Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

lenne egy kis problémám az operával Bővebben: link közben meghtaláltam az operás topicot:U ha valaki tud segítsen én nemtalálom a megoldást:(

(#502) Bash válasza <>jana<> (#501) üzenetére


Bash
őstag

A topic-ot töröltem, ahogy te is észrevetted, a kérdésnek itt a helye. De gyorsan meg is válaszolom. Néha előfordul hogy nem töltődik be az oldal, vagy egyes CSS elemek rendesen, ilyenkor egy reload mindig megoldja a problémát.

http://bashtravel.com/

(#503) <>jana<> válasza Bash (#502) üzenetére


<>jana<>
senior tag

sajnos nem oldja meg a problémát,az ujratelepítés sem oldotta meg:( itt egy kép a hibáról Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#504) <>jana<> válasza <>jana<> (#503) üzenetére


<>jana<>
senior tag

senkinek nincsen ötlete? nálatok normálisan jelennek meg a cikkek?

(#505) crab válasza <>jana<> (#503) üzenetére


crab
senior tag

ha az outpost-ban van reklámszűrés, vagy külön progit használsz erre, akkor 99% hogy az okozza.:)

(#506) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

így kéne kinéznie Bővebben: link és így jeleníti meg az opera Bővebben: link

(#507) <>jana<> válasza crab (#505) üzenetére


<>jana<>
senior tag

lehet ez volt a baj,kikéne ürítenem valahogy a gyorsító tárat hogy biztos legyen...nemtudjátok hogy kell? :):B

(#508) Nimrod válasza <>jana<> (#507) üzenetére


Nimrod
addikt

Tools -> Preferences -> Advanced fül -> History

(#509) <>jana<> válasza Nimrod (#508) üzenetére


<>jana<>
senior tag

thx

(#510) ABnormal válasza <>jana<> (#509) üzenetére


ABnormal
őstag

jana,tuti,hogy a tűzfal okozza,néhány oldallal korábban én is megkérdeztem ugyanezt :D nálam is ez volt a gond,ugyanazt a tűzfalat használjuk :) kapcsold ki a z options-plug-ins-ADS-t ...

ja,most néztem a dátumot.... :))

[Szerkesztve]

(#511) ABnormal


ABnormal
őstag

Bővebben: link

[kép]

ez mitől lehet? egyszercsak eltünt a HWSW kis képe a kedvencekből és a HardwareOC képe jelent meg...az opera nem szereti a hwsw-t? :D

[Szerkesztve]

(#512) zana


zana
csendes tag

Sziasztok!

Lenne 2 kérdésem:

1. hogyan lehet beállítani hogy a könyvjelzőket ne nyomja össze, hanem rendesen legyen kiírva és ne ... legyen a vége. Először ilyen volt csak frissítettem az operát és utána nem tudtam sehol ezt beállítani :(

2. hogyan lehet úgy gombokat cserélni hogy ne kelljen másik skin-t felrakni


THX

(#513) Dr_Hengelhof


Dr_Hengelhof
csendes tag

Sziasztok!
Nekem most a legfrissebb verzió van fenn, és az egyik fórumban, az üzentküldésnél ezt a hibaüzenetet kapom: Failure in submission of form. Session timeout.
IE-ben simán megy. Az Opera 8 bétánál simán megy.
A bétánál meg az a gondom, hogy az üzenetküldő ablakban, ha kijelölök egy szót formázásra, akkor a BB kódok kezdés/lezárás- jelét, nem a szó elejére/végére kerülnek, hanem a egymás mellé a szöveg aljára.
Ez a hiba az IE-nél nincs, az Opera 8.02-nél nincs.
Így most vagy egyszerre használom a két féle operát, vagy az az IE-t, amit nem szeretek annyira.
Még annyit, hogy az Opera 8.02 vel nem tudtam belépni ide. Kiírta, hogy sikers bejelentkezés, és visszadobta a login képernyőt. Sütik engedélyezve.

[Szerkesztve]

Az igazság nem más, mint a képzelőerő hiánya.

(#514) balco válasza ABnormal (#511) üzenetére


balco
aktív tag

Nekem 3 oldalnál a ph! ikonja van... passz!
Mondjuk engem nem zavar!

