Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) zedok válasza lacy86 (#950) üzenetére


zedok
senior tag

Hát nem tudom. Én inkább a tutiból venném.

Csak azért írom ezt, mert járt nálam eredeti és koppintás kamera is.

Sajnos ég és föld a különbség a minőségben. :)

[link]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#952) motoflug válasza zedok (#951) üzenetére


motoflug
őstag

En is az altalad ajanlott helyrol rendeltem vegul. Neked mennyi ido alatt jott meg?

(#953) zedok válasza motoflug (#952) üzenetére


zedok
senior tag

Huu 2 hét kb. Nem volt túl sok. :) NLPosttal jött.

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#954) evilskati


evilskati
aktív tag

Egyébként az mennyire zavaró, hogy nincs benne Gyro?

(#955) Pirat1964


Pirat1964
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy SJ 7000-es kamerát! Küldtek hozzá e-mailben egy firmware frissítést, de ez azt eredményezte, hogy a Micro SD kártya behelyezése és a kamera bekapcsolása után tégla lett a cuccból, azóta sem tudtam életet lehelni bele!

Van esetleg valakinek SJ7000-hez való firmware frissítése?

Ismerős olyan javítási módszert említett, hogy a rossz kamerából ki lehet a hibás Flash Romot forrasztani, és egy működő szoftverrel felül lehet írni a hibás adatokat és utána elvileg működhet a kamera!

Előre is köszönöm a segítséget!

Zoli

(#956) lacy86


lacy86
addikt

Meg gyorsan megtudtam rendelni olcsobban 🙄
[link]

(#957) motoflug válasza lacy86 (#956) üzenetére


motoflug
őstag

En mult het szombaton rendeltem. Remelem hamar es rendben megjon.

(#958) lacy86 válasza motoflug (#957) üzenetére


lacy86
addikt

Gondolom majd ugy szolsz ha megkaptad 😅😉

(#959) motoflug válasza lacy86 (#958) üzenetére


motoflug
őstag

Nem, ketnaponta leirom majd, hogy remelem, hogy megjon mihamarabb, de amikor megjon, akkor nem szolok. ;] :P

(#960) maj-viktor válasza Pirat1964 (#955) üzenetére


maj-viktor
őstag

Mivel "hivatalos" SJ7000 nem létezik, egy fake hamis kamu kamerát vettél, amit nem kellett volna "birizgálnod"... pont ezért is lett tégla belőle! Sztem esélytelen, hogy feléleszd, pont ezért ragaszkodunk az "eredetihez", mert ha gond van, akkor a gyártótól adott a hozzá illő fw jóesetben!

Hol vetted!? Esetleg ott próbálkozz ROM fw-vel, hogy kikérd...

SJCAM S7 Star nevet kapott az újabb SJ modell
www.banggood.com/SJCAM-SJ7-STAR-4K-WIFI-Action-Camera-SONY-IMX117-CMOS-2_0-Inch-LCD-Sport-DV-Ambarella-A12S75-p-1087999.html

Nem követte a számozást, hogy SJ1000 - SJ2000 - SJ3000 - SJ4000 - SJ5000
Mert hamisok pont erre "játszottak rá", hogy kiadtak SJ6000 & SJ7000 & SJ8000 & SJ9000 és hasonló kamu fantázia nevű típusokat SJ10millió, stb.

A 2 újabb modell neve:
SJCAM SJ6 LEGEND
www.banggood.com/Original-SJCAM-SJ6-LEGEND-4K-WiFi-Action-Camera-Novatek-NTK96660-2_0-inch-LTPS-p-1087996.html
SJCAM SJ7 STAR
http://www.banggood.com/SJCAM-SJ7-STAR-4K-WIFI-Action-Camera-SONY-IMX117-CMOS-2_0-Inch-LCD-Sport-DV-Ambarella-A12S75-p-1087999.html

