Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) attiati


attiati
veterán

(#19200) RBJ
"Ki tudja mióta vásárlok így."

2015.07.06 óta valószínűleg
Akkor lett külön cég a paypal.

Egyébként nem tudok válaszolni (csak a te) hszed-re (mindenki máséra igen), mert jelez a vírusirtóm:

[ Szerkesztve ]

(#19202) RBJ


RBJ
addikt

Ha bejön az a tendencia, hogy lehet pay pal nélkül fizetni csak kártyával sok helyen akkor a pay pal leshet majd ha kimarad a sorból.
Ha jó láttam akkor az ebay en lehet már pay pal nélkül fizetni?
Vagy most mivel járt a különvállás?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#19203) Zola007 válasza RBJ (#19200) üzenetére


Zola007
veterán

Megmondom én neked pontosan:
2015.09.28 óta áll át automatikusan.
Megnéztem visszamenőleg augusztus elejéig az összes tranzakcióm és 09.26-ig mindegyik közvetlen banki váltás, utána kezdődött ez az egész.

Én először október 10 körül vettem észre, akkor azt hittem a hiba az én készülékemben van, először magam, aztán ennek a fórumnak a segítségével kerestem megoldást, de mint látjuk ez nem hiba, hanem direkt van így.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19204) OccsE válasza szabogabor10 (#13278) üzenetére


OccsE
aktív tag

pofatlansag :(((

ugy nem lehetne megkerulni oket, hogy ha vkinek van USD szamlaja, akkor a bankon belul atvaltja usd-re es a PP az USD szamlara mutat?

[ Szerkesztve ]

(#19205) havri1 válasza OccsE (#19204) üzenetére


havri1
félisten

Ha megegyezik a deviza , akkor nincs váltás, 1:1 - ben azzal fizetsz, de ehhez deviza számla kell..

[ Szerkesztve ]

havri

(#19206) OccsE válasza Zola007 (#19203) üzenetére


OccsE
aktív tag

irtam nekik egy nem tul baratsagos levelket....
Kivancsi vagyok mit valaszolnak!

(#19207) Oliverda válasza V/ (#19163) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, csak itt épp mindkét esetben tök ugyanarról a tranzakcióról van szó, ergo nem, itt nem ez a helyzet.

attiati:

"miért jó a paypalnak, ha engedi a bankkártya terhére a vásárlást?"

Azért mert le tudják húzni az eladót 3-4%-kal, miközben ők a kártyatranzakcióért kicsengetik mondjuk a felét, a különbség pedig megy a kasszába. PP egyenlegről fizetve az utóbbi nincs, ergo az sokkal kedvezőbb nekik, ezért is terelgetik pofátlan módon ebbe az irányba az ügyfeleket.

"úgy látszik ez nem olyan régóta van így"

Évek óta így van. Csak akkor lehet alternatív forrást választani, ha nincs a PP számlán a vásárlás devizanemének megfelelő egyenleg. Pénteken fizettem legutóbb kártyával forintban úgy, hogy közben volt a számlán dollár. Nem volt gond a kiválasztással. Pontosabban volt 2 forint a PayPal számlán, amit végül levont, és csak a különbözetet húzta le kártyáról.:))

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19208) Flashget


Flashget
félisten

nekem nincs kártya hozzárendelve a számlához. még anno első vásárlás pp-vel steam-ről történt és az van megadva még mindig.
tegnapi vásárlásnál 295Ft-ba számolta az USD-t. ez szívás rendesen. :W :)

Realme GT Master Edition

(#19209) Oliverda válasza Flashget (#19208) üzenetére


Oliverda
félisten

PayPal Steals from Its Customers with Hidden Fees

We receive a wholesale rate quote from our bank twice a day and add 2.5% to determine the retail foreign exchange rate to apply to transactions that involve a currency conversion.

Our currency exchange rates are competitive with conversion rates used by banks and by currency exchanges.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19210) Zola007 válasza Oliverda (#19209) üzenetére


Zola007
veterán

A cikk író mondjuk azzal tényleg belenyúlt a forróba, hogy erről az egészről a Paypal soha senkinek nem ad számlát.A cikk írónak még kérésre sem.
Ez azért elég komoly adócsalás világméretekben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19211) Oliverda válasza Zola007 (#19210) üzenetére


Oliverda
félisten

Ááá, ugyan... hova gondolsz? :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19212) V/


V/
Topikgazda

Az elmúlt napokban is vásároltam, de nem kellett a konvertáláson állítanom, nekem érdekes módon nem felejtette el és nem állította át Paypal a régebben beállított konverziót.

