Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) synar


synar
őstag

Bár nem GoPro kategória ez az SQ8 mini DV, de hátha valaki pont ilyent keres, ezért beszúrom ide is.

(#802) karaszi87


karaszi87
csendes tag

Hali!

A segítségeteket szeretném kérni olcsóbb akciókamera választás ügyében.

Elsősorban bringaversenyeken szeretném majd használni, valamint családi kirándulások alkalmával, pl síeléskor, csónakozáskor, vízben, városnézéskor és hasonlók.

Az alábbi szempontok lennének fontosak:

- az akksija lehetőleg ne csak 45 percet bírjon, min 1,5 óra lenne hasznos
- minél jobb legyen a felvett kép- (lehetőleg HD) és hang minősége

- nincs szükségem minél nagyobb, színes kijelzőre
- nincs szükségem Wifi-re, bluetoothra hangszóróra és más hasonló "extrákra" csak jó kép és hanganyag legyen a végeredmény

Kiegészítőkkel (tok, töltő, kendő állvány...) együtt kb max 60.000 ft-ot szánnék rá, nem baj ha olcsóbb.

Milyen terméket tudnátok javasolni?

Köszi előre is, Zoli

(#803) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Ezt az EKEN H8 istenítést én sem értem... megnéztem tesztvideókat / képeket... szörnyűűű! Kb. a fake SJ4000 szintet hozza, ami max 5-10E Ft-ot ér... (hiába 50$ - ~15E Ft, azért egy alsó minimum minőség legyen már... ami SJ4000 esetén is vannak "hibái", de összességében ár/értékben nagyon jó - ezt az EKEN-ról nem tudom elmondani, hogy ár/érték arányban jó... mert árban tényleg olcsó... de olyan is a minősége)

Szal hiába 50$, ha nagyon trééé szoftveresen van felhúzva... annyira látszik... még a halszem is szoftveres rajta, ahogy néztem... agyon van sharpenozva... az eredeti SJCAM SJ4000 is sharpenezve van gyárilag, de ennél úgy túltolták az élesítő sharpent, hogy jajjj... szal hiába nettó 50$, ha szar is... nettó 40$-ért megkapod ugyanezt a fake SJ4000 személyében... vagy akkor már inkább nettó 70$-ért SJCAM SJ4000 és/vagy Xiamomi Yi!

AMúgy a topikot ahogy kezdtem is. elsősorban GoPro alternak nyitottam és a nettó 100$-os max határ! (szal nettó-bruttó ~30-35E Ft)

Persze jöhetünk SONY-val (ami 60E-nél kezdődik) meg Drift és GitUP 2-vel, de ezek is 50E-nél kezdődnek bruttó
(bár DigitX-et sem értem, szószerint kitiltott a SONY topikból, mert ott felmerészeltem hozni, hogy a SJCAM jobb és olcsóbb is, erre most ő jön ide SONY-zni, ami dupla áron adja bármelyik itteni modelljét... szal totál offtopik az is ide és nagyon elfogultnak hangzik a SONY felé... amit én pl. nem teszek egyik kamera felé sem... sem GoPro - sem SONY - sem SJCAM-ok, sem Xiaomi, sem GitUP, stb.)

SONY alsó modellje is 60E-nél kezdődnek - kezdődtek ... SONY AS20! (és igen akinek nem kell ilyen ficsör, hogy GPS, meg mikrofon kimenet, az megtalálja a számítását 100$ - 30E Ft alatt is akár mostmár)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#804) maj-viktor válasza karaszi87 (#802) üzenetére


maj-viktor
őstag

Így elsőre SONY AS20-at mondanék neked... mert annak elég pofás akku ideje van... és motoros / oldal sisak az a legjobb! Mivel nem kell kijelző, így a legtöbb kritériumodnak ez tűnik a legjobb választásnak... Kifutott modell, így max használtan kapsz ~30-40E-ért!

