Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) asturel


asturel
őstag

Szeretnek withdraw-olni, viszont fel van cserelve a keresztnevem a vezetekkel, resolution centerben meg is talaltam az erre vonatkozo reszt ahol irja, hogy toltsem ki a 'secure form'ot, amire ha ranyomok sose jon be, mert nem vagyok bejelentkezve (hiaba jelentkezek be csillioszor), ha sima emailt 'kuldok' nekik megcserelik mindenfele igazolas nelkul? Masik kerdesem az lenne, hogy otp-nel eleg a 16 jegyu bankszamlaszam vagy kell moge az a 8 (?) db nulla is ?
Bank accountok hasonloan vannak 'korlatozva', mint a credit kartyak? (Szoval nem lehet torolni, ha egyszer hozzaadtam? Tobb paypal accounthoz lehet ugyanazt a bank accountot hozzaadni?)
Withdraw barmekkora osszegnel ingyenes mar (talaltam itt utalasokat, hogy 25k felett ingyenes csak, alatta 250huf)?

mod.: Valaki legyszives erotise meg, hogy 1 embernek lehet 3 paypal accountja (marmint 3 tipusu (personal,premier, business))

[ Szerkesztve ]

(#8902) Kari1


Kari1
aktív tag

PP Top Up esetén mennyire nézik szigorúan a név egyezést?
Mivel 2 keresztnevem van a banknál a száma ilyen név alatt van vezetve de a paypalnél csak az egyik keresztnevemmel regisztráltam? Ekkor is működni fog az utalás ha a Transfer ID megfelelő vagy mindenféleképpen 100%-os egyezés kell hogy legyen?

(#8903) lexter00 válasza fixi (#8898) üzenetére


lexter00
őstag

MY accunt----Withdraw---Withdraw funds to your bank account és ott beírod az összeget és continue.

De előtte nézd meg hogy arra a számlára utalja ami neked kell.

asturel : Én az OTP-s számlaszámomnál soha nem adom meg a nullákat és elfogadják úgy mindenhol.Én 3 ezer ft-ot utaltam vissza a számlámra az ingyenes volt.

[ Szerkesztve ]

(#8904) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Sziasztok!

Paypal menyi idő alatt húzza le a pénzt a bankszámlámról? Társítva van...

Don't Tread On Me

(#8905) Winner_hun válasza MPowerPH (#8904) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha a PayPal váltja a pénzt akkor azonnal. Ha a bankod vált akkor zárolásra kerül és pár nap múlva lesz meg a konkrét terhelés, az aktuális árfolyamon (nem azon amin zárolva lett a pénzed)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8906) abydos


abydos
aktív tag

Én egy meglévő OTP-s számlámhoz regisztráltam a PayPalt. Tehát én már többször vásároltam úgy, hogy OTP-be bebattyogtam, beraktam a pénzt, majd a PayPal aranyosan levonta és átadta másnak.

Fordítva is ennyire egyszerű? Kaptam pár ezer forintot PayPalon, de ahogy olvasom rengeteg embernek levonnak pénzt a felcserélt név miatt, de már több helyen is olvastam, ez sem gond.

De nem is ez a lényeg. Odafelé működik a dolog. Visszafelé is? Ez annyira automatikus rendszer, ami kizárja a hiba lehetőségét. Ahogyan visszaolvasom a kommenteket, úgy érzem, a PayPal ebből tartja fent magát, ezért olyan nagyon olcsó máshol... -.-

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#8907) Slownz válasza Slownz (#8809) üzenetére


Slownz
senior tag

A történet folytatása és befejezése (akit érdekel):

