Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) fotosjani válasza dbala (#50) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Igen drón esetén hátrány a nagyobb tömeg.
Más esetben az áramvonalasabb kialakítás viszont előny lehet.

(#52) settenkex


settenkex
tag

Budapesten kapható még valahol? Mert engem érdekelne egy! Persze jóárasítva ;) Ha valaki eladná, az is jó, ha emberi a haszonkulcs :D
Ahová mentem volna, mindenhol elfogyott... de holnap járok egy kört, hátha jön pár darabos szállitmány...

[ Szerkesztve ]

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#53) hp16


hp16
tag

vettem egy sony as20 kamerát,számítógépen hogy lehet törölni a képeket videókat?azt írja írásvédett és nem engedi kikapcsolni sem az írásvédettséget.

(#54) settenkex válasza hp16 (#53) üzenetére


settenkex
tag

Memkártya pöckét nézzed!

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#55) dbala válasza hp16 (#53) üzenetére


dbala
tag

A Sony oldalán valaki ezt írta: "Sajnos az SD kártyáról nem lehet törölni, sem a kamerán, sem csatlakoztatva, csak az SD kártya formázásával."

(#56) hp16


hp16
tag

ez egy vicc,pöcök nincs a kártyán.amit adnak tokot hozzá alapból az tényleg nem jó vizisportra,felszíni búvárkodásra,csak a komolyabb amit 12 ezerért lehet megvenni?"Ha a kamerát 5 méteres vagy nagyobb vízmélységben, vagy vízi sportolás közben használja, használja
a Vízálló burkolat (SPK-AS1) kiegészítőt (külön vásárolható meg)."
köszi

(#57) mm89


mm89
őstag

Na elszaladtam én is a helyi (Szeged) tescoba. Már nincs sony kamera :(
Na mindegy, már ment az agyalás, hogy megtartsam-e vagy inkább hirdessem :D

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#58) vacs válasza settenkex (#52) üzenetére


vacs
veterán

Olx-Jófogás-Hardveraprón 30-ért hirdetik már. ;)
Én is vettem volna egyet, de sajnos nincs a közelben a Tesco, bár még 30-ért sem rossz vétel szerintem. :U

(^)(>.<)(^)

(#59) settenkex válasza vacs (#58) üzenetére


settenkex
tag

Azt tudom és gondolkodok is rajta!
Holnap azért körbejárok, van itt pár tesco (és ahogy hallottam, volt olyan, ahol pótolták a készletet), aztán ha nem jön össze megnézem az apró oldalakon... ;)

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#60) szepsuti


szepsuti
aktív tag

Balassagyarmati tescoban délután volt még 3 db. Nem hiszem, hogy elvinnék őket egy két napon belül. Gondolkodtam én is, hogy megveszem az összeset, és eladom. De tele az internet vele, felesleges macera...
De egyet vettem azért saját felhasználásra az sj4000 mellé. :) Az enyém nélkül 3db maradt.

[ Szerkesztve ]

(#61) settenkex válasza szepsuti (#60) üzenetére


settenkex
tag

Sajnos az nekem túl messze van... :(

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#62) PoLizei válasza fotosjani (#49) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Sőt, az eBay kereső is csupa kínai, állványmenet-GoPro adaptert dob ki hozzá, onnantól meg már bármi van nem nagy összegekért

P*L****

(#63) Hachiko95 válasza szepsuti (#60) üzenetére


Hachiko95
aktív tag

Már csak 1db maradt, én elvittem két példányt. :)

(#64) Tamás 72


Tamás 72
tag

The Sony HDR-AS20's battery life is among the best on the market - an amazing 130 minutes of rolling time with Wi-Fi turned on (150 minutes with Wi-Fi off).

