Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81451) Ance válasza dunc (#81450) üzenetére


Ance
őstag

Az volt. Jó jellemzés. :D

[ Szerkesztve ]

(#81452) s7evcsenko válasza Ance (#81448) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én is bementem érdeklődni hozzá PS VR felől amikor elkezdődött ez a Days of Play.
Csodálkoztam is, amikor egy 110k+os ajánlattal állt elő...
Erre itthon nézem, 80k náluk...
Most vagy ennyire jutalékfüggő rendszerben értékesítenek, hogy az az érdeke, hogy a legdrágább cuccot adja el, vagy nagyon vakon van a srác. :Y
Amúgy nagyon ismerős Ő nekem, nem dolgozott korábban az extreme digitálban is?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#81453) Tegla80 válasza s7evcsenko (#81452) üzenetére


Tegla80
addikt

En spec nem ismerem,de azon boltban a napokban azt mondta a sogornak a psn feltoltore valamely agyoniskolazott,h az csak jatekvasarlasra jo!Igy rogton el is akarta neki adni az eves plus-t 18e ert(sogi emlitette,h arra kell) mintsem adjon neki feltoltot,ami amugy nem is volt ha igaz.(amit azert ketlek,foleg,h Ti is csupa jot irtok rola....szval valszeg csak epp soginak nem akart adni a jobb uzlet remenyeben)
Sogi felhivot,En atkuldtem a mediaba es ott vett 2db evest 12.6e/db ert ami az akcios ara.(mig a kv meg ezen akciot sem tartotta be holott Sony viszontelado. )
En azt hittem,h az 576 utan a kv valami javulast hoz majd ide hozzank,de ez botrany inkabb,mint fejlodes.
Mint a mostani akcioban az arkepzes is a gepek teren.....93e a slim :Y ,mikor tavaly ilynkor 63e volt az 500gb!...vagy amit Mi vettunk gepcsomag:1fat 1216b/1tb es slim/1tb 120e penzert..... , ennyit azert csak nem gyengult a forint :U mert pl usa akcioban iden kint 349$ a pro...)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#81454) M_AND_Ms válasza hcl (#81440) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Épp ezért nevetek, mikor az ifjú diplomás elmondja vágyát, hogy egy multinál szeretne dolgozni. Egy jól prosperáló, korrekt magyar céghez kell menni, aki a multiknak dolgozik. Ott van pénz, de nincs multiszemlélet (különösen a hr területén nincs)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#81455) Laca1212


Laca1212
őstag

Nincs valakinek elfekvőben keréknyomás mérője? Jó régi zsiguli,szoci autóé is. De ha digitális,az sem baj. :)

(#81456) hcl válasza Laca1212 (#81455) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ebayrő olcsó, ha nem sürgős.

Mutogatni való hater díszpinty

(#81457) Qtya123 válasza Laca1212 (#81455) üzenetére


Qtya123
őstag

Én árulok egyet, Zsigulihoz volt. Gyári dobozában, alig használt. Egy ezres az ára.

Ez lenne az:

[ Szerkesztve ]

(#81458) Ance válasza s7evcsenko (#81452) üzenetére


Ance
őstag

De. Én is úgy emlékszem, hogy ő volt ott a legkisebb lótufuti. Mindenesetre gyorsan tönkre fog menni a bolt, amilyen üzleti érzéke van. Vagy megszabadulnak tőle.

(#81459) Ance


Ance
őstag

Van esetleg a fórumon, akit érdekelne 95.000-ért egy Xiaomi Mi Mix 2 készülék? 6/64 GB-os. Végig tokban és fóliázva volt, tehát karcmentes. Van hozzá kb. 4 tok, 1-1 üveg és fólia is asszem. Igazság szerint érdekel az utódja (Mi Mix 2S) de csak akkor, ha ezt el tudom adni, mert nincs annyi pénzem, hogy azt megveszem, ezt meg árulom. 26-án utazom Bp-re, így akkor tudom pótolni ezt, tehát 25-én adnám el.

Ha valakit érdekel, vagy valaki boltban beveszi akkor írjon. Köszi.