Vagy akkor újabb modell... AS30... újonnal 70E (de ebben van plusz ficsör ami felesleges lenne neked)
Kompabilitása az eszközökkel nem a legjobb vagy veszel egy plusz SONY to GoPro adapter és GoPro tartozék kompatibilis lesz...
Vagy akkor ha no LCD kell, akkor Xiaomi Yi!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#805) busman válasza maj-viktor (#803) üzenetére


busman
addikt

Nem tudom mit néztél,valószínű a H9 re gondolsz.Sokunknak van,es elégedettek vagyunk vele..
Érdemes a fészbúkk csoportjába kikerült videókat megnézni,nem itt köpködni vaktában.

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#806) maj-viktor válasza busman (#805) üzenetére


maj-viktor
őstag

Igazad van, ha nem volt "jobb kamera" a kezedbe megfelelhet a minősége... amúgy tré!
Nekem már legalább 10féle volt, nem vaktába beszélek minőségről!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#807) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Tavasszal szeretnék venni egy akciókamerát. A GoPro az ár miatt kilőve, ahogy utánanéztem a kínai gyártók egész jó modelleket gyártanak jó áron, ezek kerültek a látóterembe a 30-40 ezres kategóriában:

SJCam SJ5000X:
Ami a pozitívum, hogy van hozzá mindenféle tok és alkatrész, de ahogy olvastam vannak szoftveres hibák és halk a hangfelvétel.

Xiaomi YI:
Állítólag bestbuy, azonban külön meg kell hozzá venni a tartozékokat, ráadásul kijelzője sincs. International verzió mikor jön?

Sony HDR-AS200V:
Ez már mondjuk árban duplája a fentieknek (70 ezer Ft). Mennyivel jobb a képminősége illetve a plusz szolgáltatások?

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#808) busman válasza maj-viktor (#806) üzenetére


busman
addikt

Látom legálabb a helyesírás megy...
Az As20 szintjét hozza. Nekem az elég,és nem tré.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#809) maj-viktor válasza busman (#808) üzenetére


maj-viktor
őstag

LOL SONY AS20 szint... aham... mesélj még! :D

És ők adják 50$-ért, ami a SONY alapból 60E Ft-ért adott ugye!?
Szóval az ~200$ (és mindez csak a márkanév miatt)... komolytalan amit írsz!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#810) busman válasza maj-viktor (#806) üzenetére


busman
addikt

Teszkóban 22ért lehetett venni,de hagyjuk is.Volt alkalmam összevetni őket...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#811) Attila444 válasza busman (#810) üzenetére


Attila444
aktív tag

A H9 nagyon nagyon messze van az AS20 minőségétől.
Igen, akciós volt pár napig, de a rendes ára attól még 60e.

(#812) maj-viktor válasza busman (#810) üzenetére


maj-viktor
őstag

ÉN is vettem a 22,5E-s teszkós akcióban, mert annyiért ingyen volt... valós értéke max 40E volt akkor, de újobbal 60E-ért árulták... most aprókon is 30E-ért találsz max-min használtan!

De igen, ég és föld egy EKEN H9 VS SONY AS20! (nem is nevezhető egylapon)

SONY-t már csak az ára miatt is inkább GoPro - Drift-hez hasonlítja az ember...
Ha az "olcsóbb kategóriát nézzük", akkor: SJCAM SJ4000 és Xiaomi-hoz van értelme csak az EKEN-t hasonlítani... ahogy van a GitUp is, de az is 50E kategória, nem a 30E-s, (amiról elsősorban ezen topik szólna)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#813) drowns


drowns
csendes tag

Sziasztok!
Pár napja nézegetem youtubeon, fórumokon ezeket a sport cam. teszteket. Úgy döntöttem szeretnék vásárolni egyet, de a GoPro árkategóriát sokallom, viszont a minőség azért fontos lenne. Úgy szűrtem le, hogy a Gitup2 lenne az ideális megoldás. Tudnátok abban segíteni, hogy honnan érdemes megrendelni, megvenni? banggood, gearbest (jelenleg nincs stock-on), dx, ebay, amazon amiket ismerek, de azt nemtudom, hogy mennyire hamisítják ezt a típust? ti mit ajánlanátok? köszönöm előre is a válaszokat.