(#65) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Akkor indulhat is a totó, hogy melyik hirdetés - melyik fórumtaghoz tartozik! :DDD

OLX.hu hiretések SONY AS20
Mondom amúgy a 30E egy korrekt árazás, de aki 40E-ért többért akarja eladni még zsír újonnal is, az kicsit elvan tévedve (tekinve hogy 60E az alap bolti ár)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#66) Real_Necro válasza maj-viktor (#65) üzenetére


Real_Necro
veterán

[link] = [link] ;)

De ő nem is adja túlzott áron. Ellenben engem ez a Sony kam valahogy nem győzött meg. Nagyon érezni, hogy "csak me' óccsó", futott mindenki impulzívan vásárolni, fele csak haszonszerzés céljából tette. Mivel az SJ4000 mellé rakat kiegészítő is van, így szerintem egy kutya a kettő.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#67) settenkex válasza Real_Necro (#66) üzenetére


settenkex
tag

Szerintem azért nem 😀, köztudott hogy a sony a piacvezető ha szenzorok gyártásáról van szó, a zeiss optikáról már nem is szólva(meg ugye nem 3MP, hanem 16MP)😝. Ebben meg ugye ezek vannak... Ehhez inkább az sj5000 van közel. 😋
Aztán persze tényleg sok minden van az sjkhez, de a többségnek úgyis elég a 3M-es rögzítő...
De ha nem jön be én nem akarlak rábeszélni, csak azt mondom h a szonyi nem 22500ft-os, hanem annál többet ér 😁 😉

Ezért rohant mindenki érte... Egyet értek Viktorral az árazásával kapcsolatban. Amúgy ez a Tesco húzása, kíváncsi lennék a többi forgalmazó és a sony reakciójára... 😁😉
Meg hát, hogy mennyi a beszerzési ár és mennyivel az alatt adják, mert tuti h alatta adják - sokunk örömére 😀😉😄

[ Szerkesztve ]

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#68) -Mosquito- válasza maj-viktor (#65) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Blokkról azért némelyik kapzsitól elkérnék egy egy fotót. :DDD 30-35eFt az még okés,de e fölött.. :((

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#69) Emprise válasza maj-viktor (#65) üzenetére


Emprise
tag

Tegnap en is tettem egy kort a bp-i utba eso Tescokban, sehol nem volt termeszetesen. Irtam 5-6 eladonak tobb is odaadta volna 27-28e kornyeken, de a nyero az 25,5e lett. Szoval ha nagyon kell, akkor erdemes ezt a kort megfutni, foleg, hogy ennyi felkerult most...

(#70) settenkex


settenkex
tag

Váci utiban már senki se keresse... lehet olx lesz végül...

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#71) settenkex


settenkex
tag

Akinek esetleg van ideje felhivhatja öket, és ha valahol van, megirhatná ;)
Illetve azt is ahol tuti nincs, ne menjünk potyára...

[ Szerkesztve ]

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#72) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Kecskemét, nagyTacsko, még egy maradt.
Én is vettem SJ4000 mellé, majd kiderűl melyik marad.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#73) Emprise válasza settenkex (#71) üzenetére


Emprise
tag

Ahol tegnap nem volt: Bécsi út, Fogarasi, Köki

(#74) settenkex válasza Emprise (#73) üzenetére


settenkex
tag

Köszi

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#75) settenkex


settenkex
tag

Aréna is kilőve :(

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#76) settenkex


settenkex
tag

Ki az aki eladná?

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#77) -Mosquito- válasza settenkex (#71) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Budaörsi,Budakeszi nix.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#78) nemdan


nemdan
senior tag

Holnap megnézem itt nálunk a tescoba, tegnap még volt 2 db. Ha meg tudunk egyezni akkor szívesen elpostázom bárkinek. Ha érdekel valakit privátban keressen!

