Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 13:32:02

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37351) b. válasza Nagype (#37349) üzenetére


b.
félisten

Itt az aprón 149 ezerért van üzletből, garanciával.nem linkelhetem, de veszprémi eladó. rá tudsz keresni. ha nem is MSRP, de jó ár a mostani helyzetben. Volt pár darab 135 ezerért is..naponta változik, nézegesd.

érdemes még EVGA várólistájára feliratkozni , [link] ha nem SOS nekem 2 hét alatt jött értesítés a 3060-ra ,de prémium tag vagyok.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37352) Televan74 válasza b. (#37351) üzenetére


Televan74
nagyúr

EVGA meg a csodás várólistája. 3060Ti van kettő is a listámon a kezdetek óta. De az email csak nem jön. Vagyis jött egy hogy tavaly október vagy november óta még törölni sem lehet.
3060Ti beragad tétel marad nálam, csak az a baj hogy vagy törlöm az accot, vagy lemondok a rendelés lehetőségéről. Mert így mást sem tudok listára venni Prémium tag vagyok én is. ;] :P

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#37353) b. válasza Televan74 (#37352) üzenetére


b.
félisten

Azt nem tudom, de 3060 ra és 3050 re volt aki 1 héten belül , -sőt 24 órán belül is most ebben a 2 napban 3050 re-kapott értesítőt. prémium tag vagy amúgy? volt már vásárlásod tőlük?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37354) Nagype válasza b. (#37351) üzenetére


Nagype
újonc

Köszi, lehet, hogy béna vagyok, de hol találom ott az oldalon a que signupot?

(#37355) b. válasza Nagype (#37354) üzenetére


b.
félisten

regisztráció : [link]
EU -German-t állíts be alul , onnan küldik a kártyát , oda is lépj be, ne USA oldalon.
Elite member követelmények : [link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37356) Nagype válasza b. (#37355) üzenetére


Nagype
újonc

Jól értem, hogy csak elite member tud feliratkozni? Sehol nem látom sima userként hol tudnék signupolni a que-ra az adott terméknél.

[ Szerkesztve ]

(#37357) Yutani válasza Nagype (#37356) üzenetére


Yutani
nagyúr

Igen, nekem is ez a bajom.

#tarcsad

(#37358) b. válasza Nagype (#37356) üzenetére


b.
félisten

Csak elite.Vagy vasarolnod kell hozza vagy ha jol tudom az EVGA Twitch oldalon kell pontokat szedni hozza.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37359) Hellwhatever válasza b. (#37355) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

"EU -German-t állíts be alul , onnan küldik a kártyát , oda is lépj be, ne USA oldalon."

Ez biztos? Nekem ezt írja minden termék alatt, függetlenül attól hogy mire van a Region - Language állítva:
*Orders placed on EU.EVGA.com & DE.EVGA.com & FR.EVGA.com are shipped from our Taiwan warehouse

Gyanítom ebben az esetben vámköteles lesz a rendelt áru.

[ Szerkesztve ]

(#37360) b. válasza Hellwhatever (#37359) üzenetére


b.
félisten

Igen láttam a sárga feliratot megjelenni. :( Általában Münchenből szállítanak az EU vásárlóknak, a garanciális szállítást is oda végzik, 19 % áfáról indul és Euro-ban van megállapítva az ár. A mostani különleges helyzetben valószínűleg nem az általános feltételek élnek, lehet hogy onnan tudják csak vállalni a szállítást. ugye nincs kártya..

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37361) gbors válasza Hellwhatever (#37359) üzenetére


gbors
nagyúr

Vámköteles lesz, de elvileg ezekre a cuccokra a vámtarifa 0%, úgyhogy csak az ÁFÁ-t kell rátenni. Ill. ha a vásárláskor az EVGA nem teszi rá az ÁFÁ-t, akkor az itthon kerül rá, amihez még vámügyintézési díj további néhányezer FT.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#37362) Hellwhatever válasza b. (#37360) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

Az a baj per pill hogy nem csak VGA-nál hanem minden terméknél ott van a felirat, még a 4 eurós nyakbaakasztós biszbasz alatt is. :(

