Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) V/ válasza dani0113 (#18400) üzenetére


V/
Topikgazda

Ugye már írtuk, hogy 3-4 banki munkanap normál esetben is és ha jól lettek megadva az adatok. Annyiszor leírtam már, hogy a banki GIRO rendszer számlaszámokkal azonosít, soha nem mozgatják az ügyfelek személyes adatait. Ha van fogadó számla, akkor szó nélkül könyvel, ember nem is látja. Egy csomó törvény tiltja a név szerinti azonosítást és nem postautalványról van szó.
Egy kérdés: hány számlát tudsz hozzárendelni a Paypal fiókodhoz?
Honnan tudnák például a számlatulajdonos nevét, ha meg sem kell adni?
Ha te hiszel a helpekben, meg a akármilyen elavult leírásokban szereplő név hasonlítgatásnak akkor tegyed.
De a Topup esetén miért nem a neved a traszfer ID? A Paypal banki könyvelő rendszere azt veti össze az Paypal e-mail cím azonosítóddal és úgy teszi az egyenlegre.
Én minden, nem a saját számlámról jött pénzt a megfelelő időben megkaptam.

[ Szerkesztve ]

(#18402) V/ válasza V/ (#18401) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez még nem fért bele az előzőbe.
PayPal will notify you by email whenever you initiate a withdrawal to this bank account.
A másik irányba is ez a helyzet.
Persze amikor újat adsz, hozzá feladja a nevet, de az utána lévő információk a lényegesek. Van aki több számlát használ, nem biztos hogy egy néven fut, főleg ha céges a Paypal fiók.

[ Szerkesztve ]

(#18403) dani0113 válasza V/ (#18401) üzenetére


dani0113
senior tag

Csak abból indultam ki, hogy sok helyen írtak hogyha a küldő szamlaszam tulajdonos neve nem egyezik a PayPal tulajeval akkor visszautasítják egyből az utalast, de ha igy nem lesz gaz es megkapom a pénzt a PayPal egyenlegemre akkor jo, mert nem szeretnek két embernek magyarázkodni hogy vajon mikor kapjak vissza a pénzüket amit a rendszer elutasított.

iPhone 13 Pro 128GB

(#18404) V/ válasza dani0113 (#18403) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem tudják könyvelni, vissza megy 30 napon belül. De nem sokára kiderül :)

[ Szerkesztve ]

(#18405) dani0113 válasza V/ (#18404) üzenetére


dani0113
senior tag

Hát kíváncsi leszek... Ha mégse jó akkor marad az, hogy utaltatok egy OTP-s számlára és arról fogom tenni a pénzt ugyan azzal a névvel ellátott accountra.

iPhone 13 Pro 128GB

(#18406) erikke17


erikke17
őstag

V/- Folytassuk inkább itt ne Ebay topikba ez már ide tartozik :D

Nos megváltoztattam az utca nevét és a házszámot, elmentettem. Jött egy email hogy változtatás történt a fiókban ez és ez, ha nem én voltam akkor jelezzem feléjük.

Jött egyből SMS banktól hogy levontak 0,91eurót.
Nézem közleményben se kód se semmi, nézem PP-t ott sincs a 0.91 cent. Elkönyveltem hogy ezt a változtatásért vették le. Máj pár pillanat múlva vissza is jött a pénz. Lecsekkoltam beállításokat meg maradt az új cím.

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#18407) dani0113 válasza V/ (#18404) üzenetére


dani0113
senior tag

Ja és az baj hogy a kedvezményezett neve elől le lett hagyva a BofA re: ? Azért anélkül is illene mindennek flottul menni alapesetben most leszámítva a név mizériát. Mert egyik helyen azt írták így is jó, máshol meg írják hogy kötelező a BofA re:. :F

iPhone 13 Pro 128GB

(#18408) V/ válasza dani0113 (#18407) üzenetére


V/
Topikgazda

Ami fontos, hogy a leírás, közlemény rovatban csak a transfer id-legyen és pontosan, a számlaszám egyezzen.
A Bofa vagy nélküle a Paypal, csak neked azonosító, hogy kinek küldted, ha azt írod, hogy kis muki, akkor sincs gond, azt fogod a banki számlatörténetben látni.
Én mindig ezzel a névvel küldöm: PAYPAL PTE LTD.
A BOFA = Beneficiary name, ha nem muszáj úgy írok, hogy ne legyen szó ismétlés.

