Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) beis-compo válasza D0zeR (#850) üzenetére


beis-compo
tag

Mitôl lesz egy bot vizálló vagy nem-vízálló? Gondolom egyik se cukorból van. Vagy van ami nem ALU és elrozsdásodik? Fenn marad a vízen?

(#852) D0zeR válasza beis-compo (#851) üzenetére


D0zeR
tag

Igen hogy fenn maradjon a vizen és hogy a sós víz ne kezdje ki...

(#853) cibere11


cibere11
tag

Üdv!
Kis kamerát keresek olcsón jót szépet :D (felvétel minősége szép legyen)
Főleg kocsiban lenne fixen de néha betenném a vízbe is.Tudja a folyamatos felvételt és gyújtással induljon a felvétel.
Ezek gyanúsan olcsók.Talán hamisítványok?
http://www.ebay.com/itm/SJ5000-12MP-Ultra-HD-1080P-Waterproof-Action-Camcorder-Sports-DV-Camera-Car-Cam-/391478455408?hash=item5b25ef2c70:g:tYYAAOSwnFZXWiIU

http://www.ebay.com/itm/Full-HD-1080P-SJ5000-12MP-Car-Cam-Waterproof-Sports-DV-Camera-Action-Camcorder-/401129216302?hash=item5d652a192e:g:hu8AAOSwie5XTOfN

Köszönöm.

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#854) Michele válasza D0zeR (#850) üzenetére


Michele
tag

Én vettem egy fémet, egy hétre nyaralásra tengerre sós vízbe.
Tönkre se ment :R

Ilyen

De itt meg kapod töredék áron amit szeretnél :R :

GearBest

(#855) D0zeR válasza Michele (#854) üzenetére


D0zeR
tag

Köszönöm :)

(#856) Attila444 válasza Michele (#854) üzenetére


Attila444
aktív tag

Pedig pont ez bírja a legkevésbé a vizet, amit linkeltél.
Tőlem ezt szokták vinni nyaraláshoz, eddig mindenki meg volt vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#857) Pityu. válasza mimey (#847) üzenetére


Pityu.
nagyúr

A sógorék vették,nem tudtam kihúzni,belőle,hogy honnan vette de nem zárom ki ,hogy az ebayről rendelte egyenesen.De szerintem ezzel már nem tud mit kezdeni,gondolom már pár hónapja rendelte,ilyenkor már lehet nincs visszatérítés,de tényleg egy nagy kalap szar az egész kamera,az árát sem mondták de annyit sem ért az biztos,itthon inkább vehettek volna sj4000 ret inkább 25EFt ért de a sógor mindig spórol aztán jön a pofára esés.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#858) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Udv all

Vegre ravettem magam es vennek egy SJ valamit mivel sokat nem koltenek ra igy nagy valoszinuseggel 4000 wifi lenne.. a kerdesem az h kepet is tud kozvetiteni wifin vagy csak vezerelni lehet (rec start stop)?
regen nezegettem ilyen kamerakat csak nem emlekszem melyik volt SJ vagy Yi?
A 4000 es a 4000+ kozott van akkora minosegbeli kulonbseg h megeri a +10-15e (30-45) ftot?
vagy ha tudok szerezni ebben az arban (40korul) 5000X elite-t akkor inkabb az? :F :F

Segitsetek eloszlatni a szurke felhoket a fejemben.. :K :U

:R :R

V esetleg Lamax?

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#859) Michele válasza Devil Smile (#858) üzenetére


Michele
tag

Itt vegyél :
GearBest

Itt van teszt róla mit vegyél :
2. rész
Meg itt:
1 rész

Képek át mennek wifin is , legalább is az EKEN tudja, igy valószinüleg az SJCAM is :R

(#860) Aureal


Aureal
senior tag

Sziasztok!
Ismerősöm keresne olyan, akár fejre is rögzíthető wifis kamerát, mely élőképet képes a wifin közvetíteni TeamViewer alkalmazásnak online megtekintéshez, mint egy webkamera pl.
Tudtok ilyesmiket, mert a wifis sportkamerák igazából ahogy nézem csak androidos szarokra játszák át a már felvett anyagot?

(#861) Zola007


Zola007
veterán

Keresnék olyan,
- legalább HD felbontású kamerát
- amit tökéletesen lehet webkameraként Skype, stb-hez is PC-n használni
- Windows 7 és Win 10 alatt
- árban max 20e Ft
- van közeli /makrószerű fókusz-állása

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#862) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Csak egy rövid kérdésem lenne: ezek a gépem jobb minőségű fényképet tudnak készíteni, mint a mai telefonok? Pl. Huawei P9 vagy Samsung S6?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#863) Michele válasza NandorHUN (#862) üzenetére


Michele
tag

Felejtsd el :DD
Egy mai telefon a földbe döngöli :DD

(#864) Peugeot308


Peugeot308
csendes tag

Sziasztok!