(#515) Dr_Hengelhof


Dr_Hengelhof
csendes tag

Most vettem észre, hogy hiányzik, vagy nem tudom hová tették, a hírolvasó menüt. (RSS)

Az igazság nem más, mint a képzelőerő hiánya.

(#516) ifsnow!


ifsnow!
csendes tag

opera 8.2-m van, és nem megy a java! :O
hogyan tudom beállítani?
Bővebben: linkez alapján nem sikerült!
help légyszi!
txh!

örökké fogok élni! eddig sikerült... :)

(#517) Winner_hun


Winner_hun
félisten

naez a letöltéseknél a mínusz hogy jött ide? amúgy - ~55k-ról kezdte aztán -14273 k-n fejezte abba a ''letöltést'' de nem töltötte le a fájlt, hanem megszakadt. Ez azután volt hgoy újracsatlakoztam a netre. Ötlet?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#518) Winner_hun


Winner_hun
félisten

naez a letöltéseknél a mínusz hogy jött ide? amúgy - ~55k-ról kezdte aztán -14273 k-n fejezte abba a ''letöltést'' de nem töltötte le a fájlt, hanem megszakadt. Ez azután volt hgoy újracsatlakoztam a netre. Ötlet?:F Bővebben: link

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#519) Winner_hun válasza Winner_hun (#518) üzenetére


Winner_hun
félisten

up

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#520) Winner_hun válasza Winner_hun (#518) üzenetére


Winner_hun
félisten

:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#521) Winner_hun válasza Winner_hun (#518) üzenetére


Winner_hun
félisten

:O:O:O:F:F:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#522) LukE válasza Winner_hun (#518) üzenetére


LukE
veterán

lehet, hogy a weboldal nem tamogatja a folytatast. nehany oldal nem engedi, hogy csak ugy nekiallj tolteni egy direkt linket.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#523) Winner_hun válasza LukE (#522) üzenetére


Winner_hun
félisten

Guru3D-ről töltöttem le vagy 100 fájlt az operával és mindegyik lejött ennek kivételével de volt másik is ami megállt de azt tudtam folytatni:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#524) LukE válasza Winner_hun (#523) üzenetére


LukE
veterán

hat passz. probalj retransfer-ni.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#525) Winner_hun válasza LukE (#524) üzenetére


Winner_hun
félisten

az lett, letöltöttem újra. mindenesetre érdekes, olyan, mintha vissaztöltötte volna afájlokat:DD mármint a -5**** kb/s miatt

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#526) Nimrod


Nimrod
addikt

Na ez csúcs. :DDD

Bővebben: link

(#527) cousin333


cousin333
addikt

Hi everybody!

Ingyenes Opera kódok a reklámok miatt aggódóknak:

Bővebben: link

ui.: Az Opera 10. szülinapja alkalmából, egyenesen az Operától!

Azt hiszem, csak ma él az akció, úgyhogy hajrá!

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#528) ArGab válasza cousin333 (#527) üzenetére


ArGab
őstag

Tényleg működik, töltse le mindenki, aki szeretné!

Csak egy email címet kell megadni hozzá.

(#529) pojakcs válasza cousin333 (#527) üzenetére


pojakcs
senior tag

Működik. Thx!

Üdv: Csaba

(#530) domedee


domedee
senior tag

Nem tudom, mennyire tudtok róla, de azért közzéteszem. Én is most akadtam csak rá:
Itt lehet találni egy jó kis időjárás panelt a met.hu-ról
Bővebben: link, az utolsó az ;)

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#531) tildy válasza cousin333 (#527) üzenetére


tildy
nagyúr

Még ma is élt:
'' Ma, azaz aug. 31-én éjfélig (középeurópai idő) ingyenesen regisztrálható az Opera böngésző. E-mail megadása, submit és íme a kód. Bővebben: link''

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#532) tildy


tildy
nagyúr

Vége az osztogatásnak. Hüpp, hüpp.De lett pár kódom:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#533) Dr_Hengelhof


Dr_Hengelhof
csendes tag

Újabb parajelenség.
Bővebben: link
Esetleg van valakinek ötlete, hogy ezt miképpen tudnám opera alatt működésre bírni?


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Az igazság nem más, mint a képzelőerő hiánya.