[ Szerkesztve ]

(#18409) dani0113 válasza V/ (#18408) üzenetére


dani0113
senior tag

Akkor baj nincs, csak a névvel ne legyen baj... Ma 3napja hogy utaltak és még nem érkezett meg.

iPhone 13 Pro 128GB

(#18410) V/ válasza dani0113 (#18409) üzenetére


V/
Topikgazda

Melyik bankról ment? Aki küldte az mit lát a könyvelési információknál? Ne terheljük a topikot, jöhet privi-ben.

(#18411) Hiba66 válasza V/ (#18355) üzenetére


Hiba66
tag

Sziasztok!
Még míndíg nem érkezett meg a számlámra a pénz amit vissza küldettem a paypal számláról.
Ez normális vagy most már tényleg valami homokszem került a gépezetbe?
Egyáltalán kinek lehet ilyenkor reklamálni? :F

(#18412) V/ válasza Hiba66 (#18411) üzenetére


V/
Topikgazda

A Status: Verified, nincs limitálva a Withdraw összege, illetve ha igen, akkor nem lépted át a havi 21000 Ft-t, vagy az évi 252000 Ft-ot.
Az e-mail címed is Confirmed?
A számlaszám ami a Paypal-n meg van adva Primary-nak, az ugye nem bankkártya számlaszám, hanem a normális bankszámlád.
A tranzakció történetnél a visszaküldés sorában: Transfer To Bank Account Completed, ha a Details-ra kattintasz, alul a megjelenített utolsó négy számjegy megegyezik a számlaszám utolsó négy számjegyével. (Én most átírtam 6-sokra)
Subject: Bank Account
Transfer to: Erste Bank Hungary Zrt. Checking (Hungary) x-6666
Ha a fentiek egyeznek, akkor:
Hívd fel a bank telefonos ügyfélszolgálatát és kérdezed meg hogy a PAYPAL PTE LTD-től 10918001-00000001-15050361 számlaszámról érkező 15000 Ft összeg miért nincs könyvelve?

Én július 23-án küldtem vissza, a hétvége miatt július 27-én könyvelte le a bank.

Ha nem egyezik valami a fentiek közül, akkor úgy, ahogy ebben a hsz.-ben leírtam, vedd fel a Paypal-l a kapcsolatot és írd le hogy az augusztus valahányadikan indított withdraw nem érkezett meg, Add meg a Withdraw Funds to Bank Account (Unique Transaction ID utáni kód sort és és az összeget.

[ Szerkesztve ]

(#18413) gxyb


gxyb
aktív tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem!
Lejárt bankkártyát akartam meghosszabbítani, de elírtam a kódot, nem is egyszer :)
Valami fényképeket kér a paypal, de angolból nem vagyok túl perfekt a google fordító meg valami zagyvaságot ad ki :)
Szóval így néz ki a dolog, csak nem tudom miről kellene nekik kép:

A Photo id gondolom személyi, ennek az eleje, hátulja.
A másikat csak kapizsgálom, talán a bankkártya utolsó négy számjegye kellene, hogy látszódon, gondolom akkor kép jó lesz a kártyáról.
Meg talán lakcímkártya kellene még nekik?
Ezeket le kellene fordítani angolra? Meg hitelesíteni? De kivel? Mivel? Minek?
Köszi előre is ha foglalkoztok velem!

(#18414) V/ válasza gxyb (#18413) üzenetére


V/
Topikgazda

Az 1.ponthoz szeméyli igazolvány, jó ha érvényes!
A 2. látszódjon a bankkártya utolsó 4 számjegye, eddig jó, de nem az.
2. A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account

Nem szószerint fordítva:
Erre a kártyára vonatkozó banki szerződés, amelyen látható a kártya akármennyi száma, a címed és neved amivel a Paypal-re történt a regisztráció.

