Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) Ramoskaa válasza V/ (#19798) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Nem tudtam jelezni, ugyanis véletlenül vettem észre mikor az otp-t néztem.. hiszen e-mailt se kaptam (Bár ebben az időpontban meg se tudtam volna nézni, mert karbantartás volt az indamail-nél vagy 3 napig nem tudtam levelet nézni...Ip címre én is gondoltam...Tört angol tudásommal írtam nekik. De csak sablon szöveggel reagáltak, amit nyitottam azt meg kb egyből visszadobták. Sőt e-mailt se kaptam erről sem, hogy miért is dobták vissza vagy egyáltalán visszadobták.

Én nem ilyet küldtem, de megteszem ezt is!

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#19802) V/ válasza ftc (#19800) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem ez a probléma, számomra úgy néz ki, hogy így mostak tisztára 2241 €-t, pont emiatt van ez a törvény és így te teljesen vétlenül sz-ba kerültél. Nem a negatív egyenleg a legfőbb gondod. A szlovák OTP-s számla a tiéd lenne az 5969 szám véggel?

[ Szerkesztve ]

(#19803) ftc válasza V/ (#19802) üzenetére


ftc
nagyúr

Feltöltöttem nekik mindent amit kertek...

Nincs OTP-s számom s nem is volt soha... régen volt bankkártya hozzárendelve 5979 - ez már nem él

(#19804) V/ válasza Ramoskaa (#19801) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha karbantartás volt indamail és visszadobta a Paypalnek, hogy kézbesíthetetlen, akkor a rendszer nem fogja újból elküldeni. Szívás egy.
Csak hozzáfért valaki az adataidhoz. Szívás kettő.
Nincs ötletem.

(#19805) V/ válasza ftc (#19803) üzenetére


V/
Topikgazda

A legfelső november 10-i reversal details-nál mi olvasható?
November 6-án a withdraw csak akkor működik, ha te vagy valaki belép az azonosítóiddal.

(#19806) ftc válasza V/ (#19805) üzenetére


ftc
nagyúr

Saját magam kizárom - korhazban feküdtem :U

bank accountnal nincs semmi megadva

[ Szerkesztve ]

(#19807) Ramoskaa válasza V/ (#19804) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Ez lehetséges, de ez nem az én hibám. Ha hozzáfért miért nem utalt magának , akár többet? Érdekes..
Még próbáljak valamit,szerinted, vagy lépjek túl rajta? Hogyan tudom törölni az accomat?

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#19808) V/ válasza ftc (#19806) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor ez látszik, a Guy Palmer vásárlás ellenértékeként küldött neked 2241 €-t, ezt az összeget a Paypal egyenlegről kiküldte valaki egy szlovák OTP számlára, ezután a Guy Palmer visszakérte a pénzt és vissza lett küldve neki 2241 €.
Azért mínusz, mert a withdraw-al elment a pénz arra szlovák OTP számlára és a Paypal megterhelte az egyenlegedet.
Két eshetőség van,
1. Ha hibás az OTP felé az utalás, nem egyeznek a számlatulajdonos adatai, visszajön a pénz a Payapl-ra, ők levonják a téves utalás miatti -nálunk 1500 Ft- jutalékot. Az egyenlegeden a jutalékkal kevesebbel ott lesz a 2241 €. Legfeljebb adóhatósági problémád lesz.
2. Pénzmosás történt, már fel is vették a pénzt szlovák OTP számláról, rendőrségi feljelentést kell tenni, mert a Paypal a mínuszban lévő pénzt tőled fogja követelni és jogi úton be is tudják ezt tőled hajtani, mert hogy a PayPal (Europe) Luxemburg-ban bejegyzett EU-s cég.