(#814) maj-viktor válasza drowns (#813) üzenetére


maj-viktor
őstag

Igazából 3kérdés!

Mire akarod elsősorban használni!? (motorozás - bicikli - vízalattifelvételek - ejtőernyős, stb. fontos-e a lassítás, stb.)
Mennyit szánnál rá!? 25-50E? (SJCAM-Xiaomi VS SJCAM +-ok, GitUp.... viszont 50E felett ugyebár nem igazán az olcsó kategória, mert 20E-ért is kapsz, így ott már jön Drift, SONY, GoPro stb. kategória)
Kül vagy belföldi forrás!? (külföld esetén ugyebár EU:1-2hét, Kínai: 1hó, belföld: 1-2nap)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#815) drowns válasza maj-viktor (#814) üzenetére


drowns
csendes tag

Elsősorban nyárra venném a fesztiválszezonra (nem feltétlenül koncertek rögzítésére - bár ilyen videók után kerestem, de nem találtam élő zenés testet) de szívesen használnám kirándulások, nyaralások, baráti összejövetelek alkalmával is (akár beltéren is) A lassítás nem feltétel, inkább legyen jobb minőségű és rendben legyenek a színek (éjszaka is)
Árkategória: szeretnék minőségben a fentiekben leírtaknak megfelelőt találni, az SJCAM-ról mint gyártóról nem olvastam túl jókat a Xiaomi Yi nekem picit gyengus, a Gitup-nak tetszenek a test videói, ebben az árkategóriában mozognék, a GoPro-t már sokallom.
Az, hogy honnan érkezik nekem mindegy, a legkedvezőbbet szeretném árban, csak ne legyen hamisítvány. (láttam itthon 60ért, kínából 40ért) ebben is tanácstalan vagyok, hogy honnan lenne érdemes.
Köszönöm a segítséget! :R

(#816) cris78


cris78
őstag

Sziasztok!
Eken h9 frissítésben tudna valaki segíteni?
Ez van most rajta, FW:151127
Melyiket érdemes rárakni?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#817) Michele válasza cris78 (#816) üzenetére


Michele
tag

Én ezt találtam :
http://qzitutorials.blogspot.hu/2016/01/eken-h9-action-cam-firmware-update.html
nem tudom jó e .... :R

(#818) Michele válasza cris78 (#816) üzenetére


Michele
tag

Itt van hozzá hogy kell biztonsági mentést csinálni :
Eken h9 Camera Backup and Restore + manuals.rar · verziószám: 2

[link] itt meg egy csomó verzió hozzá :R

(#819) garai198419


garai198419
csendes tag

Sziasztok. Érdeklődnék hogy a Elephone elecam 4k kamerával van e valakinek tapasztalata vagy véleménye.
Köszönöm.

(#820) McCoy20


McCoy20
tag

Sziasztok,
nincs valakinek eladó mini USB - jack átalakítója?
Privátban nyugodtan kereshet.
Köszi előre is. :R

(#821) havri1


havri1
félisten

Helló!

EKEN H9 WiFi Sport Action Camera DV Car DVR 4K Ultra HD SPCA6350 HDMI 2 Inch LCD -ről kérdeznék.
Autóba szánnám, fixre építve. Tudja a Car Mode-ot? Azaz a loop recording (ezt tudom, hogy tudja), meg hogy táp csatlakozásakor automatikusan indul/leáll:
Ha fejjel lefelé van rögzítve, lehet forgatni a felvételt?
:R

havri

(#822) synar válasza havri1 (#821) üzenetére


synar
őstag

Lehet forgatni (Upside Down). A táp csatlakozásakor csak bekapcsol, a felvételt manuálisan kell elindítani, de loop az van.

