Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) Rizseslescó válasza Mirman (#8250) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Az a baj nagyon óvatosan kell vele játszani,mert amikor már azt érzem,hogy én vagyok "Krull a rettegett" és beleállok egy pofonba fekszik mint..... , a másik része,hogy nem tudok messze állni a pofozógépektől, mert nem működnek és sokszor kicsi ez a táv ahol még biztonságos. Nem úgy mint, PL. a flame blast totemnél ahol kis túlzással leraksz egyet a pálya elején és ha nem raksz többet a végéről még hallod ahogy pukkangat. A lényeg hiába futsz... :DDD

(#8252) Mihawk


Mihawk
újonc

Üdv, kezdő vagyok, az alábbi build-et követem, de néhány dolog nem világos.

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1609862

- Hogy tudja az Artic Armour, Herald of Ash és Hatred aurákat egyszerre használni? Nekem így 0 manám lesz és nem tudom használni a skilljeim.

- A Herald of Ash miért van bent kétszer is kül. itemekben?

- A build Flame Golem-et is ír, de ha jól számolom ez már több skill lenne, mint amennyi egyáltalán használható.

Köszönöm.

(#8253) Melorin válasza tocsek18 (#8225) üzenetére


Melorin
addikt

Single targetre mivel támadok? Gondolom ne cleave-vel.

(#8254) tocsek18 válasza Mihawk (#8252) üzenetére


tocsek18
senior tag

igen 0 manád lesz de az uniq Soul Taker 1hand axe miatt tudsz skillezni
azért van kétszer mert passz :D gondolom lvlingeli másikat
harmadik kérdést nem értem, golemet összekötöd blood magic gemmel és tudod idézni
olvasd el lentebb a LINKS AND GEMS részt

(#8253)
2hand Earthquake-al lvlingelsz majd amit megvan lvl38 Increased Area of Effect mehet cleave mellé és mehet a dualwield dara single targetre bossoknál cseréled Increased Area of Effect gemet Concentrated Effect-re

(#8255) Melorin válasza tocsek18 (#8254) üzenetére


Melorin
addikt

Nincs is earthquakem :D Jelenleg 2db axe-val darálok cleave-vel ha már pontokat tettem a dual wieldre.

(#8256) Mirman válasza Mihawk (#8252) üzenetére


Mirman
őstag

Nem kötelező minden skillnek kint lenni amit használsz , aurát egyszer benyomod , az bent marad aktívan.

(#8257) szmegma válasza Rizseslescó (#8251) üzenetére


szmegma
aktív tag

Olvagatom itt a totemes irasaid es mivel nekem is warchief buildem van (nem FaceBreaker) osszehasonlitaskent leirnam a meglatasom:
#6k hp, szoval nem valami sok
#22k armor ami mar kimaxolja az elerheto damage reductiont (90%)
#8 endurance charge
#immortal call 6 secig el
#rallying cry 27 secig el igy van 67mana/sec

Ezekkel a statokkal pl. a guardianek csak 3-4 egymas koveto utese tud megolni...
En 90es szint utan meg tudnam szamolni hanyszor halltam meg.

TV: JZ1000

(#8258) Rizseslescó válasza szmegma (#8257) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Szia, tudnál linkelni egy karilapot, ha más nem megmondod a felhasználó és karineved és rákeresek poén és ez nem az :DDD Énis tudom,hogy az abyssus a ludas, de nagyon kíváncsi vagy a karakteredre. Egyszerre működhet több war cry a karin?(az ascendancyból is ezt segítő pont van kirakva) Nem tudom sajnos hogy működnek a chargok és miképp lehet előhívni őket. Azt látom, hogy mikor ellövöm az enduring cry-t akkor 3 apró narancs gömböcske, gondolom ez is charge :U Majd megint átolvasom az összefoglalókat többször hátha megragad valami.

[ Szerkesztve ]

(#8259) Melorin válasza tocsek18 (#8254) üzenetére


Melorin
addikt

Honnan tudnék szerezni Earthquake gemet vagy másokat amiket még nem láttam a játékban? Egyelőre a vendoroknál nem találok, esni nem esett. Jó lenne minél hamarabb elkezdeni fejleszteni amíg még van értelme :)

(#8260) dave118 válasza Melorin (#8259) üzenetére


dave118
senior tag

Vegyél trade-en vagy: reward

... Ami ami, az az.