Erről mi a véleményetek?

[link]

Melyik lenne jobb választás,a linkelt vagy egy Eken H9-es?
Előre is köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#865) cris78 válasza Peugeot308 (#864) üzenetére


cris78
őstag

ÉN az Ekenre szavazok.
Ha meg kell aksi akkor érdemes figyelni, hogy mikor lesz készleten.
Igen sjcam aksi és ez jó az Ekenhez....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#866) Peugeot308 válasza cris78 (#865) üzenetére


Peugeot308
csendes tag

Köszönöm szépen a választ!
Miért éppen az Eken-re szavaztál?
A linkben szereplőről van esetleg info?
Vagy csak gagyibbnak tűnik?

(#867) cris78 válasza Peugeot308 (#866) üzenetére


cris78
őstag

Szerintem az nem eredeti.... de majd jönnek és megmondják a többiek. Nekem Eken van.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#868) zedok


zedok
senior tag

Hello!

Honnan lehet most beszerezni eredeti Eken H9-et?

Köszi!

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#869) cris78 válasza zedok (#868) üzenetére


cris78
őstag

Nekem Banggood-ról van.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#870) zedok válasza cris78 (#869) üzenetére


zedok
senior tag

Köszi, berendeltem onnan én is.

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#871) ricsike24


ricsike24
tag

Hello.Napokban vettem egy Toshiba Camelio X Sport kamerat.Egy bajom van vele olyan mintha nem lenne jo a fokusza.Minden video olyan homalyos eletlen ha 720p.be videozok akkor is ha 1080p.be.Van tippetek mi lehet a baja?Elore is koszi

(#872) ricsike24


ricsike24
tag

Szerintetek egy uj firmware megoldhatja a dolgot?Elore is koszi

(#873) ricsike24


ricsike24
tag

Kiprobaltam hogy frissitettem de semmivel nem lett jobb talan egy hangyanyival.Valami otlet vagy segitseg?

(#874) beis-compo válasza ricsike24 (#873) üzenetére


beis-compo
tag

Talán tényleg nem jó a fókusza. Vidd vissza, hisz csak pár napos.
Másik verzió, hogy szétszeded és beállítod a fókuszt magad, ez esetben ugrik a garancia. Én így jártam egy SJ4000-el, mármint hogy életlen volt a képe, egy másik példányhoz képest. De ennél nem nagy kunszt beállítani, lepattintottam az elôlapot, és azonnal ott az optika, rádugtam HDMI-vel TV-re, és egy pár méterre lévô kontrasztos mintára állítottam be. Most jó. Meg engem nem izgat a garancia.
Tiednél szerintem macerásabb.

[ Szerkesztve ]

(#875) ricsike24


ricsike24
tag

Nem uj a kamera.Egy ismerostol vettem.Csinaltam vele 720p 60fps videot feltoltom holnap youtube.ra es belinkelem.Nekem meg soha nem volt ilyen kameram nem tudok mihez hasonlitani.Szetszednem de a neten sehol nemtalaltam hogy hogyan lehetne sajnos.Koszi a gyors valaszt

(#876) beis-compo válasza ricsike24 (#875) üzenetére


beis-compo
tag

Ha élességet akarsz mutatni, akkor 1080p videót tegyél fel, elég pár másodperc is, valami kontrasztos dologról, pl. nappal egy kerítés vagy téglafal pár méterre.

(#877) ricsike24 válasza beis-compo (#876) üzenetére


ricsike24
tag

Oke.Meglesz delelott megcsinalom es linkelem.

(#878) ricsike24


ricsike24
tag

https://www.youtube.com/watch?v=DfzolNjw8cI&feature=youtu.be

(#879) beis-compo válasza ricsike24 (#878) üzenetére


beis-compo
tag

Habár direkt azt írtam hogy legalább pár méterre legyen valami, de a sarokban így is látszik, hogy teljesen életlen a kép távol is, közel is. El van állítva a fókusz.
Ezekben az optika egy M12 finom-menet (0.5mm emelkedés) csatlakozással van a helyén, tehát azt kell ki vagy becsavarva az élességet állítani. Elôször kifelé (nehogy túlcsavard, neki a szenzornak), ha nem javul akkor befelé, miközben HDMI kábellel egy nagyobb TV-re van kötve az élôkép. Az hogy ez hogyan állítódott el, tippem sincs. Nekem nem volt ennyire durván életlen az említett kamera képe, csak éppen hogy. Ha sikerül élesre állítani, akkor egy csepp (NEM pillanatragasztóval!) sûrû ragasztóval vagy körömlakkal lefixálni.
u.i.:
Az is lehet, hogy valahol hatalmas pofont kapott a kamera, és az optikában sérült/elmozdult/tört valami, és lehetetlen lesz beállítani Ekkor sincs veszve minden, ebayról rendelhetô pót-optika kb. 1500 Ft-nyi áron. De nem hiszem hogy ez lenne a gond.