(#19809) V/ válasza Ramoskaa (#19807) üzenetére


V/
Topikgazda

Pont ez probléma hogy csak egy ilyen volt, a nem profi tolvaj el kezd költekezni, vásárol egy csomó dolgot az egyértelműbb, mint amikor egy olyan értékre elkövetett vásárlás történik, ami sehol sem bűncselekmény és akár a felhasználó is lehet aki vásárolt.
Belépsz a Profile feliratra kattintasz
My setting rész Account type sor végén Close account

[ Szerkesztve ]

(#19810) ftc válasza V/ (#19808) üzenetére


ftc
nagyúr

Az első opcio kb hany nap utan derül ki?

(#19811) V/ válasza ftc (#19810) üzenetére


V/
Topikgazda

Majd kérünk segítséget itt, aki úgy járt hogy visszadobták a withdrawot neki jelezzen már.

(#19812) agroman válasza ftc (#19810) üzenetére


agroman
senior tag

figyelj ! nincs elso opcio ha nem tudsz arrol, hogy kaptal volna penzt ettol a fickotol es arrol sem hogy ezt hazautaltad volna. feltortek a PP accodat. azonnal jelezd a paypal fele!

------

(#19813) maj-viktor válasza V/ (#19797) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ezt a limites oldalt, hogy lehet elővarázsolni!?
(nekem nem sikerült)

FAQ-ba ezt írja:
"On the Account Overview page, click View Limits."
(hát nekem olyan nincs... és már mindenhol - mindent végigkattingattam)

Verified státusz-nál lenne - látom értelmét, de ott semmi milyen nincs

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#19814) maj-viktor válasza V/ (#19811) üzenetére


maj-viktor
őstag

Annó amikor elbénáztam 1nap alatt "Reversed" lett...

http://prohardver.hu/tema/paypal/hsz_16576-16576.html

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#19815) V/ válasza maj-viktor (#19813) üzenetére


V/
Topikgazda

Köszi az infót, nem voltam biztos benne, de akkor ezek szerint a te eseted rémlett fel halványan, hogy rövid időn belül vissza indult, és a bankszámládon is 1,5 nap alatt ott volt.

Ha belépsz akkor ez a sor:
Account Type: Premier Upgrade Status Verified Account Limits: View Limits
A végén a View Limits, az utána megnyíló oldalon Lift limits.
Ha nem látsz Account Limits-t, csak az első kettőt akkor nincs limited.

[ Szerkesztve ]

(#19816) V/ válasza ftc (#19810) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel a november 6-át követően nincs olyan bejegyzés a Withdraw details bejegyzései közt hogy Cancelled Transfer, így a pénz arra a szlovák OTP bankszámlára kiment.
Nov 6, 2015 TransferTo Bank Account Completed Details -€2.241,00 €0,00 -€2.241,00 EUR
Nézd át mind az 5 Guy Palmer-es bejegyzés Details tartalmát, pl: a Nov 6, 2015 Update From-nál mi van
Majd ezen információkat és azt, hogy te akkor nem használtad, nincs olyan kapcsolatod ezzel a Guy Palmerrel és nincs a szlovák OTP-ben semmilyen, nem hogy a withdrawnál megadott számú számlád és úgy gondolod feltörték a Paypal fiókodat írd meg a Paypal-nek. Azzal, hogy így az egyenlegeden lévő -€2.241.00 EUR összeghez nincs közöd.
Gond most már csak az eltelt napok, mert hamarabb kellett volna jelezni. Biztonság kedvéért tennék rendőrségi feljelentés, mert minden bank ezt várja el ha visszaélnek a banki adatokkal, a kártyával, ez alól a Paypal sem kivétel, ekkor a nyomozás egyértelműen tudja igazolni, hogy te csak áldozat voltál és így nem lehet jogikövetelése feléd a Paypal-nek.

Az egész azért érthetetlen, mert ha a számlára kiküldjük a pénzt ellenőrzik a név egyezést a számlatulajdonos és a Paypal-nél lévő névvel, ezek szerint a számla tulajdonos családi neve (Last name) egyezett a tiéddel, azt nem lehet megváltoztatni az egész pénzkiküldési folyamatban.

