Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Danika256 válasza Danika256 (#1646) üzenetére


Danika256
aktív tag

Erre senki, semmit? :( Csináltam pár kinti bicajos videót sisakkal, jó is meg minden, akku ebben az időben alig merült...Csak egy picit szemcsés a kép, a youtubeon sokkal jobb minőségű videókat is láttam a kamerától! Én 1080p/30fps-re állítottam. Max bitráta és minőséggel. Szerintetek érdemes lenne több fpsre a minőség érdekében? A természetellenes mozgásokat viszont nem szeretem! Mit érdemes még állítani, hogy ne legyen szemcsés a kép?

Köszi!

(#1652) baboss válasza hitman77 (#1650) üzenetére


baboss
őstag

Nem ismerem. :F Lamax x7

(#1653) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Rendeltem egy 64 gb-os memkarit sj5000x Elite kamerába.De most olvasom,hogy csak max 32 gb-os kártyát kezel???

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1654) Szoles válasza beci (#1653) üzenetére


Szoles
senior tag

Sok 64 gigás kártyát tökéletesen kezel. Nem tudom a te kártyád milyen, vagy ki kell próbálni, vagy rákeresni előtte, hogy az jó-e.

[ Szerkesztve ]

(#1655) hitman77 válasza baboss (#1652) üzenetére


hitman77
senior tag

Extremshop-ban láttam. Jónak tűnik elsőre, de a képminőség lenne a döntő, amit nem tudok megítélni webes videók alapján. :(

(#1656) hitman77


hitman77
senior tag

A wifis kamerák esetén a telefon folyamatos képet ad a kamera segítségével, vagy csak a látószög beállítására alkalmas?

(#1657) baboss válasza hitman77 (#1656) üzenetére


baboss
őstag

Folyamatos képet ad.

(#1658) Szoles válasza hitman77 (#1656) üzenetére


Szoles
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1659) hitman77 válasza baboss (#1657) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszönöm, akkor meggondolandó a wi-fi verzió. Már csak az a kérdés, hogy Lamax x7 vagy SJ4000. Utóbbi elterjedtebb, de a Lamax is jónak tűnik a teszteken. :F

Egy 8Gb-os SD kártyára hány perc fél fel 1920/30fps-el?

[ Szerkesztve ]

(#1660) baboss válasza hitman77 (#1659) üzenetére


baboss
őstag

"Egy 8GB-os kártyára 65 percet lehet felvenni fullHD felbontással. Értelemszerűen egyszerű szorzással/osztással számítható a nagyobb/kisebb kártyákra felvehető időtartam.
Érdemes CL10-es kártyát venni, hisz a számítógépre másoláskor érezhető a nagyobb sebesség, és árban sem jelent plusz költséget."
Én minimum 32Gb vennék.
Nekem 64Gb van benne.

[ Szerkesztve ]

(#1661) hitman77 válasza baboss (#1660) üzenetére


hitman77
senior tag

Na megkaptam a kamerát. Sj4000 wi-fi lett a végén. Egyenlőre a már meglévő 8Gb kártyával használom. Elsőre minden rendben vele. A kérdésem hogy mivel wi-fi-s nem lehet otthoni IP kamerának használni ha máshova nem kell?

(#1662) baboss válasza hitman77 (#1661) üzenetére


baboss
őstag

Nem tudom, elvileg igen, ki kell próbálni, én usb csatival használom pc kamerának.

(#1663) baboss


baboss
őstag

Ilyet hol tudok rendelni, ha lehet hazai kereskedő, ha nem külföld,ha van ingyen posta. 2 hét múlva kellene.

(#1664) baboss


baboss
őstag

Már csak 4 db van 8340ft Xiaomi Power Bank 16000 mAh Silver

[ Szerkesztve ]

(#1665) Danika256 válasza adoks (#1484) üzenetére


Danika256
aktív tag

Miért mi a gond a Kingstonokkal?Ép most tudnék egyet beszerezni elég olcsón!