Egyébként nem értem, hogy mit csesztél el.
Ugyanis ha a kártyaszám nem változott, akkor csak a dátumot kell átírni a:
Profile
Add or Edit Credit Card

Edit

majd beírás

és Save

Ha változott a kártya szám, akkor Add a card.
A tárolt adatokat feladja, hanem változtak -név, cím- akkor hagyni, kiválasztani a kártya típusát beírni az adatokat és menteni.
Megy rá próbaterhelés, ha az rendben, akkor ezt kell elsődlegessé tenni, ha a régi kártya lejárt, azután törölni, általában az adott hónap végéig érvényes, de ha megjött az új akkor azzal vásárolni inkább.

Ha a banki anyagot küldöd, az áltaában egyértelmű és nem kell hitelesített fordítás, ha nem fogadják le, úgyis azt írták, hogy felveszik veled a kapcsolatot, bármely fordító iroda ad pecsétes igazolású fordítást és az is jó.

[ Szerkesztve ]

(#18415) gxyb válasza V/ (#18414) üzenetére


gxyb
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm! Mindent értek! :R

(#18416) jbelfort


jbelfort
újonc

Üdv!

Nem rég akartam aktiválni a kártyám, de sajnos a 4 jegyű kód helyett, csak 2 jegyű kódot kaptam SMS-ben.
Valamit rosszul csináltam?

(#18417) V/ válasza jbelfort (#18416) üzenetére


V/
Topikgazda

Az SMS-ben nem szokott átjönni, mert akkor még nincs is lekönyvelve, az SMS szolgáltatás nem tudja kezelni ezt a szituációt (zárolt, de még nem végleges).
A bankod számlatörténetében lesz benne, de ha sürgős és eltelt 24 óra akkor a bankod telefonos ügyfélszolgálatánál megkérdezheted, erre a 400 Ft-os tranzakcióra rákérdezve, vásárolni addig is tudsz vele.

[ Szerkesztve ]

(#18418) jbelfort válasza V/ (#18417) üzenetére


jbelfort
újonc

Ma valószínűleg nem tudom elintézni. Kétszer küldték nekem a kódot mivel az elsőnél nem láttam. Tehát 800Ft-ot vettek le. Ha 24 órán át nem aktiválom a kódot, vissza kapom a 800-at?
Hogy tudom a számlatörténetet megnézni?

"Az SMS-ben nem szokott átjönni,"
Miért kaptam, akkor csak 2 jegyű kódot SMS-ben?

Sajnos ma már nem tudom megkérdezni a bankom.

[ Szerkesztve ]

(#18419) V/ válasza jbelfort (#18418) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem vontak le kétszeres díjat, a kódot bármikor kérheted a Paypal-től, ha 1 hét múlva írod be úgyis jó.
Nincs Netbank elérésed? Vagy Telebankod?
Melyik bank zárta be a telefonos ügyfélszolgálatot?

[ Szerkesztve ]

(#18420) jbelfort válasza V/ (#18419) üzenetére


jbelfort
újonc

Nincs.

Nem vontak le kétszeres díjat
Kétszer kaptam olyan SMS-t ahol 400Ft-ot von le. Nincs valami más módja, hogy a maradék 2 számjegyű kódot megkapjam?

Telebankom van. :)
24 óra múlva lejár a kód?
Mire jó az, hogy SMS-ben csak 2 jegyű kódot küld?

[ Szerkesztve ]

(#18421) V/ válasza jbelfort (#18420) üzenetére


V/
Topikgazda

Telebankod csak van, mert ugye akkor nem kapsz SMS-t.

(#18422) V/ válasza V/ (#18421) üzenetére


V/
Topikgazda

Az a rész, hogy akár 1 heted van beírni, nem ment át? Honnan jött a 24 óra?
Ha levontak volna 800 Ft-ot, akkor 800 Ft lesz a Paypal egyenlegeden, ha beírod a kódot. És ha majd Paypal e-mail, bankszámla, kártya megerősítve, akkor Withdraw-al küldheted a bankszámládra, ami remélhetőleg nem a kártyának a számlája.
Konkrétan mikor lett ez aktiválva?
Banktól függően a Telebankon is lekérdezhetőek a számla mozgás adatok.

[ Szerkesztve ]

(#18423) jbelfort válasza V/ (#18422) üzenetére


jbelfort
újonc

Nem lett egyáltalán aktiválva mivel, csak 2 jegyű kódot kaptam SMS-ben.

A 24 óra ez a szöveg lenne.
"We'll refund all charges into your PayPal account within 24 hours after you confirm your card."