[ Szerkesztve ]

(#19817) maj-viktor válasza V/ (#19815) üzenetére


maj-viktor
őstag

Akkor ez a "probléma", nincs is ilyen gombom... csak "Verified"
(pedig én ha 3x kaptam rá pénzt, szal...)

köszi

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#19818) Sas madár


Sas madár
őstag

Sziasztok!
Egy rendelésem sajnos vissza utalással végződik.
Fizetés számlához rendelt forint alapú bankkártyáról történt dollárban.
Vissza utalt összegből újra dollárban tervezek rendelni.
Van lehetőségem írni a paypal-nak,hogy a dupla váltás elkerülése helyett a pénz a pay számlámon megálljon dollárban?
Mivel ez esetben a bankomnál vételi árfolyamon megjelenik forintban utána pedig eladási árfolyamon megvehetem újra magasabb áron ugyan azt.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#19819) V/ válasza Sas madár (#19818) üzenetére


V/
Topikgazda

Már többször írtuk, kereső.
A pénz oda kerül vissza ahonnan indult, nincs más lehetőség.
Tehát sokadjára is : ha Paypal egyenlegről fizetünk akkor oda, ha bankkártyával fizetünk, akkor a kártya mögötti bankszámlára megy vissza a pénz. A Paypal így működik az általunk is elfogadott szabályok alapján
Ha a bankod váltott mert úgy állítottad be, akkor a Paypalnek semmi köze az árfolyamokhoz.
Az hogy a bankod miként számolja el több körülménytől függ. Függ a banktól, a kártya típusától, közvetlen a vásárlás után lett elutasítva, később kaptál vissza pénzt. Az utolsó kérdésedre így nem igazán lehet válaszolni.

Egy rendelésem sajnos vissza utalással végződik. Oka ismeretlen így nem értelmezhető a következő állítás: megvehetem újra magasabb áron ugyan azt.

[ Szerkesztve ]

(#19820) Sas madár válasza V/ (#19819) üzenetére


Sas madár
őstag

Köszönöm gyors válaszod!
Valóban ahogy írod így is tudtam de egy kérdést mindenképp megpróbáltam hátha van változás.
Valójában pont reggel sorolták a rádióban "mindenkori csúcson a valuta árak" és ez miatt kapkodtam a kérdéssel a keresés helyett.Ezért pedig elnézést is kérek.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#19821) V/ válasza Sas madár (#19820) üzenetére


V/
Topikgazda

Tényleg sok függ a napi árfolyamokon. Az utóbbi 6 refund esetén (VISA kártya, bank vált) 3 esetben többet kaptam vissza, 3 esetben kevesebbet, most utoljára nov.12-i vásárlás nov 23.-i refund esetén 16 Ft-ot buktam.
Köszönhetően a lassú Aliexpressnek, ők zárolják aztán ülnek rajta, végül visszaadják, pedig már a zároláskor tudták, hogy csaló az eladó, mert akkor miért zárolták volna, ha nem az.

(#19822) Surda-


Surda-
őstag

23-án vettem gearbesten egy rádiót.
29,88 $ az ára, 290 volt a dollár.
Átváltás beállítva arra,hogy a bank váltson,ne paypal, erre ma látom,hogy levont 8882 forintott, azaz 297,25 ben váltotta a dollárt.
A számlán euró van feltüntetve és az van átszámolva forintra. (314-)
Ez hogy van? Tényleg teljesen kiszámíthatatlan,hogy mennyit fogok fizetni? :W

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#19823) V/ válasza Surda- (#19822) üzenetére


V/
Topikgazda

Hol volt 290 a dollár? Ha Visa kártyád van a 23-i vásárlást 1.00 DOLLAR = 293.99 FORINT -al. Milyen számlán volt €?

[ Szerkesztve ]

(#19824) Surda- válasza V/ (#19823) üzenetére


Surda-
őstag

itt a kisboltban nálunk...
Ok,292 volt MNB szerint,de nem 297,2 !