(#8261) tocsek18 válasza Melorin (#8259) üzenetére


tocsek18
senior tag

http://pathofexile.gamepedia.com/Skill_gem

kiválasztod amelyik gem kell utána görgetsz le még meglátod a Quest reward vagy Vendor reward-ot

hasznos oldal a wiki :D jobb fent bármire kereshetsz

(#8262) tocsek18


tocsek18
senior tag

NEIN

mekkora noob :Y :W :DDD

(#8263) simondr válasza tocsek18 (#8262) üzenetére


simondr
senior tag

nem igazán tudom ezt hova tenni, látja hogy van rajta 1 prefix, exaltot rádobja, megkapja a gg T1 flat ES-t még divineozza is, utána meg elpörgeti... wat?
legjobb hogy még t2 int is volt rajta, 30-40exért el lehetett volna adni, kemény

(#8264) tocsek18 válasza simondr (#8263) üzenetére


tocsek18
senior tag

lol

(#8265) simondr válasza tocsek18 (#8264) üzenetére


simondr
senior tag

:DDD :DDD

a minimum sys req meg kb erre elég: [link]

(#8266) szmegma válasza Rizseslescó (#8258) üzenetére


szmegma
aktív tag

FarBasszina
stats

Meg annyit fuznek hozza, hogy az ov es amulett az csere lesz amint vege a breach liganak, mivel ott tudtam jo aron szerezni.
Az ov Feastbind az amu meg jobb physical flat damages. Igaz, hogy az ovon van egy stat amit nem tudok kihasznalni, de az uj elmeletem szerint a tobbi stattal (foleg az also ketto), olyan szinten lesznek ujratoltve a flaskaim, hogy szinte folyamat fent kell tudjam tartani. Ugye jelenleg 20% a flask charge gain es nem olyan rossz, na most 50%-al vmi nagyon utosre szamitok.
A masik amin meg gondolkodom, hogy a gyururol le kene tekerni a 20% armort es mehetne inc chaos dam, mivel mint irtam boven megvan az dam red cap.
Ami meg hianyzik a 6L fegyo es az utolso gem egy masodik vaal haste, hogy az is folyamat rajtam legyen.

Ugy ahogy mondod, 2 warcry megy egyszerre az ascendancynak koszonhetoen.

[ Szerkesztve ]

TV: JZ1000

(#8267) Rabby7


Rabby7
csendes tag

Sziasztok
Úgy döntöttem kezdek egy Summoner karit némi magic findes beütéssel... :D
Fő pusztítás okozói meg a Flame sentinelsek lesznek, szépen a Tabula rasa kabátkában.:D
Megnéztem egy pár ilyen buildet és azt nem vágom hogy miért van az hogy van akik a faster projectile-t használják, van akik meg a faster castingot. Teljesen azt hittem hogy az utóbbi kell a Sentinelek mellé hogy nagyon gyorsan dobálják a tűzgolyóikat...
Mi a leg OP skilgem kombó szerintetek ami a legnagyobb pusztítást hozza ki belőlük?
5 gemmel számoljunk, a 6. az az item rarity, csak hogy loot is legyen... ;-)
(Ugyanigy a raise zombie mellett is lesz egy rarity... a másik kettő meg a minion speed+minion damage...vagy multistrike?melee spalsh? mi a best szerintetek?)
Köszi előre is!

