Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) cousin333 válasza karaj (#1363) üzenetére


cousin333
addikt

Van valami közöd a magyar nyelvű telepítőhöz? Csak mert kijött az újabb build (b8501):[link]. Ebben kijavították a kódolás hibáját. A telepítő teljesen jó, leszámítva, hogy a munkafázisokat (file-ok törlése, új file-ok másolása...stb.) angolul írja ki.

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#1402) karaj válasza cousin333 (#1401) üzenetére


karaj
csendes tag

Igen, a telepítőt is én fordítottam, de a hibás kódolást az Operások rontották el...
Az angol szövegek pedig az InstallShield részei, ezeket nem tudom lefordítani, meg van néhány magyar szöveg is az elején az InstallShieldből, amin nem tudok változtatni.
Lásd még [link]

Ismerd meg az Operát! http://magyaropera.blog.hu/

(#1403) cousin333 válasza karaj (#1402) üzenetére


cousin333
addikt

Sejtettem, hogy az Install Shield részei. Gratulálok a fordításhoz. Mondjuk nem néztem meg tüzetesen...:)

"We spared no expense"

(#1404) Nedudgi válasza doc (#1398) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

nekem is fent van a flashplayer. Meg jó helyre mutat plug-ins könyvtár is. Dob egy hibaüzenetet hogy a ''libnp.so'' :F nem lelhető fel. Ezt is csak ''néha''...Egyébként meg nem megy a flash hibá van a pligenek között...:F

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#1405) erdoke


erdoke
titán

Nálatok működik a linkek külöböző színű aláhúzása? Nálam a legfrissebb b9 alatt sincs semmilyen aláhúzás, pedig ott a pipa mindkettőnél, illetve a színt is próbáltam állítgatni. Persze 8.54 alatt rendben van.

A legjobb aláírás a héten

(#1406) cousin333 válasza erdoke (#1405) üzenetére


cousin333
addikt

Nekem Opera 8.54-el sem megy a dolog, csak ha user style-t állítok be. De akkor meg nagyon szétesik az oldal.

A feedeknél érdekes módon megváltozik, ahogy kell...

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#1407) erdoke válasza cousin333 (#1406) üzenetére


erdoke
titán

Nálam a Google keresés tipikus, 8.54-nél kék vagy piros az aláhúzás, 9b-nál nincs is aláhúzás.

A legjobb aláírás a héten

(#1408) kymco


kymco
veterán

Én már teljesen elfeledtem a firefoxot, mióta operázom :) Nagyon meg vagyok elégedve vele. A bétáknál egy-egy hiba előjött, de ez belefér....
A notebookom 16:9-es és a böngészéskor nagyítás nélkül nehezen olvashatóak a lapok. Az opera nagyítása igen jó, mind a firefox, mind az ie alapú kütyük bénán nagyítanak, szétesik a honlap képe, összecsúsznak az oszlopok stb....
ettől kezdve van nálam opera időszámítás. Most linux alól is operázok....

www.refujvaros.hu

(#1409) cousin333


cousin333
addikt

Váááá! :)

Megjött az OPERA 9 FINAL!!!

Ez a 8501-es build. A várakozásnak vége :). Bár kissé úgy érzem, elsiették a kiadást...

Hír itt: [link]
Letöltés itt: [link]

"We spared no expense"

(#1410) kymco válasza cousin333 (#1409) üzenetére


kymco
veterán

:C

www.refujvaros.hu

(#1411) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Nektek is feldobal ablakokat itt a PHn, hogy le akar tolteniFlash swf (gondolom a reklamokat) fiajlokat? Mar a beta is csinalta, a final nekem mar csak egyszer kerdezi meg.

A 8.5x nem csinalta....

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#1412) kymco válasza MichaelSD (#1411) üzenetére


kymco
veterán

Az egyik gépemen igen, de ott 8.xx-et használtam tovább ezért, a többinél nem (három másik). Én is kiváncsi lennék, hogy hogyan lehet kiírtani ezt a folyamatos kérdezgetést....

www.refujvaros.hu

(#1413) cousin333 válasza MichaelSD (#1411) üzenetére


cousin333
addikt

Régebben csinált ilyet. Most nem csinálja. Egyelőre... :)

Jéé, új funkció... :) Ha egy oldal valamilyen tartalmát jegyzetbe teszitek, akkor az oldal legközelebbi betöltésénél közvetlenül a feed ikon mellett megjelenik egy jegyzet-ikon, amire kattintva megnyitja az oldalhoz tartozó bejegyzést... A világot nem váltja meg, de azért nem rossz, hogy ilyet is tud :).