(#81460) samu2062 válasza Exian (#81444) üzenetére


samu2062
aktív tag

😃
Nálam ők szokták felvenni,igaz csak pizzát rendelek tőlük.
Amúgy bevett szokásuk a szolgátatóknak,hogy ha leadnak,vagy megszüntetnek egy számot,fél év után,újra kiadják másnak.

(#81461) endib


endib
tag

Autócsere miatt, eladó 4 db Matador Sibir Snow 155/70 R13 téli abroncs. (régi Swift-ről)
3 évesek, 2 szezont futottak, kb 15.000km van bennük, igazából teljesen hibátlanok.

Pécsen mai napon házhoz tudom vinni.

Érdeklődj pm-ben :)

Ár: 24.000Ft

(#81462) hcl válasza samu2062 (#81460) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van egy kötelező pihentetési idő, amit egy csomó esetben nem tartanak be.
Az ok, hogy a számtér elég drága :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#81463) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Segítenétek abban, hogy egy Renault Laguna (2009) gyári naviját hogy vagy kinél tudnám frissíttetni? Gondoltam, ha van valakinek ott dolgozó ismerőse? Okosban segítene?

Üzenetet is küldhettek.

Köszi előre is!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#81464) newwave0507 válasza plaszy (#81463) üzenetére


newwave0507
tag

Szia!

Talán Mile József. Facebookon is megtalálod.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#81465) nesa


nesa
veterán

Keresek HP P1105 nyomtatót, vagy másikat amibe 35A toner kell.

(#81466) torma1981 válasza nesa (#81465) üzenetére


torma1981
veterán

Sziasztok. Sd rendelés lesz a héten. Írjon akinek kell valami.

(#81467) Exian válasza torma1981 (#81466) üzenetére


Exian
őstag

Napszemüvegek is vannak ott?

(#81468) torma1981 válasza Exian (#81467) üzenetére


torma1981
veterán

Igen asszem

(#81469) emre válasza torma1981 (#81466) üzenetére


emre
veterán

privi ment :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#81470) Ance


Ance
őstag

Meghirdetés előtt ezt is felteszem kedvező áron, ha már a hajszárítóm ilyen gyorsan elkelt:

Eladó egy Harman/Kardon HKTS 200/230 subwoofer. Magyarországon nem forgalmazzák már, németországi vásárlás kevesebb mint 2 hónapja. Gyakorlatilag új, az utód hibái nélkül.

Ez a legkisebb és legolcsóbb zárt sub tudomásom szerint a piacon annak minden előnyével. Panelba pl. kifejezetten ajánlott, mert a szomszéd nem fog annyit feljönni, mint egy bassreflexes miatt. :D Zenehallgatáshoz szintén ajánlott, mint általában a zárt subok. Kompromisszumként azt említeném, hogy csak 45 Hz mélyre megy a mérete miatt.

Ára 45.000. Eredeti csomagolásban, minden tartozékkal, számlával. Érdeklődni priviben. Pécs és környékére elviszem szívesen.

(#81471) Visormail válasza Ance (#81470) üzenetére


Visormail
addikt

Felizgultam, megy a pm.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#81472) Ance válasza Visormail (#81471) üzenetére


Ance
őstag

Ment a válasz.

(#81473) Szilofon


Szilofon
tag

Xbox 360 E eladó

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#81474) samu2062


samu2062
aktív tag

Van itt aki kertvárosi,digi kábeltévéje van,nincs M4 sport nála és tudja az okát? :D
Eddig nem tűnt föl,hogy nincs,de most nézném a vb-t és nem tudom.
Újrahangoltam a tv-t,kerestem kézi beállítással is,majd mérgemben visszaállítottam gyári alapra,amiért húztam a számat,mert "kalibrálva" volt és állíthattam be mindent újra.De gondoltam hát ha az segít.Hát nem.
Máshol még nem érdeklődtem,mert ha felhívom őket,tutti,hogy azt a választ adják,hogy náluk minden rendben és nálam van a gebasz,így meg sem próbálom. :N

(#81475) dunc válasza samu2062 (#81474) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem van sima, és HD is. (8 as alapba)

(#81476) samu2062 válasza dunc (#81475) üzenetére


samu2062
aktív tag

Köszi a választ.
Valószínűleg a tv-m nem hozza be.
Megyek vele a topikjába,hát ha ott tudnak valamit.

