Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) ktmt


ktmt
aktív tag

Valaki tudna segíteni? Korrekt LCD monitor javítás hol van Pécsett? Az sem baj, ha olcsó.
köszi!
<ktmt>

(#25352) Agostino válasza ktmt (#25351) üzenetére


Agostino
addikt

Ahoy!

Hát, attól függ, nekem a kondi vagy mi volt rossz, azt hcl kolléga pöpecül összerakta, azóta is hibátlanul megy. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#25353) hcl válasza ktmt (#25351) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hibajelenség? PÜ-ben is jöhet.

@Agostino : THX :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#25354) Macka válasza Agostino (#25350) üzenetére


Macka
veterán

Adatlapodon lévő mailcímre ment kép a ládáról.Erősítő: [link]

(#25355) Agostino válasza Macka (#25354) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Köszi, csekkolom.

Más: fiúk-lányok Komló és Pécs között járhatóak az utak, fontos lenne. : ((((

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#25356) NovaBlue válasza Agostino (#25355) üzenetére


NovaBlue
aktív tag

Járhatónak járható az út de csak óvatosan,mert csúszik és ne nagyon állj meg mert akkor ott maradsz.

(#25357) Agostino válasza NovaBlue (#25356) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ühm... most lett a legutóbbi csúszás után javítva a kocsi, nem merem bevállalni. Azért köszi az infót. : [

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#25358) Bla82 válasza Bla82 (#25344) üzenetére


Bla82
tag

Memkari már megoldódott és az egyik vga hűtés is! A ventiket meg egy vga hűtőt még mindig keresek!

(#25360) Magnum_


Magnum_
nagyúr

vkinek nincs eladó webcam-je? instant get... lehet, 2 is kellene....

I humbly and respectfully decline™

(#25361) crabi


crabi
csendes tag

Saint_:
akiket ajánlottam? :DD
nincs nekik?
vagy drágák?

[ Szerkesztve ]

(#25362) Magnum_ válasza crabi (#25361) üzenetére


Magnum_
nagyúr

de lenne, de ha nincs most épp senkinek, akkor az marad, csak van átfutási idő.

I humbly and respectfully decline™

(#25363) plaszy


plaszy
őstag

Üdv.!

Keresnék asztali Blu-ray lejátszót, esetleg olyat is amivel DVD-re lehet felvenni. Ajánlatokat PÜ-be légyszi.

:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#25364) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Céjdé és dévédé lemezeket vennék, akinek van eladó mennyiség, az írjon. 25-50db érdekelne, ahogy van...

Amúgy valaki tudja, hogy mi a különbség a közönséges írható CD-R, és az ugyanilyen írható, de Digital Audio lemezek között? Utóbbi kicsit drágább, valamint itteni lemez neppereknél még nem láttam, csak nagy áruházakban.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#25365) bijesz válasza Magnum_ (#25360) üzenetére


bijesz
aktív tag

valahol van egy budget ha érdekel 1,5k

(#25366) Dluinet válasza CPT.Pirk (#25364) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ha az írható Audio-ra gondolsz, az különálló CD DECK csak azt írja (már amelyiknek van ilyen funkciója), mást lemezt nem ír meg.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#25367) Nevil2 válasza CPT.Pirk (#25364) üzenetére


Nevil2
tag

Mi a különbség az „adat” és a „zenei” CD-R-ek között?

A "kommersz" asztali zenei CD felvevőkhöz speciális nyers CD kell, Az „adat” és a „zenei” nyers CD-k összetétele és minősége azonos, kivéve egy jelzőbitet, amely megmondja, melyikről is van szó. Valószínű, hogy a „zenei” nyers CD-k 1x-es írásra optimalizáltak, hiszen bármi, amit „élőben” felveszel, definíció szerint 1x-es sebességű (bár néhány kétmeghajtós rendszerrel a számok nagyobb sebességgel is másolhatók).

Számítógépes vagy „professzionális” asztali zenei CD-felvevőhöz nem muszáj „zenei” nyers CD-t használnod. Persze ebben nem akadályozhat meg semmi, de ez nem jár semmilyen előnnyel (egyes írók nem szeretik a zenei nyers lemezt).

