Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Plazmacucci válasza tocsek18 (#8050) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mikor ér véget a Breach? Még csak a második karakteremet taposom.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8052) tocsek18 válasza Plazmacucci (#8051) üzenetére


tocsek18
senior tag

(#8053) Szkütosz


Szkütosz
újonc

Sziasztok. Szeptember óta játszok a játékkal, és azóta eléggé függővé tett... :) Azonban nem tudom, mi is ez a béta kulcs. Tudna nekem valaki egy kis felvilágosítást adni, mert felmentem az oldalra, letöltöttem, azóta semmi problémám nincs a játék indulásával, semmivel.Már a második ligában játszok, az essence is hatalmas volt, nagyon ötletes, hogy a liga végén belefűzték állandóra... :)
De ez a Béta dolog nem igazán tiszta...

Köszönöm előre is... :)

(#8054) tocsek18 válasza Szkütosz (#8053) üzenetére


tocsek18
senior tag

régen mikor játék closed béta volt akkor kulcs kelett ahoz hogy játszhass
most azt jelenti hogy amikor behoznak egy új tartalmat pl most majd a 3.0-át vagy mikor act4et berakták előtte kulcsokat osztottak random a játékosok között akik elöször kipróbálhatták és tesztelhették az újdonságokat de aztán ugyan úgy bekerül élesbe, szóval semmi mást nem jelent csak egy előnyt ad hogy hamarabb kirpóbálhasd az újdonságokat a béta szerveren remélem világos

(#8055) Nordic válasza tocsek18 (#8054) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

szerintem megint lesz egy 10dodós belépő, mint a4 előtt volt

(#8056) tocsek18 válasza Nordic (#8055) üzenetére


tocsek18
senior tag

:D act4et én bemákoltam első körben kaptam de most ha nem kapok nem fogok venni majd valamelyik streamert nézem

(#8057) .OM.


.OM.
aktív tag

itt van belépő a PTR-re? :)

ex .Oldman.

(#8058) Plazmacucci válasza tocsek18 (#8056) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor nem feedbackeltél eleget, és ezért lett ilyen szar az A4, szóval a te hibád :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8059) tocsek18 válasza .OM. (#8057) üzenetére


tocsek18
senior tag

legutóbb napi random x kulcsot osztottak és lehetett venni pénzért is

#8058 aha meg a többi >1000 játékosé :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8060) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Köcsög játék nem küldi az unlock kódot.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8061) neocrux válasza Plazmacucci (#8060) üzenetére


neocrux
csendes újonc

Sziasztok! Engem az erdekelne, hogy mit lehet kezdeni a nagy itemleveles regaliakkal, sorcerer bootsokkal, ezekkel? mert az egyik nepszeru itemfilter folyamat jelzi oket, a fehereket. craftolni kellene vagy chance bagy mit? mert mar annyi van beloluk a ladaban es craftolni mindet eleg draga lenne....

(#8062) San398 válasza neocrux (#8061) üzenetére


San398
őstag

Az ilemlevel 84-től a vaal regalia-t érdemes craftolni, sok orb kell hozzá. A sorcerer boots pedig érdemes lehet chance orb-al, lehet belőle skyforth.

Kérdés: Tudja valaki miért ilyen olcsó az ex? Már 60 chaos-ért lehet venni? Előző ligákban inkább felfelé ment az ex ára, volt 70-80chaos is.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#8063) #81999360 válasza San398 (#8062) üzenetére


#81999360
törölt tag

Redditen sokan panaszkodnak arra, hogy megszaporodtak a botok, gondolom lehet összefüggés.

(#8064) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Righteous Fire totem buildet próbálta már valaki?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8065) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Nagyon hülye kérdés: át lehet valahol állítani, hogy CI-nál ne tele HP gömböt mutasson az UI, hanem üreset? Tudom, hogy egyéni ostobaság, de annyira megszoktam, hogy "amíg piros, addig még nincs baj", hogy egyre-másra meghalok csak azért, mert későn reagálok.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#8066) Mirman válasza Har_melin (#8065) üzenetére


Mirman
őstag

Ez nem lehetséges mivel nem üres a hp-d hanem mindig tele van . A maximum hp-d 1 és az éppen aktuális is 1 tehát fullon vagy. Esetleg kipróbálhatod hogy felveszed az Arcane Vision passívot ami a witch rész melett van jobbra a passzív fán . Ez a lightning radiust ( hogy mekkorát világít a karakter) life helyett ES-ből számolja. Ergo ha sötétedik a kép fogy az ES.