(#19213) V/ válasza V/ (#19212) üzenetére


V/
Topikgazda

Még egy megjegyzés nincs rejtett költség a Paypal oldalán a költség felsorolás tartalmazza a bankok sem adnak számlát a kártyás fizetés deviza váltásáról a számla történet, kivonat a számla. A Paypal is pénzügyi intézmény rá is ez vonatkozik. Akinek nem tetszenek a leírt és általa elfogadott feltételek az ne használja a Paypalt.

(#19214) Oliverda válasza V/ (#19212) üzenetére


Oliverda
félisten

Önkéntes PR tevékenységet végzőknél biztosan máshogy működik a rendszer.

"Akinek nem tetszenek a leírt és általa elfogadott feltételek az ne használja a Paypalt."

De azért ugye megengeded nekünk, hogy elmondjuk a véleményünket, és az esetleges problémákról is beszéljünk? Amiből jól láthatóan van egy halommal sajnos...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19215) V/ válasza Oliverda (#19214) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs itt probléma ha valaki veszi a fáradságot és elolvassa a szerződési feltételeket. Akkor nem követel olyat amit nem kell biztosítani cégnek.A problémákat én nem tapasztalom, nem hiszem hogy nekem máshogy működik a Paypal, mint neked. Ez is csak egy vélemény.

(#19216) Oliverda válasza V/ (#19215) üzenetére


Oliverda
félisten

Az csak egy apróság. Nagyon elégedett lennék, ha az lenne a rendszer legnagyobb problémája.

"A problémákat én nem tapasztalom, nem hiszem hogy nekem máshogy működik a Paypal, mint neked."

Világos. Mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19217) lemusz


lemusz
addikt

Sziasztok!

Paypalról most először küldenék vissza OTP bankszámlámra pénzt. Megtaláltam, hogy withdraw menüpont alatt kell. Utána viszont nekem First Name-nél van a keresztnevem és a meg nem változtatható Last name-nél a vezetéknevem. Több oldalon is írva látom, hogy ebből gondok lehetnek, nem küldik ki a pénzt és még le is vonnak 1500 Ft-ot. Két ismerőst megkérdeztem ezügyben, mondták nekik nem volt gond, de nekik alapból is jól írja a nevüket a paypal kezdő oldalán, ahol nekem Welcome, Márk V**** van és nem Welcome V**** Márk...

Mit kéne csinálnom? Merjem így hozzáadatni a bankszámlámat vagy kérjek előbb névcserét? Ha az utóbbi, akkor hol?

[ Szerkesztve ]

(#19218) KamuMazsola válasza Oliverda (#19216) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Hát én most végignéztem az utóbbi 3 hónap tranzakcióit és biza, nekem a bank váltott szept 29 előtt és utána is. A beállításokat ellenőriztem, de nem kellett módosítanom semmit.

Üdv.: KamuMazsola

(#19219) Zola007 válasza KamuMazsola (#19218) üzenetére


Zola007
veterán

milyen kártyád van és melyik bank?
Gyanús, hogy OTP és nem Mastercard, jól sejtem?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19220) KamuMazsola válasza Zola007 (#19219) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Otp Webkártya, MasterCard. Eddig elégedett vagyok vele, mind PayPal, mind egyéb, pl aliexpress vásárlásnál tudtam használni, megkaptam rá az aruvisszavétet (refundot) is rendesen.

A Maestrot jobb kerülni, illetve azt csak a sarki boltban használni.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#19221) Oliverda válasza KamuMazsola (#19218) üzenetére


Oliverda
félisten

Per pillanat nálam is rendben van. Minden kártyás fizetésnél ellenőrzöm, mert nem bízok a rendszerben.

Ennek ellenére nem állítom azt, hogy másoknál nem lehet semmiféle gond, mert egy-két példából sosem lehet, illetve szabad messzemenő következtetéseket levonni.

Zola007: Nálam 2 bank háromféle kártyája (MC, VISA, AMEX) van beregisztrálva.

