Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38701) tibee77 válasza Siriusb (#38699) üzenetére


tibee77
őstag

Teszek majd fel több videot, hogy lassad hogy megy nalam.ilyenek mint mino meg masik guardianok 2-3 secig tartanak, sebezni nem is tudnak nagyot ram.ahkgy a gearedet nezem, van1-2 jo cuccod de pl övön 0 cdr van, cipön ugy szinten.asszem a 2ön együtt 20 %nak kell lennie es akkor legalabb 30%kal több a dmg.aztan ahogy nezem nem is jo tattook vannak rajtad, kell par tattoo stun ellen, akkor kell 5db mark effectes (ez szinten bikazza a dps-t), es a legfontosabb a +1 projectileos tattook, amiböl 2t meg is duplaz a warriors tale jewel.ergo a te karidon legjobb esetben is csak olyan 6 proj van ha jol szamoltam unique enemy ellen, nekem meg 12...az ha nem is szo szerint dupla dps de mondhatjuk kb. annak.melle meg jön a cdr hianya, 30% dps, es ahogy neztem egyetlen cuccodon sincs liferegen igy nem is hiszem ,hogy az rf mükodik.az rf szintugy több mint 30% dps, es emelle meg vaal rf-et is be lehet kapcsolni ami meg overkill ismet 30%-40% között van.ha ezeket mind összeadjuk akkor nekem több mint 3szoros a sebzesem.persze nem muszaj annyit költened ra de mondtad hogy van meg penzed, gondoltam ralocsolod mindet.akkor lesz egy nagyon tuti karid, mert igy nem az igazi.a timeless jeweled milyen modokat ad?azon kb a legfontosabb hogy kapjal 5%os phys to fire modokat , amikkel közel 100%at atalakitanad a bejövö phys sebzesnek es attol lennel ultra tankos.ja es ahogy nezem spell suppression-öd is csak 94%, az baj, mert spellsupp akkor eri igazan meg ha 100%on van.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.