[ Szerkesztve ]

(#880) ricsike24 válasza beis-compo (#879) üzenetére


ricsike24
tag

Koszi a gyors valaszt!Semmi nem latszik se a tokon se a kameran hogy esett volna vagy ilyesmi.Szetszednem de tenyleg semmi infot nem talaltam hol lehetne.Nem tudsz esetleg valami szervizt vagy ilyesmit aki ilyenekkel foglalkozik?Elore is koszi

(#881) beis-compo válasza ricsike24 (#880) üzenetére


beis-compo
tag

Sajnos nem.

(#882) ricsike24 válasza beis-compo (#881) üzenetére


ricsike24
tag

Koszi szepen az eddigi segitsegedet is.

(#883) beis-compo válasza ricsike24 (#882) üzenetére


beis-compo
tag

Szívesen. :)
A lehetôségeid szerintem:
-Visszaviszed az eladónak hogy bocs de nem felel meg.
-Ismerôs, vállalkozó szellemû/mûszaki vénájú valakivel szétszedeted, ô beállítja.
-Te magad szeded szét, ha van rajta csavar és van szerszámod hozzá. (YouTube a barátod, nézz ilyen videókat elôtte, mire kell figyelni, pl. optika épsége)

[ Szerkesztve ]

(#884) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gondolkozom egy VR-kamera összerakásán több kisebb, olcsó akciókamerából. Ezek lennének a követelmények:

#1: kiváló képminőség 1080p60Hz-en
#2: szinkronizálhatók legyenek a kamerák (genlock, azaz a frame-ek legyenek szinkronban, ne csak a felvételindítás)
#3: darabonként 100$ alatti ár, uis a teljes VR felálláshoz 12db kamera kell (:Y). Ergo gopro 3-akból még használtan is egy vagyonba kerülne összerakni a cuccost.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#885) ricsike24 válasza beis-compo (#883) üzenetére


ricsike24
tag

Toltottem meg fel vele videokat mindegyik 1080p 60Fps

https://youtu.be/o1GdH1uPqic

https://youtu.be/a9IMlDovWdo

(#886) Bazs87


Bazs87
tag

Sziasztok!

Van itt valakinek Gitup Git2 camja? Valaki létrehozott már vele kommunikációt Galaxy S5-tel? Milyen android appal?

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#887) beis-compo válasza ricsike24 (#885) üzenetére


beis-compo
tag

Összeveted mások által feltöltött (azonos típussal készült) videóikkal, látod hogy köszönô viszonyban sincs az élesség (bár amiket most megnéztem, szintén nem voltak túl acélosak, de azért már a kamera elektronikája is felelôs).
Nyilván ragaszkodsz a készülékhez (én már visszavittem volna az eladónak), reméljük nem adtál túl sok pénzt érte.

(#888) ricsike24 válasza beis-compo (#887) üzenetére


ricsike24
tag

Beszeltem egy sraccal o javitott mar par gopro kamerat ilyen hibaval azt mondta mindegyiknel lencse csere kellet.Annyit mondott vigyem el megnezi (o legalabb tudja hova es hogyan kell nyulni) probal rajta alitani (azert penzt nem ker)es ha ugy se lesz oke akkor kell a lencse csere.Azt mondta olyam 15ezer korul lesz hozza lencse.Remelem lehet rajta alitani.25.000Ft volt.Koszi a segitseget majd ha valami fejlemeny lesz irok

(#889) beis-compo válasza ricsike24 (#888) üzenetére


beis-compo
tag

Ennyit én nem költenék rá. Az optika mint írtam, nem ennyire drága.
Vehettél volna ennyiért egy eredeti új hazai garanciális SJCAM kamerát. Szerintem.

(#890) ricsike24 válasza beis-compo (#889) üzenetére


ricsike24
tag

Tudom.Hat meglatjuk hogy mi lesz vele csak az ilyen aru sjcam nagyon nem egy szint ezzel a kameraval maximum az 5000x elite de az mar boven tobb ennel meg ha lencset is kell cserelni.A lencse nem tudja a srac se hogy mennyi a 15 ezer a gopro lencsejenek az ara.