(#37363) nubreed


nubreed
veterán

Elkezdtek lefelé mászni a vga árak? Mintha az rémlene, hogy nem is olyan rég. pl. az MSI 3060Ti 400 alatt nem nagyon volt, most még 320 az Alzánál. Vagy én emlékszem rosszul?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#37364) Raymond válasza nubreed (#37363) üzenetére


Raymond
félisten

Mar vagy ket honapja mennek lefele miota az ETH lezuhant a $4000+ regiokbol. A 3050-es kartyak vannak mar 370-380EUR-ert, 3060-as 600EUR a 3060Ti pedig 700EUR. Ezek kozul (a jelenlegi helyzetben) szerintem a 3050-nek es a 3060Ti-nak van ertelme, nem sporolnak 100EUR-t hogy aztan legyen egy lasabb 6GB-os kartyam ha mar a 600-700EUR regiokban mozog az ar.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#37365) nubreed válasza Raymond (#37364) üzenetére


nubreed
veterán

Igen köszi. Közben a HWUnboxed is kirakta a legújabb elemzését: [link]
Minőségi video, mint mindig.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#37366) Benhill


Benhill
senior tag

Lehet hogy kicsit off, de aki jelenleg venni akar videokártyát, és tegyük fel nem vesz, vagy vár valamire, az mire vár illetve mit akar majd venni és mikor?

Nagy megszaporodtak az aprón pl a 3070-ek, az LHR mentesek valamivel 400 fölött, de amúgy jóval alatta van már.

Kérdésem lényege, hogy én is venni akarok, de nem tudom várjak-e valamire vagy ne? 300ezer körüli 3070 strix a tervem.

(#37367) gbors válasza Raymond (#37364) üzenetére


gbors
nagyúr

A 3060-on 12GB VRAM van, ebből a szempontból jövőállóbb.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#37368) Raymond válasza gbors (#37367) üzenetére


Raymond
félisten

Nem igazan mert teljesitmenyben 25-30% difi van a ket kartya kozott. Ahol lenne elony a 12GB-bol ott mar nem lesz eleg a kakao.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#37369) warcat válasza Benhill (#37366) üzenetére


warcat
veterán

Nyárra van pletykálva az amd 7900XT, őszre meg (ami szerintem közelebb lesz az újévhez mint szeptemberhez) az új nvidia széria.
Strix 3070 300-ért eléggé optimista, mert azokon mindig vaskos felár van, tehát akkor egy alap Zotac,Gainward stb már 250-260k körül járna boltban

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#37370) Drizzt válasza Benhill (#37366) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Fene se tudja. Ha annyi pénzt akarsz kiadni rá, akkor várj. Előbb, vagy utóbb úgyis lesz annyi, de valószínűbb, hogy utóbb.
Bár rám nem érdemes hallgatni, mert 2020 végén amikor vettem a 3070-et 250-ért, meg mertem volna rá esküdni, hogy drága volt és pár hónapon belül kapok 200-ért, úgyhogy rossz deal volt. (Ugyanazon a héten pár nappal később volt pár darab 3070 200K-ért is, bár nem Msi Gaming trio, de mégis elég jófajta.) Nem így lett.

Erősebb videokártyát meg el bírnék viselni, úgyhogy nézegetem az árakat. De annyira nem is hoznak lázba azok a dolgok, amik nem mennek túl jól a gépen(Cyberpunk).

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#37371) b. válasza nubreed (#37363) üzenetére


b.
félisten

Emagon kicsit olcsóbb, 307 ezerért van 3060Ti ,de még mindig nagyon sok . 3050 most 3 év garis van 149 ezerért az Aprón, lassan mennek lefele az árak.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37372) nubreed válasza Benhill (#37366) üzenetére


nubreed
veterán

Nézd meg a videót, pont ezen hsz-ed felett volt linkelve. Én kivárnék még 1-2 hónapot, ha nem sürgős most neked és trend folytatódik (mármint ami a cryptot illeti), jelentősen tovább csökkennek az árak a közeljövőben.