Engem most épp az érdekel leginkább, hogy mi a fészkes franckarikáért ezzel a német kezdőlappal nyílik meg a PayPal már hónapok óta.:W Az IP címem magyar, a böngésző és az op. rendszer angol, sosem használtam vagy kértem, hogy németül nyíljon meg. Cookie törlés volt, stb.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19222) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Ha a megnyitott reklamációt lezárom mielőtt a paypal autómatikusan lezárja az esetben újra meg tudom nyitni ? Konkrétan 08.31 én vásároltam a Gearbesten 25 $ értékben , az eladó szerint 09.02 án feladta. Azóta sincs sehol a csomagom. 45 napos szállításra hivatkozik a megnyitott rekéamációban. 38. napnál tartok jelenleg. A megnyitott reklamációm 10.27 én zárná le autómatikusan. Kérhetem a paypal vizsgálatát de gyanítom hogy ők is a 45 napra hivatkoznának. Előre is köszönöm ha valaki tud tanácsot adni

(#19223) Flashget


Flashget
félisten

Magnet bankos mastercarddal tapasztalatok?

Realme GT Master Edition

(#19224) URVI


URVI
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám van, hogy október 19-én rendeltem valamit és paypal-lal fizettem. Az oldalon ahonnan rendeltem valami hiba volt és nem ment át a rendelés, de a paypal levette a pént a számlámról. Ma (október 25.) még mindig pending státuszban van a fizetés. Ilyenkor pontosan mi is van? Látok egy olyat, hogy Authorization Expiration Date: Nov 18, 2015 21:43:28 PST. Ez pontosan mit jelent? Ha eddig a dátumig nem teljesül a tranzakció akkor visszakapom a pénz a számlámra?

Köszi a válaszokat!!

(#19225) V/ válasza lemusz (#19217) üzenetére


V/
Topikgazda

A firts name a keresztneved, ha így van írva akkor jó, amiket olvastál az baromság.

(#19226) V/ válasza Bigmasterl (#19222) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudod újból megnyitni, a 20 napon belül claim-re kell vinni.

(#19227) V/ válasza URVI (#19224) üzenetére


V/
Topikgazda

Már most indítsd a nem engedélyezett tranzakciót és visszakapod a pénzed.

(#19228) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Ma jött egy fülhallgatóm kínából amit a Pandawill-től rendeltem és van egy kis gondom. A fülhallgatón található QR kódot nem tudom beolvasni semmilyen QR kód olvasóval. Elvan mosódva a kód és így az eredetiségét sem tudom igazolni. Szóval azon gondolkodom mások tanácsára is, hogy full refundot kérnék, mert ez igy nekem nem oké. Paypaltól szeretném kérni ezt a full refundot, de nem tudom mi a pontos menete ennek. Tudna valaki akár privátban is részletesen segíteni nekem?

-Norbi-

(#19229) V/ válasza Norby86 (#19228) üzenetére


V/
Topikgazda

Talán a Panda-val vedd fel előbb a kapcsolatot, mivel ilyenkor az eladóval szoktunk -én legalább is- egyezkedni, a Paypal a végső eszköz, egyébként a Paypal is azt fogja írni, hogy az eladót keresd, lehet, hogy megoldódik a gondod így is.
Ez webshop és vannak garanciális és vevő reklamációs lehetőségei.
http://www.pandawill.com/product-warranty/
http://www.pandawill.com/shipping-and-handling
http://www.pandawill.com/return-policy

[ Szerkesztve ]

(#19230) Norby86 válasza V/ (#19229) üzenetére


Norby86
őstag

Rendben, akkor előbb írok nekik, aztán meglátjuk hogy mi lesz.

-Norbi-

(#19231) Norby86 válasza V/ (#19229) üzenetére


Norby86
őstag

Elolvastam hogy miről is szól a dolog. Nekem vissza kell küldenem a terméket, azután fizetnek ők visszatérítést, már ha jól értelmezem. De én ehhez megmondom őszintén egymagam hülye vagyok, sosem küldtem még csak külföldre sem csomagot, nem tudom mi ennek a módja és ez mennyibe kerülne nekem, plusz ehhez paypalnak mindenképpen tudnia kéne róla, hiszen ők adnák vissza a szállítási költséget. Kérdés persze hogy mivel ők ingyen postával küldték, ez esetben ha én fizetek a postáért, azt is visszaadja a paypal? Elég macerásnak hangzik ez az egész dolog. :/

-Norbi-

(#19232) V/ válasza Norby86 (#19231) üzenetére


V/
Topikgazda

Az a lényeg, hogy jelezd nekik, hogy minőségi problémád van, majd erre reagálnak, a többin ráérsz azután gondolkodni.
Ha még is vissza kell küldeni, akkor amit a postán kapsz a levél feladáskor, rajta az összeggel feladóvevényt, esetleg a számlát mellékelve a Paypal űrlaphoz 9300 Ft-ig kifizetik, nincs jelentősége, hogy az eladó eredetileg ingyenesen szállított. (Kínába pl. 250 g-ig 2300 Ft)

De ennek mi is a jelentősége: A fülhallgatón található QR kódot nem tudom beolvasni semmilyen QR kód olvasóval. Elvan mosódva a kód és így az eredetiségét sem tudom igazolni.