A „zenei” nyers CD-k drágábbak az „adat” CD-R-eknél, mert kisebb mennyiségben gyártják, a célpiac hajlandó kifizetni a többletet, és mert az áruk egy része a zenei iparnak megy. (Magyarországon minden CD-R és CD-RW jogdíjköteles, azonban a zenei CD-R és CD-RW lemezek után fizetendő jogdíj magasabb)

Régebben egyes gyártók alkalmanként „zenéhez” („for music”) jelzéssel látták el a gyenge minőségű adatlemezeket, gondolván, hogy a kis hibákat úgysem veszik észre.

[ Szerkesztve ]

(#25368) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Köszi srácok. :R

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#25369) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Nos Huszárok! Ma estig még szólhat akinek köll cd vagy dvd, verba dvd 64FT/db, DL 350/db, TDK dvd 55/db áron, 200db-tól -3ft :Y hajrá :))

(#25370) OrangeBud


OrangeBud
tag

valakinek 5k ? :U

(#25371) a2d2 válasza Magnum_ (#25360) üzenetére


a2d2
addikt

Nocsak nem netes társkeresés lesz a dologból? ;)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#25372) Nevil2


Nevil2
tag

Február 1-től elérhető Magenta ajánlat:

- 53 csatorna, online videotéka, elektronikus műsorújság, online hírek az origoról, webrádiók, televízión rendelhető / lemondható kiegészítő csomagok <= ez nem csak tévézés
- alapdíjmentes vezetékes telefon
- 6 HD csatorna fél évig ingyen (HD tévé tulajdonosok végre kaphatnak megfelelő szolgáltatást)

Ez most 3 hónapig ingyen kipróbálható! :C

Prémium opcióként kérhető a megállítható, visszatekerhető (50 óra rögzítés) funkció :))

Nincs bekötési díj, nincs lemondási díj, nincs kötelezettség az első 3 hónapban... :DD

És nincs teljes lefedettsége a szolgáltatásnak Pécsett. :(

Ha jelenleg másik szolgáltatónál vagy előfizető (nem kell lemondanod), azzal párhuzamosan is kipróbálhatod ezt a csomagot. :Y

Vidékiek számára is van elérhető szolgáltatás (IPTV, SatTV, vonalas és mobil internet, telefon)! :C

Akit érdekel ez, vagy más lehetőség Pécsett vagy vidéken, az bátran keressen PRIVÁTban, mindenkinek válaszolok.

[ Szerkesztve ]

(#25373) NovaBlue válasza Nevil2 (#25372) üzenetére


NovaBlue
aktív tag

csak nem ügynök vagy,hogy igy reklámozod a céget :F

(#25374) Nevil2 válasza NovaBlue (#25373) üzenetére


Nevil2
tag

Nem a céget reklámozom, hanem az ajánlatot. Egyébképpen pedig igen, húzok némi hasznot a dologból, ha erre gondolsz...

Viszont ha nem lennék meggyőződve arról, hogy az ajánlat jó, akkor nem is ajánlanám senkinek.

Az emberek többsége (köztük én is) gyakran megelégszik azzal, ami éppen van, nincs ideje, energiája, kedve foglalkozni vele. Én UPC előfizető voltam 7 évig (2 évig hűséggel). Ha időben el kezdek foglalkozni a piac ajánlataival, akkor a maradék öt évben nem húznak le évi 20-30 ezer forinttal, amit költhettem volna másra is.

Nem mondom, hogy az ajánlatom a legjobb, vagy jobb mint bárkié, de ha már elgondolkozik valaki, esetleg pár forintot tud ezen spórolni, vagy jobb szolgáltatást kaphat a pénzéért, akkor máris volt értelme.

Én itt feldobom a lehetőségeket. Akit érdekel, annak privátban szívesen elmondom, hogy számára milyen szolgáltatás érhető el. Aztán, ha komolyan gondolja, személyesen is megbeszélhetjük. Nem kell utána járni, nem kell sorban állni, stb.

Akit zavar az hogy itt ilyenekkel traktálom a társaságot, azt kérem, hogy hagyja figyelmen kívül. De jelezték már, hogy nem baj, ha leírom az aktuális lehetőségeket...

Kielégítő volt a válaszom? :))

[ Szerkesztve ]

(#25375) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Van 3 eladó vinyóm:

Samsung HM121HI 2,5" Sata noti NÉMA HDD 7k
Seagate ST3250410AS Sata2 3,5" 1 tányéros NÉMA HDD 7k.
Maxtor 40Gb IDE HDD. Nah ez már annyira nem néma, de tűrhető. :DDD 2,5k.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#25376) Gergő_ válasza Janoska26 (#25369) üzenetére


Gergő_
őstag

pü-ben... :B

[ Szerkesztve ]

(#25377) Bla82


Bla82
tag

Eladó egy Sony Ericsson W380i, minden infó a linkben!

