Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32034) chros válasza janos666 (#31964) üzenetére


chros
őstag

Nos, egy bajom van madvr-rel a jelenlegi TV-nken, hogy "csak" statikus tone mapping van 700/900 nits alatt. Es ezert hasznalom az LG DTM-et.
(Csatoltam a jelenlegi beallitasokat.)
Mar leirtam tobbszor: de nem tudok mashogy gondolni HDR10-re, mint csak (!) a DV kompatibilitasi retegere (es itt filmekre gondolok, Netflix tartalomrol fogalmam sincs).

Csak kene nagyon a DV support PC-re ... :) De valami okbol kifolyolag senkit sem erdekel. De miert van ez? A levedett szabvany miatt???

(#31971) jookomak : "nem azért adnak ki új fw-t, mert rossz a tv. Pont fordítva! Túl jó, ezért el kell cseszni valamivel. ;]"

:D Es meg az is lehet, hogy igazad van! :D

(#31991) janos666 : "C8 DolbyVision módban még a 05.10.35-ös beta firmware-el is bebuktatja a sötétszürkéket"

Koszi az infot!

(#32017) janos666 : "a B8 is megörökölte a TRC csúsztatásokat (bebukó sötétszürke), viszont nem kapta meg az egyéb villogás javításokat. Így ott nem olyan jó ötlet 04.10.31-re, vagy magasabbra frissíteni."

Csak egy kis javitas: mivel a B8 szamozasa el van tolva +5-10-el, igy az utolso firmware a 4.10.36, amiben a feketek meg jok. De mivel ezt a verziot nem lehet publikusan letolteni sehol sem (s csak (?) ARC kompatibilitast javitottak/rontottak el benne), igy a 4.10.25-ot linkeljuk.

(#32032) sati : "olcson veszek egy 55 LG-t ... egyelore meg mindig jo a kis 55' kalibralt VA tv"

Csak egy tanacs: en 55 IPS-rol valtottam (ami meg mindig jol muxik), s nem tudtam volna meret valtas nelkul igazolni a kiadott hatalmas osszeget :)
Magyarul, vegyel majd olcso 65-ost!
Es a HDR-tol majd leesik az allad, teljesen mas vilag!

madvr-rel pedig majd keress minket nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.