(#1666) rsay válasza baboss (#1664) üzenetére


rsay
csendes tag

Már 5db van... ;)

(#1667) adoks válasza Danika256 (#1665) üzenetére


adoks
aktív tag

Nem elég hogy két hónapos hozzászólásra írsz, de még értelmezni sem tudod.
Leírtam, sok gond van velük. Olvass utána, sehol nem ajánlják. Nem véletlenül olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#1668) Danika256 válasza adoks (#1667) üzenetére


Danika256
aktív tag

Miért ne írhatnék régebbi hozzászólásra? Nem hiába van ott a link! Kerestem neten, nem találtam semmit, sőt valaki az SJCAM oldalán írta, hogy szuperül működik..
Azért mertem érdeklődni nálad, hátha tudsz konkrét dolgokat, azon felül, hogy nem ajánlott! Akkor a szavaidból azt veszem ki, ne sajnáljam azt a + 2 ezer Ft-ot pl egy Samsungra..

(#1669) adoks válasza Danika256 (#1668) üzenetére


adoks
aktív tag

Így van, ne sajnáld. A Kingston valaha a legjobbak között volt, mostanában sokan panaszkodnak rá. Az Eken nemzetközi Facebook csoportjában, ha kérdezi valaki hogy milyen kártyát vegyen, mindig az a válasz, hogy valamilyen márkásat csak Kingston-t ne. Itt a ph-n memóriakártya topikban is lebeszélnének róla. Telefonos topikokban is ez a helyzet. Samsung Ok, de lehet SanDisk, Toshiba, Sony csak fontos, hogy megbízható helyről vedd, mert rengeteg a hamis kártya.

[ Szerkesztve ]

(#1670) tupacamaru


tupacamaru
veterán

A Firefly 7s melyik kamerával kompatibilis, mert kellene fejpánt hozzá?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1671) adoks válasza tupacamaru (#1670) üzenetére


adoks
aktív tag

GoPro-val megegyeznek a tartozékok.

(#1672) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Sziasztok

Hawkeye Firefly 6S 4K WiFi Sport HD DV Camera - BLACK errol mi a velemeny? 17e ft lenne..
Vagy 20e ig ki milyen kamerat ajanl?
elvarasaim:
vizallo tok
wifi

horgaszatnal hasznalnam vizalatti nezelodesre meg esetleg allvanyon allna mogottem
meg lehet hogy a kocsiba is feltennem neha..

:R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1673) Szoles válasza Devil Smile (#1672) üzenetére


Szoles
senior tag

Szia!

"horgaszatnal hasznalnam vizalatti nezelodesre"
Arról tudj, hogy a wifi jel nem megy víz alatt, tehát élőben nem tudod lesni a halakat. :)
Fel tudod venni, és visszanézni, hogy miről maradtál le. :DDD

Amúgy ezt a kamerát nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#1674) eron


eron
csendes tag

Sziasztok
Szerintetek melyik akciókamerát érné meg választanom az olcsóbbak közül? Jelenleg ezeket néztem ki:
[SJCAM SJ4000]
[SJCAM SJ4000 Wifi ]
[Xiaomi Yi 2K international]
[G-EYE 500]
Esetleg ebben az árkategóriában (Max 33ezer áfával,vámmal kezelési költséggel együtt) tudtok ajánlani jót?
Köszi előre is

(#1675) nikos21 válasza eron (#1674) üzenetére


nikos21
aktív tag

Szia szerintem az sjcam sj4000 mindenképp jó mert sok tartozék van hozzá és jókat írnak róla, de ha a wifi-s verziót veszed azt meg mobilon is tudod nézni, pót aksit is lehet venni olcsón a Decathloné meg nem kivehető.
Én az sj4000 venném :C

[ Szerkesztve ]

(#1676) Devil Smile válasza Szoles (#1673) üzenetére


Devil Smile
őstag

koszi sikerult talalnom meg akcioba egy utolsot SJ4000 wifi 15e ert itthon..

akkut honnan erdemes rendelni?