[ Szerkesztve ]

(#823) havri1 válasza synar (#822) üzenetére


havri1
félisten

Hmmm, azt hittem (bíztam benne) rá lehet bírni az automatikus indulásra. Köszi.

[ Szerkesztve ]

havri

(#824) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Nyaralni megyünk Görögországba és mivel megyünk egy szigettúrára és egy folyóhoz, valami vízálló kamerát kellene szereznem. Mert a telómat féltem, hogy belesik a folyóba.

90%-ban fényképezni kellene, max 10%-ban videó. Azt írták, hogy fényképezni alkalmatlanok ezek a sportkamerák.

Nincs olyan típusa, ami alkalmas?

Max 20 ezret szánok rá.

Mert az olcsóbb vízálló fényképezőre is azt írták, hogy alkalmatlanok, olyan rossz képet csinálnak.

Nincs nagy igényünk, nem csinálunk profi fotókat, én fényképezni sem tudok, mindent auto beállításon használok.

(#825) bepi81 válasza rayoliviero (#824) üzenetére


bepi81
tag

Szia!
Nem alkalmatlanok, csak alapvetően videó készítésére vannak kitalálva. Lehet velük fotókat is lőni.
Fontos, hogy lencsehibája (élesség) ne legyen és normális képalkotó chipje legyen. Ez az alap.
Ha sikerül olyan (természetes) fényviszonyok között használni, ahol nincsen nagy különbség a csúcsfények és az árnyékok (sötét részek) között, akkor lehetséges viszonylag jó képet készíteni. Sajnos, ha erős, tűző napfényben fotózol vele, akkor szinte biztos, hogy a képdinamika szűk tartomány miatt a nagyon világos részek kiégnek, az árnyékos részek, pedig, bedöglenek.
Ha javasolhatom, úgy próbálj fotót készíteni, hogy a nap a kamera mögött van, tehát, megvilágítja a "témát". A másik lehetőség, amit az előbb írtam, hogy kerüld a képen a túl világos és túl sötét részeket.

Nekem egy SJCAM SJ5000-esem van, wifi nélkül. Nekem bevált ez a kis gépezet, tudom ajánlani.

(#826) bepi81 válasza rayoliviero (#824) üzenetére


bepi81
tag

A 20k nagyon szűkös. ;-)

(#827) rayoliviero válasza bepi81 (#825) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia.

Már vettem közben Sjcam M10-et. Igen, néha egész jó fotót lehet csinálni vele, a fényviszonyoktól függ.

(#828) ihlet77


ihlet77
újonc

Sziasztok!

Vki segítsen légyszi! SJ7000... nem jövök egyszerűen rá, hogy hogy lehet folyamatos pl. 1 mp-kénti fotó készítésre rávenni... aki tudja, írjon nekem, és nagyon nagyon köszönöm:

mis77@freemail.hu

(#829) TY


TY
csendes újonc

sziasztok akció kamerát keresek
-min HD
-keret 20-30k
A kialakítás:szemüvegben beépített!
Tippek?
Köszi :R

(#830) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Sportkamera vásárlás előtt állok, és igazából GoPro-ra nem szeretnék annyit költeni, éppen ezért véleményetek szerint melyik lehet ár/érték arányban a "legjobb" olcsó kategóriás kamera? Nézegettem teszteket, de engem a felhasználó véleménye mindig jobban érdekel ezért is fordulok hozzátok segítségért. Képstabilizátor nem árt ha van a kamerában.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#831) beis-compo