(#891) beis-compo válasza ricsike24 (#890) üzenetére


beis-compo
tag

Hát, én most néztem pár azzal a kameratípussal felvett videót YT-n, nem reprezentatív mintányit, és persze lehet hogy mindet elrontották feltöltés elôtt, de nyomában sincs a legolcsóbb SJ kiskamera felvételeinek. Ha gondolod dobok át privátban nyers felvételeket az enyémmel felvettek közül, ítéld meg magad. (nekem a legeslegolcsóbb SJ4000-van, még wifi sincs rajta, mert amire kell oda felesleges.)

(#892) ricsike24 válasza beis-compo (#891) üzenetére


ricsike24
tag

Nemtudom en nem akarok ebbe belemenni mert nem is ertek hozza es nagyon amator vagyok.Nekem arra kell hogy mikor megyunk adriara viz alatt hasznaljuk, a jovo evi eskuvonkhoz es par videohoz, hogy ne kelljen mindig a digitalis fenykepezot cipelni.Ezt a ajanlottak ismerosok meg a Sony.t es a GoPro.t de hat az a Sonyval egyutt nagyon draga annyit nem szanok az egeszre.Rosszul erint hogy atvertek vele de majd csak lesz valami megoldas.Nem szolom le az Sjcam.et sot azt akartunk venni parommal.Az en hulyesegem volt.Ha be tudja alitani amit remelek (marmint hogy csak ennyi a baja) akkor megcsinaltatom de ha sokba kerulne akkor veszek az sjcam odalarol egy 4000.et vagy 5000.et.Sot egy masik forumba ajanlotak egy 5000et 23.000Ft.ert 1ev sjcam magyarorszagi garival.

(#893) Michele válasza Bazs87 (#886) üzenetére


Michele
tag

A leírás alján van két link APK

GearBest

De ide is be linkelem :

FN CAM APP Download for Android:

FINALCAM APP Download for Android:

Nem próbáltam .

:R

[ Szerkesztve ]

(#894) repvez


repvez
addikt

Mostanában melyik az a kamera ami a legjobb ár/érték aránnyal bir Max 50k-ig? és melyik amivel figyelni kell mert hamisitják .A szoftveres frissitések miatt nem mindegy.
Az eken márka most eléggé jónak néz ki a leirások alapján, de a valóságban is tudja, vagy még mindig a sjcam a jobb?
Érdems külföldröl rendelni, vagy a helyi boltokban megvenni? Mennyi gond szokott lenni velük

(#895) repvez válasza repvez (#894) üzenetére


repvez
addikt

Még annyit, hogy a time laps videonál ,alapból lekodolja a videot magában vagy külön kell szerkeszteni? Milyen hatékonyan és minőségban csinálja?Mert a telefonon egy fos amit találtam aplikációt.
Mekkora helyet foglal, mint egy hasonló hoszsuságú video vagy kevesebbet .A képeket amiből a video készül azt törli?
64gb os memóriát vagy nagyobbat lehet használni hozzájuk.

(#896) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Tudtok esetleg ajánlani bestbuy akciókamerát max. 20-e Ft.-ig? :R

(#897) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Banggood EKEN H9 rendelés:

160831RS firmwarel érkezett..viszont szaggat 1080p 60 fps felvételénél - a színek se az igaziak. Eléggé gyanús, hogy ez egy koppintás.

Sandisk Ultra 16 gb C10-es kártyával próbáltam eddig.

Valakinek van erről esetleg tapasztalata? Van firmware frissítés hozzá?

Csalódtam a banggoodban most nagyon.

Előre is köszi!

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#898) motoflug


motoflug
őstag

Ez hamisitvany Eken H9 lehet? [link]
Sima H 9-nek irja, de az oldalon volt fent rendes Eken H9 neven is.

(#899) xy2003 válasza zedok (#897) üzenetére


xy2003
tag

Én is a bangutol rendeltem,nem szaggat,jók a színek a minőség is,igaz a jobb szélen néha látszik,hogy ott elég mosott a kép. Mondjuk 12800Ft-ért nem is vártam sokkal többet :)
Ami zavar,hogy nagyon melegszik.

Itt vannak firmek,de a tiednél nincs újabb,bár attól megpróbálhatsz másikat.
https://www.facebook.com/groups/EKENusergroup/files/

motoflug
A vidoe alapján ugyan az a csomagolás meg minden mint a bangos,úgyhogy vagy mind a kettő utánzat vagy nem :)

[ Szerkesztve ]

(#900) Michele válasza motoflug (#898) üzenetére


Michele
tag

Hamisítvány .
Alul érdemes el olvasni a hozzászólásokat .
Ott kérdezik és meg is válaszolják.
Nem eredeti . :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.