Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) dugynok válasza dannyl (#19700) üzenetére


dugynok
senior tag

Kamu email, pp szem erről szokott küldeni üzit.. Saját email címük van, @paypal.com végződéssel

[ Szerkesztve ]

(#19702) V/ válasza dannyl (#19700) üzenetére


V/
Topikgazda

Két e-mail címet használ a Paypal, service@intl.paypal.com vagy service@paypal.com illetve ha felhasználótól jön member@paypal.com
ez amit írtál kamu.
És jól gondolod, nem az a lényeg hogy mi van a levélben, a konkrét küldő cím a lényeg.

Át akarnak verni, jelezd a Paypal-nek a csalót.

[ Szerkesztve ]

(#19703) terra052 válasza dannyl (#19694) üzenetére


terra052
őstag

Shipping address: NIGERIA.... Nem gyanús ez egy kicsit?
Ezeket azért olvasd át, mielőtt feladnád :DDD :
PayPal Community - Nigerian scam

és

ebay: Aviod the nigerian scammers on ebay

werkmania.hu

(#19704) bab1987


bab1987
tag

Sziasztok! Van egy régi paypal számlám, régen nem használtam már. Lejárt a régebben hozzá társított kártyám verifikáltam hozzá újat. A 400 forinton kívül még leemelt egy 288 forintos tételt is. Visszakapom a 288 is vagy csak a 400-at?

psn:balazsb1987

(#19705) V/ válasza bab1987 (#19704) üzenetére


V/
Topikgazda

Először 288 és utána 400?
Ha ez volt a sorrend akkor az első tétel csak kártyaszám ellenőrzés, nem kerül levonásra sehonnan, -próba volt- így vissza sem kell kapni.

(#19706) bab1987 válasza V/ (#19705) üzenetére


bab1987
tag

Igen 288 és 400 Jelenleg mindkét tétel levontnak látom az internetbankomban, ezért kérdeztem rá.

psn:balazsb1987

(#19707) V/ válasza bab1987 (#19706) üzenetére


V/
Topikgazda

A 288 nemsokára eltűnik a zárolt tételek közül, legkésőbb akkor, amikor a 400 Ft ténylegesen is levonják.

(#19708) dannyl válasza terra052 (#19703) üzenetére


dannyl
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Magyarázat az volt a Nigériai címre, hogy a felesége egy misszióban dolgozik :DDD Akkor marad ennyiben a dolog.

(#19709) RVR400 válasza dannyl (#19708) üzenetére


RVR400
veterán

Akkor ahogy írtam is, jelentsd a felhasználót, hogy kitilthassák.

(#19710) dannyl válasza RVR400 (#19709) üzenetére


dannyl
addikt

Hol tudom ezt megtenni?

(#19711) Colka79 válasza Gallowgater (#19685) üzenetére


Colka79
tag

Szia!

Köszi szépen a segítséget,sikerült kideríteni az adatokat!
Akkor most már nyítok egy PP-s számlát!!

Ha azt akarom,hogy a bank váltsa át a forintot a megfelelő pénznemre akkor a leírásban "Konverzió beállítás kártyához 2 módszerrel" követtem az első beállítást ,ha minden igaz?

Még 1x köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

Gamertag:LaondaHUN

(#19712) V/ válasza dannyl (#19710) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt van két lehetőség, e-mail és az üzenőfal

Tanulság az. hogy ha pénz küldés esetén nem jön a Paypal-től e-mail , hogy kaptunk pénzt, nincs az egyenlegen, nem látható a My recent activity felsorolásban és ez a küldő által megadott időponthoz viszonyítva pár mp eltéréssel nem történt meg, akkor átverésről van szó.

(#19713) Gallowgater válasza Colka79 (#19711) üzenetére


Gallowgater
tag

Szívesen.

Igen úgy jó lesz, bár többeknél néha visszaállítódik a Paypal konverzióra (a hozzászólások alapján nem igazán sikerült megtudni miért). Fizetéskor győződj meg, hogy minden oké-e. Amennyiben nem, jön a második módszer és fizetéskor átállítod megint.