Hol kell igazolni?

[ Szerkesztve ]

(#19233) Zola007 válasza Norby86 (#19231) üzenetére


Zola007
veterán

Ha eladásra lesz a cucc, akkor nem nyilatkozom, de ha saját célra, akkor ne a QR kóddal foglalkozz, hanem azzal, hogy jól működik-e és szép hangja van-e, a többi bullshit

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19234) Norby86 válasza Zola007 (#19233) üzenetére


Norby86
őstag

V/: Ez egy Xiaomi Piston 2 fülhallgató és a füles kábelén van egy QR kód amivel a füles eredetiségét szokták le ellenőrizni. Na erre írtam én hogy ezt a kódot nem tudtam beolvasni,mert elvan mosódva az a sok-sok pötty rajta.

Zola007: Még nem tudom hogy eladásra lesz e, mert a Piston 3-as fülesemmel akarom összehasonlítani mélyebben napokat tesztelve és aztán majd kiderül. A hangja eddig nálam kb egyforma a hármaséval, annyi különbséggel hogy én arra számítottam több fórumozó elmondása alapján hogy sokkal több mélyet kapok ha a kettes verziót veszem. Ennek ellenére viszont a mély érzet a Piston 3 szintet hozza, szóval ezért kell mélyrehatóbban elemeznem majd a hangjukat. Az egyiket biztosan eladom majd, mert nekem nem kell kettő.

UPDATE: Közben nagy próbálkozások után, 1200 DPI-be be scanneltem ezt a kis QR kódot a füles madzagjáról és beolvasta a telefonom. Eszerint eredeti a termék. :) Szóval szerintem hanyagolom ezt a refundot, mert csak a címke szar, mármint elvan mosódva ugye, ami szerintem a gyártásból eredő hiba. Maximum ezt megemlítem azért nekik hogy legközelebb erre figyeljenek.

-Norbi-

(#19235) Oliverda válasza lemusz (#19217) üzenetére


Oliverda
félisten

Mindkét variációval működik, legalábbis OTP-nél biztosan, kipróbáltuk. ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19236) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Megállapodás alapján az eladó elvileg visszatérítette a vételár 60%-át.
De ez idestova 2-3 hete.
Én nem látom,hogy ez megtörtént volna.
Hol lehet utána nézni?
Kaptam egy ilyen számot tőle: XWBE15083027...

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#19237) majnz


majnz
tag

üdv! találkozott már valaki ilyennel?

[link]

közben írtam ez ebay supportnak amire ezt kaptam
Dear Rebők,

Good day!

Thank you for contacting eBay Customer Service about being unable to open a case for the item 161825801219 you purchased. We understand that you need help in getting a refund for this item because you haven’t received it until now. My name is Myles and I appreciate you letting us know about your situation and concern. I’m sorry to hear that your transaction hasn’t gone as smoothly as expected. Rest assured, this is not the kind of eBay experience we want you to have, so I’ll do everything I can to assist you with this.

First off, I’d like to commend you for all your efforts in trying to resolve the problem with the seller. You did such an amazing job in communicating with your seller. Keep it up!

Rebők, I have checked and reviewed this transaction. I tried to go over the process of opening a case for this transaction. That's when I get the error:

" We're sorry there's a problem with this purchase. Unfortunately, PayPal reports that we can't open a case for this item. You can try to work out this problem by contacting the seller. "

This error message could mean a couple of reasons. Below are some of the reasons why you get this error:

* The seller may have refunded your payment directly through PayPal.

* You may have reported this matter to PayPal already and they have an open dispute for this transaction.

* You may have filed a charge back on your credit card or bank account, so PayPal is holding your payment and not allowing us to open a case.

There are a lot of possible reasons, but I am not able to pinpoint what exact reason it is since I don't have access to your PayPal account. Your PayPal account is confidential and only PayPal trained Customer Service Representative can access your account. The best thing that you need to do now is to get in touch with PayPal so they can investigate this transaction and what actions they have taken already.

Although we're always happy to help you in any way we can, your PayPal account information is confidential, which means we don't have access to it.

