Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) nesa válasza Dodder (#12150) üzenetére


nesa
veterán

Kaics gondolom elviszi ,nekem sajna nem jo.

(#12152) Csepy válasza nesa (#12146) üzenetére


Csepy
senior tag

pü ment.

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#12153) cannibal


cannibal
senior tag

Sziasztok,
eredeti Company of Heroes és COH: Opposing Fronts játékokat vásárolnék.
Ajánlatokat privátban várok!

Jöhet egy PS2 is :DDD

(#12154) nbl2 válasza aneda (#12081) üzenetére


nbl2
senior tag

Köszi, megkesestem. :R

Never give up!

(#12155) HoldChore


HoldChore
tag

Asus P5LD2 Deluxe alaplap eladó.

Teljesen komplett, dobozában. Én vettem, használtam, majd visszacsomagoltam.
Fejlesztettem, ezért kerül eladásra.
Pécsett van, de postázom is.

11000 Ft

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#12156) Loretto válasza Janoska26 (#12138) üzenetére


Loretto
veterán

TDK dvdk 20-as vagy 25-ös hengerben vannak?

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#12157) bnss válasza Loretto (#12156) üzenetére


bnss
veterán

Eddig 25-ös volt, legalábbis amikor én vettem a Főhuszárnál. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12158) nbl2


nbl2
senior tag

Ma vettem Titan nano grease pasztát JO3Y társunktól és a procim hőmérséklete 4C-t csökkent. Tudom, hogy nem sok, de csak pasztacserével nem rossz. :K És 150 ft/db

Never give up!

(#12159) nesa válasza nbl2 (#12158) üzenetére


nesa
veterán

Blue nano is van neki?

(#12160) CPT.Pirk válasza nbl2 (#12158) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ezt használom én is, igen jó. Egész nagy fecskendőnyi mennyiség (3g) alig 600Ft a Hungária utcai pda v. számtechboltban. Ellenben van ezeknek valami silver crease pasztájuk, na az nagyon tré.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12161) nbl2 válasza nesa (#12159) üzenetére


nbl2
senior tag

A nano grease jobb mint a blue, minden tesztben ezt láttam.

Never give up!

(#12162) nbl2 válasza CPT.Pirk (#12160) üzenetére


nbl2
senior tag

Itt 1g 150FT. Akkor 3g 450ft.
Olcsobb, de mindenki eldönti hol veszi. A srác egyébként kertvárosi.

Never give up!

(#12163) Janoska26 válasza Loretto (#12156) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

jaja 25-ös, 20-as hengert még nem láttam :DD

(#12164) Magnum_


Magnum_
nagyúr

szobabicikli valaki asszonyának? hmm? nincs kedvem már törölgetni ;]

I humbly and respectfully decline™

(#12165) nbl2


nbl2
senior tag

Valakinek valami jó procihűtője E6400-hez?
Vagy tudja valaki ajánlani a LC-Power Cosmo Cool LC-CC92 alu-réz, 18 db procihűtőt 3200FT-ért? :R

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#12166) hoax válasza nbl2 (#12165) üzenetére


hoax
aktív tag

Miért nem veszel egy Hyper TX 2-t...?

Don't panic!

(#12167) nbl2 válasza hoax (#12166) üzenetére


nbl2
senior tag

Mert azt olvastam róla, hogy könnyen eltörik a ventilapátja, és hogy nehéz felszerelni!
Tapasztalat?

Never give up!

(#12168) #TOTTI válasza nbl2 (#12167) üzenetére


#TOTTI
őstag

TX2vel semmi gond ha kiveszed a lapot nagyon nagyon egyszerű felszerelni sőt ha a ventit és keretet is lehúzod akkor beépített lapra is pofon egyszerű..! Nem lesz bonyolultabb mint a gyári Intel cooler.. ...és sokkal jobb mint az LC Power ilyen árban..!

