Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) horvathd válasza Vikusz77 (#8550) üzenetére


horvathd
aktív tag

Ha jól értem, akkor nem a csekket szeretnék látni, hanem magát a számlát, vagy egy bankszámlakivonatot.

[ Szerkesztve ]

"The Kid just rages for a while."

(#8552) Vikusz77 válasza horvathd (#8551) üzenetére


Vikusz77
tag

Köszönöm!

"magát a számlát" alatt mit értesz? Azt a banki papírt ami arról az átutalásról szól amit az otp-s bankszámlámról, a paypalra történő átutalásnál kaptam?
Bankszámla kivonatot tudok nekik küldeni, csak azt nem értem az minek nekik.

(#8553) kirkri válasza Vikusz77 (#8552) üzenetére


kirkri
addikt

Ne csekket küldj, hanem egy konkrét számlát valamilyen közüzemi szolgáltatótól (pl. víz, gáz, áram)
Arra van csak szükségük, hogy lássák egy közüzemi szolgáltató számláján nyomtatásban azt a címet amit te megadtál a küldemény címének. A csekk az nem tűnt nekik elég hivatalosnak.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#8554) htc07 válasza Vikusz77 (#8550) üzenetére


htc07
addikt

Lehet nincs megerősítve a címed paypalon? :) :)

(#8555) peter889


peter889
őstag

Sziasztok!

A bankom netes számlatörténetében nem látom a kb. egy órája kezdeményezett 400 forintos terhelést. A bakkarimat erősítem meg a Paypal-on.
Nem tudom, nem szúrtam-e valamit el.
Ált. mennyi idő alatt érkezik meg?

(#8556) pepe091 válasza peter889 (#8555) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Attól függ.
De a legtöbb esetben ez napok kérdése, szóval ne aggódj. :) Ilyenkor még csak zárolásként látszódik, majd később fog rendesen megjelenni.

(#8557) horvathd válasza peter889 (#8555) üzenetére


horvathd
aktív tag

A számlatörténetben pár napig nem lesz benne, a kártyatörténetnél keresd. (Ha van ilyen a bankodnál.)

"The Kid just rages for a while."

(#8558) peter889 válasza horvathd (#8557) üzenetére


peter889
őstag

Nincsen kártyatörténetem. Sem a teljesítésre váró tételeknél, sem pedig a számlatörténetnél nem látom. Zároltan sincs.
Pár hete csináltam egy terhelést a Paypal-lal, az valami kétszázvalahány forintot terhelt be (már nem tudom miért is) és azonnal megjelent zároltan.
Éppen ma kaptam vissza a kártyámat a banktól, egy hete tévedésből benyelte az ATM automata. Különben a kártyát tudtam ma vásárlásra, pénzfelvétre használni. Remélem, nem lesz olyan, hogy csak napok múlva derül ki, h. hiába vártam, mert valami beállítási gubanc van.

[ Szerkesztve ]

(#8559) pepe091 válasza peter889 (#8558) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A 200 valahány Ft-os terhelés, az 1 dolcsi volt. Ezt mindig elvégzi pluszban ilyenkor, de mint amint mondod, ezt vissza is kaptad.
A 400 Ft egyébként eltűnt a számládról? Ha igen, akkor nincs okod aggodalomra.

(#8560) peter889 válasza pepe091 (#8559) üzenetére


peter889
őstag

200 forintos terhelés megjelent régebben zároltan, aztán nem csináltam vele semmit, végül nem terhelte be ténylegesen.
Ha bármi eltűnik róla, a számlatörténetben szerepel. De fejből nem tudom pontosan az egyenlegemet. Remélem nem tűnt el nyomtalanul :) , hogy a történetben nem szerepel.

Lehet, most csináltam egy hülyeséget. Új kódot küldettem. Erre valami 2-3 napot ír ki a Paypal. Remélem, nem lesz emiatt 2-3 nap késedelem.

[ Szerkesztve ]

(#8561) pepe091 válasza peter889 (#8560) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A két három nap a normális. Mikor legelőször kérted, akkor is ezt kellett kiírnia.
Valami olyasmi a szöveg, hogy vannak bankok, ahol egyből megnézheted a kódot, van ahol 2-3 napot vesz igénybe, hogy ténylegesen megjelenjen, és van akinek eleve nincs is netbankja, ő csak a hó végi záráskor tudja megnézni, a kipostázott kivonatból.
Amúgy most látod, hogy eltűnt a 400 Ft a számládról?

