Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: MárkaLánc
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Rap, Hip-hop 90'
- Luck Dragon: Óraátállítás
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- hcl: Könnyű légierő
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
adalbert1
veterán
Ezt jól elintézte - én részben még ezért sem cseréltem le a lassan 8 éves 42" fhd tv-met, mert nálunk is a másfél éves gyerkőc könnyen kárt tehetne benne, a mostanit pedig már nem sajnálom, bőven kiszolgálta az idejét/árát (illetve kb. heti 3-4 órát jó ha nézzük, tehát felesleges is lenne).
Ilyen szempontból mondjuk tényleg sokkal jobb lehet egy megfelelő magasságban rögzített projektor.Akinek állítható magasságú asztala van: szoktatok állva dolgozni? Nem kényelmetlen? Lehet megfelelően gondolkozni, gépelni álló munkavégzés mellett is? Mennyit dolgoztok állva egy nap?
Lassan bölcsődés korú lesz a gyerek, és gondolkozom, hogy onnantól több időt töltenék home office-ban, így lehet, hogy megfontolnám egy ilyen asztal vásárlását (régebbi pozíciómban mondjuk volt ilyen asztal, de az shared desk-nél volt, így kb. mindenki csak a kényelmes ülő magasságához lőtte be, állva nem próbáltuk).Székben az Ikea Markus és a Herman Miller Aeron között van valami értelmes alternatíva, amire megéri beruházni? Az Aeron-t mindenhol nagyon dicsérik (mind az ergonómiát, mind a tartósságát), kérdés, hogy mennyire érhető tetten az elköltött pénz a fent említett Markus-hoz képest (főleg, hogy az Aeron-t szerintem nem is igazán engedhetném meg magamnak). Jelenleg még jól elvagyok a Markus-szal, csak már kezd pár helyen kopni így 8 év után, és ha később cserélném, akkor jó lenne valami optimális ár/ergonómia arányút találni.
Habár lehet, hogy megelégszem a jelenlegi ergonómiai szinttel, és amit elköltenék a témára, azt inkább félrerakom.

Új hozzászólás Aktív témák
- GAMER PC! Ultra 7 265 / RTX 5070 / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / 750w Gold / BeszámítOK !
- 2000GB NVMe SSD, 1 év gar
- BESZÁMÍTÁS! Akár részletfizetés 0% THM ÚJ AMD RYZEN AM4 processzorok 3 év garanciával 27% áfaval
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Dell Latitude 5300 13,3" FHD IPS touch, i5 - i7 8665U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

