Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Racecam
    nagyúr

    De miert?

    Ok en is felhoztam itt az elozo nyelvtani jelenseget, mint duhito korulmenyt, de inkabb csak kukacoskodasnak szantam.

    De mi ertelme barmivel is foglalkozni, ami konkretan fizikailag, mentalisan, moralisan, erkolcsileg, stb nem hoz teged semmilyen kellemetlen, kenyelmetlen helyzetbe? Mindenki azt csinal, amit akar. 50 ev mulva lehet te csinalsz majd olyat ami masokat megnevettet/idegesit. Attol meg csinalni fogod... Az emberek (otthon foleg) tul sokat foglalkoznak olyasvalakikkel, akikhez semmi kozuk.

    De tenyleg, budos a sminkje? Megutott a konyokevel mikozben szelfizett? Vagy te majd megmondod neki 20 (30, 40, 19, 56, tokmindegy) evesen, hogy mit csinaljon? Miert?

    Megvaltoztatod? Nem fogod. Senki vagy. O is az. Hangya, porszem. O ugy boldog ahogy. Te boldogabb lennel ha nem latnad? Menj maskor, menj massal, menj masfele.

    Erdemes feltenni a kerdeseket neha :)

    Teljesen egyetértek, annyi kiegészítéssel, hogy én pl. azért magamban megállapítom, hogy ez hülye, anyám, ilyen nincs stb. Nem húzom fel magam, csak a saját értékítéletem, benyomásom, hülyeségem, balfaszságom tükrében "értékelem" a látottakat, amúgy leszarom. :D
    Mindenki azt csinál amit akar, amíg úgy csinálja, hogy nekem, vagy másoknak nem árt.

Új hozzászólás Aktív témák