(#8562) peter889 válasza pepe091 (#8561) üzenetére


peter889
őstag

Sajnos nem. Pedig a számlámnál a zárolások mindig azonnal megjelentek.

Bocsánat! Látszik a 400 Ft zárolás!
Az kavart meg, hogy több zárolt tételem is volt mára, de azokat összevonta egy összegbe a bankom netes fiókja, és rá kellett klikkelni, hogy külön-külön tételekre lebontsa.

[ Szerkesztve ]

(#8563) axioma válasza peter889 (#8562) üzenetére


axioma
veterán

Telebankot hivd fel, ok jo esellyel latni fogjak. Legalabb a probalkozast (ha az adatokat jol adtad meg, de gondolom), es az eredmenyt is.

(#8564) pepe091 válasza peter889 (#8562) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Így akkor semmi gáz. Hamarosan látni fogod. Vagy ha sürgősen kell, akkor csináld amit axioma írt, hívd fel őket, ők látni fogják a kódot.

(#8565) peter889 válasza pepe091 (#8564) üzenetére


peter889
őstag

Alakul a dolog. Sikerült a megerősítés. :Y Kiírta a Paypal, hogy 24 órán belül visszafizet. HUF (Primary) egyenlegem: 800 HUF. (Kétszer kértem megerősítést.) Ez a 800 forint holnap visszamegy a bankomhoz? Vagy az első kártyás vásárlásomhoz hozzácsapódik?
Vajon vásárolhatok már a kártyámmal az E-bay-en?

[ Szerkesztve ]

(#8566) Hintalow válasza peter889 (#8565) üzenetére


Hintalow
senior tag

Kártyával vásárolni már az első 1 dolláros próbaterhelés után tudsz. a 400Ft-os kódbeírós megerősítés csak extra kör, amennyire tudom opcionális.
Ha belépéskor a neved alatt azt látod, hogy status:verified, akkor minden rendben van.
A 800 pénz nem fog visszamenni a bankszámládra, az első vásárlásba beleszámít, mert először mindig a paypal egyenlegen lévő pénzhez nyúl

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8567) peter889 válasza pepe091 (#8564) üzenetére


peter889
őstag

Úgy sejtem, már él is a kártyás vásárlás lehetősége. Két fiók összefűzését is szerintem jól megcsináltam.
Köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok!

Még van, ami miatt aggódom:
A címemhez (Paypal-on és E-bay-en) szépen kitöltöttem az adataimat, ami végül így jelenít meg:

Név
Utca, házszám
emelet ajtó
Város, megye, irányítószám
ország neve

Ez így jól van? A feladó ezt pont így fogja ráírni a csomagra?
Csak mert kishazánkban a címzés nem éppen ebben a sorrendben van.
Ha a keresztnevem és a vezetéknevem felcserélődne, nem lenne gond a postázásnál?
---------

Igen! Status: Verified. :)

[ Szerkesztve ]

(#8568) Hintalow válasza peter889 (#8567) üzenetére


Hintalow
senior tag

hát nekem így néz ki a címem paypalon:

Keresztnév, vezetéknév
utca, házszám, emelet ajtó
város, megye
irányítószám
ország

ebayen meg dettó ugyanúgy, ahogy te írtad.

gondom még sohasem volt, az országig az a lényeg, hogy fel legyen tüntetve az országnév, onnantól meg csak legyen rajta minden adat, a sorrend lényeg, azért nem szellemi sérültek a postások, megoldják.

Ja igen ha a nevedben/címedben esetleg burjánzanak a speckó magyar karakterek (ö,ü,ó,ő,ú,é,á,ű,í) azokat érdemesebb normál betűvel írni, mert az esetek 99%-ban a küldő csak kinyomtatja a címzést, és mivel többnyire nincs meg a megfelelő karakterkészlet egy jófajta kínai/USA-beli gépen, előfordul, hogy oda csak krikszkraksz kerül, és ez viszont okozhat nehézséget postázásnál.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8569) Hintalow válasza Hintalow (#8568) üzenetére


Hintalow
senior tag

mármint a sorrend lényegtelen :)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8570) peter889 válasza Hintalow (#8568) üzenetére


peter889
őstag

Ok, köszi. Nem tudom, ebben tudnál-e segíteni:

Olyan cuccot veszek, ami nagyon közel van a 22 EUR áfahatárértékhez.
Van az átváltási táblázat, aminek alapján a bankom a pénzem fogja átváltani (eladási árfolyam) USD-ra.
A táblázat középárfolyamával kell átszámolni az vásárlási értéket EUR-ra, és az lesz a magyar hatóságok által figyelembe vett érték és ÁFÁ-nál?
Különben Hong Kong-ból rendelném.

