Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61301) Exian válasza nesa (#61300) üzenetére


Exian
őstag

Ez oké, de nem lényeges a 3D tudás, AGP kártyám viszont annyi van, mint szemét és vannak komolyabbak is, amilyet nem kapok 1500-ért PCIe-ben.

Szóval jó lenne nekem sima AM2 lap AGP foglalattal.

DE! Lehet persze PCIe slotos is, ha van intergányolt VGA. Utóbbi mindenképp kell, mert nincs PCIe kártyám és ha nem muszáj, nem akarok venni.

(#61302) nesa


nesa
veterán

Vanak elado DDR2 ramok.

Kingmax (nanya) 2Gb 1066mhz 1db

Crucial ballistix 2x1Gb 1066Mhz kit egybe.

csx 1 GB 800Mhz

Kingston 512Mb 667Mhz

Van meg egy AM2+ Giga GA MA770 UD3 rev:2 SB 710 el tehat mukodk a mag es cache feloldas.

Privatba minden kerdesre valaszolok.

(#61303) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok !

Valakinek esetleg MSI 970A-G43 socket am3+ lap ? 14.000 HUF .

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#61304) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

Sziasztok !
Először is BUÉK :)

Monitort keresek az alábbi feltételekkel:
- 16:9-es képarány
- 1600x900, de inkább 1920x1080-as felbontás
- hibátlan műszaki állapot
- max 20.000 Ft

ajánlatokat PÜ-be várom :R

(#61305) rnrn


rnrn
tag

Sziasztok, BÚÉK minden fórumtársnak!
Hadd kérdezzem, ilyen tekerőket Pécsett hol kapni?
Köszi!

(#61306) Exian válasza rnrn (#61305) üzenetére


Exian
őstag

Első körben próbáld meg ITT! Baumax mellé költöztek nemrég. Mi itt kaptunk.

Ha nem találsz a listában, be kell menni, vinni mintát, tudnak rendelni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#61307) rnrn válasza Exian (#61306) üzenetére


rnrn
tag

Köszi szépen, ez nyerő tippnek néz ki!

(#61308) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok!

Keresek bármilyen LGA1150 -es tokozású CPU-t, Cerkától i5-ig jöhetnek az ajánlatok!
Illetve USB-s Wifi adapter is érdekelne.

:R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#61309) mufi


mufi
senior tag

Keresek jófajta ivy vagy sandy K verziós procit. Akinek van dobjon üzenetet :R

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#61310) Exian


Exian
őstag

Kávéfőzőt hol lehet kapni Pécsen Metro, Tesco, Euronics, Mediamarkt-on kívül? Ahol van választék is.

Amit kinéztünk, Tesco-Euronics között máris volt 1000 Ft különbség, Edigitalnál már 2600 Ft-tal olcsóbb (de ott nincs azonnal raktáron), hátha lehet még lejjebb menni :)

[ Szerkesztve ]

(#61311) Ance válasza Exian (#61310) üzenetére


Ance
őstag

Milyen árban néztek? Annélkül nehéz.

(#61312) Exian válasza Ance (#61311) üzenetére


Exian
őstag

Semmi extra. "Válaszd a magyart" címszóval Szarvasit szeretnénk :)

[ Szerkesztve ]

(#61313) emre válasza Exian (#61312) üzenetére


emre
veterán

Ebből milyen választékot akarsz? :DDD
Mondjuk a Tescóban volt piros is, és kb 1 hónapja akciózták olyan 12k körül.

Bocs, mégsem, azon nem volt gőzölő.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#61314) Exian válasza emre (#61313) üzenetére


Exian
őstag

Nem színválaszték miatt.

Mint írtam, 3 helyen néztük és kapásból majd' 3 ezer Ft különbség. És emlékszem, láttunk valahol 12-13 körül is, de már nem tudom, hol.

(#61315) Janoska26 válasza Exian (#61314) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Ennél olcsóbbat nem találtam. De itt meg van 1 ezres szállítási költség :)

(#61316) nbl2 válasza Exian (#61314) üzenetére


nbl2
senior tag

Én is ugyan ilyet keresek.
Ha talalsz jó árban légyszíves szolj. :-)

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#61317) freaghill


freaghill
őstag

Valaki tudja, hogy Marsonál mennyiért festenek mindennel együtt 4 db felnit?:)

(#61318) emre válasza Exian (#61314) üzenetére


emre
veterán

Tesco, 2014.10.31-11.11 időpont között akciózta. Lehet erre az árra emlékeztél. Egyébként 16-18k körül volt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#61319) aneda válasza freaghill (#61317) üzenetére


aneda
aktív tag

A Marso-nál csak átveszik.
A feluletvedelmi Kft.-nél, homokszórják, porszórják, 5k/db.