(#8067) Har_melin válasza Mirman (#8066) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Tudom, miért mutatja telinek, de láttam olyan videókat, amelyeken üres volt a gömb és csak az ES változott. Bár lehet, hogy azok nem CI, hanem extrém low-life karik voltak.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#8068) Nordic válasza Har_melin (#8067) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az csal extrém low life esetén olyan.

(#8069) tibee77


tibee77
őstag

Sräcok, probälta mär valaki a witch "stampede" buildet?Erdekelne, hogy kinek mennyire hatäsos a cucc.Epitgetem a karit, eleg jol haladok de meg mindig hiänyzik a dps.Nem minden "egy hit", egyenlöre.Itt van a karim.Elöre is köszi a segitseget.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8070) tocsek18 válasza tibee77 (#8069) üzenetére


tocsek18
senior tag

én nem csináltam ilyen buildot szóval nem értek hozzá de össze hasonlítva a forum buildel:

-mivel generálod frenzy chargekat?, ha nincs pénzed az uniq jewelre ott a Blood Rage skill gem
-nincs Dyng Sun uniqe flaskád
-wandodon is kevés a flat fire dmg
-cipődben ok hogy nincsennek 20as gemek de GCP-ket ne sajnáld már róluk azok is adnak dmget :D

(#8071) tibee77 válasza tocsek18 (#8070) üzenetére


tibee77
őstag

1:egyenlöre meg semmivel :D köszi, akkor az lesz a következö a vinktar mellett amit be kell szereznem
2:dying sun egyenlöre huzos, helyette van az onslaught-os flaska, a buildet kitalälo szerint is az jo alternativa amig nincs
3:ez az amivel nem vagyok teljesen tisztäban, mi is a flat fire dmg?van added fire dmg to spell, van rajta increased fire dmg, jo sok spell dmg mi az ami kene meg rä?
4:igen azokrol tudok, sajnos lassan fejlödnek, gondoltam megvärom mig 20asok lesznek azztän beadom az ärusnak egy gcp-vel hogy 20asok legyenek (sprolok a gcp-vel)

Köszi az eszreveteleket!

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8072) tocsek18 válasza tibee77 (#8071) üzenetére


tocsek18
senior tag

flat dmg az a x to x dmg ami a wandodod van

adds 14 to 27 fire dmg to spells

nah ezt kéne növelned persze a többi statot megtartva, nah meg még a kritet növelni abból sosem elég :D

(#8073) Har_melin válasza tibee77 (#8069) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ami nekem nem passzol:

- Kiraktad a Liege of Primordial-t, de csak egy gólemed van, az is Lightning és nem Fire, miközben az egész kari fire dmg-re épül.

- Most már késő bánat, nem tudsz mit csinálni, de szerintem ez jobb lett volna Templar/Inquisitor-nak. A csizma +1% incr fire dmg-et ad 20 strength-enként, neked alig van STR-ed, így elveszíted a beépített buffot.

- ellentmondok tocseknek, a crit-tel ne foglalkozz a wandon. Semmi plusz crit node-od nincs, a Cotrolled destruction eleve felezi a crit esélyt, ráadásul az Elemental Overload miatt nincs is multiplier rajtuk.

- a wandnál szerintem nézz körül, egy nagyobb flat "fire dmg to spell" értékkel szerintem jobban jársz, mint a spell dmg-el. Ennek a flat módosítónak akár a duplája is elérhető (a top az több, mint a háromszorosa a tiednek). Ha jól tudom, akkor a mechanika először a flat sebzéseket adja össze, utána szorozza fel a "+% increased (valamilyen) dmg" módosítóval. Az Abberath Fury 50-70 flat sebzést ad - a mostani plusz flat kb. +20-at ad ehhez (30-40%), ha a duplája lenne, akkor 60-80%-ra nőne.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#8074) tibee77