(#12169) nbl2 válasza #TOTTI (#12168) üzenetére


nbl2
senior tag

És minden házban és lapon elfér ahol egy origin intel cooler is?

Never give up!

(#12170) #TOTTI válasza nbl2 (#12169) üzenetére


#TOTTI
őstag

Hát átlag házakban elfér... valamivel hosszabb annál, ha a lapos méret is számit akkor az LC Power jobb biztos hogy van böven olcsobb nem biztos....

(#12171) Palafi


Palafi
tag

Mától az Anikó utcában is működik a Digi kábel :Y , meg is kötöttem a szerződést :C Már csak a bekötésre kell várni. :((

UPC-nél mindent kitaláltak, hogy ne szüntessem meg:
-csődbe fog menni a Digi
-nagy áremelés lesz náluk, stb...

[ Szerkesztve ]

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#12172) nbl2 válasza Palafi (#12171) üzenetére


nbl2
senior tag

Én a TWNetworkhoz mentem, és szintén hasonló volt a upc-nél. Nánalmasak, vagy csökkentenék le az áraikat. Bejött a konkurencia ezért nagyon fognak bukni. :)

Never give up!

(#12173) Palafi válasza nbl2 (#12172) üzenetére


Palafi
tag

Szerintem már most is nagyot buktak. Régen órákat kellett sorba állni az ügyfélszolgálaton, mire sorra kerültél. Most azonnal sorra kerülsz, pedig nincs több ügyintéző.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#12174) nbl2 válasza Palafi (#12173) üzenetére


nbl2
senior tag

:K

Never give up!

(#12175) kano válasza Palafi (#12171) üzenetére


kano
nagyúr

Ilyen dolgokkal szánalmas próbálkozniuk. A Digi helyébe én feljelenteném őket hitelrontásért.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12176) aneda válasza nbl2 (#12167) üzenetére


aneda
aktív tag

Vegyél ilyet, egyszerű felrakni, jól hűt, és nem törik a lapátja... :) Nem utolsó sorban PWM-es.
A zinfolexben 3,5k-ért vettem!

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#12177) nbl2 válasza aneda (#12176) üzenetére


nbl2
senior tag

Nem lehet náluk kapni. :(
Csak a TP-ben van de ott meg 4,5k. :O

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#12178) bnss válasza nbl2 (#12167) üzenetére


bnss
veterán

Ez hülyeség. Nem mellesleg hűt, mint az állat. Nézd meg a PH! tesztben hogyan szerepelt.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12179) kano válasza nbl2 (#12177) üzenetére


kano
nagyúr

Én ilyet használok és nagyon szuper már vagy 1,5 éve. Csak ajánlani tudom. :C :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12180) bossvico válasza Palafi (#12171) üzenetére


bossvico
senior tag

Üdv a club-ba. :D

Nagy majmok ezek, de meg lehetett volna mondani nekik, ha tényleg ez lesz, akkor felmondod a szerződést mivel nem terhel hűségnyilatkozat és újra belépsz hozzájuk, mivel ők az újonnan beesőknek nagyobb kedvezményt adtak mint nekem aki már 3 éve náluk fizette a netet.

Oktondiak.

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#12181) #TOTTI válasza bossvico (#12180) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én próbáltam ezt megcsinálni hogy lemondom a TVt csak a net marad.. persze nem lehet 9500Ft havonta és 12x 2000Ftot utólag be kell fizetnem... ezt mondta a kis búza... mondom ez nem kerek majd visszahívom..

Aztán felhívtam.. új előfizetőre nyomtam egyöl bekapcsoltak... felolvastam a szerződést telefonba hogy ők ezt hogy értelmezik... 10 percet várakoztak aztán akkor azt mondták hogy 7500 és visszamenőleg semmi.. na igen és 3 hónapig nem lehet TV előfizum...

Mondom leßarom... úgysincs időm TVzni... aztán azóta kb 1.5 hónapja megy a TV.. azért erőszakoskodtak mert tudták hogy jönni fog a TV... igaz analóg csak de nem gond.. még anno a netkábelen is bejött 14 csatorna..