Végül kiderült, hogy csak azért nem kommunikált velem, mert gondok voltak a netjével és csak arra maradt ideje, hogy megkérte egy ismerősét, hogy indítson dispute-ot. Hál istennek' pár nap múlva rendeződött a probléma, és tudtunk beszélni rendesen Paypal-on kívül. Végül nem várt fordulatot vett a dolog: jött a posta hivatalos levele, hogy egyelőre nincs meg a csomag, de végleges eredmény 2-3 hónap múlva várható csak (szánalom...). Én meg már temettem a pénzem. Erre az eladó felajánlotta, hogy felezzük el a költségeket, lévén, hogy nem az én hibám a dolog, bukjunk mindketten ugyanannyit az üzleten. Ráadásul be is zárta a Paypal ügyet, így maximálisan rám bízta, hogy visszautalom-e az összeg felét (200+ €-ról volt szó). Szóval ritka korrekt vásárló, ilyeneket is találni. Szóval végül a lehető legjobban jöttem ki a story-ból. :C

(#8908) MPowerPH válasza Winner_hun (#8905) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem kell váltani, angol bankszámla van társítva a PP-hoz. :) De most nézem, ma szépen megjelent az összeg is végre, szóval minden happy. Már csak a csomagnak kellene ideérnie.

Don't Tread On Me

(#8909) asturel


asturel
őstag

Valakinek sikerult PayPal-on megcsereltetni a vezetek-keresztnevet mindenfele dokumentum nelkul? Nem birjak felfogni, hogy nem akarok nevet valtoztatni igazabol csak megcserelni (hiaba emeltem ki direkt, hogy SWAP), keri tolem a hulye dokumentumjait. Ha a szemelyimet elkuldom nekik az eleg vajon?
Mivel van egy 2. dokumentum is valami nemregiben keszult szamlarol, ilyenem viszont nincs.

(#8910) spileraaa


spileraaa
senior tag

Hello
Romaniabol regisztraltam es Ing visa kartyat adtam hoza de eltelt 5 nap es meg mindig nem vonta le a 1.5 eurot
0 eurot ir a paypalnal
de email jot hogy lefogja voni a kartyarol de megsem tortent meg

You linked your debit or credit card to your PayPal account on Apr 8, 2013. To make sure the card is yours, we made a small charge to it that you'll need to confirm (and we'll refund the money to your PayPal account when you're done).

The charge creates a unique 4-digit code on the summary of financial activity provided by your card issuer.
If you don't see the charge right away, don't worry - sometimes it takes a few days to show up. If you can't check your summary online, check the paper summary from your card issuer when it comes in the mail (this can take up to 30 days). You will find the charge from PayPal with a 4-digit code.

How to confirm your card:

Check your summary of financial activity provided by your card issuer and look for a charge from "PayPal" with a 4-digit code next to it.
Log in to your PayPal account and click Confirm Credit Card.
Enter the 4-digit code to confirm your card.
When that's done, you'll be able to pay safer online with your card through PayPal - without ever exposing your financial information to sellers.

Yours sincerely,
PayPal

google fordito :
"Ha nem látja a töltés azonnal, ne aggódj - néha néhány napot igénybe vesz, hogy megjelenik. "

ez a nehany nap lehet tobb mind 5 nap ?

vagy lehet az lehet a gond hogy regisztracio utan csereltem a cimemnel egy adatot espedig csak anyit valtoztatam hogy a cim sorbol kivetem Romaniat mivel oda csak utca es hazszam kell

errol is jot email :
]This is just a quick confirmation that you added an address to your PayPal account.
Here are the details:

xxxxxxxxx

If you didn't make this change, let us know right away(itt egy link). It's important to let us know because it helps us make sure no one is accessing your account without your knowledge.
Yours sincerely,
PayPal

Valami otlet mi lehet a gond ? hogy 5 nap utan sem vonta le a 1.5 eurot ( a kartyan van eleg penz leiben )

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#8911) novoszath


novoszath
senior tag

ebay en rendeltem cuccot de az illetönek nem volt és küldött egy refaundot de a pénz még nem érkezett meg se a számlámra se a paypal ra

olyan kérdésem lenne hogy ki töltöttem a bank accunt adatokat irta hogy proba terhelést csinálnak ez kb mennyi idő mert azt nem vonta még le meg van egy 2. vezetéknevem is azt is oda kell irni vagy nem szükséges?

aki tud segiteni az PÜ-be irhat

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#8912) Monyos


Monyos
aktív tag

Már reggel óta próbálok hozzáadni egy e-mail címet a PayPal accountomhoz, de nem jön meg a "confirmation e-mail". Több címmel is próbáltam... :(
Persze az eredeti regisztrált e-mail címemre azonnal küldik, hogy hozzá lett adva egy e-mail cím.

