30691) üzenetére


Rebelf
aktív tag

Nem hiszem, 3 helyről lehet venni itthon jelenleg azt hiszem. Alza,mall, Telekom. mit néztek rajta ilyenkor? Kategóriája legjobbja,eisa díjas tv, és a philips legjobb tv-je jelenleg. Nem tudtok mellé lőni vele szerintem. Én is utánanéztem,és megrendeltem,nem nézegettem élőben. ( Nincs kint sehol se amúgy szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#30693) basel00


basel00
tag

Sziasztok
Érdeklődni szeretnék hogy erről a tv-ről mi a véleményetek?
[link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#30694) erdey_a válasza basel00 (#30693) üzenetére


erdey_a
őstag

a 8505 jó, szeretjük :)

Vérboci

(#30695) rainman72 válasza basel00 (#30693) üzenetére


rainman72
nagyúr

Az első nagyon drága mint már irtam :DDD
Felejtős.
65PUS7805 olcsobb 130-al,ugyanaz a tv.

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#30696) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Kérdés a 8505-el kapcsolatban:
A hangvezérlés tényleg nagyon jó, viszont belefutottam egy olyan anomáliába, hogy ha pl. YouTube-nál a hangvezérlést használva keresek valamit, akkor véletlenszerűen, több keresés után elmegy a hang. Tehát működik rendesen a keresés, meg is van a találat, de hang nincs. Próbáltam ekkor USB-n lejátszott videóval, ott sincs hang, sőt ott ilyenkor el sem indul a videó. Továbbá az Ambilightot "Hang üzemmódra" kapcsolva az Ambilight is csak stand-by üzemmódban van.
TV kikapcsolás nem segít, teljes áramtalanítás után lesz csak jó újra.

(#30697) chris-v válasza Riccsiz_h (#30689) üzenetére


chris-v
senior tag

A saphi plex app kb béta verzió, és csak úgy működik, hogy transzkódol. Ha nincs prémium plex előfizetésed, akkor az átkódolás lebutítja a színeket HDR-ről és Dolby visionról is, ezért fakó lesz.
Chromecaston nem tudom mi a helyzet, de feltételezem ott is lehet transzkódól valamiért. Lehet valami frissítés elállította a dolgot, vagy hasonló.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#30698) stefi68


stefi68
addikt

A telefonos Youtube alkalmazásból tudok átküldeni tartalmat a TVre.
A Vanced verzióról viszont nem, csak kódos párosítással.
Állandóan azt a hibát dobja, hogy frissítsem a Google Play szolgáltatásokat. Azt viszont nem tudja frissíteni.
Vajon mért dobja ezt a hibát?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30699) erdey_a válasza stefi68 (#30698) üzenetére


erdey_a
őstag

vancedről nem megy az átküldés. de minek is, ha van a tévén is reklámmentes youtube (smart tube next)?

Vérboci

(#30700) Riccsiz_h válasza Riccsiz_h (#30687) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

Köszönöm a válaszokat !

Kiderült hogy nem csak én jártam így. AVFrorums-on találtam jó pár hasonló bejegyzés. Szóval PUS7805 tulajok (több más típusnál is jeleztek hasonlót) a legújabb szeptemberi firmware update (201.003.160.001) után a Dolby Vision nem működik semmilyen külső eszközről (Chromecast, Xbox One stb.) csak egy fakó kép van helyette. Megoldás nincs rá csak downgradelni, vagy várni a javításra vagy teljesen kikapcsolni.

Ugyanitt, esetleg nincs meg valakinek a (TPM206E) 201.003.098.001 számú - 2021/04/08-as firmware PUS7805-höz letöltve és volna olyan kedves hogy elküldené nekem ? :) Nagyon hálás lennék érte, többet azt írták hogy a downgrade működik pendriveról

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.