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#961) bajtokarpi válasza maj-viktor (#960) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Lassacskán meg kell rendelnem az akciókamerát. Amit kinéztem, Firefly 6s, Gitup Git2 Pro. Véleményetek, esetleg vki találkozott már ezzel a két kamerával? Külföldről rendelném, és kissé tartok a gagyi verzióktól, nehogy befürödjek vele. itthon meg közel a duplája a Gitup, vicc.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#962) maj-viktor válasza bajtokarpi (#961) üzenetére


maj-viktor
őstag

GitUp-ot tudtommal nem hamisítják, sőt kupon is szokott rá lenni... mondjuk most SJCAM-okra is van...
Ha megbízható helyről veszed, akkor nagy gond nem lehet vele... pl. banggood
(nekem személyszerint ők a kedvencem, mert gyorsak - korrektek, vannak jó akciók, stb., de külföldi topikban vannak még shopok, pl. gear vagy tiny, vagy akármi egyéb)

https://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/friss.html

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#963) bajtokarpi válasza maj-viktor (#962) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm szépen a segítségedet (privátot is)!!!

battletag: bossi#2666

(#964) apazaza


apazaza
csendes tag

Sziasztok,
A Gitup Git 3ra még hónapokat kellene várni, szóval megrendeltem az Sjcam 7et..... Kivancsian várom... :)

(#965) szabacsik


szabacsik
őstag

Sziasztok!
Egy ismerősömnek a sportkamerájában van olyan opció, hogy bizonyos időközönként csinált fotót (azt hiszem percenként talán vagy félpercenként).
Ezt milyen név alatt kell keresni ? Esetleg tudok ajánlani egy olcsó kamerát ami ezt tudja?

/\____/\

(#966) repvez válasza szabacsik (#965) üzenetére


repvez
addikt

time laps néven van ez a funkció, de 1 mp-tól lehet beállitani és a végén videoba konvertálja a képeket .

(#967) szabacsik válasza repvez (#966) üzenetére


szabacsik
őstag

Utánanézek köszi. Az övé valami noname kamera volt. Nem konvertálta videóba. Azért lenne jó nekem mert összejöveteleken elhelyezve valahova ugye csinálja a képeket bizonyos időközönként nincs a kezébe senkinek így megfeletkezve róla őszinte helyzeteket lehet lencsevére kapni

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#968) repvez


repvez
addikt

nincs mit.

MÁs: 11.11 alkalmából tartott akcióban az ALin találkozott valaki best buy áras akció kamerával, ami ár érték arányban kihagyhatatlan.

Az ATPowersnél most akció nélkül 113$ az alap eken H8pro viszont nem tudom mennyire zavaró, hogy nincs benne képstabilizátor
MElyik számit töbet ha 4k30-ban vesz fel az ember vagy ha 1080p60 ban de van stabilizátor?

(#969) evilskati válasza repvez (#968) üzenetére


evilskati
aktív tag

Szia!

Én ez alapján a videó alapján azt mondom, hogy kell a stabilizátor.

Banggood-on 95$ a GitUp Git 2 a leírásban található kuponnal.

Én végül emellett döntöttem.

Annyit hozzáfűznék, hogy nekem ez lesz az első akciókamerám, nagyon laikus vagyok a témában.

[ Szerkesztve ]

(#970) repvez válasza evilskati (#969) üzenetére


repvez
addikt

Igen itt eléggé zavaró a hiánya. Ezért nem lehet jól dönteni igy a neten keresztül, mert ahány video annyi féle beállitás és felfogatás. Itt a gitup2 szerepelt a legrosszabbul kép tekintetébe viszont a képstabilizátor hiánya miatt meg az eken.
Arról nem is beszélve, hogy ki tudja, hogy a youtube mennyit ront a minőségen illetve milyen tömöritést használt hozzá a felhasználó.
A 30 vs 60 fps-t sem tudom itt nagyon értelmezni, főleg nem egy videon belüli összehasonlitásnál, mikor ott a youtube nem választja ketté a két video folyamot, sőt abban sem vagyok biztos, hogy a 60as videokat ténylegesen 60asban játsza le.
Mert semmi változást nem látok köztük.
Mert egy játéknál ahol valós időben dolgozza fel az adatot ott számit, de egy videonál már kész anyagból dolgozik., azon nem változtat semmi.