Szóval jah.. nem is akarok így TVt kötni amíg bejön minden... hűségnyilatkozatom csak a netre volt.. ha lejár remélem lesz valami értelmesebb csomag...

De az volt a ßar hogy nekem kellett beolvasni hogy mivan szerintem többször visszahallgatták.. és értelmezték.. erről ennyit...

... jah és felhívtak felajánlották hogy köthetek TVt 3 hónapon belül mondom hogy nem TVzek... erre miért nem..? Mondtam volna hogy azért mert minden bejön.. amúgy meg nagy ßar és nincs időm rá hogy nézzem....

Jah a másik sztorim.. analog konverter nem ment a Samsung LCDvel kijött az UPCs szerelő... mondta rossz a TV nem kezeli a NICAM Stereot mondtam neki hogy konverteren kivül van NICAM Stereo erre rávágja hogy az ÁL stereo...:) mondom jolvan jora bizták a szervizelést... fiatal vagyok de nem gyagyás , meg megkérdezte hány éves a TV...:) mondomtam volna szivem szerint de megint nem hogy 2006ben gyárották az elsőt belőle... ( annyit mondtam hogy új ) gondoltam hogy hülye elvittem garba.. persze nem volt semmi baja.. akkor mondták az UPCnél hogy várjam meg a digitálist addig csak szenvedtem vele... elsők közt kötik be.. ( persze már mindenkinek volt csak nekem nem..:) ) azota az sincs meg... mert az meg fagyott...:) lemondtam.. és télleg fagyott elvitték...

SZERK.: OFF

[ Szerkesztve ]

(#12182) CodeRed


CodeRed
csendes tag

Eladó új 0 perces HTC Touch Diamond.Vodafone-os fix 85ezer ft :K ;)

(#12183) CPT.Pirk válasza bossvico (#12180) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pont ez zavar engem is, amint lemegy hűség, jönnek a digisek. Egyébként a sebesség jó, P2P forgalom korlát sincs nálam, ellenben mióta felrakták az új kocka modemet, folyton vannak oldalbetöltési nehézségeim. Itt PH!-n pl. gyakorta 503-as hibát kapok, aztán 1-2 mp elteltével meg minden jó.

Jah ezt a drága dolgot, h. új belépők olcsóbban kapják, mint a hűséges előfizetők, ezt magnóra is mondtam nekik, mert már jó előre tájékozódtam a lemondás feltételeiről. :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12184) #TOTTI válasza CPT.Pirk (#12183) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem is van 503 de csak mozillával...

Szerk.: igaz mást nem nagyon használok...

[ Szerkesztve ]

(#12185) hcl válasza CPT.Pirk (#12183) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ez azért van mert aszerint kapják a jutalákot hogy mennyi új előfizető van... Az nem baj ha 2 év hűség után újrakötöd, akkor már új vagy... Vagy ha lemondod és újrakötöd...
Gennyes banda ez, bár a UPC még mindig jobb mint a TréHóm.

Mutogatni való hater díszpinty

(#12186) Palafi válasza bossvico (#12180) üzenetére


Palafi
tag

Köszönöm :R

Körülbelül úgy volt, ahogy írtad. Miután mondta, hogy a Digi csődbe fog menni, válaszoltam hogy nem köt oda semmi, akkor továbblépek. De addig lényegesen több szolgáltatást kapok sokkal olcsóbban. Másrészről ha ide (UPC) vissza szeretnék jönni, több kedvezményt fogok kapni, mint a régi előfizetők. Erre azt mondta, hogy esetleg most is tud több kedvezményt adni. Erre azt válaszoltam, hogy most inkább kihagyom. :DD