Z68X-UD7-B3 // Core i5-2500K // Noctua NH-D14 // G.Skill RipjawsX 16GB // MSI GTX 1070 gaming X // OCZ 60GB Agility 3 // WD 750GB Caviar Black // Corsair AX850 // Corsair 600T White // Corsair SP2500 // Roccat Tyon // Isku

(#19714) Gallowgater válasza bab1987 (#19704) üzenetére


Gallowgater
tag

A 288 Ft-ot a bankod zárolja, azt a számládon / virtuális kártyádon kapod vissza a zárolási időszak letelte után (nálam ez kerek 30 nap volt). A 400 Ft pedig a Paypal egyenlegeden kerül jóváírásra.

Z68X-UD7-B3 // Core i5-2500K // Noctua NH-D14 // G.Skill RipjawsX 16GB // MSI GTX 1070 gaming X // OCZ 60GB Agility 3 // WD 750GB Caviar Black // Corsair AX850 // Corsair 600T White // Corsair SP2500 // Roccat Tyon // Isku

(#19715) Hintalow válasza dannyl (#19694) üzenetére


Hintalow
senior tag

Kamu, átvágás, csalás, scam stb. a tetszőleges kiválasztható :)
Az ilyeneknél már ott ki kell gyulladjon a vészvillogó, hogy mi a fenét akar egy kanadai, láthatólag nyelvet nem beszélő a magyar hardveraprón? Egyáltalán hogy került ide?
Ha laptopot akarsz venni, neked is magától értetődő, hogy felmétsz egy paraguay-i lokális apróhirdetési oldalra és ott nézelődsz nem? :D
Az már csak hab a tortán, hogy csak a levélben látsz gondolom bármilyen pénzről infót, és maga a levél is lefordítva EGY SZÁMLA, AMIT KIFIZETHETSZ feléje.
És véletlenül pont Nigériába kéne küldeni...
Már az első kérdésnél nyilvánvaló volt, hogy mi a helyzet, fölösleges tovább fáradnod vele szerintem. :K

szerk:

közben látom, azért lassan eljutottak a többiek is a felismerésig, én meg kicsit elkéstem, így jár az, aki reggel 8-kor elkezd egy hozzászólást, majd elmegy otthonról és 10-kor küldi el :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#19716) szabacsik


szabacsik
őstag

K&h bankkártyát csatoltam a fiókomhoz. Látni látom hogy levonta az összeget, de nincs külön jelölve ugye így nem is látom a kódot a visszaigazoláshoz. Mitévő legyek? Múlthét csütörtökön meg most is probálkoztam de sikertelenül. OTP-nél nem volt ilyen gondom.

/\____/\

(#19717) Colka79 válasza Gallowgater (#19713) üzenetére


Colka79
tag

Már csak még egy kérdésem lenne!

Próbálok regisztrálni és most az a kérdésem ,hogy itt úgy adjam meg a nevem ahogy a kártyán van vagy fordítva ,tehát a First name: a Kereszt név és a Last name: a Vezetéknév?

Gamertag:LaondaHUN

(#19718) V/ válasza szabacsik (#19716) üzenetére


V/
Topikgazda

Pár nap, nem minden banknál kerül bele az SMS-be a kód. A kártyát használhatod vásárlásra, és ha eltelt 24 óra a telefonos ügyfélszolgálat a bankodnál megmondja, de 2 napon belül ott lesz a banki kivonaton. Ha múlt héten is próbáltad, keress vissza a banki tranzakcióknál.

(#19719) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Sziasztok!

Eladnék valamit amit paypal-en akar a vevő kifizetni.
Ha átküldi akkor azt simán tudom a kapcsolódó Magyar forintos kártyámra átutalni?