(#534) tildy válasza Dr_Hengelhof (#533) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, ahogy látom nem w3c szabvány (bár lehet tévedek) sőt, mindenütt azt javasolják , hogy ne használja az ember:
Bővebben: link
Bővebben: link

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#535) Dr_Hengelhof válasza tildy (#534) üzenetére


Dr_Hengelhof
csendes tag

Köszönöm, és a linkeket is.
Sajnos ami a marquee helyettesítésére találtam java-scripteket, mind több tíz sorból áll, (ellentétben ennek az 1 sorával) és még nem jöttem rá a paraméterezésére... Ez olyan, mint ágyúval verébre lőni.Na mindegy, ez van.
Amúgy érdekes módon sokszor van az, hogy az Opera valamit másképpen jelenít meg, mint pl. az IE.

Az igazság nem más, mint a képzelőerő hiánya.

(#536) Nimrod válasza Dr_Hengelhof (#535) üzenetére


Nimrod
addikt

Ez ugyanígy volt régen az IE és a Netscape esetében is.

(#537) berVi


berVi
senior tag

heló. nem vok operás, csak kipróbáltam, annyira nem jött be, mint mondjuk ff, de hamarabb használnám mint ie-t:D

amúgy meg kösz a fejlesztőknek az ingyen serial-ért:DDD

[Szerkesztve]

(#538) Sanya


Sanya
nagyúr

adblockot honnan szerzek hozzá? nem a reklámcsík zavar, mert kaptam a szülinapon ingyenes reget, hanem a weboldalak reklámjai. esetleg más pluginek?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#539) tildy válasza Dr_Hengelhof (#535) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez amiatt van, mert az Ie magasról ... a szabványra.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#540) LukE válasza Sanya (#538) üzenetére


LukE
veterán

Bővebben: link
vagy kezzel filter.ini szerkesztese. Bar ahoz elobb egy masik inibe is bele kell turni.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#541) Sanya válasza LukE (#540) üzenetére


Sanya
nagyúr

köszi

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#542) yossarian


yossarian
aktív tag

sziasztok, 8.02-es operát használok, de sokszor csinál olyat, hogy meggondolja magát és nem tölt be semmilyen oldalt, hiába frissítek, hiábanyomogatok a linkekre. be kell zárnom az operát, majd újra elindítanom, és akkor pöccre megy minden. mi a túróért csinálja ezt? és hogyan lehet a problémát megoldani?

(#543) T. Almeida válasza yossarian (#542) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Segíteni sajna nem tudok, de én pont ezért álltam vissza az Opera 7.54-re. Ezzel a verzióval sose volt gond.

(#544) yossarian válasza T. Almeida (#543) üzenetére


yossarian
aktív tag

a 7.54-es tudja a levelezést, esetleg a mouse gesture-okat? át lehet minden menteni a 8-asból a korábbi verzióba?

(#545) T. Almeida válasza yossarian (#544) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Igen, tudja mindkettőt és át is lehet importálni a Bookmarkokat, ha erre gondoltál.

(#546) yossarian válasza T. Almeida (#545) üzenetére


yossarian
aktív tag

igen, többé-kevésbé :)
a levelezért is át lehet menteni valahogy? vagy csak szimplán másoljakát mindent?

(#547) T. Almeida válasza yossarian (#546) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Fogalmam sincs, bocsi :)
Kb. 10 percig használtam a 8-ast, ez idő alatt kb. 2x kivágott.

(#548) yossarian válasza T. Almeida (#547) üzenetére


yossarian
aktív tag

meg lehet csinálni :) a kontaktok importálhatók, a levelek, meg simán másolhatók a megfelelő mappából a megfelelő mappába.
jó a 7.54, csak a füleken lévő kis x-et hiányolom nagyon.... nem lehet valahogy meghekkelni? :)
ja, meg a címsorból nem legördülő kis menü amiben benne vannak a könyvjelzők is. no az hiányzik még

[Szerkesztve]

(#549) T. Almeida válasza yossarian (#548) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Minek az a kis x? Egér görgővel klatty a fülre és már be is zártam :)

(#550) yossarian válasza T. Almeida (#549) üzenetére


yossarian
aktív tag

bazz, tényleg. királyság :))
:R

tudsz még ilyen trükköket? :DDD

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.