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#1414) MiQ válasza kymco (#1412) üzenetére


MiQ
csendes tag

Üdv!

www.adobe.com-ról Macromedia Flash Player-t kell feltelepíteni.

MiQ

(#1415) cousin333 válasza MiQ (#1414) üzenetére


cousin333
addikt

Szerintem fennvan nekik. De azért a legfrissebb sose árt ;)

"We spared no expense"

(#1416) MiQ válasza cousin333 (#1415) üzenetére


MiQ
csendes tag

Nekem is fent volt, de ez oldotta meg a problémát...

(#1417) MichaelSD válasza cousin333 (#1415) üzenetére


MichaelSD
őstag

A hülységem nem ismer hatérokat. És valóban nem raktam fel, mert tegnap reinstall volt. Sorry.

De beta flashsal is csinálta! :P

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#1418) kymco válasza MiQ (#1414) üzenetére


kymco
veterán

Úgy emlékszem, hogy felraktam, de megnézem otthon....

www.refujvaros.hu

(#1419) karaj válasza cousin333 (#1409) üzenetére


karaj
csendes tag

Valamint hír itt is, csak éppen még nem került ki a főoldalra, éppen bogarásznak a blog.hu-n: [link]

Ismerd meg az Operát! http://magyaropera.blog.hu/

(#1420) modd3r


modd3r
őstag

Szvsz. nagyon elkapkodták a kiadást a fiúk... :(

(#1421) cousin333 válasza modd3r (#1420) üzenetére


cousin333
addikt

Szerintem is. Csak nem tudom, hova sietnek. IE7 még messze van, a FF2 még inkább. Mondtam én, hogy a 9.23 már használható lesz ;].

Mindenesetre én letöröltem a régi 8.54-et és végképp ezt tettem meg alapértelmezett böngészőnek, ami azzal járt, hogy a levelezésemet is áthelyeztem. Eddigi tapasztalatok:

- nagyon hiányoltam egy egyszerű, célratörő Opera Migration Tool-t, ami képes lett volna az általam kívánt beállításokat (beállítások, ablak-elrendezés, levelek, jegyzetek...) átmenteni a régi verzióból, mert ez a ''felülírom az új mail mappát a régivel'' nem túl elegáns, és nem is hiszem, hogy mindenkinek triviális..

- lap megjelenítési hibát eddig itt találtam: [link], a képek elcsúsznak jobbra. De a topikok alapján még jópár layout bug maradt :(.

- A levelező szűrőkkel voltak problémáim, amíg úgy szűrtek, ahogy szerettem volna

- miért nem tudja a jegyzeteket importálni??? Később rájöttem, hogy be kell másolni a notes.adr file-t, ami alapesetben nem is jelenik meg az új telepítés után, de akkor is...

- a magyar menü jó szélesen terül el. Ez nem hiba, csak érdekesség.. :)

-#1413

- nem értem, miért kell ennyire együtt kezelni a feed-eket és a leveleket. Számomra ez két külön kategória. Ahogy az is zavar, hogy osztott képen (felül a levelek, alul a konkrét levél) az lenne a jó, ha a konkrét feednek kevés hely jut, mert nem is kell több, leveleknél viszont pont fordítva. De ha egyik helyen elállítom az osztó pozícióját, akkor a másikban is megváltozik. Arról nem is beszélve, hogy miért lett szélesebb az osztó csík... :(

- magyar fordításban egyelőre nem láttam hibát, gratulálok a készítőjének! :R

Röviden ennyi, most ismerkedünk... :))

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#1422) karaj válasza cousin333 (#1421) üzenetére


karaj
csendes tag

Szerintem is elsiették a kiadást, nekem pl. a proxyn át se jut a végleges Opera, még beta1-et használok, abban még ment... :(
És sok más kisebb hibát is láttam már. Ez a felugró flash letöltés mi a bánat itt a fórumon? Eddig nem volt gondom a flash-el. Ráadásul letöltöttem, elindítom a telepítőt, végigrohan egy csík, aztán eltűnik és semmi több. Nem igazán értem... :F

Ismerd meg az Operát! http://magyaropera.blog.hu/

(#1423) karaj


karaj
csendes tag

''While we really like Opera 9, its many features are somewhat esoteric for
most people who simply want a good, secure browser. For that we recommend
Firefox 1.5. But for the technically adventurous, Opera 9 will shine.'' : [link]

Hurrá, sikerült egy igazi Firefox fant találjanak, hogy értékelje az Operát. Fantasztikus ... :(( :(

Ismerd meg az Operát! http://magyaropera.blog.hu/

(#1424) L3zl13 válasza karaj (#1423) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Jah, túl sok funkciója van az Operának. Ezért aztán tegyük fel a fapados FF-et...
Az már más kérdés, hogy a userek nagy része még felrekja utánna az össze létező és nem létező kiterjesztést... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#1425) MichaelSD válasza karaj (#1422) üzenetére


MichaelSD
őstag

Felraktem az Flasht az Adobe oldaláról és nem volt ilyen gondom azóta(ld. fent).