Az élet egy nagy Kaland,vagy semmi!:D

(#8268) San398 válasza szmegma (#8266) üzenetére


San398
őstag

Kár hogy privát a karakter lapod pedig ránéztem volna én is! :K

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#8269) Rizseslescó válasza szmegma (#8266) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Tök jó, hogy ellinkelted , csak épp nem tudom megnézni a karikat, mert letiltottad. :C Amúgy biztos jók a cuccaid is :DD

(#8270) tibee77 válasza Rizseslescó (#8258) üzenetére


tibee77
őstag

Igen, mehet több war cry, konkretan enduring cry kell a vedelem miatt es rallying cry a sebzes es mana miatt.De a berserker ascendancy miatt meg fontosabbak ezek a warcry-ok mert kväzi 2 sec-enkent life flaskakent müködnek.Ez nagyon op dolog, persze sokszor ez is keves. ;] En is nagy totem fan vagyok, mär az 5. karit probälom breach-ben de mindig visszaterek a berserker warchiefemhez.Az en buildem 2h axe-s, vagyis kevesebb a sheet dps-em mint a facebreakernek, de a bleeding-poison kombo eleg durva sebzesre kepes, szal szerintem egy szinten lehetnek mapozäskor.Igaz vannak bossok akik ellen se a bleed, se a poison nem jo, ott konkretan köröket ver räm a te builded de igy is mär mindent lenyomtam atlason amit csak lehetett, na jo kiveve shapert nem, meg a hall of grandmasters-t de ott totemmel nem sokat erek. :N Nekem minden buffal ugy 30k armorom van de sokszor igy is papir vagyok, szoval vigyäzni kell, mäs jätekstilust követel meg egy totembuild.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8271) Rizseslescó válasza tibee77 (#8270) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Örülök, hogy ilyen tapasztalt szakikkal hozott össze a sors :R Én még csak most bontogatom a szárnyaimat, kb 1 hónapja játszom, akkor is pár órát hajnalban néha délután, egyszerűen több nem fér bele :O Te is Diablo3- t toltad ha jól emlékszem? :DDD Jó lenne,ha te esetleg ne adj isten még beszélgetni is szeretsz, és TS-n tarthatnál egy kis előadást. Akikkel szoktam dumálni nem ismerik és nem játszanak ilyen karival, érdemben nem tudnak róla nyilatkozni sajnos. Mondom, a legnagyobb problém, ha nem állok a totem s...ében akkor nem sebeznek, kicsi a táv, na meg forr a vérem és durr bele gáz , májd bálé halsz... :W Egy biztos, nagyon megfogott a kari de hydrára még nem megyek, hiába esett egy :((( Van az a dög.. meg nem mondom melyik mapon, egy spirit ami vmi zöld takonysugarat ereget, oda be se megyek, mert tuti halál.
Majd csak kitapasztalom egyszer a dolgokat és végre elérem a 90t is,ha nem h ;) alok ennyit

[ Szerkesztve ]

(#8272) Melorin


Melorin
addikt

Amióta a steames verzióját használom a PoE-nek azt tapasztalom, hogy minden nap amikor először indítom percekig kell várni a játék frissítésére. Ezalatt az idő alatt az SSD-re iszonyatos mennyiségű írás jön össze. Ez normális működés, nálatok is így van?

(#8273) Plazmacucci válasza Melorin (#8272) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Steam sokkal több mindent ránt le frissítés alkalmával .

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8274) Rizseslescó válasza Melorin (#8272) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Nekem is sokáig tölt, s mikor végre benn vok highgaten, lefagy minden és mikor nyomok egy gombot tejfehér lesz a képernyő és be kell rnom a játékot. Miután újraindítom rendesen fut.

(#8275) Melorin válasza Plazmacucci (#8273) üzenetére


Melorin
addikt

De nem a netről leszedés a sok hanem percekig 100%-on pörög az SSD-re írás.