tibee77
őstag

Tocsek,Harmelin: Köszi a tippeket.Igen gondoltam, hogy a flat fire dmg azt az x-y dmg to spell, azert is kerdeztem hogy mi az ami akkor hiänyzik az enyemröl, hiszen van rajta.De akkor egyszerüen egy magasabb x-y ertek kell, ok.
Ahogy a build topic-jät ätolvastam, a crit chance az amit kell gyüjtenem, hogy az elemental overload sürübben procoljon, multiplier nem szämit.A strength a csukän (märmint a bonus hogy 8 strenghtenkent ad incr.fire dmg-et) meg tenyleg jobb lenne egy templar-nak, viszont itt ahogy a forumon is szämolgattäk, nem csak az a build lelke.A csuka nagyjäbol 40% firedmg-et oszt le, a maradek 60 eloszlik a cold es a lightning között.Ezert is variältam ät a skill tree-t ma, visszavettem a fire dmg-et ado node-okat es ätraktam (vagyis elöször mert mär azt is ätraktam, hogy megszerezzem a vaal pact-ot) elemental dmg-es passzivokra.Vegül azert inditottam a witchet mert lättam a sräcot, hogy milyen videokat csinält a buildröl es hät elegge meggyözö volt.Azt irta, hogy meg talän assassin-t lehet csinälni ilyen builddel, lifeosat meg ci-t is.En egyenlöre maradok az eredeti koncepcio-näl.Most solo-ban facerollolom mär t9et, konkretan megälläs nelkül futok a mapon es hullanak a mobok.Akkor van gond, ha veletlen a nagy rohanäsban szembe jön egy ele refis mob.Na akkor van para. :D

Ja a primordial kell, mert 2 golemmel megyek, fire-lightning.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8075) Har_melin válasza tibee77 (#8074) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

aha, amikor néztem a linkedet, akkor csak egy db lighning golem volt a cuccban, most már változott.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#8076) haller26


haller26
tag

Sziasztok. Köszönöm ismételten a sok segítséget, amit kaptam tőletek.Elég szépen alakul a bild,csak az a 4k hp kevés, ha fenn vannak a buffok màr 70k körül sebzek a totemekkel. Még egy 6l belly és majdnem kész vok. Anc. Facebreaker :R

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#8077) tocsek18


tocsek18
senior tag

(#8078) haller26


haller26
tag

Nem nagyon vagyok benne ebben a fizetős dologban,de úgy érzem eljött az idő, hogy beruházzak néhány láda helyre. Mi éri most meg a legjobban a ládák közül? Mit is takarnak az egyes fajták? Mivel nincs mastercardom,milyen opciók maradtak számomra ha vásárolni szeretnék? Egyenlőre ennyi, remélem értettétek mit is szeretnék? :B
Köszi előre is a válaszaitokat

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#8079) Plazmacucci válasza haller26 (#8078) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Volt valami super stash tab sale a napokban, az biztos megéri. Két prémium tabbal meg egy currency tabbal el lehet lenni.

tocsek,
Én úgy érzem a 2.6.0 ki fog nálam maradni, és majd 3.0-val térek vissza. Kicsit most sok volt egyszerre a game, beleuntam, hogy megint újra kezdjem.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8080) haller26 válasza Plazmacucci (#8079) üzenetére


haller26
tag

Megnézem ezt a csomagot, de ha tudsz válaszolnál a fizetéses dologra is? Köszi

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#8081) Plazmacucci válasza haller26 (#8080) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem tudom, én pay-pal segítségével fizetek, van kártyám. Hogy hogy nincs kártyád?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8082) haller26 válasza Plazmacucci (#8081) üzenetére


haller26
tag

Van csak maestro és nem mastercard sajnos.Vagy azzal is tudok fizetni?

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#8083) Plazmacucci válasza haller26 (#8082) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8084) Mirman válasza haller26 (#8082) üzenetére


Mirman
őstag

Paypalra regisztrálj fel a maestro kártyával. Én évekig azzal használtam mielőtt visa-m lett.

(#8085) haller26 válasza Mirman (#8084) üzenetére


haller26
tag

Köszi,majd megpróbálom,ha haza érek és remélem majd tart m3g a ládás akció. Ezelőtt nem használtam ilyesmit,de akkor biztonságoa a paypal is ezek szerint.Bár bevallom kicsit tartok tőle :((

"Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

(#8086) Har_melin válasza haller26 (#8085) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A láda akció kb. éjfélig él, ha venni akarsz valamit, akkor használd ki. Ha rászánsz legalább 10 dollárt, akkor most a 100 pontból kjön a currency tab + egy premium tab az üzleteléshez.

Normál és premium stash tab akció kb. havonta szokott lenni, de a futó liga végén mindig. A spéci tabokat, mint a currency ritkábban akciózzák.

A paypal pont annyira biztonságos, mint bármelyik banki rendszer. Egyik oldalon beregisztrálod a kártyádat és arról fel tudsz tölteni az egyenlegedre, ez a biztonsági rész. a másik oldalon az egyenlegedből vásárolsz, de éppen emiatt az eladó ott már nem látja a kártya adataidat.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#8087) Gothmog válasza haller26 (#8085) üzenetére


Gothmog
aktív tag

A mi időszámításunk szerint kb. holnap reggelig kitart még az akció (még 17 óra van hátra belőle a honlap szerint).