Mondjuk a widgetek tök feleslegesek.

Cnet reviewtól mondjuk nem meglepő..

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#1426) modd3r


modd3r
őstag

Index is jól lehúzta...
[link]

(#1427) Goose-T válasza karaj (#1423) üzenetére


Goose-T
veterán

Érdekes. A FF 1.5 ehhez képest egy tetűlassú trágyadomb, még Adblock-kal is lomhább az Operánál. Ráadásul eddig úgy tűnik, megoldották a proxys-kiakadós problémát, most már nem állnak le véletlenszerűen maguktól az oldalak betöltés közben fehér képernyővel.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1428) zabla


zabla
aktív tag

kezdek meghülyülni ezektől a flashes előugró ablakoktól...ráadásul a flash újratelepítése se segít :O
aztán pl ctrl-n-re nem új fül jelenik meg, hanem új ablak, fene se érti ezt...bár ezt valahol tuti be lehet állítani

szerk.: flash megoldva egy kis gondolkodással:)

[Szerkesztve]

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#1429) LukE válasza karaj (#1423) üzenetére


LukE
veterán

hmm. ez a gaz. Ok, olyan nincs, hogy ''fuggetlen'' tesztelo/cikkiro, de miert varja el, hogy pont ugy viselkedjen egy frissen installalt masik bongeszo, mit az altala bekonfigol, hasznalt, kiegeszitett FF?
Komparalja mar egy frissen telepitett IE, FF, Mozilla (van meg belole fullos netes csomag?) es egy Opera hasznalhatosagat legyen oly kedves. Nyamind1...

Foleg, hogy mas embereknek mas kell. En polo vagyok olyan allat, hogy wandot kikapcsolom, videokat ha lehet nem bongeszo pluginnel akarok nezni(szvsz ''kivul'' jobban kezelhetoek, le lehet menteni, stb), pdf-et is bongeszon kivulrol (ezt a tobb hely miatt, meg 1280-ban is).

Flash nekem nem problemazik.

ja, ha nem baj, az ajanlodat kicsit leroviditve/atirva kiraknam a radikalmod-ra ([link]). Termesztesen link megy az oldaladra is :)
BTW ''opera: ''-bol van 5 fele :)


@zabla -> a 9 billentyukombinacioi megvaltoztattak, hogy jobban hasonlitson a tobbi brózerre. Vissza lehet konfigolni, de eddig meg en is lusta voltam ra.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#1430) cousin333 válasza modd3r (#1426) üzenetére


cousin333
addikt

Mutass már nekem egy nem fikázós Index cikket. Köszönöm :).

"We spared no expense"

(#1431) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

nah fölraktam a 9-est, jó pofák ezek a widgetek, de úgysem fogok egyet sem használni hosszútávon...

az meg hogy mit írnak az operáról, teljesen hidegen hagy, már több mint 2,5 éve használom, nem tudnék más böngészőt megszokni utána, minden olyan fapadosnak hat..jah, ha az ember megszokja a jót:U
Bugróka-t meg egy vicc az operához képest...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#1432) LukE


LukE
veterán

lehet az opera leallitasa es a search.ini bantasa nelkul modositani a szörcsöket?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#1433) erdoke válasza MichaelSD (#1411) üzenetére


erdoke
titán

Nekem nem csinált ilyet soha, mindig a legújabb Flash Playert használom.

A legjobb aláírás a héten

(#1434) CsendesMark válasza MUŁĐER (#1431) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

dettó, jók a widgetek, de egyenlőre úgynéz ki énsem használom majd sokáíg őket!

örülök hogy kijött a 9es final, de remélem hamar kijön a magyar is, és akkor terjeszthetem tovább a operát :)



[Szerkesztve]

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#1435) cousin333 válasza karaj (#1423) üzenetére


cousin333
addikt

Na, én is elolvastam ezt az okosságot. Néhány dologban igazat adok neki, de van benn jó néhány pontatlanság, lehúzási szándék, meg némi FF mentalitás. Nevetséges például, hogy megdícsérik (the good) a widgeteket és a bittorretet, majd sajnálkoznak, hogy túl sokat tud, és tulajdonképpen mekkora hülyeség és értelmetlenség a bittorrent és widget támogatás :(((.