(#8276) tibee77 válasza Rizseslescó (#8271) üzenetére


tibee77
őstag

Haha hät en pont nem vagyok a tapasztalt szakik köze sorolhato! ;] Szeptemberben kezdtem a jätekot es igen elötte nagyba ment a dio3. :D En San kollegätol tanultam sok mindent, ö magyaräzta el a dolgokat, szal neki jär a respect! :U Persze mehetek majd ts-re, ha van eppen szabad szero.Ezzel a totem dologgal meg annyi az egesz, hogy dodge-olni kell mindent, semmibe nem szabad beleällni.Olyan közelsegbe kell maradni, hogy meg müködjenek a totemek es persze közbe ne öljenek meg.Sokan azt gondoljäk, hogy milyen könnyü a totemesek elete, nem ök csinäljäk a nagy reszet a melonak meg stb. stb..Hät pedig nekünk folyamat rohanni kell, neha ällunk meg elnyomni a warcry-okat, mert különben meghalnänk.A plaza maprol beszelsz szerintem, ott annyi az egesz, hogy berohansz egy oszlop möge, azon nem megy ät az a zöld sugär es vedve vagy.Persze közbe/elötte ugy dobd le a totemeket hogy amig te sutyiba az oszlop mögött ällsz, azok csepeljek a bosst.Amugy sok endurance charge hive nem vagyok, mert mapon sok mobbal nagyon fasza tud lenni a sok charge, de ha mär csak a boss van, akkor nem fogsz chargeokat szerezni.(hacsak nincsenek mindig kis minionjai akiket leölhetsz, hogy ujratöltsd a flaskäidat)Hydra meg...Hät igen, az a legnehezebb guardian nekem is.Alapbol a totemek utäljäk a cold dmg-et a chill meg a fagyi miatt.Ugrälhatok en össze-vissza tul breach alatt is, a totemek ugy belassulnak a cold dmg-töl, hogy rossz nezni.Hydra-näl ez van detto, csak ott meg kb 1-2 hitet birnak a totemek szal az tenyleg egy szopatos boss.A lenyeg, hogy mindig közel legyel hozzä, probälj a häta möge kerülni mig ö lövöldözi a szarjait, akkor a totemek jol csapkodni tudjäk.Nälam detto ugyanigy volt ahogy nälad, mindig fejjel rohantam a falnak, ugrältam be a tömegbe.Persze felelegesen, mert nem az a dolgom.Ha kitapasztalod akkor menni fog ez tuti, csak gear kell hozzä.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8277) bazsi83vp válasza Melorin (#8275) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

Ha megnézed a mappáját, találsz ott egy Content.ggpk nevű fájlt ami ~12 giga méretű, frissítésnél ezt írja újra. Mivel ez lineáris írás (nem 10000 apró fájl) annyira nem öli az ssd-t. De ha gondolod, az NTFS tömörítés ~9,8 gigásra csökkenti jelenleg és ennyivel is kevesebbet ír, lassítani meg sztem nem lassít.

(A másik verzió lehet nem így nézett ki telepítés után, nem tudom, de akkor gondolom a pathofexile.com-ost használtad előtte)

(#8278) szmegma


szmegma
aktív tag

San398, Rizseslescó nem en tiltottam, sztem ez alapbol igy van beallitva. Most nezzetek meg.

[ Szerkesztve ]

TV: JZ1000

(#8279) tibee77 válasza szmegma (#8278) üzenetére


tibee77
őstag

Jo kis builded van, en is gondoltam mär rä, hogy csinälok egy starforge-os totemeset.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8280) Rizseslescó


Rizseslescó
aktív tag

Srácok, jön valami újdonság, mert hajnalban kidobott és azóta nem tudok belépni?

(#8281) szmegma válasza tibee77 (#8279) üzenetére


szmegma
aktív tag

Miota poe-zok szinta csak totemes buildem volt es nem ez az egy, viszont kijelenthetem, hogy szamomra a legeffektivebb.
Szoval ne tartson semmi vissza, hogy csinalj egyet.

TV: JZ1000

(#8282) tocsek18


tocsek18
senior tag

rip szerver

(#8283) Melorin válasza tocsek18 (#8282) üzenetére


Melorin
addikt

Én hajnalban is és most is tudok játszani :F

(#8284) tocsek18


tocsek18
senior tag

már jó most behalt az egész egy 20percre :D honlap se volt elérhető kivágott mindenkit DE már jóó

(#8285) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Ismét kampó valami nem okés mostanában nagyon! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#8286) szmegma


szmegma
aktív tag

Az 1% increased Chaos Damage per equipped Corrupted Item implicit az beleszamitja a skill gemeket is ha corrupted?

TV: JZ1000

(#8287) Nordic válasza szmegma (#8286) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Corrupted item nem gem.