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#79) mijos


mijos
senior tag

Vidéken mi a helyzet ezekkel a kamerákkal ? Valaki tud valamit ?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#80) Real_Necro válasza settenkex (#67) üzenetére


Real_Necro
veterán

Engem nem fogsz rábeszélni, eladtam az SJ4000-et is, mert nyaralásra jó volt, de azóta nem használtam. Azért meg nem futok venni egy Sony-t mert akciós... sajnos sokan impulzusszerűen vásárolnak, meg ilyen akciókra egyből kattannak, aztán hónap végén meg lesik mi nem maradt... de tisztelet a kivételnek, a többség gondolom kihasználja, nem csak porosodni fog, mint nálam az SJ.

Egyébként én is fogok majd még vagy sj5000 plust vagy gopro-t venni. Lehet nyárra megint beszerzek egyet, használom pár hetet és télen eladom. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#81) settenkex válasza Real_Necro (#80) üzenetére


settenkex
tag

:D

(Bocs, az előző bejegyzésből lemaradtak a szájlik :D)

[ Szerkesztve ]

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#82) -Mosquito- válasza Real_Necro (#80) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Tegnap megfordult az én fejemben is,hogy vegyek egy Sony-t. Arra még kb 6-8eft rá kellene dobni,hogy kiegészítők terén is egy szinten legyen az SJ-vel. Nem volt,így nem vettem,eret ezért nem fogok vágni. :N

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#83) dbala válasza mijos (#79) üzenetére


dbala
tag

Tegnap Miskolcon mikor voltam akkor volt még 3.

(#84) Flashback


Flashback
addikt

Sony akciókamera tulajoknak nyitottam egy Topikot! Inkább oda gyűljön a tapasztalat mint szétszóródjon a topikokban! [link]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#85) zoli03


zoli03
őstag

Ezek közül nem vett valaki [link]? 6-8e Ft között vannak a Tescoban most. Nem sok reményt fűzök hozzá, de szerintem egyet kipróbálok.

Van még Kitvision Splash 14e Ft-ért meg valami másik Kitvision 12e Ft-ért (talán a Blast HD3000).

(#86) maj-viktor válasza zoli03 (#85) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ja ezeket én is láttam... talán még le is fényképeztem őket... de én úgy voltam vele, hogy nem éri meg - bármennyire is "olcsó"... persze ha valaki csak így "kezdetnek" akar venni sportkamerát, annak lehet megteszi... én SJ4000 után, ennél lejebb nem igazán akarok adni... max feljebb (lsd. pl SONY - GoPro), csak ezek meg túlárazottak... így a SJ-vel megvagyok elégedve továbbra is ár/érték arányba

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#87) zoli03 válasza maj-viktor (#86) üzenetére


zoli03
őstag

A Splash-t még egész jónak írják, de az már viszonylag drága :) .

A Lexibook DJA100-ról találtam egy unboxing videót, ott azt mondta a srác, hogy ő még 3000 Ft-ért vette. Annyiért még akkor is megvettem volna, ha gyenge a képminősége :) . Alig találni tesztvideót, néhol egész jó képe van, néhol meg egész gyenge. Pedig 6-8e Ft-ért (nem emlékszem, melyik mennyi volt pontosan) a színes LCD kijelző meg a WiFi nem gyakori, ráadásul garanciával. De lehet veszek egyet próbának, beszerzési áron úgyis megveszik, ha nem tetszik.

(#88) maj-viktor válasza zoli03 (#87) üzenetére


maj-viktor
őstag

Megkeresem a mobilomon a képeket, amiket lőttem ezekről a ~10-15E-s akciókamerákról a Tescoba...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#89) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Van aki nem szarozott...
6db-ot is bezsákolt

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#90) maj-viktor válasza zoli03 (#87) üzenetére


maj-viktor
őstag

Tesco - Splash (14E):

Tesco - Lexibook:
(ez Sony dizájnú - Sony leárazott áron ~22E Ft, csak ennek van LCD-je is, mint az SJ3000-nek):

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#91) zoli03 válasza maj-viktor (#90) üzenetére


zoli03
őstag

Ezek vannak nálunk is, +2 modell még, amit említettem. Csak nálunk vitrinben vannak a pult mögött :) .