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#12187) yerico válasza Palafi (#12186) üzenetére


yerico
senior tag

Mint az Externet, amikor felmondtam az ADSL-t.
Fizettem 4 megát 7200-ért. Csak egy mega jött persze max, váltottunk jó pár levelet, hogy nem a fizetett szolgáltatásnak megfelelő sávszélt adják, erre megmaradt az egy megás csomag 6000-ért. Amikor lejárt a hűségnyilatkozatom, akkor szóltak, hogy sorry, de a 6000 Ft-os csomagot meg kell emelniük 5290(!!!) forintra. Mivel a váltás a T-Online-hoz havi 4500-ban fájt, ezért átmentem oda. Erre felhívnak az Externettől, hogy mi lenne, ha náluk maradnék havi 4290-ért. Csakazértis átmentem.

(#12188) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Nincs valakinek egy már nem használt?
New Headway Elamentary Student's Book - The Third Edition
Vevő lennék rá...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#12189) Macka


Macka
veterán

Van most a T-húmnak a 8 Megás pakkja. Ebből a 8 megabitbdől mennyi a real?

(#12190) bnss válasza Macka (#12189) üzenetére


bnss
veterán

Attól függ, milyen messze vagy a DSLAM-tól. Nekem anno megvolt a 8Mbit a régi Dialcom modemmel.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12192) wid22


wid22
aktív tag

2,5" winyot vennék ha lehet 120 GB max. meg jó árba.

(#12193) bnss válasza Enszuke (#12191) üzenetére


bnss
veterán

És ezt a 6,5Mbit-et Macka-nak is garantálod? Az ilyen átlagoknak nem sok értelme van.

Macka: az előbb kimaradt - nézz be a modem adminisztrációs felületére, ott láthatsz vonali tulajdonságokat, az alapján nagyjából megtippelhető, hogy milyen sebesség várható.

Ez úgy néz ki, hogy direktbe kötöd egy PC-vel a modemet, a PC-nek kézzel adsz IP címet mégpegig ilyet: 192.168.1.x, x helyére 1-nél nagyobb számot írj, alhálózati maszknak pedig: 255.255.255.0. Ha ez megvan, akkor megnyitod a böngésződ, 192.168.1.1 bepötyög, és máris ott az adminisztrációs oldal, csak a felhasználónév/jelszó párost kell kideríteni, ez modem függő. Ha elárulod milyen modemed van, akkor megkereshetem Neked.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12194) Macka válasza bnss (#12193) üzenetére


Macka
veterán

Huhh..
Jókai utcában lakogatok. A modemem meg a T-fos alapmodeme, D-Link DSL 360R.

[ Szerkesztve ]

(#12196) bnss válasza Macka (#12194) üzenetére


bnss
veterán

Utána kell nézek, mert úgy emlékszem egyik D-Link modemnek nincs admin. felülete.

Enszuke: nekem akkortájt vidáman megvolt a 8Mbit (modem adatokról lőtt screenshotot keresem, nem beszélek a levegőbe), és nem voltam egyedül, a környékemen lakó ismerőseim közül is megvolt annak, aki ilyen csomagot rendelt.

szerk.: az általában akkor mit jelent? ;) Én annak hiszek, amit láttam.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12198) bnss válasza Enszuke (#12197) üzenetére


bnss
veterán

Légyszíves ne nézz teljesen hülyének, kösz.

Akkor biztos én voltam egyedül, aki tudott közel 1MByte/s sebességgel letölteni stabilan FTP szerverről.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#12200) bnss válasza Enszuke (#12199) üzenetére


bnss
veterán

Ezzel a büntetéssel egyet értek, mert szegény laikus felhasználó, aki csak a nagy számok elve alapján választ internet-hozzáférést, azt csúnyán átverik a hirdetéseikkel.

Ha jól tudom ettől a hónaptól már nem reklámozhat így a T-Com. Matav teszt szervert kerültem, nem adott valós eredményt.

wid22: nézz meg egy másik város adok-veszek beszélgetéseket, ott is szó esik szinte mindenről. No de részemről ennyi, itt és most.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.