#37371 b.
Igen. Reálisan ennek 150 - 160 körül kéne mennie max. De a 307 is jobb mint a 400, mert annyiba is került... szóval az áresés tényleg zajlik.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#37373) gbors válasza Raymond (#37368) üzenetére


gbors
nagyúr

A legnagyobb VRAM-driver továbbra is a textúraminőség, szerintem már ma is lehet olyan játékot találni, ami ultra textúrákkal meg-megdöccen 8GB mellett. Nyilván ha valaki ezt el tudja engedni, akkor semmit nem ér a +4GB - de akkor a 8 se sokat a 6-tal szemben.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#37374) Hellwhatever válasza Benhill (#37366) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

RTX 4090-re (vagy ahogy a flagship-et hívni fogják), azonnal amint le lehet adni a rendelést.

Személy szerint várnék a vásárlással ha csak nem égetően fontos valami miatt a dolog.

Egyfelől jön az ETH 2.0, illetve egyre több kormány mozgolódik a kriptók szabályozása felé, másfelől a következő generáció valószínűleg feltörli a padlót a mostanival ami szintén áresést / eladási hullámot generálhat majd.

[ Szerkesztve ]

(#37375) b.


b.
félisten

teljesen értelmetlen hülyeségek zajlanak az Nvidiánál.
A 3080 12 GB MSI Suprime teszt. [link]

több játékban 1440P ben és 4 K -ban is gyorsabb, mint a 3080Ti .
tehát ha az ember tud venni egy értelmes 12 gigás 3080 kártyát kb a 3090 2x annyiért és a 3080 Ti + 25+% felárral felesleges/ értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37376) gV válasza b. (#37375) üzenetére


gV
őstag

nem találom, de lehet a régebbi driver, a msi oc-ja stb miatt. itt nem kap ki a Ti, 90 [link]
de, hogy legyen valami egyértelmű pozitív dolog is NV-vel kapcsolatban. 1. máshol nem láttam ilyet, szóval GameGPU-s: CP2077 RT-vel DLSS/FSR 2080(S)=6900XT azért ez már valami :) előző gen nem is csúcsa a jelen gen konkurencia csúcsával párba tehető [link] 2. DLSS 2.3.4: vö a 1080P-s natív és DLSSq-t [link] a PORSCHE felírat ugyan rosszabb a DLSS-el viszont látszik az ablakfűtés szálai valamint +~50% FPS

(#37377) b. válasza gV (#37376) üzenetére


b.
félisten

Nagyon sokat fejlődött a DLSS ,most játszom harmadszor a CP2077 -et .(kis szünettel a DL2 miatt):K
2070 kartyam (nem super) 1440P ben Full RT vel minimalus latható kompromisszumokkal szépen játszható.FSR nem az igazi benne,foleg a statikus feliratok es ginom élek ,vonalak gyors mozgásnál.Ugyan ez a DL2 ,ott is a Quality DLSS hoz FPS-t,de nem veszek eszre kulonbseget a nativhoz.Ha szereted a stilust erdemes a DL2 ben megnezni,baromi jól sikerült a zöldek skálázása.Az FSR már zavar viszont sok helyen abban is,igor szerint kellene egy ultra mód ahhoz.

En nem igazan szoktam OC ra tolni a kartyakat ezert kisse ledobentett a fenti teszt.Jelentos arkulonbsegek vannak most is a 3080 12 GB es a Ti kozott amit semmi nem indokol,gyakorlatilag a Vram mennyiseg is ugyan annyi.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37378) Alogonomus válasza Alogonomus (#37289) üzenetére


Alogonomus
őstag

És meg is történt, ami a perf/watt és perf/$ mutatóknál sokkal mélyebben érdekli az Nvidia vezetését. A Tom's Hardware racionalizálta az erősorrend-táblázat szabályait, amivel már a 6900 XT került az élre.

Most már egyértelműen be kellene mutatniuk legalább az EVGA állítólag 600-1200 Watt között fogyasztó RTX 3090 Kingpin modelljét, hogy visszatérhessenek talán a lista élére, aminek az érdekében anno a sima RTX 3090-et is 350 Watt fölé húzták.