800Ft-ot levont a bankkártyámról. Mivel a bankkártyámat kérte az aktiválásnál.

(#18424) V/ válasza jbelfort (#18423) üzenetére


V/
Topikgazda

24 órán belül visszaadjuk ezt az összeget, ha beírja a kódot. Ez lenne a fordítás röviden.
Pontosítók, mikor adtad hozzá a kártyát, erre gondolta aktiválás alatt, bocsi.
Segítek, melyik bank?

[ Szerkesztve ]

(#18425) jbelfort válasza V/ (#18424) üzenetére


jbelfort
újonc

Erste

Ma adtam hozzá körülbelül 10-kor.
Ha kifutok a 24 órából lőttek a 800Ft-nak?

[ Szerkesztve ]

(#18426) V/ válasza jbelfort (#18425) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem érted?
Ha beírod, holnap, holnapután vagy szerdán, akkor azután miután bepötyögted 24 órán belül a pénzt ráteszik a Paypal egyenlegedre.
Nincs a kód beírása 24 órára korlátozva

Holnap 12:00 után

06/40/222222
1
Számlavezetéssel kapcsolatos ügyintézés
1
És megkérdezed a kódot.

Ha erre is előfizettél volna, Erste Számlaőr akkor a számlaterhelést is megkapod, amiben benne van a teljes kód.

[ Szerkesztve ]

(#18427) jbelfort válasza V/ (#18426) üzenetére


jbelfort
újonc

Oké. De egyszerűbb lenne, ha megnézném a telebankot. Csak az a baj, hogy szinte nem is használtam azt.
Hol találom azt?

Ha nincs Erste Számlaőröm, akkor már nem is lehet megnézni?

[ Szerkesztve ]

(#18428) V/ válasza jbelfort (#18427) üzenetére


V/
Topikgazda

Túrd fel az Erste Banki szerződésedet benne van minden és légy szíves ne tesztelgess.
Mindent leírtam normálisan, ami ide tartozik.

(#18429) jbelfort válasza V/ (#18428) üzenetére


jbelfort
újonc

Oké.
Egyébként miért bonyolítja túl a PP, hogy csak 2 jegyű kódot küld nekem?

(#18430) V/ válasza jbelfort (#18429) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem ő küldte. Hanem a bankod.
A kártyás fizetés a következőképpen működik és nem a Paypal határozta meg. De ezt már az előző regisztrációdnál leírtam.

Vásárolsz a kártyával -Paypal automatának adsz 400 Ft-ot-
A bank ezt az összeget zárolásba helyezi. Ilyenkor kapsz egy SMS-t a vásárlásról, valami rövid azonosító szöveggel, hogy tudj a vásárlásról.
A Paypal kap a banktól egy megerősítő értesítést, hogy van fedezet a kártyán, teljesíthető a fizetés.
Lekéri a pénzt.
Itt telhet el 6-24 óra.
Az Erste lekönyveli a pénzt -zárolás feloldva- és a számlatörténetben megjelenik.
Mivel ma szombat, banki szünnap van, holnap is, ez legkorábban hétfőn fog megtörténni.
Van egy közti állapot, amikor a telefonos operátor már látja, a bekövetkező terhelés teljes adatsorát és erre írtam hogy 1 nap kell erre. Ma 10:00-tól számolva javasoltam a holnapi 12:00-át. Ekkor lesz meg legkorábban a kódod. De nincs jelentősége, mert tudsz fizetni a kártyával a Paypal-n és a pénzed nem veszik el.

[ Szerkesztve ]

(#18431) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!

Ma regisztráltam a PayPalra, pár nap múlva szeretném igénybe venni a szolgáltatásukat.
Bevallom csak picit olvastam vissza az itteni hozzászólásokba...
De, ha jól értem, ha saját számláról utalok forintot és a világ másik részén fizetek (US$-ban), akkor sincs egyéb tennivalóm. Innen feltöltöm, oda fizetek, a váltást a PayPal elintézi, napi váltási árfolyamon+ komisszió.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#18432) V/ válasza HoTaZo (#18431) üzenetére


V/
Topikgazda

Lényegibe igen, de fent az Összefoglalóba be van téve néhány fontosabb anyag, töltsd le, olvasd át, akkor a megmaradt kérdéseket megbeszéljük.
Ha van bankkártyád, akkor jobban jársz, ha nem a Paypal vált, $ viszonylatban 10-14 Ft a különbség 1$ esetén.