(#19720) V/ válasza Colka79 (#19717) üzenetére


V/
Topikgazda

ehát a First name: a Kereszt név és a Last name: a Vezetéknév, igen.
A bankkártya név mezője nem különböztet meg család és utónevet egy általános név mező van, semmi köze a Paypal regisztrációhoz, amikor igényelted a kártyát folyamatosan volt 21 karakternyi hely.

[ Szerkesztve ]

(#19721) V/ válasza Gsx-rr (#19719) üzenetére


V/
Topikgazda

Kártyára nem lehet utalni, ezt is sokszor írtuk már. A regisztrációnál hozzáadott és érvényesített bankszámlára lehet a pénzt ki küldeni (withdraw)

(#19722) szabacsik válasza V/ (#19718) üzenetére


szabacsik
őstag

Visszakerestem a tranzakciók között, de semmi. Latszódik hogy kevesebb van rajta mint volt, de nincs jelölve. Akkor hívom majd őket hátha többet látnak. Köszi

/\____/\

(#19723) V/ válasza szabacsik (#19722) üzenetére


V/
Topikgazda

A 400 Ft-os tételt keresd.

(#19724) Colka79 válasza V/ (#19720) üzenetére


Colka79
tag

Köszi,csak az a "Legal" szó zavart meg!!!

Gamertag:LaondaHUN

(#19725) szabacsik válasza V/ (#19723) üzenetére


szabacsik
őstag

Össze vissza 5 mozgás volt a kártyán feltűnt volna ha van de nincs. Délután hívom őket hátha tudnak valamit

/\____/\

(#19726) Gsx-rr válasza V/ (#19721) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Most nézem ,nekem nem volt hozzáadva bankszámlaszám.
Simán hozzáadhatom ,vagy nemzetközi formátum kell?

(#19727) V/ válasza Gsx-rr (#19726) üzenetére


V/
Topikgazda

Simán, nem kell az iban HU, csak a számok. Ha az utolsó 8 az végig nulla, azt nem kell megadni.

(#19728) Gsx-rr válasza V/ (#19727) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Köszönöm!

(#19729) dannyl


dannyl
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#19730) bab1987


bab1987
tag

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! :K

psn:balazsb1987

(#19731) maj-viktor válasza maj-viktor (#18596) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ahogy ígértem megírom a végkifejletet...

Gyorsan leírva megint a helyzetet:
Termék rendelése: 2015.06.08.-án
feladva: 2015.06.16.-án
megkapva: 2015.07.06.-án

rossz modell-t küldtek, levelezés webshopon belül, partial refund felajánlás (kösz nem kell)...

jó ugyanez levelezés paypal-on belül... eszkalálás.... visszaposta címe megkapása...

feladva vissza: 2015.08.07.-én
célországba megérkezve: 2015.08.13.-án (track tovább nem működött - ilyen még nem pipáltam)

PayPal felé szándékosan csak +2-3nappal azután adtam meg a TN számot, hogy már feladtam - él a szám 17track.net-en is...

Jó eközben ugyebár paypal visszaposta pénz visszaigénylése
(ez gyorsan pár nap alatt visszakaptam ~4E Ft)

Erre paypal 1hétre rá Cancelezte a full refundomat, mondván nem valós a TN... mondom wtf? hisz ott a szám, a link, minden... úton van kifelé!

Jó postán vagy 5x voltam ezügyben (ott is gypsek dolgoznak, ők ilyenről még nem hallottak, "kerestetős (tudakovány) papír kitöltése... 2015.Szept.30...

30nap várakozás... semmi... ~35nap körül bemegyek, hogy mi a helyzet!? Várjak... jó várok... ~+45nap körül megint megyek... semmi, de holnapra utánanéznek (tényleg utánanéztek - kaptam egy levelet másnap, hogy a csomagot kézbesítették 2015.09.01.-én

mondom wtf? trackbe semmi nem látszik... jó akkor mondom írok a shopnak (mivel a paypal lezárta, így max. az ő jóindulatunkban bízhatok)