Nálatok működik? :F

(#8913) fixi válasza lexter00 (#8903) üzenetére


fixi
csendes tag

Köszönöm! :R

(#8914) spileraaa válasza Kraptor (#50) üzenetére


spileraaa
senior tag

Nem tudjatok tolem miert nem vonta le 1.5 eurot ? ( mar 6 nap telt el )

a kartya adatai jol vannak megadva es elegendo penz is van rajta leiben ...

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#8915) albinolynx


albinolynx
őstag

Sziasztok!

Kicsit sokáig vártam, most már majdnem expressz kérdés lenne: hogyan tudom a paypalomra, más által küldött pénzt "ott hagyni", hogy ne utalja át a hazai bankomnak? Paypal fiók törlése után mennyi ideig "aktív" még?

(Lehetséges, hogy átvágtak és azt szeretném tudni, hogy ha megvan a csaló paypal címe, akkor mennyi ideig lehet remélni bármit is az ügyben.)

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#8916) spileraaa válasza spileraaa (#8914) üzenetére


spileraaa
senior tag

Problema megoldva

A paypal 1.5 euro helyet 3 eurot vont le azt majd vissza rakja a kartyara vagy csak az egyiket ???

mar aznap levonta csak en mind vartam hogy a paypalnal megjelenjen a 1.5 euro ... nem jelent meg igy kuldtem egy ujabb levonast igy let 3 euro belole ...

Most vetem eszre a homebanknal hogy hianyzik 13 lei

annyi volt a gond hogy csak miután megadom a 4 jegyű számot akkor jelenik meg a paypalnal hogy levonta és lesz 0 bol 1.5 euro... én pedig mivel nem tudok angolul úgy értetem hogy miután levonta a 1.5 eurot utána kell megadni a 4 jegyű számot vagyis mind várhattam hogy a 0 átváltózón ... na most egy kicsit zavarosan fogalmaztam de a lényeg én arra vártam hogy 0 bol 1.5 euro legyen erre pedig várhattam volna sokáig...

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#8917) Hintalow válasza albinolynx (#8915) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ezt nem értem. Ha a paypal számládra kaptál pénzt, akkor az ott is marad, amíg nem csinálsz vele valamit, magától a paypal nem teszi sehová.
Ésszerűen végiggondolva paypal számlát addig nem fogsz tudni bezárni, amíg pénz van rajta, gondolom felszólít, hogy csinálja vele valamit.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8918) lexter00


lexter00
őstag

Macerás dolog ez a Pay pal...

(#8919) drahotab


drahotab
tag

Sziasztok!

Elfelejtettem Paypal fiókom jelszavát, pedig van rajta pénz.

Az elfelejtett jelszónál kéri a számlám IBAN-ját.
Bárhogy írom, nem fogadja el.

Milyen formátumban kell írni?

Nagyon köszönöm a segítséget előre is! :R

(#8920) albinolynx válasza Hintalow (#8917) üzenetére


albinolynx
őstag

Értem, köszönöm!

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#8921) szisze85


szisze85
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Vásároltam egy pendrive-ot ebayen, amit ki is fizettem paypallal. A termék megérkezett, de sajnos hibás. Az eladó visszautalná a vételárat, de "paypal address"-t kér.

Milyen adatot kell megadnom neki ahhoz, hogy vissza tudja utalni nekem az összeget??

Válaszotokat előre is köszönöm!!