In order to resolve this, we suggest that you get in touch with PayPal and find out what they can do to help resolve the issue. You can contact PayPal by email or by phone by going to this link below:

https://www.paypal.com/us/cgi-bin/webscr?cmd=_help&t=escalateTab

In general, all items that you purchased on eBay and paid through PayPal are covered by both eBay Money Back Guarantee and PayPal Purchase Protection. However, you can only open a case once, so you can either choose to open a case on eBay (you can no longer open a case at PayPal ) or open a case at PayPal ( you can no longer open a case on eBay ).

I know this may be lengthy but if you have spare time, you may copy and paste this link to your browser window to learn more about our eBay buyer protection: http://pages.ebay.com/help/policies/money-back-guarantee.html

I trust that I have explained everything clearly about the item you haven’t received. I expect this information will show our commitment to keeping our members safe and firm. Rest assured that we are always here to assist you. Thank you for doing business with us.

By the way Rebők, I would like to take this moment to commend you because your sellers commented that you are an excellent buyer, a prompt payer and it was such a pleasure doing business with you. You are an asset to eBay and we are definitely looking forward to do more transactions with you.

Thank you for using eBay for your online trading needs.

We value your business.

Have a wonderful day and take care there in your beautiful country Hungary!

Sincerely,

Myles C.
eBay Customer Service

a paypalon indittottam egy vitát , de tegnap óta semmi reakció

[ Szerkesztve ]

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#19238) URVI válasza V/ (#19227) üzenetére


URVI
csendes tag

Hány nap alatt kapom vissza a pénz a bankszámlámra, ha a törölték a megrendelést?

Köszi!

(#19239) Oliverda válasza majnz (#19237) üzenetére


Oliverda
félisten

Ezzel ne ide, hanem az eBay topikba írj...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19240) majnz válasza Oliverda (#19239) üzenetére


majnz
tag

azért írtam ide mert az ebay hárított a paypal felé, ilyennel még nem találkoztam, de benézek oda is!

[ Szerkesztve ]

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#19241) Oliverda válasza majnz (#19240) üzenetére


Oliverda
félisten

Ha még biztosan nem kaptad vissza a pénzt vagy nem nyitottál rá reklamációt a PayPalon, akkor írj nekik. Ezt javasolja az eBay, és kétlem hogy lenne rá más megoldás.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19242) V/ válasza URVI (#19238) üzenetére


V/
Topikgazda

Általában 1-2 nap amíg dönt a Paypal, a banki könyvelés meg 2-3 nap.

(#19243) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Sziasztok,

Használtam a keresőt, de nem találtam válaszra, pedig nem hinném, hogy én lennék az első, csak rosszul keresek. :U Szóval azt szeretném, hogy hogyan tudok pénzt PP számláról bankszámlára visszautalni?
A válaszokat előre is köszi!

(#19244) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok!
Belépek a PayPal fiókomba Top Up--> Top Up Account (instantly) rámegyek a bejelentkezésre és a felugró ablakban kéri az e-mail címem illetve a jelszavam hogy lépjek be, beírom és nem fogadja el. Pedig ide is ugyan azt írom mint amikor belépek a PayPal fiókomba.
Mit rontok el?

LG G3

(#19245) laslie92


laslie92
senior tag

Sziasztok. Lenne egy kis segítségre szükségem. A német ebayen vásároltam egy telefont amit utána olvastam hogy nem jó és kérvényeztem a pénz vissza fizetését. Ez elvileg meg is történt. Egyiknap -202 euró másnap +202 van az ebay számlán de valamiért nem tudom felhasználni.. hogyan lehet vissza küldeni a magyar számlámra a pénzt?

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#19246) dptrsk válasza laslie92 (#19245) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha kártyával fizettél, akkor ez egy visszaforgatott tranzakció, elvileg 2-3 nap s a paypal a bankkártyádra(számlájára) utalja a pénzt.

(#19247) V/ válasza krisztianAMG (#19243) üzenetére


V/
Topikgazda

Fent az Összefoglalót nyisd meg.

(#19248) V/ válasza H.Bencike (#19244) üzenetére


V/
Topikgazda

Lehet, hogy eltárolt valamit a böngésződ, ténylegesen írd be az adatokat.
Vagy próbáld direktben ezen e linken

(#19249) V/ válasza laslie92 (#19245) üzenetére


V/
Topikgazda

Az eBay számlán kötve hiszem. Ha egyenlegről fizettél akkor a Withdraw-al a bankszámládra tudod küldeni, ha kártya volt azt meg már írták előttem.

[ Szerkesztve ]

(#19250) krisztianAMG válasza V/ (#19247) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Omg, ezt benéztem. :B Jár a fejmosás.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.