---
Bizony burjánzanak a speckó magyar betűk. :) Még jó, hogy írtad. Angolosítom.

[ Szerkesztve ]

(#8571) pepe091 válasza Hintalow (#8568) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nekem a nevemben is van Ó és É, meg a megyében Á eddig minden esetben helyesen szerepelt, szóval szerintem nem kell átírogatni. :)

(#8572) peter889 válasza pepe091 (#8571) üzenetére


peter889
őstag

Akkor nem írom át. :) Most láttam, gyengült a forint a dollárhoz képest tegnap óta. Lehet, el kellene halasztani a vásárlást holnapig. :)

(#8573) Hintalow válasza peter889 (#8570) üzenetére


Hintalow
senior tag

Az árfolyam trükkös kártyázásnál: a vásárláskori (amin lezárolja a bank az összeget) az a kártyatársaság árfolyama, amin pedig ténylegesen könyvelnek az az éppen aktuális banki deviza eladási árfolyam.
Ha vámolnak, akkor viszont paypal bizonylatot szoktak bekérni, amin ha a bank váltja a pénzed, úgysem lesz forintban érték. Olyat meg nem hallottam még, hogy banki bizonylatot is bekértek volna, gondolom ők kiszámolják valamilyen árfolyammal.

De ilyen pici összegnél, hacsak nem valami nagy csomag, nem nagyon van esélye, hogy bármit csinálnak vele.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8574) peter889 válasza Hintalow (#8573) üzenetére


peter889
őstag

Egy nagyobb okostelefon méretű, amit veszek. Szerinted 30 dollárért még nyugodtan vásárolhatok?

Aztán olyat is hallottam, a távol-keletiek eleve úgy tüntetik fel az értéket, hogy jó legyen. Aztán olyat is, hogy a vámhatóságot nem lehet átejteni, ha kiszúrnák a csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#8575) kirkri válasza pepe091 (#8571) üzenetére


kirkri
addikt

Előbb-utóbb belefutsz majd egy kínai emberkébe, akinek nem lesz fent megfelelő karakterkészlet a gépén és, ha sok a címzésben a speckó magyar karakter, akkor majd vakaródzik a postás, hogy mit is jelent az a töménytelen mennyiségű létra, házikó, és egyéb érthetetlen betű. :K

21 éve a Prohardveren! ™

(#8576) pepe091 válasza kirkri (#8575) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ők is a saját kriksz kraksz betűikkel írják a címüket, ha vissza kellene postázni, így nem hiszem, hogy ez probléma. Jó pár csomagom jött már Kínából, mindegyiken helyesen szerepelt. Szimplán kinyomtatják PP-ból, így mindig jól jelenik meg..

(#8577) Sanyika1 válasza Hintalow (#8541) üzenetére


Sanyika1
tag

Szia!

Köszi a válaszod :R Azóta a következő dolgok történtek. Visszavontam a paypal fizetést és 2 nap után visszaérkezett a vételár a bankszámlámra. Tegnap üzenetet kaptam az ebay-tól, hogy fizessem ki a vételárat. Mivel az ebay levélben az eladó paypal id-je (znabid@gmail.com) megegyezett a korábban az eladó üzenetébben kapott e-mail címmel, ezért ismét kifizettem a vételárat a Pay Now gombra kattintva.
A paypal levonta a pénzt a bankszámlámról, viszont Payment statusnál megint az Unclamied szerepel és a name oszlopban ismét a 3kstore@gmail.com email cím van, ahova már sikertelenül próbáltam a múltkor is utalni! Az ebay fiókban a font jel helyett ismét a homokóra látható. Ezek szerint mégsem javította ki az eladó az ebayen a paypal id-jét? :Y Nem szeretnék neki az ebayen kívül utalni a pluszköltség és a vevővédelmi program elvesztése miatt. :U
Közben írtam az ebay ügyfélszolgálatának is az ügyben, ők azt javasolják, hogy töröljem a fizetést PayPal számlán és kérjem a tranzakció törlését eladótól, a terméket egy másik felhasználótól vegyem meg.
Javasolják, hogy vásárlás törlése érdekében vegyem fel a kapcsolatot az eladóval és kérjem meg a tranzakció törlésére, mert csak ő kérvényezheti egy vásárlás visszavonását. De a törlési kérelmet az eladó el is utasíthatja én meg (Unpaid Item Strike) jelölést kapok! :Y
Első körben törlöm a paypalban az átutalást, aztán szerinted mi legyen a következő lépés? :F