(#8922) maathe válasza drahotab (#8919) üzenetére


maathe
senior tag

Simán írd be (kötőjelek nélkül) a 24/16 jegyű számlaszámod amit előzőleg már hozzáadtál az accountodhoz.

szisze85: azt az emailt kell megadnod amivel beszoktál lépni PayPal-ra.

(#8923) szisze85 válasza maathe (#8922) üzenetére


szisze85
csendes tag

E-mail címet nem enged írni az ebay, mert ebayen kívüli megállapodásnak veszi, nem lehet e-mail címet tartalmazó üzenetet küldeni Tehát akkor menjen a számlaszám, igaz??

(#8924) axioma válasza szisze85 (#8923) üzenetére


axioma
veterán

A paypal-on az email cimed a "szamlaszamod".
De nem ertem. Paypal-on keresztul vetted? Mert akkor egyszeruen refund-olni tud, vagy ha nem is, latnia kell, hogy melyik cimrol (szamlaszamrol) kapta.
Szerk.
Ja most latom, irtad korabban hogy azzal fizettel. Szerintem siman kell tudnia a tranzakciobol, hogy hova kuldje... kulsos bankszamlaszamra nem fog kuldeni, az tuti.
Esetleg annyit segits neki, hogy megadod a paypal fizetes pontos idejet, meg az azonositokat (azon termeke sorszama, amit vettel, mert lehet hogy tobb van es azert nem tudja/akarja kikeresni, melyik lehettel).
Masreszt, ha ebay uzeneted jon, arrol kapsz email ertesitest, azon a felado az eredeti felado, tehat sima emailben, az ebay kihagyasaval is tudsz neki irni...

[ Szerkesztve ]

(#8925) kirkri válasza szisze85 (#8923) üzenetére


kirkri
addikt

@ = at
. = dot

Tehát valami hasonlót: gipszjakab(at)gmail(dot)com

Így helyettesítsd be a karaktereket és akkor engedi elküldeni az üzenetet. Az eladónak valóban látnia kell enélkül is a tranzakciót, de ha ragaszkodik hozzá, akkor így el tudod küldeni neki.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#8926) maathe válasza szisze85 (#8923) üzenetére


maathe
senior tag

Küldd el neki a tranzakció ID-t és a rendszeren belül tud refundolni.

(#8927) drahotab válasza maathe (#8922) üzenetére


drahotab
tag

Köszönöm!
Én IBAN-nal szórakoztam :D

(#8928) albinolynx válasza Hintalow (#8917) üzenetére


albinolynx
őstag

A paypal milyen adatait látja az eladónak és a vevőnek?
Vagy csak bankot lát egy tranzakció számmal?

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#8929) birooo


birooo
tag

Sziasztok!

Segítsetek legyetek kedvesek. Évek óta van Paypalom, használom is szépen. A hó elején új virtuális számlaszámot adtam hozzá, mivel a régi lejárt és kaptam egy teljesen új számlaszámot. Azóta kétszer is fizettem vele és hihetetlen magas összegen számolja át a fontot/forintra. Konkrétan tegnap az OTP honlapján a font közepe valahol 345 körül mozgott, ehelyett 364!! forinton számolta! Mi lehet a gond? Emlékeimben él valami olyasmi, hogy be lehett állítani a regisztrációnál, hogy a paypal a saját átváltóját használja v. valami ilyesmi. Lehet ez állítódott el az új számlaszám hozzáadásával? Hol lehet valamit állítani.

Köszi előre is a segítséget!!

(#8930) axioma válasza birooo (#8929) üzenetére


axioma
veterán

Gondolom virtualis az a kartyaszam.
A legkozelebbi fizetesednel (ugy egyszerubb) nezd meg, hogy a paypal maga a devizaosszeget irja ki a jovahagyataskor, vagy a forintot. Ha a devizat, akkor csak az arfolyam szar. Ha a forintot, akkor tenyleg az van beallitva, hogy a paypal valtson, de ott rogton latsz egy ilyet az osszeggel egy sorban levo szoveg alatt, hogy "Other conversion options", na ott kell bemenni, es "Bill me ..." -re atallitani. Ha atallt, akkor visszalepve mar a devizaosszeget kell megint lasd, akkor jo. Ez a beallitas megjegyzodik, tobbszor nem kell eljatszani.