(#37379) b. válasza Alogonomus (#37378) üzenetére


b.
félisten

4K ban még a sima 3080 12 GB is a 6900XT fölött van, szóval olyan nagyon azért ne legyél ettől elájulva. A CPU limit meg is fog maradni kis felbontáson. Valószínűleg aki 6900XT-t/ 3080Ti- vesz az nem 1080P-ben akar tündökölni de ott sem hiszem hogy van jelentősége a döntésben annak a mostani helyzetben hogy a 3090 3 % kal gyorsabb mint a 6900XT 2x játék összesített eredménye alapján...

plusz megmaradt az örökös rangllista, már ha jelent ez most valamit valakinek( szerintem amúgy rohadtul nem) és a frissített listában 6500XT megszerezte a generációjának a legrosszabb kártyája címet és valószínűleg nagyon kétségbe estek a zöldek mikor ránéznek ebben a tesztben az örökös ranglistára és a 3080 kártyájuk is be van sorolva a 6900XT fölé.... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37380) nubreed válasza b. (#37377) üzenetére


nubreed
veterán

Ez lehet láma kérdés, de még alig van tapasztalatom az FSR -el. Szóval a DLSS-t és FSR-t lehet illetve érdemes egyszerre bekapcsolni? :B Ha igen, nem akadnak össze?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#37381) b. válasza nubreed (#37380) üzenetére


b.
félisten

:N Nem lehet egyszerre , vagy ez vagy az aktív.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37382) nubreed válasza b. (#37381) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi. Épp most fogom felrakni a Cyberpunkot egy 3. végig játszásra, kíváncsi vagyok az 1.5 -re és arra is, mit hozott a dlss 2.3 implementálása a játékba. FSR-t egyelőre nem fogom használni szerintem. De még előtte videokártya driver csere, most fog felmenni az 511.79 (2022.02.14) remélem ez jó lesz hozzá. Tudtommal ez a legfrissebb.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#37383) b. válasza nubreed (#37382) üzenetére


b.
félisten

:K Nyugodtan teszteld le őket, igazából két mozdulat, de a DLSS jobban és szebben működik egyelőre. Nagyon sokat hoz az új frissítés FPS-ben Turingon is.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37384) gV válasza Alogonomus (#37378) üzenetére


gV
őstag

köszi ez így nem volt meg:
uhh RTGBR'22 3080 Ti 1440P U = 6900 XT 1080P U, 3070 ~ 6900 XT

b.: sajna nem, így az kimarad pedig az RT is nagyon tetszik, DF vidit megnéztem róla :K

[ Szerkesztve ]

(#37385) b.


b.
félisten

[link]
"It looks like GPU prices are going to drop dramatically next month. I hope that's true.👀"

talán jövő hónaptól kezdődöen lassan megérkezik az RTX 3000 és RX 6000 végre a játékosokhoz értelmes áron.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37386) nubreed válasza b. (#37385) üzenetére


nubreed
veterán

Úgy legyen!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#37387) Wilks válasza b. (#37375) üzenetére


Wilks
tag

Nvidia nem teljesen hulye.
Egyes "userek" nem csak jatekra hasznaljak a videokartyat.
Nemhiaba mozog szeles skalan egy adott fajta kartya technikai "tulajdonsaga".
Egy 3080Ti hatekonyabb melora,mint egy sima 3080.

Peldaul egy RTX A6000 es egy RTX 3090 kozott 1-2% a kulonbseg.
De viszont a A6000-nek dupla annyi memoriaja van,ami 4k-s renderelesre hatekonyabb,(bottleneck miatt)de az ara majdnem dupla annyi.....

[ Szerkesztve ]

(#37388) b. válasza Wilks (#37387) üzenetére


b.
félisten

Nem hülyék,de szerintem szimplán értékesítették több pénzért ugyan azon GPU kevésbé selejtes példányát Ti néven. Így már 4 féle verzióban adhatják el 4 féle áron attól függően mennyire selejtes egy termék. Ha megmarad a 10 gigás 3080 is akkor 5 féle.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37389) Cifu válasza b. (#37385) üzenetére