Szerencsére korrektek voltak, írták, hogy igen megkapták 2hónapja... mondom remek, és nem lehetett volna írni (hamár előzetesen direkt külön üzenetben elküldtem a webshop levelezésén belül a TN számot a paypal vita alatt is)... bepróbálkoztak egy 60%-os refunddal, meg kuponnal, mondom kösz kihagyom (hogy ők milyen kis haszonkulccsal dolgoznak... tipikus CtrlC CtrlV szöveg, első rendelőnél valszeg bejön, nálam több 100 rendelés után nem... bár megszívathattak volna, mivel a paypal protect már nem volt mögöttem, de mondom full refund... másnap elindították... 3-4nap megkaptam a számlámra vissza a ~15E Ft-ot... nem volt "egyszerű harc"! :D (pénz vissza: 2015.11. 19)

Így 5+hó után visszakaptam a pénzemet... nem kis utánajárás után!
A posta track-re mondjuk kíváncsi lennék, miért "fagyott meg"...
PayPal elmehet a sunyiba, nem az első alkalom, hogy szívóznak tök egyértelmű helyzet esetén (régebben nem volt ilyen... de mostanában elég sok tévesen megítélt ítéletet olvasok nem kis összegekről)

Na mindegy tanulság... ne hagyjátok magatokat... mégha minden veszve tűnik is
Webshop: buyincoins volt (régebben sokat vásároltam tőlük... mostanra már szinte minden aliexpress-es nálam)

Mondjuk erről a pénzről már lemondtam, hogy meglesz az első nagyobb buktám... de mégse hahahaha! :D
Mondjuk nem is értem... ha vásárlás van paypal védelem (bár az se szent)... visszaposta elvesztés esetén ~10E Ft kártérítés a posta részéről!

Jótanács! Ha 10E-nél értékesebb a külföldi levélcsomag, kérjetek rá biztosítást! (paypal 9.300 Ft-ig visszafizet, így azzal még simán belefér egy 50E Ft-ig biztosítás összeg, ha elveszne a csomag)

De legeslegesleges legvégső esetben (ha a paypal - posta leszar), a webshop "jóindulata".... (ahogy most esett nálam!

Persze az is röhej, hogy azért kell örülnöm, hogy pénzemnél maradok! Meghogy rendelek valamit, nem azt kapom amit rendeltem és még én járok utána 1000x és "visszakapom azt a pénzt", ami az enyém és nem én csesztem el! De ez van sajnos!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#19732) V/ válasza maj-viktor (#19731) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerencsére korrektek voltak, írták, hogy igen megkapták 2hónapja..
Nem voltak azok, mert akkor szó nélkül küldték volna a pénzt, mert a Paypal szabályzata erre kötelezi őket. Nem tudod mit válaszoltak vissza a Paypal megkereséseire, mert amikor indítasz claim-t őket is megkeresik és lehet, hogy ők írták vissza a Paypal-nek hogy kamu a dolog.
Buyincoins nem tekinthető korrektnek, az hogy az Aliexpressen vásárolsz az oké, de ott több kínai eladó van és külön-külön kell figyelni a vásárlásokat és sajnos már ott sem működik a vásárlói védelem normálisan.
Szerintük kamu hirdető, a vásárlás napján befagyasztja a vásárlást amíg nem jelez nekik vissza -5 nap határidő- jön az értesítésük, hogy akkor refund. Nov. 12-i vásárlás és pénz még sehol

(#19733) maj-viktor válasza V/ (#19732) üzenetére


maj-viktor
őstag

Persze olyan értelemben nem voltak azok, hogy 1. nem azt küldték amit kellett volna, így nekem elég hosszú folyamatot indítottak el (amit leírtam) 2. trükközgetnek (partial - kupon, stb.) mondjuk én nem nagyon találkoztam még olyan eladóval - webshoppal, aki ne próbálna valahogy "trükközni" kisebb - nagyobb mértékben... ebay-en, ali-n is vannak ilyenek)

A korrektséget arra értettem, hogy 1. paypal már nem volt mögöttem 2. posta trackből "hihettem volna azt", hogy elveszett (persze utánajártam és kiderült mivan), így simán "letagadhatták volna", hogy nem kaptak semmit... és azért számomra 15E Ft nem kis pénz!