(#25378) Vaze válasza Nevil2 (#25374) üzenetére


Vaze
őstag

Szerintem jó dolog hogy leirod ide nekünk az ajánlatokat :)

Üdv...:Zoli

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#25379) NovaBlue válasza Nevil2 (#25374) üzenetére


NovaBlue
aktív tag

Magenta ajánlat :DDD

-Nem kötekedésnek szántam,remélem nem vetted annak.

-Ha 7 évig voltál egy adott szolgáltatónál és nem néztél körbe és lehúztak az sajnos a te bajod.

-Nekem is ilyen előfizetésem van amúgy és nem rossz csak kár,hogy a minimumot adják annak amit megígérnek,igaz a szerződésben benne van a biztositott minimum sávszél de akkor miért nam azzal reklámoznak?Hja hogy az jobban hangzik???Gusztustalan hozzáállás.( Nekem pl 25/12.5 net van és 12.5/5 a garantált épphogy de megvan optika/komló)

-Azt tudom,hogy van rajta némi hasznod mert nem 1 ismerősöm csinálja ezt ennél a bizonyos cégnél.

De no Offense csak minden szolgáltató jön hogy ilyen net ilyen olyan csuda gyors de épphogy a minimum átjön :(((

[ Szerkesztve ]

(#25380) Jadro válasza NovaBlue (#25379) üzenetére


Jadro
veterán

Mutass olyan céget ami a szerződésben lévő minimumra vonatkozó részt emeli ki a reklámjában! Ugye hogy nem is lenne logikus?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#25381) NovaBlue válasza Jadro (#25380) üzenetére


NovaBlue
aktív tag

Persze,hogy nincs ilyen cég csak ez nem kicsi pofátlanság,hogy reklámozzák a 80 vagy akárhány megabitet és hazamész és 25Mbit-el "kinlódsz".
Csak én érzem ezt szar helyzetnek vagy másoknak ez igy tök termsézetes.
1 ember előfizet teszem azt 120Megás vonalra de csak 20 a garantált ezért azt kapja és még rajta kivül 5 emberrel "osztozik" a vonalon.
A szolgáltatónak persze,hogy ez az érdeke csak tudjátok ez jellemző az egész országra és sajnos nagyon sok emberre is.

(#25382) Nevil2 válasza NovaBlue (#25381) üzenetére


Nevil2
tag

IGAZAD VAN!

Én is sorolhatnék jópár hasonló dolgot. A Tréhóm védelmében annyit tudok felhozni, hogy a garantált "sebesség" (az ajánlatokban szereplő maximumhoz képest) nálunk a legmagasabb...

Nekem az UPC-nél az volt a legnagyobb megdöbbenés, hogy a korlátlan netemet 90%-kal korlátozta, mert elértem a "túlzott használat"-nak nevezett határt. És ebből a gödörből elég nehéz kikeveredni :(
Az az üzletpolitika sem tetszik, hogy CSAK az új előfizetők kaphatják meg a kedvezményes csomagokat (megint csak az UPC-t tudom felhozni példaként, de említhetném sok újság előfizetői akcióját is).
Hiába akartam náluk maradni és kevesebbet fizetni (ahogy azt az új előfizetők tehették), nem volt rá mód. Persze, mikor visszavittem a konvertert, akkor már kapkodtak...

A példádhoz csak annyit, hogy neked valóban nincs szerencséd, mert biztos van jópár példa, ahol a max sávszélességgel megy a net.

Nap mint nap hallok pozitív és negatív véleményeket mindegyik szolgáltatóról.

Amúgy meg a szolgáltatók nem az akciós csomagot előfizető polgárokból élnek meg, hanem a teliárat fizetőkből.

Azt mondom, hogy örüljünk, hogy végre van piaci verseny...

Ja, és nem vettem támadásnak a véleményedet, sőt... beszéljünk róla...

[ Szerkesztve ]

(#25384) aneda


aneda
aktív tag

ELADÓ maradványok:

VGA: NVIDIA GEFORCE 5200 256MB AGP - 3k
TÁP: EDNET 500W/12cm - 4k

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#25385) #TOTTI válasza Enszuke (#25383) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekünk egy 4Mbites volt kb 1 éve és akármikor torrenteztem pontosan kijött az az érték.. igaz a netezni akkor alig tudtam.. pedig ez egy falu..