Cifu
nagyúr

Csak azt felejtette el a delikvens közölni, hogy mire alapozza eme kinyilatkoztatását...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#37390) b. válasza Cifu (#37389) üzenetére


b.
félisten

megérzés :DDD Szerintem szándékos volt sokszor a hiány a gyártók részéről.
Én is egy hónapja ezt mondtam itt [link] , hogy miért oldják meg , hogy hírtelen lesz kártya nyárra.. Szerintem nem csak a bánya tehet erről ,sőt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37391) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Az biztos, hogy esni fog az ár, és igen hamar közelíteni fog az MSRP-hez a gyártóilag megszabott árazás, de nem szabad elfelejteni, hogy a boltokban vannak beragadt készletek is, amikhez igazodnia kell a boltnak, tehát ez nem fog ilyen gyorsan érződni.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#37392) Televan74 válasza Abu85 (#37391) üzenetére


Televan74
nagyúr

Az meg legyen az a bolt problémája, majd megyek másik boltba ahol nincs beragad készlet.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#37393) niof válasza Abu85 (#37391) üzenetére


niof
addikt

Ha, lassul a kereslet, akkor hiába akarja tartani bármelyik bolt az extraprofitot, idővel csökkentenie kell, különben rájuk rohad. Ha jön a next gen, akkor meg pláne. Most más helyzet volt eddig, vitték ami volt, de ha normalizálódnak a viszonyok, lejjebb fognak esni az árak. Legalábbis reméljük...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#37394) nubreed válasza niof (#37393) üzenetére


nubreed
veterán

Erről az jut eszembe mikor jóval a hdd gyár leégés/földrengés miatti összedőlés, stb. előtt már bespájzolt, a nagyker/kisker raktárjában már hegyekben álló hdd-k is hirtelen megdrágulnak egyik pillanatról a másikra, mert miért ne. Ügyeskedő kereskedőkből sosem lesz hiány.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#37395) b. válasza niof (#37393) üzenetére


b.
félisten

anno amikor a GTx 1060 kártyámat vettem az Aquaba 105ezer forint körül vol.
tele volt a polc rogyásig 180 és 200 ezer forintos GTX 980 kártyákkal. Nem foglalkoztak vele, akkor is annyiért árulták ,mert akkoriban annak a beszerzési ára is jóval magasabb volt mint a GTX 1060 kártyák eladási ára.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37396) Alogonomus válasza niof (#37393) üzenetére


Alogonomus
őstag

Az elsőként érkező next gen kártyák legalább duplán verik majd a jelenlegi csúcskártyákat, de persze árban is valószínűleg Quadro szinten érkeznek, vagyis azokhoz képest még egy RTX 3090 jelenlegi ára is alacsonynak számít majd.
A jelenlegi csúcskártyák szintjébe pedig várhatóan az RTX 4070 és RX 7700 érkezik majd, amik viszont szokás szerint csak a csúcskártyák után érkeznek. Még bővel lesz idejük a boltoknak eladniuk a polcról a jelenlegi felső kategóriás kártyákat.

(#37397) Wilks válasza Abu85 (#37391) üzenetére


Wilks
tag

En nem tudom elkepzelni es elhinni,hogy a 3000-es szeria arai MSRP-hez kozeliteni fognak.Legalabbis edes kis hazankban ez nem igy mukodik.Az,h az arak esnek-esni fognak valamennyit,az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#37398) niof válasza b. (#37395) üzenetére


niof
addikt

Igazából most 2060 OC-m van, szóval nekem az elég lesz, ha a 3060, vagy a 4060 majd emberi áron kúszik be a boltok polcaira. Egyébként meg nyilván nem azt akartam mondani, hogy besz. ár alatt el fogják adni. Bár erre is volt már példa a történelemben. Ha valami abszolút kifut, és a raktárak "tele" vannak, kiszórják, mert az sem jó, ha áll benne a pénz, és kifutott cuccot marha nehéz eladni. Melléraknak egy olcsó SSD-t, vagy valamit, kalkulálnak egy "még belefér" árat rá, azt mehet az akciós hírlevélbe! Ilyen is volt már.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#37399) b.


b.
félisten

Úgy néz ki szeptemberben mutatják be a Lovelace-t. [link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37400) Cifu válasza b. (#37399) üzenetére


Cifu
nagyúr

Durvább a folyamban említett 450-650-850W fogyasztási lépcsők. Nyilván prototípus fogyasztási értékek, de mennek felfele tovább a fogyasztási értékek, ha minimális igazság van mögötte...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.