(#81477) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Foglalkozik billenytyűzet magyaritással? Van egy angol billes laptopom és ezt kellene magyaritani.

(#81478) Ance válasza Ance (#81470) üzenetére


Ance
őstag

Elkelt a sub.

Már csak a telefon van most. Ha valakit érdekel, akkor szóljon. Elfogadok reszben olyan utalványt is, amit a Lidl-Aldi valamelyikében el lehet költeni. Kaját úgyis kell venni. :D

(#81479) hcl válasza torma1981 (#81477) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hardveraprón találsz többet is, de hogy Pécsett...?

Mutogatni való hater díszpinty

(#81480) Engineer086


Engineer086
Modder

Sziasztok!
Lassan közeledik első saját lakásunk birtokba vétele, párommal igyekszünk már előre összegyűjteni azokat a helyeket, ahonnan a berendezési tárgyakat be fogjuk szerezni, azonban van még néhány elem ( tömör fa ágy+matrac és világító testek) amiket még nem tudjuk, hogy honnan fogjuk megvenni. Ti tudtok olyan helyet a városba, ahová érdemes bemenni körülnézni?
Köszönöm a segítséget!

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#81481) IO.sys válasza Engineer086 (#81480) üzenetére


IO.sys
őstag

Kikában vettük az ágykeretet és a matracot, utólag visszagondolva nem is volt olyan drága, mint amennyire megérte.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#81482) HoldChore válasza samu2062 (#81474) üzenetére


HoldChore
tag

https://www.mediaklikk.hu/m4-elo/

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#81483) rnrn


rnrn
tag

Kézi keresés, keress rá a gúgliban, gyakori hiba. Éppen tegnap csináltam meg, a sima mellé így megjött a HD is.

(#81484) Ance válasza Engineer086 (#81480) üzenetére


Ance
őstag

Lámpa: elter.hu (de szerintem már írtam). Tölük szállít a Praktiker is párat, így ott is vannak jók. Oda a 20%os kuponnal érdemes menni (minden kuponnapon van). Esetleg még a Webs, de az nem olcsó.

Ágyat én is a Kikában vennék és a matracon sem spórolnék. Nem vennék tömörfa ágyat, mert az van és már rúgtam bele párszor este. Én azokat a full kárpitozott, mindenhol puha ágyakat nézném ott. :D Ha esetleg mégis fenyő ágy, akkor a Zsolnay körforgalom mellett, a Zsolnay ház aljában. Drága de minőségi nagyon. A matrac is. Sajnos tényleg annyiba kerül egy jó matrac, amennyibe ott.

(#81485) IO.sys válasza Ance (#81484) üzenetére


IO.sys
őstag

Nekünk is full kárpitozott van, nagyon jó kis ágy. Szép is, jó is. Ha meg matrac akkor ajánlom a keményebb kókuszost. Szar a hátam de ezzel jókat alszok így is.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#81486) Ajándékok válasza IO.sys (#81485) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Vízágy?

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#81487) a2d2 válasza Engineer086 (#81480) üzenetére


a2d2
addikt

Én is az Edetto-t javaslom tömörfa bútorra. Nagyon sok bútort vettünk már tőlük, megbízható bolt.
Egyszer lebeszélték a feleségemet egy nagy fenyő szekrényről amit be tudtak volna ők is rendelni, de olyan jó áron volt a többihez képest hogy átment a volt tűzoltó udvarba és megrendelte végül tőlük. Na a lényeg hogy óriási csalódás volt a szekrény. Az összes fiókját azóta meg kellett erősítenem plusz vasalatokkal. Szóval csodák nincsenek.
Ezen kívül még a Kika jöhet szerintem szóba de csak akkor ha minimum 30-40%-os akcióban van a kiszemelt bútor. Enélkül túlárazott.
A Jysk és a Mömax nekem nem volt szimpi, olyan vásári kacatos érzés fogott el bennük (Pl az összes szekrényben a leggyengébb nyitó mechanika volt beszerelve).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#81488) Ance válasza a2d2 (#81487) üzenetére


Ance
őstag

Kösz, hogy leírtad a bolt nevét, nem jutott eszembe!