Most kábelnet van 4Mbit ugyanugy csak ez már 4200Ftba kerül csak.. de ez is megy fullon... Itt nem jellemző a verseny.. nem ugy mint a szerencsés néktök..:)

2 megás net csak 4150 egy hónap ingyen.. mi kell még..? Cserébe minden korlátlan.. de még a 2 mega sem garantált..

Remélem nem életed fő problémája ogy 8 mbit helyett csak 7-el jön..? Mert akkor irigyellek..

(#25386) Dodder válasza #TOTTI (#25385) üzenetére


Dodder
tag

Nekem 15/1,5-ös upc van és alig megy 5 fölé.

[ Szerkesztve ]

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#25388) wid22 válasza Dodder (#25386) üzenetére


wid22
aktív tag

[link]
Nálam ez van.

[ Szerkesztve ]

(#25389) Dodder válasza wid22 (#25388) üzenetére


Dodder
tag

Az jó mert csak a speedtest oldal jön be. :K

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#25390) CPT.Pirk válasza wid22 (#25388) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jó kis mérő, nálunk digiseknél teljesen használhatatlan, minden méréskor totál mást mutat. Szerinte 26/31M-es a valójában 20/10-es netem.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#25391) NovaBlue válasza Dodder (#25386) üzenetére


NovaBlue
aktív tag

Nekem elvileg T-home 25/12.5 és a garantált 12.5/5 lenne

Most per pill

[ Szerkesztve ]

(#25392) wid22 válasza NovaBlue (#25391) üzenetére


wid22
aktív tag

Érdekes hogy a cromn ál 20/4.0 mb/s IE8 nál 32/4.0 Mb/s a 60 MB6s nak kéne lenni de 1 honapja v olt 42/6.0 MB/s m UPC nél.

[ Szerkesztve ]

(#25393) stuntmanmike


stuntmanmike
tag

A UPC-nél is lehet kedvezményt kapni, csak erőszakosnak kell lenni. Be kell menni és azt mondani hogy le akarod mondani a szerződést mert szolgáltatót váltasz. Rögtön kapod a kedvezményt. Minél kitartóbb vagy annál nagyobbat. Nem hiszem egyébként hogy eljön majd az az időszak amikor a szolgáltató felhívja az előfizetőjét, hogy Öreg mért fizetsz 10k-t ha most 3k-ért is megkapod ugyanazt a csomagot.. Nem véletlenül van a címlistában jó pár név mellé feltüntetve az hogy "TILTOTT CÍM". Nem csak a Telekomnál, mindenkinél.

[ Szerkesztve ]

(#25394) valentinho


valentinho
aktív tag

Asus K50ab noti nem érdekelne valakit?1 hónapos, makulátlan, leginkább csere érdekelne, mert nem kompatibilis a kontrolleremmel... :(

http://soundcloud.com/tinnyo

(#25395) yerico válasza Enszuke (#25383) üzenetére


yerico
senior tag

csak azt tudom, hogy nálam az 5 megabites ADSL éppen 5.2-t tud le, és 0.5-öt fel, tehát csak azért ennyit, mert a T-Com itt vágja a vonalamat.

(#25397) Loretto


Loretto
veterán

Sziasztok!

Az adatlapomon levő gép mennyit érhet a bolhán egér nélkül? Sacc/kb?

Soirée...

(#25398) Bandus99


Bandus99
őstag

Esetleg valakinek egy elado kismeretu szines tv-je?
eurscart es/vagy rca bemenet legyen rajta.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#25399) Dodder


Dodder
tag

Valakinek hifi szervizes ismerőse? vagy valaki tud hifi-t javítani? Bedugom a 230v-ba világit a kijelzőn minden de nem lehet bekapcsolni. Néha kapcsol egy relé benne ennyi. Okosság? 5let?

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#25400) Bla82


Bla82
tag

Eladó az alábbi pár cucc:

- Sony Ericsson W380i pécsiek Szent István Király nevével fémjelzett valutáért vihetik.
- Stagg MD-500H mikrofon, tőle Bethlen Gábor kedvéért válnék meg
- FSP ATX3025-HEN 250W-os táp, ő pedig Bethlen Gábor és II Rákóczi Ferenc együttes jelenléte kedvéért válik vihetővé

Ez majdnem lemaradt:
- Kingmax 2GB-os microSD kártya SD átalakítóval, vihető két Lánchíd és egy Mátyás Király kedvéért

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.