(#971) apazaza válasza apazaza (#964) üzenetére


apazaza
csendes tag

ma kaptam egy kedves levelet a Banggoodtol, hogy bocsi, de nem tudjuk kuldeni a megrendelt, kifizetett, visszaigazolt kamerat bizonytalan ideig. ha akarom, visszakuldik a penzt, de donthetek ugy is, hogy varok, aztan egyszer majd talan kuldik, es fajdalomdijkent adnak 100 bg pontot. (ami fogalmam sincs mennyit er kovetkezo vasarlaskor??)
Valaki jart mar igy Banggoddal? Egy kisse elbizonytalanodtam. Bar nem surgos, de igy akar honapokig is elucsoroghetnek a penzemen... 😩😖😖😖

(#972) adoks válasza apazaza (#971) üzenetére


adoks
aktív tag

100bg pont=1$ :)

(#973) Attila444 válasza apazaza (#971) üzenetére


Attila444
aktív tag

Ez nem meglepő, mivel még el sem kezdték a gyártást, idén már nem valószínű, hogy meg fog érkezni.
Szerintem jobban jársz ha visszakéred a pénzed és ha raktáron lesz megrendeled újra.

(#974) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Kérdés, hogy ha banggood-ról megrendelem a GitUp Git2 kamerát, akkor azt vámolni fogják mindenképpen? Az a + 27% azért nem esne jól, ha még rájönne.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#975) ervin1979


ervin1979
tag

Sziasztok, Most jön 11.11. vásár. 100-200usd környékén keresek akciókamerát, Gopro ár miatt, Ji nincs lcd, kilőve. nagyon jó képminőség, elfogadható hang, képstabilizátor, és kijelző legyen. Vízálló tok legyen vagy külön meg tudjam venni. A legjobb lenne egy bestbuy a mostani 11.11akcióban vagy black friday-en venni.
SJCAM SJ5000+ eddig ezet nézem, egyéb jAvaslat? Köszi előre is

(#976) Rellind válasza ervin1979 (#975) üzenetére


Rellind
senior tag

Szia.
Hasonló cipőben járok én is.
Gitup Git2 most nálam a befutó illetve nagyon tetszik a Eken H8 Pro. Sajnos ebben nincs képstabilizátor, ezért még nagyon kétséges mi lesz. Azaz a H8 Plusban lesz majd, de azt nem tudni mikortól lehet vásárolni.
Igen tudom. Az egyik 2K a másik 4K. ;]

(#977) Attila444 válasza ervin1979 (#975) üzenetére


Attila444
aktív tag

SJCAM M20 vagy SJ6 Legend?
Ezek tudják azt, ami neked kell és a keretbe is beleférnek.

(#978) Geresics


Geresics
addikt

Halló,
olyasmin gondolkodom, hogy motorozáshoz a SONY AS100V mellé második kamerát is használnék, hogy változatosabb legyen a képanyag. Van eBay-en egy csomó 10-15eFt közötti kamera, még 4K-s is.
Olyat szeretnék, ami 1080@60FPS-t tud! Minden egyéb már csak extra. Talán még egy mikrofon-bemenetnek örülnék, hogy egy mikit elvezessek a kipufogóhoz, de nem létszükséglet...
Van valakinek valamilyen tapasztalata ezekkel az "occó" kamerákkal?

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#979) d.tiborz válasza Geresics (#978) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Szia,
Ez egy kicsit több, de tud 1080/60-ban is rögzíteni.

(#980) Geresics válasza d.tiborz (#979) üzenetére


Geresics
addikt

Nem is tűnik olyan rossznak, csak nem úgy fest, mint ami bírná a motorozás, terepezés viszontagságait (eső, fröccsenő víz, sár, stb.)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#981) greyslay


greyslay
aktív tag

Hali. Vkinek erről tapasztalat vélemény?