üdv

(#8578) Hintalow válasza Sanyika1 (#8577) üzenetére


Hintalow
senior tag

Háát, valami nagyon el van szúrva az eladó oldaláról.
Én két lehetőséget látok:
- visszavonod a vásárlást, és szépen megírod neki, hogy mi történik, részletekkel, és ha azt akarja, hogy fizess, oldja meg (itt azért kell astabil angol, hogy felfogja mit akarsz, pláne, ha nem natív angol)
- visszavonod a fizetést, és kérde, hogy törölje a tranzakciót, nem hiszem, hogy probléma lesz belőle
(hacsak nem valami speckó dolog, amit máshol nem kapsz meg, én nem szenvednék vele)
Ha valakinek esetleg volt már ilyen tapasztalata, hátha ír még valami okosat.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8579) peter889


peter889
őstag

Megtörtént az első vásárlásom, amit az eladó rögtön pozitív visszajelzéssel honorált. :)
Köszönöm mindenkinek a tegnapi segítséget.

3 db. 220 forintot terhelt be tegnap a PayPal a bankszámlámra, zárolt összegként.
Ezeket hogyan kapom vissza?

Tegnap a 2*400 forint jóváíródott a paypal számlámon.
Azt szerettem volna, hogy az első vásárlásomnál beszámítódjék.
Vásárlásnál a „Conversion Options”-nál a „Bill me in the currency listed on the seller's invoice.” opciót jelöltem be. Ez ugye azt jelenti, hogy a bankom váltotta a pénzt?

Viszont a vásárlásnál nem vonta le a 800 forintot!

Hogyan vehetem le legegyszerűbben a 800 forintot Paypal számlámról?
Váltsam át dollárra, és legközelebb a banki átváltásos dolláros vásárlásnál beszámítódik majd?
Vagy küldjem át valahogy a bankomba?

(#8580) kirkri válasza peter889 (#8579) üzenetére


kirkri
addikt

Hagyd rajta és a következőnél beszámolódik. Nem kell átváltani dollárba, majd a vásárlásnál átváltódik.

21 éve a Prohardveren! ™

(#8581) axioma válasza peter889 (#8579) üzenetére


axioma
veterán

Vasarolj forintban (jo, hat egyelore nem sok hazai elfogado van, de valamelyik kuponos oldalnal en mar megtettem), akkor leveszi elobb azt. Ha csak devizas vasarlasod lesz, akkor valami nagyon kozeli erteknel irdd azt, hogy most a pyapal forintositson, olyankor be fogja szamolni.

(#8582) flash-


flash-
veterán

sziasztok

valakinek a számlájára szeretnék pénzt utalni de nem szeretném hogy megtudja hogy én küldtem,és azt se hogy a számlaszámomat láthassa.tehát lényeg hogy anonim maradjak.
ez megoldható esetleg paypalról hogy a paypalomról küldöm valakinek a számlájára a pénzt?
vagy egyéb ötlet?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#8583) Hintalow válasza kirkri (#8580) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ha a bankjával váltja az össeget, akkor a paypalon végig deviza (USD) fut keresztül, ilyenkor nem nyúl az ott lévő forinthoz.
Két lehetőség van, vagy átváltja az ott lévő forintot USD-re, vagy egy vásárlás erejéig visszaállítja, hogy a paypal váltson, és akkor automatikusan felhasználja az ott lévő forintot is.

peter889 (végül is az előző is neked szólt)

az a pár zárolt 200 Ft nem fog lekerülni a számládról, csak kártyaellenőrzés miatt zárolódik. a zárolási idő magyar bankoknál 2 hét, automatikusan visszakerül majd az egyenlegedhez.