[ Szerkesztve ]

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#61320) freaghill válasza aneda (#61319) üzenetére


freaghill
őstag

:R

(#61321) moriak válasza Exian (#61310) üzenetére


moriak
tag

Amúgy edigitálnál egész hamar leszállítják a helyi boltba a cuccokat. Lehet érdemes rá várni. :K

(#61322) dunc válasza moriak (#61321) üzenetére


dunc
nagyúr

+1

(#61323) Dare2Live válasza Exian (#61310) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

azt döntsd el először mit szeretnél inni.

-ha rendes espressot akkor oda min 9-10bar nyomás kell, de inkább 14-15.
-ha olcsót akarsz akkor sztem felejtsd el a 3-5baros olcsó gépeket és vegyél egy jobb kotyogót. Egy jó kotyogó megáll 10alatt semmi izbeli difit nem fogsz érezni a 3-5baros gépekhez képest és kb örökélet +1nap, rengeteg fajta van...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#61324) dunc válasza Dare2Live (#61323) üzenetére


dunc
nagyúr

100% ba egyetértek kell a 12-15 bár! ;) De vannak brutális jóféle kotyogós kávéfőzők!

(#61325) sutszi válasza dunc (#61324) üzenetére


sutszi
veterán

Pont mostanában fogjuk kukázni az eddigi "kínai" kotyogóst, és veszünk egy Bialetti Brikkát... Már nagyon kíváncsi vagyok milyen kávét főz. :)

A gépeket kénytelenek voltunk elvetni mert ami kicsit is jó az 30-50K körül van... :(

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#61326) dunc válasza sutszi (#61325) üzenetére


dunc
nagyúr

Az profi főző, de minőségi kávé, megfelelő őrlés! (búzadara szerű) És pontos vízmennyiség kell a tökéletes eredményért!

(#61327) nesa válasza Dare2Live (#61323) üzenetére


nesa
veterán

Szarvasibol is van 15 baros.

(#61328) Exian válasza nbl2 (#61316) üzenetére


Exian
őstag

Az Euronics-ban megvettük végül. Árcímke szerint 18.000 Ft volt. Mondtam a srácnak, hogy nem lehetne 10% kedvezményt rá? Aszonta' 16500-ért jó lesz? Mondom jó :) Szóval elhoztuk 16.5k-ért.

(#61329) Exian válasza Exian (#61328) üzenetére


Exian
őstag

Ja és végül az lett, amit szerettünk is volna.

Nem az a megszokott modern forma, de nekünk épp ezért tetszik :) Ez olyan igazi ipari hangulatú cucc. És végül ilyen fehér lett, mert nem volt épp fekete nekik, de rájöttünk, nem is baj, mert mindenünk hófehér amúgy is a konyhában (szekrény, hűtő, mosogatógép, sütő).

(#61330) sutszi válasza dunc (#61326) üzenetére


sutszi
veterán

Nagy átlagban a Aldiból vagy Lidl-ből szoktunk valamilyen 100% Arabica őrleményt venni.
Most van még itthon szemes Dallmayr amit én darálok...egy "egyszerű" elektromos darálóval. Igaz nagyon óvatosan...

Nemrég a csészényiből vettünk egy Columbia Supremo-t. kotyogósra kértem a darálást. Francia pörköléssel. Előtte Etiopia Sidamo volt...

Elképesztő különbségek vannak némely kávék között. Ezért is vagyunk kíváncsiak milyen lesz egy jóféle főzővel.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#61331) Exian válasza Exian (#61329) üzenetére


Exian
őstag

Megvolt az első főzés, lehet, hogy csak pszihés alapon, de jobbnak ítélem ugyanazzal a kávéval főzött kv-t, mint az eddigi ócska főzőnkkel. Az olyan volt már, hogy fél óra volt, mire kipötyörögte a 2 adagos kávét. Az már ilyen 0.001 bar nyomással üzemelt :)

Gyakorlatilag mikróban újra kellett melegíteni a frissen "kifőtt" kávét, mert mire kicsepegett, már le is hűlt.

Ez a Szarvasi igaz, hogy nem 15 báros, de pillanatok alatt, pár másodperc alatt kinyomta a vizet (miután felmelegedett).