(#8288) szmegma válasza Nordic (#8287) üzenetére


szmegma
aktív tag

Ettol feltem, koszi

TV: JZ1000

(#8289) tibee77 válasza szmegma (#8281) üzenetére


tibee77
őstag

Idäig azt hittem, hogy a 2 Axe, facebreaker variäns buildeken kivül nincs elet a warchief totemnek.Lättam, mär starforge-os buildet, de az kaom-mal volt ezert kellett oda a 6linkes szarforgato.Neked nem lenne szükseged rä ugye?Ja amugy tukohama-s facebreakert probältad mär?Mennyire effektiv a facebreakeres illetve a 2h-s buildek mellett?

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8290) szmegma válasza tibee77 (#8289) üzenetére


szmegma
aktív tag

Szamitasba vettem a kaomot de az egyetlen pozitivuma (+ 400 life a jelenlegi melleshez viszonyitva) eltorpul amellett amit egy jo mellessel osszehozok + 2 warcry meg 2 vaal haste skillt is hasznalhatok.

Azon a tukohama izen mar gondolkoztam, de elobb egy spell totemes animate weapon buildet epitek meg. Majd utana johet tukohama ha marad meg exaltedem...

TV: JZ1000

(#8291) tibee77 válasza szmegma (#8290) üzenetére


tibee77
őstag

Eleg op cuccnak tünik, ad totemet,totem sebzes, vedelmet.Ha lesz idöm akkor egy olyat en is összerakok meg.Most egy starforge-poison-st buildet csinälok.Remelem ez is bevälik, jo lenne mär shapert lenyomni. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8292) Mihawk


Mihawk
újonc

Cruel fokozaton a Labirintus megcsinálása nem 4 pontot ad az Ascendancy skill fára? Mert én csak két pontot kaptam, úgy mint normálon.

(#8293) simondr válasza Mihawk (#8292) üzenetére


simondr
senior tag

normal - 2
cruel - 2
merci - 2
uber lab - 2pont

sum: 8

(#8294) pruzsi


pruzsi
őstag

Vélemény észrevétel stb várnék,ki melyik mellett teszi le a voksát és miért.

Chieftain Flameblast Totem-Non-Crit+Elemental Overload LVL90 +3 TOTEM

VS

Inquisitor Flameblast Totem-Crit LVL 85 +2 TOTEM

(#8295) Nordic válasza pruzsi (#8294) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Egyértelmű Inquisitor, már csak az ignore resist miatt is.

(#8296) tocsek18


tocsek18
senior tag

With the help of these journalists, we will announce our long-awaited 3.0.0 expansion on Tuesday, February 14 (US time). Two days later, on Thursday the 16th, we will announce full details of our upcoming 2.6.0 challenge league, which will begin on Friday March 3 (US time). The release date of 3.0.0 is currently not decided, but it's likely that the Beta will start at some stage during the second half of the 2.6.0 challenge league.

We've been working on this 3.0.0 content since we released The Awakening in 2015 and are really looking forward to sharing it with you

:C

(#8297) simondr válasza pruzsi (#8294) üzenetére


simondr
senior tag

kipróbáltam az inquisitort critesként, nem annyira jó, flameblast critje 5.0 :/
Chieftan+ fáról fire pen + fire pen gem, én erre szavazok.

ha már itt tartunk én is véleményeket kérnék:
mit szólnátok egy olyan buildhez hogy Chieftan + fireball, ele overload, blood magic, +3 fire staff, clear mind.
csatolok hozzá késöbb egy fát is, nekem nagyon szimpatikus igy látatlanban.

[ Szerkesztve ]

(#8298) simondr válasza simondr (#8297) üzenetére


simondr
senior tag

fa

(#8299) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Avatar Of Fire hogy működik? Megéri Infernal Blow mellé?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8300) simondr válasza Plazmacucci (#8299) üzenetére


simondr
senior tag

minden damage 50%-át tűz sebzéssé alakitja, ha neked az infernal blow 50%-ot átalakit, akkor az avatar of fire átalakitja a maradék 50-et tehát 100% fire sebzés lesz a base damagedböl.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.