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1677) beci


beci
őstag

Sziasztok..Nem tetszik ennek a kamerának a videója....Nem éles.1080-60fps felbontást használok,de elmosodottnak,és olyan szemcsesnek tűnik a videó.Ez mitől lehet?Beállítás? Sj5000x Elite.A kamera eredeti.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1678) Szoles válasza eron (#1674) üzenetére


Szoles
senior tag

Szia!

33-34-ből már egy SJ5000x elite is kijön. Hardveraprón keresd, gyakran szokott lenni ennyiért, hazai garis.

(#1679) Szoles válasza Devil Smile (#1676) üzenetére


Szoles
senior tag

Az jó ár, csak EREDETI legyen!

Akku többfelé van hozzá, pl. én is árulok. ;)

(#1680) Szoles válasza beci (#1677) üzenetére


Szoles
senior tag

Tudsz feltölteni egy pár másodpercet a problémásból? Vimeo lenne a jó, az nem cseszi el, mint a Youtube.

[ Szerkesztve ]

(#1681) mark00011


mark00011
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy olcsó-közepes kategóriás akció kamerát. Elmegyek nyaralni augusztus 26-án és addigra meg kellene érkeznie. Eddig nem volt ilyen elképzelésem, de találtam 10e Ft körül egy kamerát. Sokan dicsérték, de youtubeon a tesztek nem voltak valami jók.

Minél többet nézegelődtem annál jobban mentek felfele az árak. Olvastam az EKEN H9 / H9R-ről itt cseten, de valami stabilizátor nincs benne ami nagyon kellene bele a hozzászólások alapján.

Maximum 35e Ft-t adnék ki érte. Azt szeretném, hogy full HD-n ne akadjon a film. Szeretném hobby célra használni víz alatt is, kisfilmeket is szeretnék vele csinálni valamint simán csak autós kamerának is használnám.. Az is érdekelne, hogy mivel lehet az FPS nézetet imitálni. Mindenképp cserélhető akksis legyen, mert ha elindulunk valamerre akkor nem tudom kétóránként tölteni.

Eddig amiket találtam:
[Sencor 3CAM 2000 sportkamera]
Sencor 3CAM 5200W
Sencor 3CAM 4K01W
SJCAM M10+ 2K
[EKEN H9 / H9R]

Előre is köszönöm az alternatívákat és válaszokat! Kérlek segítsetek dönteni, nektek nagyobb szakértelmetek van ebben.
:R :R :R :R

Ha hozzáértő, olcsó szerverszolgáltatót keresel katt: http://affiliate.dataglobe.hu/click.php?id=28984225

(#1682) beci válasza Szoles (#1680) üzenetére


beci
őstag

Mindjárt csinálok,és belinkelem.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1683) Devil Smile válasza Szoles (#1679) üzenetére


Devil Smile
őstag

sjcamhd.com szerint az
Tescoba volt kiarusitas 30e rol 15e re.. 4tescot megjartam mire a Godolloibe egy utolsot talaltam
2016 marciusi gyartas elvileg.

Mennyi lenne nalad 1 akku kulso toltovel?

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1684) tupacamaru válasza mark00011 (#1681) üzenetére


tupacamaru
veterán

Alattad író kolléga árul az HardverAprón egyet, az nagyon megéri annyiért szerintem. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1685) beci válasza Szoles (#1680) üzenetére


beci
őstag

[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1686) Danika256 válasza beci (#1677) üzenetére


Danika256
aktív tag

Nekem az M20-al is van ilyen problémám! A youtubeon jók a felvételek, nálam meg elmosódott picit minden, nem éles a kép, a fényre sem reagál jól, akkor rosszabb a helyzet és még "foltos" is lesz. A szemcsékről inkább nem is írok, de van abból is bőven, ha keresi az ember!
De még ezt elnézném, csak éles legyen a kép! 1080p/30fps beállítást használok. Minőségi beállítások maxon! Annyi még, hogy be van kapcsolva a kép stabilizálás, meg a torzítás korrekció!
Nem tudom, hogy a fény beállításokon múlik e a dolog, de ez a kamera ennél elvileg jóval szebbet tud!
Akinek szuperül működik, leírhatná az összes beállítást amivel használja! Nagy segítség lenne többünknek!
Köszi!