(#61332) hcl válasza Exian (#61331) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem lehet, hogy ki kellett volna tisztítani? Tömítések cseréje?
Én maradok a franciánál, legolcsóbb, legegyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#61333) Exian válasza hcl (#61332) üzenetére


Exian
őstag

De, de volt már annak minden baja. Konkrétan egy alapos tisztítás után teljesen megadta magát, de ehhez az én pancserságom is hozzájárult. Vízkőoldózás után bekapcsoltam úgy, hogy benne volt az oldott anyag, persze, hogy eltömítette a fúvókát. De amúgy is rettenetes volt már, hiába tisztítottuk rendszeresen, nem volt már okés régóta. Amúgy is használtan kaptuk.

Egyszóval, megérett a cserére.

"Én maradok a franciánál"

Mi meg úgy voltunk vele, ha már új kell, akkor már legyen magyar :) Meg mint írtam, olyan morbidok vagyunk, hogy nekünk tetszik ez a retró, ipari, minimalista dizájn. És nem utolsó sorban ez full fémházas. Főzés után mondjuk vigyázni kell vele, mert átmelegszik az egész, de legalább nem reped szét kisebb koccanástól.

[ Szerkesztve ]

(#61334) dunc válasza hcl (#61332) üzenetére


dunc
nagyúr

"Én maradok a franciánál, legolcsóbb, legegyszerűbb." És kisebb a nemi betegségek kockázata is! :D

(#61335) hcl válasza dunc (#61334) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Te kávéfőzőtől szoktál nemi betegséget kapni? Perverzek vannak itt... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#61336) dunc válasza hcl (#61335) üzenetére


dunc
nagyúr

Én eddig megúsztam! :DDD

(#61337) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Van esetleg valaki, aki/akinek ismerőse/barátja/rokona WoW-ozik Lich King-es tört szerón? (3.3.5-ös patchel. Blizzlikos kell!) Illetve tudnátok valami jót ajánlani, mert ahol eddig voltam az frissült Cata-sra, de én azt nem szeretném. Így újrakezdeném.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#61338) NGA


NGA
addikt

Mi vettünk fekete pénteken ilyen tchibo kapszulásat, az 16 bar-al megy, és baromi jó kávét csinál.

(#61339) dunc válasza NGA (#61338) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem is van, és a kapszula hackelhető! ;) Fillérekből megvan egy jó kávé!

(#61340) moriak


moriak
tag

Mi a véleményeket az akkus porszívóról? Használ valaki? Mi Bosch vagy Electroluxban gondolkozunk és a hely miatt meg akkusban. (2in1 van benne kézi is)

(#61341) Stirlitz válasza dunc (#61339) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Uhh, erről lehetne bővebben? Most egy ilyen van, szerintem finom kávét készít, de minimum 3 adagot tudd, és az asszony ritkán fogyaszt kávét. Ezért ugye, sokszor melegítenem kell, a frissen készült lenne az igazi mindig.

[ Szerkesztve ]

(#61342) hcl válasza dunc (#61336) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Eddig! :D ;] :P

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#61343) Dluinet válasza moriak (#61340) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nagyon rossz

ha jó és olcsó porszívó, akkor: sencor svc 8 (8-as után a színkód van még)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#61345) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok !

MSI 970A-G43 Socket AM3+ még mindíg eladó ! Pécsieknek 13.000 .- HUF . Holnap felviszem pécsre , hogyha valakit érdekelne .

Több mint 2 év gari PCX.

[ Szerkesztve ]

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#61346) Ance válasza moriak (#61340) üzenetére


Ance
őstag

Édesanyámnak az alább linkelt Rowenta van. Arra nem emlékszem, hogy a 18V, vagy 24V verzió. Szereti, de komolyabb takarításhoz kölcsön szokta kérni a rendes porszívónkat. Szóval mindennapi használatra tényleg nem rossz, de kell mellé egy normális is.

http://www.mall.hu/akkumulatoros-porszivo/rowenta-rh-875801-air-force-18v

(#61347) Dluinet válasza Ance (#61346) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ment egy privi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#61348) moriak válasza Ance (#61346) üzenetére


moriak
tag

& @Dluinet köszönöm a válaszokat. Annyira nekem sem szimpatikus az akkus, de az asszonypajti hajthatatlan. :)

(#61349) Bandus99


Bandus99
őstag

Vkinek lenne eladó meruloforraloja? Vmi kis teljesítmény kellene ami nem nyomja le azonnal a biztosítékot bögreben 1dl víz melegitésére kellene nescafehoz.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#61350) Stirlitz válasza dunc (#61344) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Köszi! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.