(#92) maj-viktor válasza zoli03 (#91) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ez a SPLASH 14E-ért nem tűnik annyira jónak... (volt hasonlóm.... nem az igazi... sztem egy ugyanolyan fajta csak átbrand-elve - fellogózva - felszitázva)

Viszont a Lexibook DJA100-es mely a SONY AS20 dizájnját követi 22E Ft-ért nem rossz szerintem (SONY AS20 dizájnú SJCAM = SJ3000 WiFi)
Persze a SONY AS20 22,5E-ért kihagyhatatlan vétel lett volna, ha még marad... viszont ez is hasonló áron... hasonló dizájn.... +ennek van LCD-je (míg a SONY-nak nincs), cserébe a SONY viszont tud 120fps-t - ez meg tuti nem... Szal egy 22E-ért ez nem rossz vétel, szerintem ez a Lexibook is hozza az SJ3000 WiFi képminőségét (ez volt nálam tesztre), és bár nem volt rossz, de az SJ4000-nek jobb volt az SJ3000 WiFi-hez hasonlítva... de képminőség ár/érték arányba tuti az SJ4000 a nyerő ezt már látom a tesztvideók alapján!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#93) maj-viktor válasza maj-viktor (#92) üzenetére


maj-viktor
őstag

Közbe nézem a Lexibook DJA100 "csak" 120fokos látószögű... ez számomra mínusz (persze akinek jobb a kisebb, annak jó lehet), de én SJ4000 után már hozzászoktam a 170fokhoz! Meg a SONY AS20 is 170-et tud...

Háát nem tudom... ha "csak" 22E-m van, akkor megéri! De képminőségre inkább SJ4000 mely most magyar áron ~bruttó 28E Ft körül megkapható... az EREDETI és sima változata! a WiFi-s +10E

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#94) zoli03 válasza maj-viktor (#93) üzenetére


zoli03
őstag

Én vettem egy AS20-at, úgy voltam vele, hogy azt tartom meg, amelyik jobban tetszik. Az SJ4000 nekem sokkal jobban bejött, mint az AS20, még aznap el is adtam az AS20-at.

Milyen 22e Ft-ról beszélsz? Az AS20 annyi (de szerintem már semelyik Tescoban sincs), a DJA100 meg 6-8e Ft között van (kettő Lexibook volt, nem tudom, melyik mennyi volt pár pontosan).

(#95) maj-viktor válasza zoli03 (#94) üzenetére


maj-viktor
őstag

Én a DJA100-at asszem ilyen 16-22E Ft körül láttam... igen a SONY AS20 az 22,5E volt, de szétkapkodták a készletet nagyon hamar, szal az tuti nincs már! Az olcsóbb Lexibook volt ~10E körül a SPLASH meg a mellékelt képen látható 14E-ért

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#96) zoli03 válasza maj-viktor (#95) üzenetére


zoli03
őstag

Nálunk az egyik Lexibbok 6300, a másik 7500 Ft, úgy látszik, itt más árak vannak (úgy emlékszem, hogy a DJA100 volt az olcsóbb). Én erre az árra írtam, hogy ennyiért lehet kipróbálom. Ha 16-22e Ft lenne, meg sem fordulna a fejemben.

(#97) nemdan


nemdan
senior tag

Akit érdekel még Sony AS20-as az keressen privátban és megegyezünk róla. Nálunk még van 4db.

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#98) nemdan válasza nemdan (#97) üzenetére


nemdan
senior tag

Az kimaradt, hogy a tescoban.

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#99) maj-viktor válasza zoli03 (#96) üzenetére


maj-viktor
őstag

Annyit simán megér egy próbára... legrosszabb esetben árában tuti lesz rá vevő! Sőt egy 10-esért simán elpasszolható szerintem! :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#100) morge


morge
tag

Sziasztok! Egy kis segítsék kellene sos-be. 1 órán belül elindulok kamerát venni. sj 4000 vagy sony hdr as20 a jobb? kb egy árban van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.