EZVIZ S1 Sportkamera

[ Szerkesztve ]

"embertelen ember munka"

(#982) d.tiborz válasza greyslay (#981) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Ezen azért jót röhögtem:
"16 MP DSLR-szintű képérzékelő lapka"
"Érzékelő típusa 1/2,33” progresszív Scan CMOS"

Ezek is érdekes adatok:
"1480 mAh akkumulátor a szuper hosszú készenléti időhöz"
"Akár class10 - 64 GB microSD kártya befogadására alkalmas"

[ Szerkesztve ]

(#983) d.tiborz válasza greyslay (#981) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Kifutottam a szerkesztésből:
Ezt ismerem, van ilyenem. Meg vagyok vele elégedve. És csak egy kicsit drágább mint amit linkeltél.

[ Szerkesztve ]

(#984) greyslay válasza d.tiborz (#983) üzenetére


greyslay
aktív tag

köszi a segítséget.

"embertelen ember munka"

(#985) ervin1979 válasza Attila444 (#977) üzenetére


ervin1979
tag

Sj7-est előrendeltem 160usd. Milyen mem kártyát érdemes venni hozzá ha főként csak fullHDben használnánk. 4k esetében kell-e gyorsabb? Ma még tart 11.11 de itt is láttam jó árakat.

Köszi

(#986) maj-viktor válasza ervin1979 (#985) üzenetére


maj-viktor
őstag

remélem 20%-os kuponnal... most van aktív banggood-ra asszem Dec.31-ig

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#987) Rellind válasza maj-viktor (#986) üzenetére


Rellind
senior tag

Mi a kód? :U
Megvan.

[ Szerkesztve ]

(#988) ervin1979 válasza maj-viktor (#986) üzenetére


ervin1979
tag

igen 200-40 usd. Köszi a pu-t

(#989) DemonDani


DemonDani
addikt

Sziasztok!

Van itt olyan, aki az Aliexpressről az ATPowers shopból vette a kameráját, és a 32 GB-os microSD-vel kérte?
Nem nagyon bízok én ebben a memóriakártyában, szóval az érdekelne, hogy teljesen ki tudja-e szolgálni a kamerát, illetve megbízhatóan teszi-e a dolgát.

Előre is köszi az infót!

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#990) motoflug válasza motoflug (#957) üzenetére


motoflug
őstag

1 hete már Magyarországon van, de nem kaptam még meg. Lehet a sarc miatt? :S

(#991) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok, most nézem banggoodon elég jó akciók vannak némelyik akció kamerára.
Igazából nem vagyok bennük jártas melyik lenne jó. Ilyen 45 euró körülieket néztem, plusz még pontokkal le tudnám nyomni :) Eken és SJ Cam láttam ebben az árban.

Előre is köszi.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#992) ZoDAni


ZoDAni
újonc

Sziasztok!
Vettem egy Ezviz S1 kamerát, de nincs tapasztalatom.
Hogy kellene normálisan rögzítenie a felvételt? Mindegy milyen hosszúságú videókat rögzítek, 15-30 másodperces darabokban tárolja a memória kártyán. Még csak próbálgatom, de normális ez? ha felvennék egy 1 órás videót, akkor úgy kellene PC-n összefüzögetnem őket egybe?!
A másik kérdés... frissítettem a firmwaret, és a mobil aplikáció azóta azt írja, hogy 1080/50 vagy 1080/25 módban rögzíthetek. Eredetileg 60-30 volt. Ez mitől lehet?
Köszönöm a segítséget előre is!

(#993) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok.