Igen, nekem is fura volt, hogy majdnem ugyanazt látod, mint egy másik bútorboltban, jóval drágábban, de ha jobban megnézed, akkor látható a minőségbeli különbség.

(#81489) IO.sys válasza Ajándékok (#81486) üzenetére


IO.sys
őstag

Nem, sima kókuszréteges matrac. Megsérült a gerincem, sok ágyon nem maradok meg, de ezen fekve nem fáj reggel. 60k/darab volt, az ágykeretet nem is mondom. De eg jó ágy valóban igazi életminőség javulás.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#81490) Ance


Ance
őstag

Korábban kérdeztem, de nem találom. Keresek automata kapuszerelőt. Olyant, mint a hörmann, csak olcsóbbat. :D

szerk: mármint nem a kapuszerelő automata, hanem a kapu :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81491) Bigemperor válasza Engineer086 (#81480) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Bonyhád-Mirland Bútoráruház.
Most rendeltünk komplett háló-nappali-étkező-gyerekszoba bútort, mert Pécs és környéke botrányos felhozatallal rendelkezik, legalábbis mi nem találtunk használhatót. Lámpákra a Rákóczi úton lévő boltot tudom ajánlani, elég jó cuccaik vannak, 10 db lámpát vettünk ott nemrég (még a KIKA-ban ki lehet fogni néha jókat)

(#81492) Ajándékok válasza IO.sys (#81489) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Nézz utána! Úgy tudom, gerinc problémákra terápiás céllal is használják a vízágyat.
A keretet pedig szerintem csináltatni kell. A bolti kereteket úgy csinálják, hogy mindenkinek jó legyen. Ezért senkinek sem jó igazán.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#81493) Balu77


Balu77
őstag

Eladó Dell masina, ha valakit érdekelne, pl. netezni kiváló: [link]

izé

(#81494) newwave0507


newwave0507
tag

Valaki játszik esetleg a Path of Exile játékkal? Most kezdtem, segítséget elfogadnék :D

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#81495) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Valaki tud olyan boltot Pécsen, ahol ehhez hasonló UK - EU átalakító adapter kapható?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#81496) freaghill válasza s7evcsenko (#81495) üzenetére


freaghill
őstag

Infolex valószínűleg, de telefonálj.

[ Szerkesztve ]

(#81497) jannid


jannid
senior tag

Halihó.

Robogó akksit és szívatót lehet jó áron venni Pécsett?

YTX7A-4 / YTX7A-BS akksi kéne pl varta és szintén motowell magnet sport robogóhoz automata szívató.

(#81498) Dluinet válasza s7evcsenko (#81495) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mediamarkt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#81499) Engineer086


Engineer086
Modder

Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Az Edettoban már mi is jártunk és eddig ők voltak a befutók ágy/matrac kategóriában. ennek a bonyhádi bútor boltnak még adok egy esélyt, valamelyik hétvégén átmegyünk párommal, megnézzük a választékot.
Úgy vagyunk vele, hogy rendes ágyunk és rendes cipőnk legyen, hiszen a ha nem az egyikben vagy, akkor a másikban :) Én a tömör fa ágykeretre tettem le a voksom, még otthon, kamasz koromban kaptam egyet és 10 év után is semmi baja, semmi hangja (pedig volt használva ;-) )

Világítás terén most az Elter van az első helyen, ott láttunk olyat, ami árban és stílusban is bejött.

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#81500) Bigemperor válasza Engineer086 (#81499) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Én nyugodt szívvel tudom ajánlani a bonyhádi boltot, nagyon kedvesek és segítőkészek, elég jó a bemutatórészük és rengeteg féle bútort tudnak beszerezni.a szállítást is baráti áron megoldják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.