Mivel alapból minden benne van, ezért éppenhogy ezt kellene ajánlani az átlagfelhasználónak, mert nem kell mindenféle kiterjesztések után kajtatnia. Az meg nem hatja meg ez egyszeri felhasználót, hogy az FF-hez le lehet tölteni speciális feladatokra kiterjesztéseket. Azok a kiegészítések, amik az FF-et közelítik az Opera tudásához eleve többféle verzióban léteznek, külön művészet megtalálni az optimális kombinációjukat, ráadásul rendesen belassíthatják az FF indulását. Nem is beszélve arról, hogy egyes sufni extension-ök elbarmolják az addig jól működő böngészőt, és amúgy is sűrűn frissítgetik őket. Az FF alapelve az lenne, hogy vegyél egy csupasz alapböngészőt, és aggasd fel rá azt, amire szükséged van. Ez mind nagyon szép, csak sok sebtől vérzik. Egyfelől ez azért van így kitalálva, hogy a böngésző minél kisebb helyet és memóriát foglaljon. Viszont az Opera telepítője kisebb, mint az alap FF-é :) és memóriát sem fogyaszt többet. A kiterjesztések jellegükből adódóan általában csak félig-meddig illeszkednek a böngészőbe, bár a jobbak kétségkívül sokat dobnak a használhatóságon.
''Érdekes'', hogy az Opera elrejti a nem használt funkciókat (pl. menüben), ezzel is az egyszeri usert segítve. Én például, ha nem tudnám, hogy tartalmaz beépített IRC-t, nem is tudnék róla, mert soha nem használom, és nem tűnt fel, hogy van. Ezen kívül a legegyszerűbben testreszabható böngésző a külsejét tekintve. Vicces, hogy a cikk azt emlegeti, hogy kicsi a készítői bázis miatt csak néhány skint kínál az Opera honlapja. Megnéztem, jalanleg 422 skin közül választhatnék. Aki ennyiből nem talál magának, az csináljon egy sajátot... Nem beszélve arról, hogy az Opera alapesetben sokkal jobban néz ki, mint az FF, ami olyan ''open-source-os'' (vö. Open Office külső megjelenése), erre a cikkíró az RSS olvasóba köt bele. Ja, és ami még fontos, az FF-hez letöltve a - nyilván milliónyi - skint, folyton újra kell indítanom a böngészőt, ami baromi idegesítő tud lenni. Kiterjesztésekkel, azok frissítéseivel ugyanez a helyzet. Ellenbe naz Operában azonnal aktiválhatók a skinek és a widgetek.

Az FF eddig istenített about:config opciója is kipipálva az opera:config bevezetésével ;).

Egyszóval a bonyolultságot vetik a szemére, holott az Opera telepítője kisebb, több funkciót tud (nem egy közülük nagyon hasznos, az FF user telepítés után rohan az őket megvalósító extension-okért, egy részük alapból rejtve marad, nem is beszélve arról, hogyha Operában nem lennének alapból mondjuk mouse gesture-ök, akkor azt sem tudnám, mik azok és azt sem, hogy milyen hasznosak), rendkívül egyszerűen, és gyorsan testreszabható (pl skin csere, amit a böngészőn belülről logikusan lehet megoldani és nem kell egy honlapot meglátogatni érte), alapból könnyebben átlátható felületű és gyorsabb is, mint az FF.

Ehh, ennyit erről... :) Dohogás off.

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#1436) Elrood


Elrood
őstag

Upgrédeltem a 8.54-s operámat 9-sre.

Tapasztalatok: Widgeteket utálom, torrent kliens nem kell. Mintha gyorsabb lenne a 8-s verziónál. Tetszik, hogy ha tab fölé eresztem az egérkurzort, megjelenik a tab tartalma kicsinyítve.

Tehát használom tovább:).

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1437) cousin333 válasza LukE (#1432) üzenetére


cousin333
addikt

Igen. Tools -> Preferences résznél van Search fül. Na itt. Sajnos most nincs előttem Opera 9.

Mondjuk azt sajnálom, hogy a search-eket egyesével, megerősítés után lehet csak kitöröni :(.

"We spared no expense"

(#1438) Armahun


Armahun
addikt

A torrent nekem se kellene!
De hol lehet kilőni?
:F

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1439) derossi


derossi
aktív tag

na én is beizzítottam az operámat.nekem elsőre bejön.tetszik hogy ebben végre tényleg nincsenek előugró ablakok.
viszont több lapot hibásan jelenít meg pl a www.roxy.hu -t meg se nyitja.
sebességben szerintem még elmarad vetélytársainál.
de összességében pozitívan látom .