Én a helyedben Currency tab-et mindenképpen vennék. Ez hihetetlenül megkönnyíti a sokféle currency tárolását és menedzselését.
Ezen kívül erősen megfontolandó még a "Special Stash Tab Bundle" néven fent lévő tétel. Ezzel három ládahelyet kapsz: egy speciálisan az Essence-re, egy másik pedig a Divination Card-okra van szabva. A harmadik pedig egy prémium ládahely, amely azonban négyszer akkora, mint a normál stash tab-ek.

Azután, ha még marad kereted, akkor sima vagy prémium ládahelyek jöhetnek még, már tetszés szerint.

De ha mondjuk 200 pontból szeretnéd megoldani a dolgot, akkor én a 1×Currency (60 pont), 1×Divination (40 pont), 1×Essence (30 pont),1× Premium stash tab (30 pont) és 2×normal extra stash tab (40 pont), vagy az utóbbi tétel helyett esetleg még egy Premium stash tab összetételben vásárolnék.

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#8088) Har_melin válasza Gothmog (#8087) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Bocs, hogy belevau, de a divination és az essence tab fölösleges akkor, ha még csak gondolkozik azon, hogy bővítenie kellene. (Szerintem amúgy is, tényleg csak power playereknek éri meg)

Az essence tab-nál 30 pontért kap 108, CSAK arra használható slotot, miközben annak az esélye, hogy folyamatosan, mindegyik essenceből legyen 1-2 darabja, erősen tart a nullához.

A div card hasonló: nekem még mindig elfért az összes megkezdett paklim egyetlen tabon, a készeket meg úgy is beváltom. Ez ráadásul 40 pontba kerül.

A quad size premium tab pedig most pont annyiba kerül, mint 4 db normál premium, viszont a négy egyedi premiumot külön-külön felcímkézheti (1 alch, 1fuse, 1chaos, Egyedi, stb.) a quadot pedig csak egyben és minden cuccot árazhat be egyenként.

Ezzel szemben egy normál tab most csak 20 pont, egy premium 30 és ott azt pakol a 144 slotba amit és ahogy akar.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#8089) Har_melin válasza haller26 (#8085) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Ha a 200 pontos (20USD) csomagot veszed, akkor abból kijön 1 Currency tab (60), egy hatos normál tab csomag (110) és 3 db premium upgrade, amivel a hatos csomag három fülét prémiummá tudod alakítani (3x10=30). Szerintem most az akció alatt ez a leghatékonyabb és leggazdaságosabb megoldás.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#8090) Gothmog válasza Har_melin (#8088) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Persze, reálisan nézve teljesen igazad van. Csak ha már próbálta az ember az Essence-es és Divination Card-os tabot, akkor ugyanolyan "must have"-nek fogja érezni, mint a Currency-set :DDD Iszonyat könnyebbség, hogy csak ctrl-bal klikk és már megy is minden a helyére. Essence-eket fuse-olni (vagy éppen ellenőrizni, hogy miként állnak a kártyák) pedig csak egy-egy klikk.

De szerintem is egy Currency tab, valamint ha kereskedni akar, akkor legalább egy (de inkább kettő) sima prémium tab az, ami minimálisan kell. A többi már csak kényelem (igaz, olyan kényelem, ami hamar addiktívvá tud válni.)

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#8091) Har_melin válasza Gothmog (#8090) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

A currency-k saját tab nélkül irgalmatlan sok helyet foglalnak, ami így felszabadul. Az, hogy ráadásul áttekinthetőbb is, az a hab a tortán. A div cardból és az essence-ekből kötve hiszem, hogy akár együtt is egyetlen tabot megtöltene nála a készlet, ha most először fog vásárolni, innen kezdve értelmetlen pénzkidobás 70 pontot elverni olyasmire, amit nem használ ki.