[ Szerkesztve ]

(#18433) HoTaZo válasza V/ (#18432) üzenetére


HoTaZo
őstag

Mivel ez az első vásárlásom is csak tíz-egynéhány dolcsis vásárlás lesz és még tartózkodom a saját kártyám adatainak a kiadásától, bevállalom azt a pár száz forintnyi pluszt. Később, amint bátrabb leszek mindenképpen a kedvezőbb váltást fogom választani. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#18434) jbelfort válasza V/ (#18430) üzenetére


jbelfort
újonc

De még mindig nem értem, hogy miért küldi két helyre a kódokat..

[ Szerkesztve ]

(#18435) V/ válasza HoTaZo (#18433) üzenetére


V/
Topikgazda

Persze oké. :) Ez a mosoly azért volt mert jobban megbízol az üzletekben történő kártyás vásárlásban, ahol lényegesen hamarabb meg tudnak károsítani, mint a Paypal-n megadni, ahol nem mozognak a kártya információk.
Ha az egyenleget fel akarod tölteni, a Topup instantly-t használd, mert hétfőtől maximum 1 óra lesz mire a banktól a Paypal egyenlegre kerül.

(#18436) V/ válasza jbelfort (#18434) üzenetére


V/
Topikgazda

Én sem. Milyen két helyről beszélsz?
Nézd meg a 2 SMS-t, mi az eltérés bennük? Ha semmi, duplán kaptad.

(#18437) HoTaZo válasza V/ (#18435) üzenetére


HoTaZo
őstag

:) Hú, ennél én paranoiásabb vagyok! Fizu számlára, ami kötelező utalásos, az még aznap megy, a többi automatán kivéve. Kártyás vásárlás zéró. Pénzügyminiszter-asszony költi, beosztja. Nem akarok többet foglalkozni a pénzzel!
A segítségedet mindenképpen köszönöm! :R :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#18438) Hiba66 válasza V/ (#18412) üzenetére


Hiba66
tag

A prymary bankszámlám a normál forintos bankszámlám, ez volt megadva a visszaküldésnél,
A hitelkártyám az a credit card-nál van megadva de ott csak a kártya száma a számla szám ott nincs megadva. A withaw limitet nem értem el mert ez volt első visszautalásom.Az email címem confirmed,
a history-nál -15200 és comleted van írva. látszólag minden rendben csak a pénz nincs sehol.

(#18439) Hiba66 válasza V/ (#18412) üzenetére


Hiba66
tag

ÁÁÁcsi megvan a pénz, csak sms-t nem küldtek róla, most néztem át a internetbankon a tranzakciókat és megtaláltam 08.28. jött meg a pénz. csak a bank nem küldött semmit róla. :W
Köszönöm a segítséget meg a rám pocsékolt időt. :R

(#18440) V/ válasza Hiba66 (#18439) üzenetére


V/
Topikgazda

Örülök neki, -komolyan- hogy a 2015-08-29 23:23:45-i üzenet vaklárma volt.
És köszönöm ezt a visszajelzést.
Tanulság belőle csak annyi, hogy ha pénzt vársz a bankszámládra ott kell elsőnek keresni a Netbankon, ha a Paypal egyenlegre vársz pénzt, ott kell keresni, legtöbb esetben 2-4 napon belül látható.
Ne hagyatkozzon senki az SMS értesítésekre, pontatlanok.
Magánügy, de én lemondtam, mert nincs értelme, amit meg nem lehet lemondani, úgy állítottam be, hogy a fizetős sms-k ne legyenek kiküldve.

[ Szerkesztve ]

(#18441) Laca1212 válasza V/ (#18440) üzenetére


Laca1212
őstag

"mert nincs értelme"

Annak sincs, ha mondjuk a tudtodon kívül, jogosulatlan levonás történik a számládon és arról kapsz sms-t? Oké, nem megbízható, nem midig jön sms, bla-bla...(eddig Nekem mindig jött) De az esélyt megadni annak, hogy mégis jön para esetben... értelmetlen?