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#19825) V/ válasza Surda- (#19824) üzenetére


V/
Topikgazda

A Mastercard drágábban számol. Illetve a bankod elszámolásától is függhet.

[ Szerkesztve ]

(#19826) Surda- válasza V/ (#19825) üzenetére


Surda-
őstag

:((( szuper..
Átlagban vagy 5 forinttal rosszabban vált az aktuális árfolyamnál,ez vicc...
Hogy fizessek,hogy a legolcsóbban jöjjek ki? Milyen kártyával,számlával?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#19827) pellesmartin válasza V/ (#19791) üzenetére


pellesmartin
tag

OTP-s Master Card
500Ft van rajta,de az aktiválás 400Ft-ba kerül.
Most kitöröltem a kártyám a Pay-Palról,hozzá akarom adni megint és ezt adja ki:
The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

(#19828) agroman válasza Surda- (#19822) üzenetére


agroman
senior tag

azt se felejtsd el, hogy hiaba vasarolsz 23-an, a bank altalaban T+2 nappal konyveli az akkori, adott bank deviza eladasi arfolyaman.

------

(#19829) V/ válasza pellesmartin (#19827) üzenetére


V/
Topikgazda

Kevés a pénz megy egy próbaterhelés úgy 1$-nyi ez kb 300 Ft, majd levonja a 400 Ft-ot, a banki rendszer mindkettőt zárolja, ezért a kártyán minimum 750 Ft legyen.

(#19830) V/ válasza Surda- (#19826) üzenetére


V/
Topikgazda

Az MNB árfolyamot ne számold sehova, ez nem a magánszemélyeknek szóló árfolyam. Ha tudsz kártyát cserélni, itt a jó árfolyammal a Visa esetén számolhatsz,ők naponta frissitik, a Mastercard az drágábban vált. Néhányszor belinkeltük, hogy néhány bank miként számolja el a kártyás fizetéseket, a keresés feldobja, az Erste, az OTP, A Budapest bank, ezekre emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#19831) terra052 válasza ftc (#19806) üzenetére


terra052
őstag

És a szálak már megint Afrikába vezetnek... Érdekes módon ez a guypalmer.... email cím egy dél szudáni humanitárius szervezet levlistáján tűnik fel...

werkmania.hu

(#19832) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Ez most hány forint akar lenni az éves limitnél?Csak pl:231,345 huf.
Ez 231345 ft vagy 231 ft?Gondolom 231 ezer de azért biztos ami biztos megkérdezem.
Hol lehet a limited kisebbre venni?

(#19833) V/ válasza mr.tamasbiro (#19832) üzenetére


V/
Topikgazda

Az angolban a százas elválasztó a vessző és pont a tizedes. Ez 231345 Ft. Ennyi pénzt küldhetsz ki a Paypal egyenlegről a bankszámládra ha ez a Withdrawal sor volt.
Hogy kisebbre? Ez elég kevés, havi 20k.
Mindenki emelni szeretné inkább arra, hogy ne legyen limit.

(#19834) mr.tamasbiro válasza V/ (#19833) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Ez példa volt tehát gondolhatod,hogy több.
Hol lehet kevesebbre állítani és mi a menete?

(#19835) V/ válasza mr.tamasbiro (#19834) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor fussunk neki még egyszer.
Az értékek fixek, nem lehet módosítani.
A 0-nál nagyobb a végtelen mennyiség. A nincs limit magasabb, mint a 263k éves limit.
A limiteket a Paypal eltávolítja, ha a képen látható feltételek teljesülnek.

Az alap, hogy a statusz Verified legyen
Az e-mail cím meg van erősítve.
Van kártya hozzáadva, az érvényesített.
Célszerű bankszámlát hozzáadni, ami szintén érvényesített.
Igazolod magad személyes okmányok képének és a bankszámla név és cím egyezőségének képeinek feltöltésével.
Ezek után kapsz egy e-mailt, hogy nincsenek limiteid.
Gondolom erre voltál kiváncsi.