Nekem a mostani ligában összesen 60 helyet foglalnak el a cardok és az essencek, vagyis a duplája is elférne még mindig egyetlen tabon. Ráadásul mindkét cucc random esik - attól, ha dedikált helye lesz a Hoarder-nek, nem fog többet találni belőle.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#8092) Gothmog válasza Har_melin (#8091) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Megint csak igazad van, de ugyanakkor nem vagyunk egyformák. Én például szeretem, ha minden remekül áttekinthető, és utálom a zsúfoltságot, vagyis azt, amikor a kártyák, vagy bármi más egymás hegyén-hátán terpeszkedik össze. Ennek megfelelően, bár kezdő játékos vagyok és egyáltalán nem kereskedem (elvből maga-találósan játszom), de per pillanat 25 fülön terülök szét (mindegyik jól kategorizált, egyértelmű, hogy melyikbe mi kerül), amit pár napja húztam összébb az összesen rendelkezésemre álló 32 stash tabről, mert azt már túlzónak éreztem magam is :DDD
Pl. amíg nem volt külön essence tab, addig is egy külön fülön szépen elrendeztem mindent, de amikor rájöttem, hogy többféle essence van, mint ahány sor (vagy éppen oszlop) van egy stash tabon, vagyis lettek, amik azonos sorba (vagy oszlopba) kerültek, az engem nagyon idegesített. Úgyhogy én például (mivel voltak még pontjaim a Minotaur majd Hydra támogatói csomagból, amivel megtámogattam a játékot) rögtön lecsaptam ezekre a spéci fülekre. De ez az én egyéni bogarasságom.

Viszont ha valaki szereti a rendet, mondjuk szintén támogatói csomagot vásárol, és marad rá kerete a pontokból, annak továbbra is nagyon ajánlom a kártyás és esszenciás fület is, mert igazán praktikusak.

Más kérdés, mint azt kibeszéltük, ha valaki most indít és minimál befektetést szeretne csak eszközölni, akkor a Currency stash tab a leghasznosabb, a kereskedéshez pedig kell egy premium stash tab.

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#8093) pruzsi


pruzsi
őstag

Hi!
Ötlet arra hogy ezt átültessük templarra?!
build

(#8094) tocsek18 válasza pruzsi (#8093) üzenetére


tocsek18
senior tag

mire gondolsz?:D
inquisitor?
egyszerű shadow kezdő ele dmget átrakod templar kezdő spel dmgre és profit kész a templar
vagy több str kéne új skill fával?
miért akarod templarból amúgy? Elementalist profilja nagyon opé

(#8095) tibee77 válasza pruzsi (#8093) üzenetére


tibee77
őstag

Lättam hogy irtäl a forumba is a templar miatt. :) Miert akarsz templart csinälni belöle?Csak a csukän levö strength miatt?Vagy nem szimpi a witch?Nagyon op ez a build, nekem sincs meg teljesen kesz, mert es cuccokat lehetne jobbakra cserelni, vagy shavronne-t 5l-röl 6ra cserelni, illetve a gemeket fejleszteni de mär igy is t11et lenyomom kb. mäsfel perc alatt.Persze csak akkor ha nincs ele reflect veletlen. ;] Eszmeletlen jo farmolos build lesz ebböl.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8096) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Van baj :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8097) pruzsi válasza tocsek18 (#8094) üzenetére


pruzsi
őstag

Azért mert volt egy skill reset utáni lvl90 templar ami üres volt, arra gondoltam ezt kipróbálnám.
Most spark lett belőle, de késöbb ha lessz élérhető plan rá kipróbálnám. Új karit nincs kedvem már húzni.

(#8098) kristof123


kristof123
őstag

Itt egy kis kiegészítés a téma összefoglalóhoz, esetleg alternatíva (kinek mi tetszik).

Magyar játékismertető, kérdezős topic [The Hungarian FAQ]

Üdv,
K.

(#8099) Ivanh válasza Plazmacucci (#8096) üzenetére


Ivanh
tag

Te, figyu, ez undorító... már a kislányom is észrevette (és fél) a játékban lévő rengeteg szadista elemtől., és az ebből eredő hanghatástól...
Kérte, hogy ne játsszam evvel a játékkal. :U
ritkán nagyítok rá a játékelemekre, inkább a statisztikát figyelem (ld. Orwell 1984) de most megtettem, és megdöbbentem, azon, hogy a gyermekemnek bántó lehet, amit már észre sem veszek... :Y
Valaki jelezhetné a cs. GGG felé. hogy kevesebb vérrel is beérjük.
Ja, meg az infantilis labirintus rendszer kiváltására is kitalálhatnának valami értelmeset.
És még a loot felvételére is, mert nem járja, hogy csak ötödszörre sikerül felvennem egy kib@szott wisdom tekercset. (ld. Diablo3)
Amúgy játszható, megítélésem szerint, jobb, mint a D3, és kiváló pihenésre, mikor épp nem EVEzem. :C

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#8100) Plazmacucci válasza Ivanh (#8099) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Te hol élsz? ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.