[ Szerkesztve ]

(#18442) V/ válasza Laca1212 (#18441) üzenetére


V/
Topikgazda

a tudtodon kívül, jogosulatlan levonás Nem igazán életszerű a dolog, még nem találkoztam olyannal, akivel ilyen történt, városi legendákról halottam, de ezek mindig hézagos információkat tartalmaznak.

Ha már levonták, akkor már mindegy és ha számláról vonják akkor a bank is ludas benne, majd kártalanít. A kártyás tranzakciókat meg kontrollálom sms nélkül.
De ne keverjük a dolgokat, te mind a számlaőr és mind a kártyaőr sms funkciókat előfizetted és használod, napi szinten van akkora forgalmad, hogy figyelni kell? Mert egy mezei bank ügyfélnek nincs.
Mennyibe kerül ez és megéri.
Jó azt nem tettem hozzá, hogy mindennap többször is belenézek a Netbankra, de minimum naponta 1-szer

[ Szerkesztve ]

(#18443) Laca1212 válasza V/ (#18442) üzenetére


Laca1212
őstag

Sosem történt még olyan a világon, hogy a lopott kártya adatokkal visszaéljenek a világ valamely pontján? És ha jön róla sms, akkor mehet a júzer letiltatni a kártyáját, visszatéríttetni a pénzét, stb. Csak ilyen egyszerű..nem ördögtől való dologra gondoltam.
Pl. aki nem lesi naponta akár többször is a netbankját..annak ez felesleges lenne? Csak kérdezem.

(#18444) V/ válasza Laca1212 (#18443) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak válaszolok.
Az első mondatodban számlát írtál, arra írtam a válasz első részét.
Nekem nem tudják ellopni a kártya adataimat, vigyázok rá.
Hiába kapsz sms-t, a kártya tranzakciót nem lehet visszavonni, az pénz már elúszott.
Így mindenképp indul a hercehurca és vagy visszakapod egy részét
Ha napi szinten nem nézel bele a pénztárcádba, az megint a te problémád. A virtuális pénzeknek is van tárcája.

Sosem történt még olyan a világon, hogy a lopott kártya adatokkal visszaéljenek a világ valamely pontján?
Igen.
De biztos te leszel a következő áldozat? A magyarok érintettsége, amióta beszélhetünk a bankkártyák elterjedéséről, nagyon alacsony szintű.
Pont a Paypal az, ami egyik módszerként véd a kártyás csalások ellen.
Én nem látom ezt közeli veszélynek, nagyobb esélye van annak, hogy elüt egy jármű.

[ Szerkesztve ]

(#18445) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

Változott a lakcímem, de csak úgy tudtam átírni,hogy töröltem a webkártyámat majd átírtam a címet de nem engedi újra hozzáadni. Lehetséges,hogy azért mert nincs rajta csak 280 huf?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#18446) Laca1212 válasza V/ (#18444) üzenetére


Laca1212
őstag

Rendben..megbeszéltük :C

(#18447) V/ válasza Kicsirics77 (#18445) üzenetére


V/
Topikgazda

Nagyon furmányos vagy, a lakcím átírható kártya törlés nélkül, kár hogy nem előtte kérdezted, sajna újból hozzá kell adnod, ez 400 Ft és újra érvényesíteni. (Legyen a kártyán azért 800 Ft)

[ Szerkesztve ]

(#18448) Kicsirics77 válasza V/ (#18447) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nem furmányosságból töröltem,előtte pedig olvastam de nem engedte a címet átírni addig amíg nem töröltem a kártyát,majd holnap lesz már rajta pénz és akkor hozzárendelem majd újra,azért be...hatják,hogy nem ment csak így.
Off: ebay meg folyamatosan hibát dob ha át akarom írni,érdekes módon a banggood rögtön engedte.
A fene sem érti ezt.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#18449) V/ válasza Kicsirics77 (#18448) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudom hogy akartad, de most Profile, Add or Edit Street Address és a My Profile, My personal info, Address, Update-el is bármire át tudtam írni.
Windows, Firefox.

(#18450) Kicsirics77 válasza V/ (#18449) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Ugyanígy próbáltam mint ahogy írtad is,win+firfox,nem véletlen írtam hogy olvastam infot előtte.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.