(#8931) pepe091 válasza birooo (#8929) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Így van, ahogy Axioma írja.

Mindez képpel illusztrálva: [link]

(#8932) albinolynx válasza albinolynx (#8928) üzenetére


albinolynx
őstag

Erre is légy szíves! Sajnos úgy tűnik futnom kell a pénzem után.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#8933) pepe091 válasza albinolynx (#8932) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A PP minden adatot lát, de már az előző hozzászólásodat sem értettem/értettük, hogy valójában mi is a problémád..

(#8934) albinolynx válasza pepe091 (#8933) üzenetére


albinolynx
őstag

Belefutottam egy olyanba, hogy nem ebay-es aukcióhoz kötve kaptam a számlát, csak paypal-on belül. Én hülye ezt nem is néztem, csak kifizettem. Erre rám nyitotta az eladó ebay-en belül a "nem fizetett" opciót. Így meg hiába nyitottam ügyet. Igazából itt tart a dolog és nem tudom hogyan tovább. Gondolom már vígan elvándorolt paypal-ról bankszámlára, mivel ez esetben nincsen az a kötöttség, hogy az adásvétel pozitív értékeléséig nem fér hozzá az illető a pénzhez...

[ Szerkesztve ]

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#8935) birooo válasza axioma (#8930) üzenetére


birooo
tag

Ez volt a gon, Paypal átváltás volt megjelölve. Gondolom amikor a virtuális számlaszámomat átírtam ez is átíródott automatikusan.
Köszönöm szépen a segítséget!!!

(#8936) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Van egy holnap aminek a tartalmának eléréséhez előfizettem. Ahogy láttam az oldal ezt megújuló előfizetéssé tette, de ezt nem szeretném... paypalnal hogyan tudom leállítani?

All Black...

(#8937) pepe091 válasza Stalker-2572 (#8936) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

(#8938) Stalker-2572 válasza pepe091 (#8937) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Köszi, elvileg üres...

All Black...

(#8939) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Udv all

vasarnap a pp szamlamrol utaltam 3500ft ot az otp szamlamra ma megneztem h miert nem kaptam meg.. erre kozolte a pp h vmi technikai hiba van visszautaljak a 3500ft ot a pp szlara erre megjelent 2000ft majd fee amountként szerepel -1500Ft.. :Y :Y :W
ez megis hogy??? most eloszor fizetnek pprol vissza szlara penzt.. ha ppvel fizetek siman levonja a penzt a webkartyamrol visszafele meg nem mukodik?? elvileg ugy van beallitva h pprol kifizetes a rendes szlara erkezik mig pp vasarlas egy webkartyan keresztul..
sajnos az angolom nem tul eros.. :(

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#8940) Hintalow válasza Devil Smile (#8939) üzenetére


Hintalow
senior tag

Az 1500Ft-os díj akkor van, ha valami rosz adatot adsz meg a withdraw-nál (pénzkivételnél), ami miatt a paypal nem tudja teljesíteni a kifizetést.
A következők lehetnek (szerencsére nem kell sok adat hozzá)
- név (ergó saját néven lévő folyószmlára tudsz pénzt kikérni a paypalodról)
- bank neve (hivatalosan, ahogy pl. a számlakivonaton is van)
- számlaszám (sima belföldi, nem iban, ékezetek nélkül)

Ezeket jól írtad be?

Kieg. még egy tippem lenne: írtad, hogy ilyen virtuális webkártyával használod a paypalt, a kifizetésre is ennek a számlaszámát adtad meg? mert ez is lehetett probléma, ugyanis ezek többnyire csak a bank belső rendszereiben működő, nem teljes értékű bankszámlák, tehát nem lehet róluk utalni, és fogadni sem tudnak utalást.

szerk. most látom, hogy kifizetésre a normál bankszámládat adtad meg, akkor az elméletileg működőképes
normál forint folyószámla?