(#19836) Azharel


Azharel
aktív tag

Nálunk még mindig nem elérhető a pp security key ?

(#19837) mr.tamasbiro válasza V/ (#19835) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

köszi

(#19838) V/ válasza Azharel (#19836) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem, és az a legutolsó információ, itt a fórumon említette valaki, hogy a távlatokba akarják bevezetni az EU-ban.
Itt azért azt is figyelembe veszik, hogy bár vannak gondok, de nem olyan mértékű, hogy fokozott biztonságot kelljen biztosítani.
Ez persze nem vigasztalja azt, akinek ellopták az azonosítóit és vásároltak a nevében, de minden cég -a mi bankjaink is- a ráfordítás költsége és a vele elérhető haszon arányosságát veszik alapul.

[ Szerkesztve ]

(#19839) ftc válasza V/ (#19816) üzenetére


ftc
nagyúr

Rendőrségi feljelentés megtörtént...

Ma kaptam az egyik levelemre választ...

Thank you for the information you have already provided, however, we still cannot restore access to your account until we receive the following additional information.

- Your monthly statement for the bank account ending in 5969. The statement must show your name, address, and account number exactly as they appear in your PayPal account. If you do not have access to your statement please ask your bank to give to a letter to confirm you own this bank account.

- Due to banking regulations, PayPal must be able to account for every transaction that we process. As such, we need to know a little more about the payment you received into your account. Please provide the following information to us via email or phone:

- Please provide us with a copy of your passport. Please make the copy as large and as light as possible.- Please resolve the negative balance on your account you can contact our Collections Department at +44 208 6100 150, 10am-8.30pm, Monday – Saturday, to resolve your negative balance instantly

Az utolso sorra azsaruk - utelevelet semmi esetre se...

Az updated:

(#19840) V/ válasza ftc (#19839) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel direkt fel lehet tölteni az okmány képeket a Paypal felületen, nem fognak visszaélni vele. Egyébként sem USA-ba megy hanem az Egyesült Királyságban van a központ.
Ahhoz hogy ne legyen limitem elküldtem én is az okmányokat, semmi gond ezzel.
Ugyanezt elkérik a bankokban is és ezért nem szólnak a zsaruk?

Ebben még azt kérik, hogy a pénzmosásos törvény előírásai miatt küldd el a banki igazolást a számláról.
Erre írnod kéne, hogy nézzék már meg miként és mikor került oda a 5969 végződésű számlaszám, ami nem a tied, azt írtad hogy nem volt ilyen számla hozzáadva.

[ Szerkesztve ]

(#19841) ftc válasza V/ (#19840) üzenetére


ftc
nagyúr

Megtörtént. végre paypalon keresztul kaptam üzenetet..
En ha végeztem ezzel a történettel töröltetem az egészet...

Thank you for contacting PayPal regarding your negative balance.

I have reviewed your account and it shows that you have a negative balance of 2,241.00 EUR on your account.

As you reported the issue, I have escalated it to the relevant department (case PP-004-360-279-234) who will review it shortly and will send you an email

It is my pleasure to assist you. Thank you for choosing PayPal.

Varom válaszukat

(#19842) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy kis infóra PayPallal kapcsolatban.
Egy eladó szeretne tőlem előre PayPalos kifizetést kérni egy termékért, mondván, hogy paypal buyer protection van ezért nincs semmi veszíteni valóm.
Viszont ez nem ebay-es eladás lenne, hanem magán jellegű, nincs hirdetve a cucc semmilyen portálon.
Kicsit gyanús nekem a dolog, ezért érdeklődök itt, hogy tényleg visszafizeti a paypal az összeget ha nem kapom meg a terméket, vagy azt nem olyan állapotban kapom?

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#19843) HollyBoni válasza ЯΞNΞGΔT (#19842) üzenetére


HollyBoni
veterán

Igen, így is érvényes a paypal buyer protection. Viszont mikor utalod nagyon figyelj melyik opciót választod.