flash-

ha pénzt küldesz valakinek, tudtommal csak az ímélcímedet látja, paypalon az a "számlaszám".
viszont azt mindenképpen látni fogja, ezt nem tudod megkerülni.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8584) kirkri válasza Hintalow (#8583) üzenetére


kirkri
addikt

Igazad van, pontatlanul fogalmaztam.
A második opcióra gondoltam, hogy egy vásárlás erejéig a PayPal váltja a pénzt és akkor automatikusan beleszámítódik.
Köszi a pontosítást! :R

21 éve a Prohardveren! ™

(#8585) axioma válasza flash- (#8582) üzenetére


axioma
veterán

Odaadod valaki megbizhato atlagos nevu embernek, aki befizeti neki a szamlavezeto fiokban. Regen csak kerdeztek, hogy ki vagy, igazolgatni nem kellett, foleg kis osszegnel, de multkor valaki azt mondta valamelyik forumban, hogy most mar jellemzoen ellenorzik a szemelyit ilkyen esetben is.
Persze ha foldrajzi info (talan a fiok latszani fog, hogy melyik) mar beazonosit, akkor ez se jatszik.
Regen volt otp-nek prepaid bankkartyaja, bar valami dij azon is volt, meg azt akkor fizikailag kell eljuttatni + biznia is kell benne hogy ove, hasznalhatja... ott talan a user nem tudta meg mindenkepp a befizetot, csak a bank. Nem tudom, letezik-e egyaltalan.

(#8586) peter889 válasza Hintalow (#8583) üzenetére


peter889
őstag

Köszönöm, nektek az infókat.
Nem akarnám, hogy a Paypal váltsa dollárrá a forintomat, mivel rosszul vált.
Valahol mintha azt olvastam volna, van arra lehetőség, hogy díjmentesen visszajuttassam bankszámlára. Nincs ilyen?

Miért vált olyan rosszul a Paypal? Neki nem az lenne az érdeke, hogy a vásárlók náluk váltsanak?

(#8587) Zugi


Zugi
aktív tag

Sziasztok!

Egy ilyen [#2790-es számú, itteni, de évekkel ezelőtti hozzászólás]ban leírt dolgokat ma hol tudok beállítani?
Azóta megváltozott a Paypal felülete is, és kíváncsi vagyok, hogy ez az opció él -e még, aminél meg lehet adni, hogy külföldi pénzben megadott áru vásárlása esetén a Paypal váltsa át a saját árfolyamán Ft-ra, vagy pedig a Paypal számlám mögött a saját Ft számlámat vezető bankom, annak saját átváltási árfolyamán.
A Paypal átváltási árfolyamával ugyanis nem vagyok elégedett, elég rossz árfolyamon konvertál.

Köszönöm előre is a segítséget!
Üdv:
Zugi

(#8588) peter889 válasza Zugi (#8587) üzenetére


peter889
őstag

Szia! Nekem 2 napja az a beállítási ablak automatikusan jött elő a vásárlás gombra kattintás után.

(#8589) alec.cs


alec.cs
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy rendelnék kínából 40USD értékben termékeket, melyet paypallal fizetnék.
Írtam e-mailt az eladónak, ő azt írta vissza, hogy tudja küldeni a termékeket és paypal számlát is tud adni, mihelyt kifizetem az árát paypallal. Adott egy paypalos e-mail címet.

A kérdésem a következő lenne:
- Hogy a fenébe fizessek így paypallal? A weboldalukon nem találom a paypalos fizetési lehetőséget.

Valakinek volt már ilyen jellegű vásárlása?

(#8590) kirkri válasza peter889 (#8586) üzenetére


kirkri
addikt

Azt az 1200 forintot mindenképp a PayPal fogja neked váltani, hiszen amikor átállítod dollárra akkor a saját árfolyamon átváltja. A különbözet az amit a saját bankod fog váltani ebben az esetben. Tehát, ha csak az 1200 forint környékén vásárolsz, akkor ne várj nagy megtakarítást. A saját bankszámlára utalás nekem úgy rémlik, hogy nem díjmentes, de én soha nem utaltam vissza, így lehet tévedek. Majd valaki aki ebben a témában rutinosabb megmondja a biztosat.