Gitupnak ez az európai székhelye? Ha [innen]rendelem a kamerát, akkor nem kell áfát+vámot fizetnem.?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#994) vdara válasza ZoDAni (#992) üzenetére


vdara
csendes tag

Nincs rajta olyan menűpont, hogy PAL Vagy NTSC? A régi NTSC volt(30/60), most meg PAL (25/50)

(#995) maj-viktor válasza erikke17 (#991) üzenetére


maj-viktor
őstag

eredeti SJCAM-ot asszel 70$ helyett -20%-os kuponnal asszem 54$-ért van... EKEN meg alapból nettó 50$ alatti ár szokott lenni...

(#992) ZoDAni
Nem hangzik "normálisnak"... bár a konkrét típust nem ismerem, de általában van olyan funkciója a kamerának, hogy feldarabolja a fájlokat, de ott is inkább ilyen 5-10p-es darabok jellemzőek... illetve van kör-körös törlés, azaz a régit törli és "ráveszi"....

Szal először a menüpontokat végignézném... ha nincs, akkor meg inkább memóriakártya cserére gyanakszok... milyen kártyát használsz!? Márka - sebesség!? C10-es ajánlott mindenképpen!

(#993) bajtokarpi
Ha EU-n belüli nincs +ÁFA-vám, akkor max. szállításért fizetsz pluszba...
Ha kívül +27% ÁFA +2,5E vámkezelési költség

Ez alapján CN sanszos:
Contact us
GitUp Ltd , 401, Block B, Baoshan Industrial Zone, Minfu Road Minzhi Street, Shenzhen, China
Call us now: +86 755 8527 8089 Email: support@gitup.com

* lecsekkoltam, ha jól látom külön jelzik az UK stock-ot... az EU-n belüli
http://www.gitup.com/12-gitup-action-camera

Illetve nem azért, de banggood-on asszem 100$ alatt van kuponnal... szal vámolva is olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#996) bajtokarpi válasza maj-viktor (#995) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszi értelek, de félő, hogy nem érkezik meg hozzám időben. December 30 az utolsó dátum mire kezemben kell, hogy legyen a kamera. Beindult a karácsonyi őrület, ilyenkor semmi sem biztos szállítást illetően.Én sem vagyok a saját pénzem ellensége, de UK-ből csak hamarabb ideér, mint china-ból. Banggoodról ezzel rendelném. Kész röhej, hogy itthon meg 60k az ára.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#997) synar


synar
őstag

Xiaomi Yi2 4K videó:
[link]

(#998) motoflug


motoflug
őstag

Végre megérkezett az EKEN H9 ~ 1 hónap alatt. :)

Gyors észrevételek: rengeteg kiegészítő jár hozzá, szuperek. A távirányítós verziót rendeltem, egyelőre azt nem tudtam kipróbálni, mert nincs nálam microSD kártya. Egyébként telefonnal és a saját appjával (EZ icam) kipróbáltam, átadja a képet a telefonra, viszont sajna lefagyasztja a készüléket. Más tapasztalt ilyet? Milyen appal érdemes használni?

(#999) cris78 válasza motoflug (#998) üzenetére


cris78
őstag

Én ezt használom.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1000) motoflug


motoflug
őstag

EKEN H9R rovid tapasztalatok:
- 1080p 60fps-en a kepe teljesen jo, nagyjabol olyan, mint amiket a YT-n lehet latni. 4K, es a slowmot egyelore meg nem probaltam.
- Fenykepek: Kozossegi mediara valo fitozasra alkalmas, de nagy mertekben elmarad egy mobilos kameratol is. Egyebkent vallalhato, nincs vele gond, talan a szeleinel eletlenek.
- Rengeteg tartozek, amik kozul a taviranyito es a vihallo tok a legjobb szamomra.
- 32Gb-os kartyara kb. 3 ora video ferne fel, az akksija jol birja, bar nagy szerencse, hogy adtak hozza pluszban egyet toltovel, melyet a kulso akksimrol tudok tolteni, igy allando a toltottseg.

Osszessegeben eddig szuper, 20-ert ajandek volt, a nagyobb tesztelest jovore kapja meg sieles es a nyaralasok soran, de szerintem ennyiert jok a parameterei.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.