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8941) Devil Smile válasza Hintalow (#8940) üzenetére


Devil Smile
őstag

Nevnel az ekezet vagy a first/last name sorrend szamit? (most neztem h ekezettel irtam a nevem esetleg az ekezetet nem tudja lekezelni es amiatt nem stimmelhet a nev?? )
bank neve: OTP Bank Nyrt.
sima Ft os szla..

:R

ahh most latom: Note: If your bank information is incorrect, your withdrawal will be returned and a fee will be charged. checking account van miert nem vettem eszre :W
csak mi lehet a baj? az ekezetes nev?

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#8942) Hintalow válasza Devil Smile (#8941) üzenetére


Hintalow
senior tag

szerintem a név sorrendje meg az ékezetek nem nagyon számítanak.
az a baj ilyenkor, hogy a bankod tuti nem fog tudni segíteni, mert ugye hozzájuk el sem jutott a pénz, a paypalból kellene kierőszakolni, hogy mi volt a hiba.
Esetleg hátha lesz itt még valaki, aki gyakorlottabb pénzkivételnél.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8943) Devil Smile válasza Hintalow (#8942) üzenetére


Devil Smile
őstag

Nah akkor megvarunk egy OTP s embert hatha valaki nagyobb gyakorlattal rendelkezik mint en.. :R
mindenesetre kedves toluk h egy ilyen miatt lerantanak 1500Ft al.. foleg h kiirja h 3500ft a jovairas aztan megsem.. :(((

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#8944) Flashcash válasza Devil Smile (#8941) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Írd be a topicba az OTP-s számlaszámodat úgy, ahogy megadtad a Paypal-nek. (
Pár számot cserélj ki másra, hogy ne a valós számlaszámod legyen.)

(#8945) Devil Smile válasza Flashcash (#8944) üzenetére


Devil Smile
őstag

nem lehet megnezni csak ennyit latok OTP Bank Nyrt. x-7252

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#8946) Flashcash válasza Devil Smile (#8945) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Amikor megadtad a bankszámlaszám adataidat a Paypal-nek, mit írtál a pirossal megjelölt mezőbe?

(#8947) Devil Smile válasza Flashcash (#8946) üzenetére


Devil Smile
őstag

117XXXXXXXXX7252 most h tettem e anno kotojelet v sem azt nem tudom kb 2eve regeltem..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#8948) Flashcash válasza Devil Smile (#8947) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ha kötőjelet teszel akkor a Paypal törölheti a kötőjeleket vagy a számlaszám utolsó 1-2 karakterét is.
-Ellenőrizd, hogy a számlaszámod tényleg 7252-re végződik-e?
-Én az OTP Bank Nyrt. helyett simán OTP vagy OTP bankot töltöttem volna ki bank névnek.

Egyébként jónak tűnik mert az OTP számlaszámok 16 számjegyesek.

(#8949) Devil Smile válasza Flashcash (#8948) üzenetére


Devil Smile
őstag

igen 7252 a vege ill utana meg lenne 8db 0 de ha nem irsz semmit oda utalasnal akkor automatikusan kitolti 0akkal.. hogyan lehet ezt leellenorizni h jo e? csak igy h utalok aztan ha nem jo akkro -1500?
OTP Bank
Checking Account
x-7252 Hungary
ezt irja az a checking account zavar engem most hozzaadtam meg 1 bank accountot Nyrt nelkul ott is checking van.. kivancs leszek hogy eltunik e pl holnapra v az masnak is ott van??

#8950 :R akkor arra hiaba varok h valtozzonn :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#8950) horvathd válasza Devil Smile (#8949) üzenetére


horvathd
aktív tag

A checking account csak folyószámlát jelent, nem azt, hogy ellenőrzik.

"The Kid just rages for a while."

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.