I'm paying for goods and services: csak ennél érvényes a buyer protection, ezt válaszd

I'm sending money to family or friends: itt nem érvényes.

(#19844) V/ válasza ЯΞNΞGΔT (#19842) üzenetére


V/
Topikgazda

Készítsen a Paypal-n számlát, az eljön neked és azt fizeted ki. Ő is és te is védve vagy.
Request Money
Create an Invoice

És itt a kitöltendő rész

[ Szerkesztve ]

(#19845) V/ válasza V/ (#19844) üzenetére


V/
Topikgazda

És mindenkinek ezt ajánlom, ha az eladó Paypal-s fizetést kér. Ne a Send money-t használjátok.
Ez neki ingyen van, minden adat ráírható, ő is tudja igazolni a bevételének legális forrását, nektek meg van "papír" arról hogy mit vettél, milyen állapotban és mennyit fizettél érte. Vita esetén mindkét fél tudja bizonyítani az állítását.
Ha erre nem hajlandó, akkor nem ajánlom a vételt.
Én ezt kérés nélkül elszoktam készíteni.

(#19846) energy4ever


energy4ever
addikt

Sziasztok!

Szeretnek csinalni pay-pal-t ebay-hez. Nos megnyitottam a leirast, elkezdtem a regisztracios dolgok kitolteset, de egybol elis akadtam. Telefonszamot hogyan adjam meg, hogy 10karakter hosszu legyen? :F
Van a regisztraciohoz valami magyar leiras mit, hogyan kell megaddni? Amit en lattam az 2008-as iras, mara mar teljesen mashogy nez ki az egesz felulet.

Illetve ti kulon csinaltattatok masik szamlat, es arrol megy? Vagy nem kell, mert "csak ugy" nemtud eltunni penz a szamlarol?

(#19847) energy4ever válasza energy4ever (#19846) üzenetére


energy4ever
addikt

Vegul sikerult, csak mobil feluleten nem akarta elfogadni a tellszamot.

(#19848) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Bocs, de ezt ide is be kell, hogy írjam...

Gyerekek, ma olyan emailt kaptam, majdnem berosáltam!

A "service@paypal.com" címről értesítettek, hogy valaki vásárolt egy ILYET az én paypal címemről, de a paypal gyanúsnak találta, ezért megkérte az eladót, hogy tartsa vissza a küldést ellenérzésig...

Tök olyan volt az egész, mint egy igazi paypal tranzakció, alul billing details, meg minden, össze is hasonlítottam a több száz paypalos vásárlásommal, tényleg valódinak látszott. Alul volt seller info, meg még a "vevő" megjegyzése is, hogy "Ship it fast, pls"! :D Kemény!

Persze volt egy link, hogy ha nem én voltam, akkor nyithatok dispute-ot, amire rákattintva egy paypalhoz 100%-ig hasonló oldal jött ki. Az lett gyanús, hogy nem "zöld" a cím, hanem sima, akkor figyelmesebben megnéztem, és "pavpal.com" volt az oldal!

Nagggyon kemény! :W Vitték volna az accomat!

Jah, még annyi, hogy az IGAZI paypal emailek a "service@intl.paypal.com" címről jönnek, úgyhogy az is eléggé valósnak tűnt...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#19849) V/ válasza Vertigo18 (#19848) üzenetére


V/
Topikgazda

Továbbítsd a spoof@paypal.com címükre, tudjanak ők is róla.

(#19850) Vertigo18 válasza V/ (#19849) üzenetére


Vertigo18
addikt

megtörtént, köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmemet...

Azt nem tudom, hogy honnan tudták, hogy van ilyen címem regelve a paypalon!

Életemben kétszer használtam, egyszer egy éve, amikor megnyitottam, és elutaltam a 400 Ft-ot is egyből, meg 5-6 napra utána jött rá kb. 8 dollár, azóta be se léptem...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.