PayPal vitán belül az ilyenkor szokásos, ahogy gyorsba leírtam, jajj sry meg kutyafüle adunk 10%kedvezményt partial refund, stb.
Van akit ezzel bepaliznak, én kihagyom (mert olyan terméket kaptam, amivel nem tudtam mit kezdeni - számomra ~20$ értékűt 50$ helyett)
Megkaptam, hogy visszaposta esetén full refund (szokásos kör, nem első alkalmam ilyen esetben)

De ők ilyenkor nem tudnak írni olyan értelemben... a paypal-nál van egy emberke, aki vizsgálja a dolgokat! (az volt balf*sz) Mert ha már volt ilyen ügyed, akkor tudod, hogy vita - eszkalálás... kapsz egy visszaposta címet és csak 1x tudsz válaszolni... melybe le kell írnod a TN számot és hogy mive küldted! (ezt normálisan kitötöttem) - ahogy pl. külön a visszaposta pénz visszaigénylő form-ot is! Ha nem lett volna valós a visszaküldésem (TN - ajánlott szelvény, blokk, etc., akkor azt se kaptam volna meg)

Nov12vásárlás esetén én rájuk írnék pluszba (nem a terméknél), hogy mi a helyzet...
(illetve biztosan megnézném a számlatörténetemet... nem e ott van, csak félrenéztem) 1-2hét alatt visszaszokott jönni a refund ali esetén... legyen az teljes - partial vagy "befagyasztott"
(ám befagyasztott esetén, ha van élő TN szám mellékelve, akkor "bonyolultabb", nem lehet ez a te gondod!? Mert ott is vannak szintek... hogy mobil helyett ékszert küld vagy pl. jutalék díjtartozása van, stb.)

bic-ről meg: 146 rendelésem volt ~3év alatt - problémás kevés, de bármi probléma esetén OK volt minden! ÜSZ lebeszélés illetően 24óránként válasz...
Ahogy pl. bang esetén is ~2év alatt 50+ rendelés és szinte mind OK! (innen elég sok "drágább" 100$ terméket vettem már) bic esetén inkább csak pár $-osok
értékeléses oldalon ugyebár mint ebay / ali, meg fűt fát ígérnek a normális eladók, csak 5csillagot kapjanak! szal ott is azért csak ha nagyon olyan eladótól vásárolsz - bukhatsz bele! (amúgy paypal védelem - ali védelem)

Persze mindig akadhatnak "problémásabb" esetek, de azért a többség OK! És van egy max. pár %-os hibahatár, amikor akadhat probléma, de ha azt normálisan kezelik...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#19734) adyz. válasza dugynok (#19687) üzenetére


adyz.
aktív tag

Ma sem érkezett meg.
Viszont ahogy alább olvastam, eddig a számlaszám nem volt megadva, csak a kártya száma.
Most megadtam a számlaszámot is. A pénzt buktam, vagy még mindig várjak?

(#19735) V/ válasza adyz. (#19734) üzenetére


V/
Topikgazda

Szombat-vasárnap nem működik a banki utalás. Ha a bankkártyáról fizettél, akkor a bankod a kártyához tartozó számlaszámra könyveli vissza. Legyél egy kicsit türelmesebb. A bankod vagy ma, vagy holnap tudja, fogja feldolgozni. (11.18. és 11.19. írtál)
Amit olvashattál számlaszámos hszt, az a Paypal egyenlegről történő pénz fogadáshoz kell. A vásárlási pénzvisszatérítés az más.

[ Szerkesztve ]

(#19736) Norbii87 válasza adyz. (#19734) üzenetére


Norbii87
csendes tag

Nekem 17.-i refund nem érkezett még meg a számlámra. (Unicredit) :(

(#19737) daniel_229


daniel_229
csendes tag

Sziasztok!