(#1687) beci válasza Danika256 (#1686) üzenetére


beci
őstag

Szerintem biztos beállítás,mert én csináltam vele kültéri medencében videót,és az nagyon jó lett.
Mintha a zöld színnel nem lenne barátságban...
De szerintem mindenképp beállítás.
Én 1080/60fps-t használok.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1688) Danika256 válasza beci (#1685) üzenetére


Danika256
aktív tag

Szerintem ne panaszkodj, a tiéd jóval szebben muzsikál mint az enyém :D

A tiéd, hogy van beállítva??

[ Szerkesztve ]

(#1689) Szoles válasza Devil Smile (#1683) üzenetére


Szoles
senior tag

Akkor az biztos eredeti. Jól megcsípted, ügyes! :C

Akku és töltő mennyi nálam?

(#1690) beci válasza Danika256 (#1688) üzenetére


beci
őstag

A torzítás nálam nincs bekapcsolva,a fény 3on van.Expozíció 0.0-án.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1691) Danika256 válasza beci (#1690) üzenetére


Danika256
aktív tag

köszi, majd megnézegetem! Remélem a torzítás korrekció nem ront sokat, arról nem mondok le!
De van itt csomó minden amiről nem tudom mi és hogy kell beállítani:
WDR ki vagy be??
Élesség min legyen? nekem normálon van

Fehér egyensúly?Nekem auton
Szín-normál
ISO ??
EV:+0.0

Szerintem ezeket kellene valahogy rendbe tenni.. :(

(#1692) baboss


baboss
őstag

Sziasztok.
SJ6 Legend, rendszeresen lecsatlakozik a wifivel párosított Huawei P9 telefonomról, ami 1m re van .
Ilyenkor az applikációból (App verzió 5.2.1) elég sokszor nem tudok újra csatlakozni. A kamerán megy a felvétel, de leállítani, vagy kikapcsolni nem tudom a kamera gombokkal. Csak az segít ha kiveszem az aksit.
Telefon wifi beállítással lehet esetleg valami gond ?

[ Szerkesztve ]

(#1693) nikos21


nikos21
aktív tag

találtam még egy használhatót olcsón :DDD hasonló kategória mint az elözőek

[link]

(#1694) d.tiborz válasza nikos21 (#1693) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Úgy emlékszem, a Prérifarkas mindig megszívta ezekkel az ACME cuccokkal.

(#1695) eron


eron
csendes tag

Köszi a segítséget, valószínűleg a sima SJ4000 lesz. Igazából csak pár vízalatti videóhoz, kocsiba és télen sielős-túrázós videóra kellene, így rögtön első kamerára nem akarok sokat költeni, hisz lehet ki se használom majd.
Valaki vásárolt már innen, ez szerintetek eredeti lehet?

(#1696) dkaroly válasza d.tiborz (#1694) üzenetére


dkaroly
csendes tag

+1

(#1697) Attila444 válasza eron (#1695) üzenetére


Attila444
aktív tag

Igen, eredeti :K
Amire neked kell, arra tökéletes lesz, ilyen áron nem fogsz jobbat találni.

(#1698) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Firefly S8 vagy Sj7 star?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#1699) n0k0m_


n0k0m_
tag

Helló! SJCAM SJ 5000X Elite -t nézegetem. ~40k

Elvárásom: 1080p 60 FPS + víz alatti felvételek + jó álló képek, hogy valamennyire a fényképezőt is kiváltsam.

Sencor 3CAM sorozatot néztem még, ami árban jóval kevesebb, de a képminőség nagyságrendileg gyengébbnek tűnik a sample videók alapján.

25-40 között melyiket érdemes még megnézni, ami szóba jöhet?

(#1700) beci válasza n0k0m_ (#1699) üzenetére


beci
őstag

Elitet nem ajánlom.En most adtam el,nem tetszett a videó minősége.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.