beis-compo
tag

Sziasztok!
Látni az utolsó egy hónapban olyan "noname" (SJ4000 kinézetû) sportkamerákat, amik közös jellemzôje hogy max 4K felvételt ígér (gondolom kamu, vagy értelmetlen fps, de ez nem lényeges, csak azonosítás végett) 2 colos LCD van rajta, WiFis, FHD 60/30 fps, HD 120 fps van megadva. Ja és az ára olyan 14-15e Ft körül, hirdetôoldalakon (tehát gondolom szürkeimport). Mit lehet/érdemes ezekrôl tudni? Mondjuk nem sportrögzítésre, hanem timelapse valamint fixen letett kameraként megállja a helyét?
Jó volna olyan véleménye, akinek már van ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#832) beis-compo válasza beis-compo (#831) üzenetére


beis-compo
tag

Mivel pezseg itt az élet, ezért leírom a tapasztalatom. Jófogasos oldalon, meg a Vakerán is hirdetett Eken H9 dobozolású (közben rájöttem hogy ezt kerestem), említett árú tárgyat megvásároltam fél órára. Mindene pont olyan mint a H9, kivéve, hogy a hátulján (LCD-s oldalán, j.a. sarokban) nincs az "Action Camera" felirat. Meg persze bekapcsolva a menüje nem hasonlít az eredetihez, nincs is benne 1080p feletti beállítás. Tehát "4k" a papír-csomagolásra, meg a készülékház-szitázásig jutott. Felvettem vele két percet, és nekem az jött le hogy max HD, vagy még annyi se, és csak fel van 1080-ra interpolálva. Borzasztó, úgyhogy vissza is vittem az eladónak azonnal.

(#833) Attila444 válasza beis-compo (#832) üzenetére


Attila444
aktív tag

Nem csak az utóbbi hónapokban, hanem kb 1,5 éve vannak SJ4000 koppintások, egyik rosszabb mint a másik. Az Eken H9 is egy rakás szar, így nem csodálom h a koppintása se lett jobb :D
Nem szabad ilyeneket venni, hiába nagyon olcsók, egy forintot sem érnek, de ezt te is tapasztaltad...

bajtokarpi:
SJ4000+
M10+
SJ5000X Elite
M20

Ezekben mind van képstabilizátor és jó minőségű videót csinálnak, nem nagyon tudsz mellényúlni egyikkel sem.

(#834) beis-compo válasza Attila444 (#833) üzenetére


beis-compo
tag

Ja közben vettem hirtelen felindulásból egy eredtei SJ4000-et, márkakereskedôtôl.
Mint írtam a stabilizálás nem lényeges szempont.

(#835) beis-compo válasza beis-compo (#834) üzenetére


beis-compo
tag

Összehasonlítva a hamisítványt felvételét az eredetivel, hát nem is tudom a hamisítványt mi célra gyártják. Tutira maximum 480p szenzor lehet benne, nem jobb. Kár az ilyenhez legyártani a hozzávaló tartozékokat.
Viszont az eredet SJ-vel meg vagyok elégedve, még beltérben is vállalható.
Készítettem hozzá gyorsan egy optikavédőt, mielőtt karcos vagy koszos lesz.

(#836) balii22


balii22
csendes tag

Sziasztok! Mit gondoltok az új Xiaomi YI 2-ről? Itthon még nem kapható de pár teszt már van róla és elég jónak néz ki.
http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_360137.html

(#837) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nos egy ismerősöm vett egy akció sport kamerát,de hogy is mondjam elég silány a felvétel minősége magyarán így egy fillért sem ér a cucc.A kérdésem az lenne,hogy esetleg lehet e ezeken firmwaret frissíteni mert úgy hallottam sj4000 vagy talán még más firmwaret rá lehet rakni sőt azt írja sj4000 firmware van rajta,de szerintem ez elég necces.Ezen a kamerán 2 inches képernyő van az sj4000 ren meg csak 1,5 inches
Találtam firmwarét de ott azt írja csak 1,5 inches kijelzőshöz [link] érdemes próbálkozni esetleg frissítéssel vagy kuka ez a kamera?

firmware

kamera és a csomagolása

Kép minőség "siralmas"

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#838) beis-compo válasza Pityu. (#837) üzenetére


beis-compo
tag

Nem vagyok egy guru a témában, de szerintem az eredetinek a belseje fényévekkel korszerûbb, nem a firmware miatt olyan ez amilyen. Tehát nem kompatibilisek a firmware szintjén sem. Amit kiír az azért van hogy megtévessze a naiv vásárlót.
Itt egy kép, ezt most csináltam neked az eredeti SJ4000-el, ez sem egy fotobajnok.