(#8589) alec.cs: eBay vásárlásról van szó, vagy más, csak PayPal-el fogsz fizetni?

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#8591) kirkri válasza alec.cs (#8589) üzenetére


kirkri
addikt

Legegyszerűbb megoldás, ha megírod neki, hogy küldjön egy invoice-t a termékről a PayPal-en.
Illetve a Send Money lehetőséged megvan, de mivel gondolom nem eBay vásárlásról van szó, így nem tudom mennyire lehet "összekapcsolni" a kifizetett terméket és a pénzügyi tranzakciót. Persze a "közlemény" rovatba beírhatod, hogy miért küldöd a pénzt.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#8592) kew


kew
senior tag

Hali,

Most először próbáltam paypalról a számlámra utalni pénzt, számlaszámként a cibes számlám belföldi giro számát adtam meg tegnap, de még nem jött rá semmi.
Várjak még, vagy valamit elrontottam vajon? :)

(#8593) Hintalow válasza peter889 (#8586) üzenetére


Hintalow
senior tag

igen a számlára való lehívás (withdraw) díjmentes. De én régen használtam, akkoriban ha jól emlékszem, volt valami minimum határ, amit lehetett (párezer Ft) Erre hátha válaszol valaki aki gyakran használja ezt a funkciót.
A paypalnak azért rossz a váltási árfolyama, mert ami neked rosz, az nekik jó :P
A paypal is profitorientált cég, a hasznuk jelentős része a váltási árfolyamokon elért nyereség (ún. "marzs")

kew

ne aggódj, meg fog érkezni, 1-3 munkanap az átfutási ideje.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8594) kirkri válasza Hintalow (#8593) üzenetére


kirkri
addikt

Megtaláltam a "díjtáblázatot". Magyarországnál nem említ minimal withdrawal-t. (van ország ahol igen)
Kérdés mi lenne az a return fee? :F

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#8595) kew válasza Hintalow (#8593) üzenetére


kew
senior tag

köszi, akkor várok még :)

(#8596) Hintalow válasza kirkri (#8594) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ezt akkor vonják le, ha nem sikeres a withdraw, ergó ha nem jó adatokat ad meg a delikvens.
- a paypalon megadott név nem egyezik a szlatulaj nevével
- bank nevét rosszul adja meg (ezt vajon el lehet rontani :F )
- szlaszám rosz

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8597) lostprophet


lostprophet
aktív tag

K&H-s bankszámlára kért már le valaki pénzt? Hogyan írjam helyesen a bank nevét, mert ha K&H Bank Zrt.-t írok, beleköt, hogy nem csak alfanumerikus karaktereket használok.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#8598) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok
otp-s mastercardos kártyámat szeretném a paypal-omhoz hozzá adni. De nem megy, mindig azt írja hogy másik kártyát adjak meg. Ezek szerint nem jó hozzá a otp-mastercardom ?
Tovább, meg kell adnom a banki számlaszámomat is ? Egy ilyen segítő oldalon, azt olvastam nem kötelező. Nehogy ez legyen a hiba. Valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#8599) alec.cs válasza kirkri (#8591) üzenetére


alec.cs
tag

Szerencsére tud küldeni egy invoice-t a termékről a PayPal-en.

Gondot jelenthet az, hogy a paypal-os e-mail címem más, mint amiről én leveleztem velük?

A Paypal-on elméletileg meg van a Send Money lehetőség. Gondolom ott tudok majd küldeni pénzt a beérkezett invoice után, illetve arra hivatkozva (nem eBay, egyedi vásárlás lenne).

Még nem csináltam ilyet, ezért kérdezem.

(#8600) Revajzz


Revajzz
tag

Sziasztok,

K&H zéró bankszámlával rendelkezem.

Ma bementem a K&H-hoz és megkérdeztem hogy lehet-e PP-ni vele azt írták igen, de szerencsejátékozni NEM.

Valakinek van tapasztalata hogy nem kamuztak?

továbbá:

regisztráltam PP-n meg is adtam a bsz-om ()szóljatok és oktassatok ha vmi máshogy jó illetve rossz!) a KH-at. akkor már csak meg kell várnom hogy leveszi a pénzt és akkor már vásárolgathatok is?! :R

Ascend P6 (B119) | Toshiba Satelite M100 |

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.