A topicban keresgélve láttam, hogy ezzel a névcserével nem szokott probléma lenni, de én mégis megszívtam:
írtam a paypalnek hogy pls. change my first name to last........ visszaírtak (nem tudtam eldönteni, hogy sablon vagy auto message) hogy kellenének a hivatalos iratok másolatai stb stb. Visszaírtam, hogy
...."You misunderstood my name change request. Please ONLY change the ORDER of my names (first name to last name & last name to first name), because in our country it's used backward. So please change Dániel Kovács to Kovács Dániel"...
Erre 1 hét után ma írt Lucía az ügyintéző, hogy akkor legyek szíves valami hivatalos okmányokat (angol nyelvűt, vagy hivatalos szerv által fordítottat) illetve egy "recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account" -et küldeni.

Nem szeretnék sem hivatalosan fordíttatni, sem hivatalos okmányok másolatait egy nemzetközi banknak kiadni, de lövésem sincs, hogy mit tegyek :(

Valaki tudna segíteni?

(#19738) dani0113


dani0113
senior tag

Szeretnék kifizetést kérni az OTP-s bankszámlámra. Két kérdésem lenne.

1. Amikor hozzáadom a számlát, a számlaszám végén kell a 8db 0 is? Vagy csak az első 16?
2. Ingyenes ugye az ilyen (withdraw)?
Vagy ide egyébként a rendes bankszámlaszám kell a 117....? Vagy valami külföldi utalás esetén megadandó?

:R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB

(#19739) agroman válasza daniel_229 (#19737) üzenetére


agroman
senior tag

a szemelyi igazolvanyodon ott van minden info. magyarul es angolul is.
egyebkent mert akarod megcserelni?

------

(#19740) Beni2360 válasza dani0113 (#19738) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen a teljes bankszámla szám kell megadhatod a 8db 0 is lehet, hogy nem kéri de min1.
Utaláshoz meg kértem az OTP-től egy virtuális bank kártyát amire akkor teszem át a pénzt amikor vásárolni szeretnék.
Igen ingyenes de gondolom van egy ide oda utalás ellenőrzés végett 400 Ft

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19741) daniel_229 válasza agroman (#19739) üzenetére


daniel_229
csendes tag

A magyar folyószámlámra szeretném átrakni a paypal-en lévő pénzemet és el akarom kerülni az 1500 Ft-os lehúzást. Mint itt már többen írták, 1-2 email váltás után sikerült mindenféle igazolvány beküldése nélkül megcserélniük a nevüket. Nem tudom, miért nem értik meg, mit szeretnék :/

(#19742) Beni2360 válasza daniel_229 (#19741) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát már jó is néznénk ki ha mindenféle igazolás nélkül egy pár e-maillel lehetne nevet cserélni és ez egyben más bankszámlával is járna.
Milyen 1500 Ft lehúzásról beszélsz?
Mivel igazolnád, hogy Te vagy az aki-é a pénz?
Nem te vagy az aki Németben nyitotta anno a paypal számlát, és nem tudod kivenni a paypalon levő pénzedet?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#19743) dani0113 válasza daniel_229 (#19741) üzenetére


dani0113
senior tag

De ugye ez nem kötelező folyamat? Mert még sose küldtem pénzt a számlámra az OTP-sre paypalról,aztán nehogy visszadobják.

iPhone 13 Pro 128GB

(#19750) Brogyi válasza V/ (#19735) üzenetére


Brogyi
senior tag

Ha még emlékszel a problémámra akkor szeretném hallani a véleményed. A megoldás az ajánlott rész konverziós ajánlásában találtam meg. Eddig nem törödtem vele, mert azonnal láttam a foritot, és így a PayPal konvertált. Pötty átrakva, és megy. Most igazából ne engem minősíts hanem a másik oldalt nem értem. A telefonos hölgy semmi használhatót nem mondott, (szerintem) pedig ők változtattak valamit. Miért jó ez nekik?
Erre lennénk kíváncsi. Köszi. :R

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.