[ Szerkesztve ]

(#839) Pityu. válasza beis-compo (#838) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát ez a minőség bőven jobb,na akkor magyarán ez a kamera szart sem ér,nem tudomn mennyibe kerülhetett de nem jobb mint volt neki egy másik valami ilyesmi [link] kb 9000Ft de pénzkidobás viszont ennél a képnél még egy hajszálnyival ez is jobbat csinált.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#840) beis-compo válasza Pityu. (#839) üzenetére


beis-compo
tag

Hol vette? Itthon, valami hirdetésbôl vagy ebay? Ha elôbbi akkor vissza kell vinni. Én is így jártam két hete (írtam lejjebb), és vissza is vittem amikor rájöttem hogy egy hulladékot sóztak (-volna) rám.

(#841) Pityu. válasza beis-compo (#840) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem tudom,majd meg kérdezem tőle,az a baj az ismerősömmel,hogy mindig spórolna de mindig híg a leve az olcsó húsnak.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#842) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Szuleimnek szeretnek ajandekba venni egy ilyen kamerat. Korabban hasznaltak - kolcsonkertek az enyemet (sj5000+).
A felvetelek minosegevel nem volt baj inkabb az akku elettartam ami kerdeses. Mit ajanlotok most? Vagy mire figyeljek a kamera kivalasztasanal?

Koszi.

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#843) McSzaby


McSzaby
őstag

Sziasztok,

van egy SJ 4000-m wifi nélkül. Kedvelem, lájkolom, szerintem bőven jó ár/értékben. Most fejből nem tudom melyik fw van rajta, de szerintetek egy fw frissítés tud még tovább javítani ezen a készüléken? Esetleg nem tervezi az sjcam, hogy az usb-re csatlakoztatható mikrofont engedélyezzenek szoftveresen?

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#844) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok, rendeltem egy EKEN H9 kamerát és nincs benne magyar nyelv. Fel lehet frissíteni hogy tudjon magyarul?

(#845) cris78 válasza D0zeR (#844) üzenetére


cris78
őstag

Nem :D
De olyan sok beállítási lehetőség nincs benne. Mit szeretnél tudni és segítünk.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#846) D0zeR válasza cris78 (#845) üzenetére


D0zeR
tag

Jó, már rájöttem :) azért köszi

(#847) mimey válasza Pityu. (#837) üzenetére


mimey
tag

Szia!

Ugyanilyen silány, koppintást kaptam én is a megrendelt Eken H9 helyett a Banggood-tól. Mindig eredeti motyót kaptam, ha tőlük rendeltem, azonban akkor a beszállítójuk próbált játszani. Refund lett a vége, és visszaküldtem. PayPal megtérítette a szállítási költséget. Ez a kamu Eken H9 kalap k@kit sem ér. Xiaomi Yi-t vettem helyette.

Üdv: mimey

(#848) bepi81 válasza zedok (#842) üzenetére


bepi81
tag

Arra, hogy ha teheted, vegyél nekik a kamera mellé két gyári aksiból és töltőből álló kis szettet is. Nem nagy pénz, megéri. Szerintem szülőknek - hobbi célra - egy SJ5000 is tökéletesen megfelel.

(#849) bepi81 válasza D0zeR (#844) üzenetére


bepi81
tag

Ezt kérdezd meg az eladótól, akitől vetted. Ha normális eladó, akkor szerez neked hozzá FW-frissítést.

(#850) D0zeR


D0zeR
tag

EKEN h9 kamerához keresek vízálló botot.
Tud valaki ajánlani valamit? Köszönöm :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.