(#1440) cousin333 válasza Elrood (#1436) üzenetére


cousin333
addikt

Címsorba beírod: opera:config
Gyorskeresőbe meg azt, hogy thu, és pipát tesztel a második beállításhoz is, majd Save. Így már Ctrl+Tab-nál is lesznek kis előnézeti képek :R.

Widget és BitTorrent a legjobban hype-olt finciók, de szerintem a content block, a site preferences és a gyors kereső-hozzáadás sokkal többet ér. Próbáld ki ezeket is ;).
Nem is beszélve az átdesignolt hibaüzenetekről :R. Bár nem tudom, hogy hogyan jött az ötlet az alapvetően kék színséma pirossal vegyítéséhez, de amúgy tetszetős...

Jobban belegondolva részint visszavonnám a Migration Tool hiányára onatkozó korábbi kejelentésemet, bár nem tudom, mennyire helyettesíti ezt a telepítő Upgrade Previous Version opciója.

"We spared no expense"

(#1441) LukE


LukE
veterán

jujj, megijedtem, valahogy magyar lett az operam. de szerencsre mar helyreallt a rend.

derossi -> a roxynak most /pillanat szerver oldali adatbázis hibája van, ez már csak nem az opera bűne? :D

Arni -> Alt-P, Haladó fül, Letöltések, szedd ki a pipát az opera által megyitott fileok elrejtése mellől, és utánna keresd meg a listában a torrenteket, klikk rá, és állítsd be ahogy szeretnéd.

cousin333-> az se rossz megoldas...

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#1442) cousin333 válasza Armahun (#1438) üzenetére


cousin333
addikt

Címsorba beírod: opera:config
2. ''témakör'', 2. beállításból kiveszed a pipát -> save.

derossi: Arra a honlapra gondolsz, ami azt írja ki, hogy: ''Could not connect to database.''? Mert az nekem IE alatt sem jó :).
Érdekes, szerintem meg gyorsabb, mint az IE vagy az FF...

LukE: Szerencsére akkor még nem jön el a világ vége ;].

Még az kimaradt az előző hosszú gondolatmenetemből, hogy falra mászok attól, hogy az FF alapból nagyon sokszor új ablakot nyit új tab helyett. Azt meg már meg sem említem, hogy kis popup (pl. IWIW fénykép) esetén az egész ablakot ''leméretezi'' :B.

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#1443) modd3r válasza cousin333 (#1430) üzenetére


modd3r
őstag

Ott a pont... :(

(#1444) cousin333 válasza modd3r (#1443) üzenetére


cousin333
addikt

Sőt, magukhoz képest egész pozitív: pl. ''Az Opera 9 kezelőfelülete valamivel átláthatóbb, mint a Firefoxé, és a használata roppant egyszerű, mivel minden funkcióhoz van billentyűparancs, egérmozdulatokkal is lehet navigálni, és minden személyre szabható.''

"We spared no expense"

(#1445) cousin333 válasza LukE (#1441) üzenetére


cousin333
addikt

Ez az Alt+P egész érdekes :D. Valahogy nem szoktam meg, hogy az Operát billentyűzetről irányítsam (fene se tanul bill. kombókat, pláne, ha az Opera folyton megváltoztatja ;]). Ott az egér, gesture-ökkel szinte mindenre jó :R.

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#1446) LukE válasza cousin333 (#1445) üzenetére


LukE
veterán

majd menukben fogok boklaszni? nooormalis? :D
ja, gyujtoszenvedely:
[kép]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#1447) Armahun


Armahun
addikt

Koszi a segetseget már egy pipát sem találok meg egyedül! :B

A a flases oldalak nem műkszenek a player telepítése után sem!
Úgyérzem marad a régi, had dolgozzanak még a fráfok rajta.

furcsáltam is, hogy felajánlotta az elején, hogy frissítse, vagy tegye új helyre!


[Szerkesztve]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1448) LukE válasza Armahun (#1447) üzenetére


LukE
veterán

ugyan ott, mint a torrent file tipusnal, az swf kiterjesztesueknel az van beallitva, hogy a Shockwave Flash plugint hasznalja?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#1449) cousin333


cousin333
addikt

Elismerésem az Operának, nagyon tetszetős a Widget letöltő oldal. :R

Ezt már próbáltátok? [link] Nagyon pihent :). Eddig 14 a rekordom...

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#1450) Armahun válasza LukE (#1448) üzenetére


Armahun
addikt

igen

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.